MOŠKI SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 297 Meden Matija TK Trisport Kamnik 1993 SLO 0:10:04 0:00:18 0:28:39 0:00:19 0:17:01 0:56:23 STMC 1
2 258 Kaplan Jaka TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:09:55 0:00:19 0:28:48 0:00:20 0:17:28 0:56:51 STMA 1
3 275 Kovačič Jaroslav ŠD Posavje 1984 SLO 0:10:53 0:00:18 0:27:54 0:00:19 0:18:15 0:57:41 STMC 2
4 303 Modic Matic KK Encijan 1987 SLO 0:11:06 0:00:17 0:27:41 0:00:21 0:19:19 0:58:46 STMC 3
5 323 Pucelj Andrej TK Inles Riko Ribnica 1990 SLO 0:11:37 0:00:22 0:28:59 0:00:21 0:17:52 0:59:13 STMC 4
6 311 Paliska Luka Triatlon klub Pula 1997 CRO 0:10:37 0:00:21 0:30:01 0:00:20 0:17:58 0:59:19 STMA 2
7 342 Stjepić Vlado TK Velenje 1989 SLO 0:11:03 0:00:21 0:29:35 0:00:44 0:18:29 1:00:14 STMC 5
8 206 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 SLO 0:12:46 0:00:23 0:29:16 0:00:20 0:17:43 1:00:30 STMD 1
9 352 Šketako Denis Športno društvo Posavje 1988 SLO 0:12:53 0:00:23 0:29:12 0:00:30 0:17:51 1:00:51 STMC 6
10 252 Jagušt Eugen 1994 CRO 0:11:54 0:00:16 0:30:16 0:00:20 0:18:03 1:00:52 STMB 1
11 288 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 SLO 0:12:29 0:00:28 0:29:32 0:00:20 0:18:55 1:01:46 STMB 2
12 277 Koželj Simon TK Trisport Alprem 1992 SLO 0:11:18 0:00:17 0:29:26 0:00:21 0:20:26 1:01:49 STMC 7
13 308 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:10:56 0:00:17 0:29:48 0:00:20 0:20:32 1:01:55 STMA 3
14 248 Hrvat Danijel ŠD 3ŠPORT 1979 SLO 0:12:17 0:00:20 0:29:55 0:00:24 0:18:59 1:01:58 STMD 2
15 262 Klenovšek Urh TK Ljubljana 1996 SLO 0:11:02 0:00:40 0:29:21 0:00:28 0:20:37 1:02:09 STMA 4
16 325 Radivojević Aleksander TK Inles Riko Ribnica 1974 SLO 0:12:50 0:00:21 0:29:19 0:00:25 0:19:30 1:02:27 STMD 3
17 203 Avirović Matija TK Meðimurje 1994 CRO 0:12:04 0:00:18 0:30:07 0:00:25 0:19:46 1:02:42 STMB 3
18 283 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:11:17 0:00:24 0:29:20 0:00:27 0:21:17 1:02:47 STMA 5
18 300 Mileusnić Ðuro tk zrinski novatec 1982 CRO 0:12:33 0:00:22 0:29:37 0:00:21 0:19:52 1:02:47 STMD 4
20 260 Kern Miha TK Gorenjska 1987 SLO 0:09:53 0:00:19 0:28:57 0:00:25 0:23:25 1:03:02 STMC 8
21 370 Vovk Borut TK Gorenjska 1968 SLO 0:13:53 0:00:25 0:28:24 0:00:24 0:19:56 1:03:03 STMF 1
22 294 Marić Duje TK PULA 1997 CRO 0:12:04 0:00:19 0:31:34 0:00:32 0:18:52 1:03:24 STMA 6
23 322 Posedi Boštjan TK Trisport Alprem 1975 SLO 0:12:41 0:00:41 0:29:09 0:00:37 0:20:22 1:03:33 STMD 5
24 328 Rizmal Jure 1972 SLO 0:14:05 0:00:25 0:29:41 0:00:29 0:19:00 1:03:42 STME 1
25 197 Abrahamsberg Matej TK Inles Riko Ribnica 1987 SLO 0:13:01 0:00:27 0:31:10 0:00:45 0:18:18 1:03:43 STMC 9
26 282 Kregar Miro TK Trisport Kamnik 1962 SLO 0:13:28 0:00:23 0:30:16 0:00:30 0:19:05 1:03:44 STMG 1
27 361 Terčelj Rok Šd 3Šport 1986 SLO 0:13:34 0:00:21 0:30:36 0:00:26 0:18:54 1:03:53 STMC 10
28 202 Avbreht Luka TKL 1995 SLO 0:11:13 0:00:27 0:30:53 0:00:31 0:21:22 1:04:28 STMB 4
29 198 Abram Miran TK KRŠKO 1979 SLO 0:13:49 0:00:19 0:30:37 0:00:38 0:19:07 1:04:32 STMD 6
29 233 Gajser Leon TK Maribor 1970 SLO 0:13:57 0:00:33 0:29:39 0:00:36 0:19:45 1:04:32 STME 2
31 236 Gomilšek Aljaž Športno društvo posavje 1990 SLO 0:13:01 0:00:23 0:30:42 0:00:25 0:20:32 1:05:05 STMC 11
32 266 Kojc Jože Triatlon Klub Maribor 1969 SLO 0:13:52 0:00:26 0:29:48 0:00:29 0:20:36 1:05:14 STME 3
33 271 Koprivnik Dejan TK Maribor 1987 SLO 0:14:42 0:00:24 0:31:46 0:00:26 0:18:11 1:05:31 STMC 12
34 235 Golob Matej Triatlon Klub Maribor 1993 SLO 0:10:24 0:00:25 0:32:20 0:00:34 0:22:01 1:05:46 STMC 13
35 369 Vehovec Robert TK Maribor 1966 SLO 0:13:54 0:00:22 0:30:56 0:00:30 0:20:12 1:05:56 STMF 2
36 377 Zupanc Damjan ŠRK CELJE 1966 SLO 0:14:25 0:00:47 0:30:06 0:00:40 0:20:01 1:06:01 STMF 3
37 332 Sagadin Miran TK MARIBOR 1966 SLO 0:14:29 0:00:35 0:31:09 0:00:40 0:19:34 1:06:29 STMF 4
38 324 Purgaj Bojan Športno društvo Gorišnica 1981 SLO 0:15:07 0:00:46 0:32:01 0:00:42 0:17:59 1:06:36 STMD 7
38 269 Komel Branimir TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:15:06 0:00:28 0:31:17 0:00:17 0:19:27 1:06:36 STMG 2
40 272 Korelc Matej KK Encijan 1979 SLO 0:14:21 0:00:23 0:29:58 0:00:39 0:21:16 1:06:39 STMD 8
41 375 Zorko Luka ŠRK 1994 SLO 0:13:55 0:00:22 0:29:46 0:00:26 0:22:09 1:06:40 STMB 5
42 340 Smerdel Rok Triatlon klub Maribor 1980 SLO 0:13:04 0:00:32 0:30:29 0:00:29 0:22:18 1:06:54 STMD 9
43 238 Gostinčar Robert Triatlon klub Maribor 1970 SLO 0:14:03 0:00:36 0:31:38 0:00:52 0:19:50 1:07:02 STME 4
44 345 Strmole Aleš TK Trisport Alprem 1979 SLO 0:12:58 0:00:43 0:31:24 0:00:35 0:21:23 1:07:05 STMD 10
45 355 Štabuc Roman Triatlon klub Maribor 1969 Slo 0:14:03 0:00:26 0:31:45 0:00:37 0:20:33 1:07:26 STME 5
46 363 Torkar Matej 3K Šport 1975 SLO 0:14:20 0:00:25 0:31:02 0:00:44 0:21:02 1:07:35 STMD 11
47 225 Fajfar Stane TK Inles Riko Ribnica 1963 SLO 0:14:51 0:00:32 0:31:29 0:00:26 0:20:17 1:07:36 STMG 3
48 293 Marguč Marko TK Inles Riko Ribnica 1973 SLO 0:14:57 0:00:20 0:31:29 0:00:25 0:20:27 1:07:40 STME 6
49 251 Ilešič Aljoša Triatlon klub Maribor 1988 SLO 0:13:58 0:00:24 0:31:54 0:00:32 0:21:04 1:07:54 STMC 14
50 207 Berlisk Gregor TK Trisport Kamnik 1969 SLO 0:13:20 0:00:41 0:31:21 0:00:38 0:22:24 1:08:26 STME 7
51 219 Drljanovčan Matija tk zrinski novatec 1995 CRO 0:12:37 0:00:20 0:34:42 0:00:21 0:20:49 1:08:51 STMB 6
52 349 Šebek Luka ŠD Posavje 1975 SLO 0:14:13 0:00:39 0:31:58 0:00:28 0:21:33 1:08:53 STMD 12
53 199 Abram Igor Triatlon klub Krško 1981 SLO 0:14:21 0:00:34 0:31:55 0:00:37 0:21:27 1:08:56 STMD 13
53 356 Štamol Ivan Šrk Celje 1980 SLO 0:13:11 0:00:27 0:31:25 0:00:32 0:23:18 1:08:56 STMD 13
55 273 Kovačec Leon TK Maraton Ptuj 1997 SLO 0:14:04 0:00:45 0:31:59 0:00:54 0:21:15 1:08:58 STMA 7
56 208 Bizjak Jernej ŠD Posavje 1981 SLO 0:15:25 0:00:24 0:31:20 0:00:34 0:21:21 1:09:07 STMD 15
57 221 Ekart Viktor TK Trisport Alprem 1958 SLO 0:15:22 0:00:37 0:31:50 0:00:26 0:21:00 1:09:16 STMH 1
58 350 Šimičić Nenad Triatlon Klub Rab 1962 CRO 0:12:57 0:00:42 0:34:00 0:00:19 0:21:18 1:09:18 STMG 4
59 379 Železnik Rok Triatlon klub Maribor 1991 SLO 0:14:00 0:00:35 0:31:13 0:00:26 0:23:13 1:09:28 STMC 15
60 239 Gošnjak Tim triatlon klub celje 1994 SLO 0:16:53 0:00:51 0:31:26 0:00:40 0:19:44 1:09:36 STMB 7
61 364 Trojar Bojan TK Trisport 1958 SLO 0:17:19 0:00:33 0:31:21 0:00:37 0:19:45 1:09:37 STMH 2
62 390 Nowakowski Tomasz 1974 POL 0:14:37 0:00:54 0:33:22 0:00:31 0:20:29 1:09:55 STMD 16
63 274 Kovačec Miroslav TK Maraton Ptuj 1968 SLO 0:15:40 0:01:30 0:31:07 0:00:38 0:21:04 1:10:00 STMF 5
63 234 Geršak Jože Š.D. Posavje 1974 SLO 0:15:34 0:00:36 0:33:03 0:00:34 0:20:12 1:10:00 STMD 17
65 230 Gaberšek Boštjan 3K ŠPORT 1967 SLO 0:13:49 0:00:49 0:32:17 0:00:45 0:22:20 1:10:02 STMF 6
66 200 Ačimovič Radovan TK Maraton Ptuj 1955 SLO 0:15:42 0:00:34 0:33:01 0:00:29 0:20:18 1:10:05 STMH 3
67 299 Memić Mirsad TK Zagreb 1980 CRO 0:14:54 0:00:27 0:31:59 0:00:26 0:22:29 1:10:15 STMD 18
68 336 Sem Ciril TK Maribor 1973 SLO 0:16:05 0:00:32 0:31:41 0:00:33 0:21:25 1:10:18 STME 8
68 298 Medvedec Uroš Triatlon klub Ajdovščina 1976 SLO 0:16:07 0:00:52 0:31:19 0:00:34 0:21:25 1:10:18 STMD 19
70 344 Stošič Igor TK Inles Riko Ribnica 1965 SLO 0:18:38 0:00:43 0:30:09 0:00:18 0:20:45 1:10:34 STMF 7
71 227 Ferlič Denis TK Maribor 1984 SLO 0:16:19 0:01:03 0:31:33 0:00:29 0:21:17 1:10:42 STMC 16
72 270 Koporc Andrej 1966 SLO 0:15:37 0:00:36 0:32:08 0:00:33 0:21:56 1:10:51 STMF 8
73 249 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:15:19 0:00:39 0:31:53 0:00:32 0:22:43 1:11:08 STME 9
74 306 Novšak Borut ŠD Trimus 1975 SLO 0:16:11 0:01:02 0:31:08 0:00:38 0:22:18 1:11:19 STMD 20
75 368 Vehar Borut Triatlon klub Novo mesto 1979 SLO 0:17:56 0:00:51 0:32:49 0:00:28 0:19:42 1:11:49 STMD 21
76 247 Hribar Gašper Brezmejni. si 1982 SLO 0:17:01 0:00:49 0:31:11 0:00:25 0:22:32 1:11:59 STMD 22
77 348 Strniša Toni TK Ljubljana 1959 SLO 0:13:40 0:00:25 0:33:40 0:00:35 0:23:46 1:12:08 STMG 5
78 378 Žagar Anton TK Inles Riko Ribnica 1955 SLO 0:15:44 0:00:56 0:32:42 0:00:27 0:22:31 1:12:21 STMH 4
79 381 Žurbi Jure ŠRK Celje 1989 SLO 0:15:54 0:00:55 0:31:29 0:00:46 0:23:18 1:12:24 STMC 17
80 314 Perc Bostjan SRK CELJE 1976 SLO 0:15:14 0:00:36 0:31:24 0:00:27 0:24:47 1:12:30 STMD 23
81 391 Muc Gregor ŠRK Celje 1984 SLO 0:12:52 0:00:25 0:33:49 0:00:36 0:24:46 1:12:31 STMC 18
82 237 Gorjanec Dušan TK KRŠKO 1967 SLO 0:18:45 0:00:28 0:30:17 0:00:35 0:22:31 1:12:38 STMF 9
83 359 Šturm Bojan Bisport 1979 SLO 0:17:08 0:00:44 0:32:59 0:00:40 0:21:05 1:12:39 STMD 24
84 245 Horvat Alen Triatlon klub Maribor 1987 SLO 0:16:59 0:00:26 0:33:43 0:00:24 0:21:14 1:12:47 STMC 19
85 291 Malovič Zoran ŠD SloveniaControl 1969 SLO 0:15:50 0:00:42 0:32:37 0:00:27 0:23:13 1:12:50 STME 10
86 231 Gačnik Boštjan 3K ŠPORT 1970 SLO 0:16:31 0:00:44 0:34:16 0:00:49 0:20:30 1:12:52 STME 11
87 242 Habič Aleš team fotr 1971 SLO 0:15:46 0:01:31 0:31:43 0:00:54 0:23:15 1:13:11 STME 12
88 318 Pliberšek Ljubo Športno društvo Slovenia Control 1960 SLO 0:16:36 0:01:07 0:31:20 0:01:06 0:23:05 1:13:17 STMG 6
89 210 Borut Dežman 1978 SLO 0:12:23 0:02:04 0:29:43 0:01:17 0:27:49 1:13:18 STMD 25
90 229 Flajs Rok 3K ŠPORT 1970 SLO 0:16:37 0:00:45 0:31:54 0:00:47 0:23:26 1:13:30 STME 13
91 226 Fatić Luka Triatlon Klub Zagreb 1995 CRO 0:13:38 0:00:45 0:32:46 0:00:19 0:26:10 1:13:40 STMB 8
92 366 Trotovšek Gašper ŠRK-Celje 1988 SLO 0:14:48 0:01:04 0:32:24 0:01:10 0:24:42 1:14:10 STMC 20
93 334 Sarič Davor Športno društvo Slovenia Control 1968 SLO 0:17:00 0:00:48 0:33:16 0:00:22 0:22:48 1:14:16 STMF 10
94 279 Kramarič Miro Triatlon Klub Novo mesto 1966 SLO 0:14:11 0:00:33 0:33:39 0:00:43 0:25:11 1:14:19 STMF 11
95 374 Zmazek Boris TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:17:32 0:00:51 0:32:31 0:00:54 0:22:36 1:14:26 STMG 7
96 380 Železnik Bogdan ŠRK Celje 1961 SLO 0:14:31 0:00:35 0:34:16 0:00:37 0:24:28 1:14:30 STMG 8
97 358 Štrukelj Andrej TK Maribor 1962 SLO 0:16:12 0:00:29 0:32:27 0:00:45 0:24:49 1:14:44 STMG 9
98 228 Filipović Danijel tk zrinski novatec 1985 CRO 0:16:06 0:00:26 0:34:32 0:00:41 0:22:57 1:14:45 STMC 21
99 330 Rosker Bostjan ŠDPosavje 1968 SLO 0:13:33 0:00:41 0:33:50 0:00:28 0:26:33 1:15:08 STMF 12
100 295 Mastnak Mlakar Robert 3K ŠPORT 1970 SLO 0:18:31 0:01:01 0:35:06 0:01:05 0:19:53 1:15:38 STME 14
101 286 Kunst Aleš Triatlon Klub Maribor 1975 SLO 0:19:14 0:00:36 0:33:28 0:00:48 0:21:45 1:15:53 STMD 26
102 254 Janković Dušan Pulz šport 1963 SLO 0:16:49 0:01:30 0:34:02 0:00:49 0:22:49 1:16:01 STMG 10
103 360 Šuster Aleš TK Trisport Alprem 1965 SLO 0:16:52 0:01:01 0:31:18 0:00:34 0:26:17 1:16:05 STMF 13
104 373 Završki Marko Triatlon klub Maribor 1960 SLO 0:13:29 0:00:47 0:33:54 0:00:46 0:27:55 1:16:54 STMG 11
105 329 Rode Aleš TRISPORT 1967 SLO 0:17:17 0:00:46 0:31:59 0:00:32 0:26:23 1:17:00 STMF 14
106 267 Kokalj Andrej TK Ljubljana 1959 SLO 0:17:45 0:00:53 0:33:27 0:00:47 0:24:21 1:17:14 STMG 12
107 302 Mlinaric Rok Tri Team Chaos 1985 AUT 0:19:09 0:01:08 0:33:35 0:00:42 0:22:51 1:17:27 STMC 22
108 215 Cizerl Franc TK Maraton Ptuj 1956 SLO 0:17:01 0:01:00 0:32:58 0:00:42 0:25:59 1:17:42 STMH 5
109 341 Solina Luka FKK Veseli Škot 1988 SLO 0:12:57 0:00:53 0:37:08 0:00:57 0:25:45 1:17:43 STMC 23
110 290 Majhenič Samo TK Ljubljana 1973 SLO 0:18:49 0:00:30 0:32:40 0:00:38 0:25:29 1:18:08 STME 15
111 276 Kovačič Iztok Triatlonski klub Novo mesto 1973 SLO 0:15:57 0:01:01 0:34:15 0:01:03 0:26:04 1:18:22 STME 16
112 209 Borovinšek Mladen Triatlon klub Maribor 1957 Slo 0:15:22 0:01:17 0:34:36 0:00:54 0:26:23 1:18:33 STMH 6
113 240 Gregorec Slavko TK Maraton Ptuj 1960 SLO 0:16:09 0:00:56 0:33:50 0:01:01 0:26:53 1:18:51 STMG 13
114 339 Slapničar Jošt TK Gorenjska 1972 SLO 0:16:17 0:00:57 0:35:38 0:00:53 0:25:25 1:19:12 STME 17
115 241 Greiner Fritz 12stundenlauf.at 1961 AUT 0:18:29 0:01:28 0:33:19 0:01:29 0:24:40 1:19:26 STMG 14
116 263 Klepec Borut ŠD Triglav 1966 SLO 0:16:06 0:01:35 0:33:33 0:00:50 0:27:33 1:19:38 STMF 15
117 216 Černeka Zvone ŠD 3Šport 1957 SLO 0:15:38 0:01:14 0:34:15 0:01:15 0:27:18 1:19:42 STMH 7
118 222 Erčulj Aleš 1968 SLO 0:18:12 0:01:56 0:34:10 0:01:02 0:24:26 1:19:49 STMF 16
119 310 Orel Peter ŠD 3Šport 1983 SLO 0:19:43 0:00:48 0:34:21 0:01:07 0:24:19 1:20:19 STMD 27
120 376 Adamović Nikola 1990 CRO 0:17:04 0:01:00 0:34:57 0:00:58 0:26:34 1:20:36 STMC 24
121 353 Špacapan Boštjan 1983 SLO 0:15:06 0:01:24 0:39:05 0:00:22 0:24:44 1:20:43 STMD 28
122 354 Šprah Tibor 1993 SLO 0:16:39 0:00:44 0:35:47 0:01:01 0:27:23 1:21:35 STMC 25
123 246 Hötzl Marko Kolesarski klub Encijan 1954 SLO 0:21:11 0:00:29 0:34:39 0:00:35 0:26:58 1:23:55 STMH 8
124 347 Strnad Robert 3K ŠPORT 1978 slo 0:19:02 0:00:59 0:34:15 0:00:59 0:28:55 1:24:13 STMD 29
125 319 Poljšak Lojze trisport 1953 SLO 0:17:30 0:02:13 0:36:00 0:00:56 0:27:40 1:24:21 STMI 1
126 213 Byrne Nicholas 1973 SLO 0:16:29 0:00:52 0:36:58 0:00:45 0:29:27 1:24:34 STME 18
127 315 Plazar Robert FKK Veseli Škot 1973 SLO 0:16:21 0:01:02 0:37:44 0:00:47 0:28:51 1:24:47 STME 19
128 264 Knap Bojan trisport 1960 SLO 0:18:48 0:00:34 0:35:57 0:00:50 0:30:44 1:26:55 STMG 15
129 399 Michalisch Dietmar 1967 AUT 0:18:12 0:01:32 0:38:39 0:01:00 0:28:53 1:28:18 STMF 17
130 217 Čufar Zdravko TAOTekaški forum 1958 SLO 0:23:26 0:01:30 0:39:56 0:00:29 0:24:20 1:29:43 STMH 9
131 255 Kabaj Milan Maribor 1949 SLO 0:17:01 0:00:35 0:40:19 0:01:25 0:30:37 1:29:59 STMI 2
132 250 Hvalic David ŠD 3ŠPORT 1971 SLO 0:21:01 0:01:30 0:45:10 0:00:35 0:23:05 1:31:22 STME 20
133 338 Skok Igor ŠD 3ŠPORT 1961 SLO 0:16:59 0:01:32 0:41:42 0:00:38 0:30:51 1:31:43 STMG 16
134 204 Bajec Boštjan Triatlon klub Maribor 1973 SLO 0:18:39 0:01:40 0:40:35 0:01:21 0:29:28 1:31:45 STME 21
135 292 Malovič Miran 1967 SLO 0:19:36 0:01:30 0:43:32 0:00:26 0:30:33 1:35:38 STMF 18
136 280 Krasnik Gorazd Klub Maratonec Lenart 1955 SLO 0:21:43 0:03:46 0:41:25 0:01:04 0:29:44 1:37:44 STMH 10
137 343 Stopar Maks Triatlonski klub Ljubljana 1943 SLO 0:19:03 0:01:18 0:51:12 0:01:22 0:34:17 1:47:12 STMK 1
212 Brečko Blaž Šrk Celje 1993 SLO 0:00:32 DNF STMC
257 Kamenski Iztok 1963 SLO 0:20:57 0:00:52 0:39:17 0:00:43 0:15:47 DQ STMG

ZENSKE SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 317 Pletikapa Daria tk zrinski novatec 1988 CRO 0:10:35 0:00:18 0:30:58 0:00:21 0:19:19 1:01:32 STZC 1
2 301 Miloš Tea Triatlon klub Pula 1994 CRO 0:10:40 0:00:17 0:30:55 0:00:25 0:20:24 1:02:42 STZB 1
3 337 Skaza Eva TKM 1997 SLO 0:10:47 0:00:16 0:30:50 0:00:20 0:20:54 1:03:09 STZA 1
4 261 Klemenc Maruša TK Trisport Alprem 1994 SLO 0:10:44 0:00:17 0:30:49 0:00:21 0:21:41 1:03:55 STZB 2
5 218 Dečman Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:11:04 0:00:22 0:32:31 0:00:23 0:22:34 1:06:56 STZA 2
6 367 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:11:03 0:00:18 0:32:37 0:00:23 0:24:06 1:08:29 STZA 3
7 307 Oblak Karla TK Ljubljana 1985 SLO 0:14:04 0:00:23 0:32:43 0:00:29 0:22:27 1:10:08 STZC 2
8 244 Hajdinjak Melita Team Turbo Tropovci 1977 SLO 0:14:14 0:00:19 0:34:22 0:00:31 0:22:36 1:12:03 STZD 1
9 362 Topovšek Katja Triatlon ekipa Dnevnik 1980 SLO 0:14:11 0:00:31 0:35:00 0:00:32 0:22:26 1:12:43 STZD 2
10 243 Hafner Mojca 3K ŠPORT 1990 SLO 0:17:18 0:00:54 0:34:38 0:00:33 0:22:45 1:16:10 STZC 3
11 268 Kokol Manja TK MARATON 1974 SLO 0:14:16 0:00:50 0:37:01 0:00:57 0:23:14 1:16:20 STZD 3
12 201 Angleitner Sagadi Tanja Triatlon Klub Maribor 1972 Slo 0:15:20 0:00:40 0:33:38 0:00:35 0:26:09 1:16:24 STZE 1
13 214 Capuder Romana TK Trisport Kamnik 1970 SLO 0:15:10 0:00:42 0:35:37 0:00:53 0:24:06 1:16:30 STZE 2
14 205 Begić Nika Triatlon klub TritonRijeka 1997 CRO 0:13:00 0:00:30 0:37:03 0:00:24 0:26:01 1:17:00 STZA 4
15 346 Strnad Polona 3K ŠPORT 1968 SLO 0:15:28 0:01:00 0:36:38 0:00:53 0:23:35 1:17:35 STZF 1
16 223 Erčulj Džuban Valentina 3K ŠPORT 1979 SLO 0:19:18 0:00:56 0:34:58 0:00:41 0:22:43 1:18:39 STZD 4
17 357 Štrukelj Ljuba TK Maribor 1955 SLO 0:19:31 0:00:26 0:35:18 0:00:47 0:24:30 1:20:34 STZH 1
18 327 Recek Petra 3K ŠPORT 1981 SLO 0:19:13 0:01:03 0:36:32 0:00:36 0:23:25 1:20:51 STZD 5
19 313 Pavša Ana ŠKD Hypo 1985 SLO 0:16:45 0:00:53 0:37:45 0:00:44 0:25:30 1:21:38 STZC 4
20 265 Kočevar Helga 3K ŠPORT 1970 SLO 0:17:43 0:01:09 0:38:02 0:00:39 0:24:22 1:21:57 STZE 3
21 365 Trontelj Andreja Povodni mož 1957 SLO 0:17:48 0:00:58 0:39:35 0:01:30 0:25:20 1:25:13 STZH 2
22 284 Kuhar Tatjana 3K ŠPORT 1965 SLO 0:18:22 0:01:04 0:35:46 0:01:01 0:31:19 1:27:33 STZF 2
23 304 Nakrst Vidic Ana TK Ljubljana 1996 SLO 0:14:22 0:00:46 0:44:51 0:00:43 0:27:39 1:28:22 STZA 5
24 285 Kumperščak Vera TAOTekaški forum 1965 SLO 0:19:31 0:02:07 0:41:35 0:00:48 0:26:20 1:30:22 STZF 3
256 Kamenski Tjaša 1992 SLO 0:15:37 0:00:27 0:40:47 0:00:22 0:15:05 DQ STZC

Akvatlon – dečki A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž.
1 11 Modrušan Marin TK PULA 2004 CRO
2 21 Goropevšek Rok Triatlon Klub Maribor 2004 SLO
3 20 Udovič Aljaž TK Trisport Alprem 2004 SLO
4 19 Tkalec Martin TK Trisport Alprem 2004 SLO
5 14 Berlec Aljaž TK Trisport Alprem 2005 SLO
6 15 Bojanc Domen TK Trisport Alprem 2005 Slo
7 10 Lunko Danijel TK PULA 2005 CRO
8 1 Fesel Vid SWIM CLINIC 2005 SLO
9 9 Alenabi Nik TK Ljubljana 2005 SLO
10 22 Muršec Nejc Triatlon Klub Maribor 2004 SLO
11 382 Turk Gašper 2005 SLO
12 23 Bedrina Antonio TK PULA 2004 CRO
13 13 Belaj Nik TK Trisport Alprem 2006 Slo
14 16 Grčar Nejc TK Trisport Alprem 2005 Slo
15 18 Rakar Lenart TK Trisport Alprem 2005 Slo
16 394 Veršić Viktor TK Rival 2005 CRO
17 17 Pilih Arne TK Trisport Alprem 2006 Slo
18 5 Kurnik Aljaž SWIM CLINIC 2006 SLO
19 24 Velickovic Tedi TK PULA 2006 CRO
20 4 Klenovšek Gari SWIM CLINIC 2006 SLO
21 2 Friš Nik SWIM CLINIC 2005 SLO

Akvatlon – deklice A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž.
1 36 Šporn Kim TK Trisport Alprem 2004 Slo
2 41 Fornažar Nicole Triatlon klub Pula 2006 CRO
3 33 Humar Zala TK Trisport Alprem 2005 Slo
4 30 Vidmar Katarina Marina TK Rival 2004 CRO
5 34 Maradin Manca TK Trisport Alprem 2004 Slo
6 31 Hajdinjak Anamarija tk rival 2004 CRO
7 35 Škrjanc Vita TK Trisport Alprem 2005 SLO
8 29 Rakar Polona TK Trisport Alprem 2004 Slo
9 32 Boštic Anita TK Trisport Alprem 2004 Slo
10 392 Vale Lana TK Rival 2006 CRO
11 40 Godec Sara Triatlon Klub Maribor 2004 SLO
12 27 Žnidaršič Zarja SWIM CLINIC 2005 SLO
13 28 Videnšek Neža ŠRK Celje 2005 SLO
14 393 Stanojević Mija TK Rival 2006 CRO
15 38 Kostanjevec Maja TKM Ptuj 2006 SLO
16 37 Bernot Ema TK Trisport Alprem 2006 SLO
17 42 Horvat Iva Triatlon Klub Swibir 2005 CRO
18 43 Gačnik Špela 2005 SLO

Akvatlon – dečki B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž.
1 60 Zbašnik Rene TK Rival 2002 CRO
2 64 Podgoršek Nejc TK Trisport Alprem 2003 SLO
3 65 Podgoršek Žiga TK Trisport Alprem 2003 SLO
4 51 Veličković Marco TK PULA 2002 CRO
5 59 Vuletić Ivan TK Rival 2002 CRO
6 72 Žunko Mai Triatlon Klub Maribor 2002 SLO
7 44 Vrčkovnik Lan 2003 SLO
8 76 Lepoša Klemen Triatlon Klub Maribor 2003 SLO
9 67 Maradin Jan TK Trisport Alprem 2003 SLO
10 55 Topić Juraj TK PULA 2003 CRO
11 62 Paulič Gašper TK Trisport Alprem 2002 SLO
12 400 Jereb Maks ŠRK Celje 2003 SLO
13 12 Vale Sven TK Rival 2003 CRO
14 70 Cerar Matic TK Trisport Alprem 2002 SLO
15 57 Host Leon TK Rival 2002 CRO
16 71 Korda Gal Triatlon Klub Maribor 2002 SLO
17 66 Verbič Črt TK Trisport Alprem 2003 SLO
18 63 Flis Nejc TK Trisport Alprem 2002 SLO
19 73 Kapel Lovro Triatlon Klub Maribor 2003 SLO
20 56 Boca Siniša TK Rival 2002 CRO
21 52 Lunko Adrijan TK PULA 2002 CRO
22 53 Močnik Manuel TK PULA 2002 CRO
23 58 Kirinčić Karlo TK Rival 2002 CRO
24 54 Hrelja Matteo TK PULA 2003 CRO
25 46 Perc Anze SRK CELJE 2003 SLO
26 68 Udovič Jaka TK Trisport Alprem 2003 SLO
27 45 Mandl Tomaž Multisport klub Krško 2002 SLO
28 61 Grubiša Mauro TK Rival 2002 CRO
29 48 * Behin Žan SWIM CLINIC 2001* SLO
30 47 * Ambrožič Gašper SWIM CLINIC 2001* SLO

Akvatlon – deklice B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž.
1 386 Tominc Nika ŠD3sport 2002 SLO
2 81 Mohar Gradišek Neža TK Trisport Alprem 2002 SLO
3 387 Garofolj Noel ŠD3sport 2002 SLO
4 80 Mandič Tara TK Trisport Alprem 2003 SLO
5 97 Ocvirk Til Triatlon Klub Swibir 2002 CRO
6 96 Muhl Hana Triatlon Klub Swibir 2003 CRO
7 82 Berlisk Maja TK Trisport Alprem 2002 SLO
8 99 Alenabi Azin TK Ljubljana 2002 SLO
9 78 Bartol Monika TK Inles Riko Ribnica 2003 SLO
10 79 Marolt Anja TK Trisport Alprem 2002 SLO
11 90 Fornažar Emma TK PULA 2002 CRO
12 92 Pavlin Leonarda TK PULA 2003 CRO
13 98 Gruber Gioia TK Rival 2003 CRO
14 93 Vuletić Josipa TK Rival 2002 CRO
15 84 Herega Nika Triatlon Klub Maribor 2003 SLO
16 89 Smolnikar Alja TK Trisport Alprem 2003 Slo
17 83 Gostinčar Jara Triatlon klub Maribor 2003 SLO
18 94 Kraljić Hana TK Rival 2002 CRO
19 95 Dobovšek Karin TK Trisport Alprem 2002 SLO
20 88 Pilih Vita TK Trisport Alprem 2003 Slo
21 100 Božić Sara tk rival 2003 CRO
22 91 Peruško Lara TK PULA 2003 CRO

Super Sprint Triatlon – starejši dečki

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 147 Škrjanc Jan TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:05:12 0:00:28 0:12:32 0:00:15 0:06:59 0:25:28
2 129 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:05:15 0:00:27 0:13:42 0:00:18 0:07:38 0:27:21
3 136 Nua Pjeter TK Rival Rijeka 2000 CRO 0:05:50 0:00:30 0:13:44 0:00:22 0:07:25 0:27:53
4 127 Videnšek David ŠRK Celje 2001 SLO 0:06:25 0:00:30 0:13:58 0:00:17 0:07:15 0:28:27
5 139 Berlec Žiga TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:09 0:00:36 0:13:17 0:00:23 0:08:02 0:28:30
6 134 Vozila Fran TK PULA 2000 CRO 0:06:17 0:00:27 0:14:34 0:00:19 0:07:08 0:28:46
7 133 Tokić Filip TK PULA 2000 CRO 0:06:50 0:00:27 0:14:03 0:00:20 0:07:26 0:29:09
8 141 Flis Teo TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:23 0:00:30 0:14:05 0:00:20 0:08:01 0:29:22
9 135 Cvijetić Filip TK Rival Rijeka 2001 CRO 0:06:24 0:00:44 0:16:04 0:00:31 0:08:06 0:31:51
10 126 Perc Jan SRK CELJE 2001 SLO 0:07:07 0:00:33 0:16:55 0:00:23 0:08:20 0:33:19
11 388 Mihalič Jaka ŠRK Celje 2001 SLO 0:07:13 0:00:36 0:17:26 0:00:35 0:08:26 0:34:18
12 130 Mavrič Mrak Filip TK Ljubljana 2001 SLO 0:07:55 0:01:04 0:17:28 0:00:25 0:10:09 0:37:03

Super Sprint Triatlon – kadeti

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 146 Planko Matevž TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:04:32 0:00:22 0:11:55 0:00:20 0:06:18 0:23:29
2 140 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:04:39 0:00:22 0:11:49 0:00:25 0:06:24 0:23:40
3 128 Bartol Danijel TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:04:55 0:00:24 0:12:07 0:00:16 0:06:09 0:23:52
4 163 Živković Josip 1998 CRO 0:04:36 0:00:23 0:12:30 0:00:25 0:06:57 0:24:53
5 138 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:57 0:00:21 0:12:06 0:00:19 0:07:17 0:25:02
6 154 Grgorinić Luka TK PULA 1999 CRO 0:05:01 0:00:19 0:12:52 0:00:19 0:06:59 0:25:31
7 145 Paulič Jaka TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:28 0:00:18 0:12:25 0:00:23 0:07:15 0:25:50
8 144 Obreza Domen TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:21 0:00:25 0:12:28 0:00:16 0:07:25 0:25:56
9 131 Avirović Ivan TK Meðimurje 1998 CRO 0:04:54 0:00:20 0:14:02 0:00:34 0:07:21 0:27:14
10 143 Mandič Mark TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:33 0:00:20 0:13:32 0:00:22 0:07:30 0:27:19
11 132 Močnik Matteo TK PULA 1998 CRO 0:05:54 0:00:30 0:13:28 0:00:16 0:07:33 0:27:44
12 148 Lazić Sven tk zrinski 1998 CRO 0:06:10 0:00:24 0:12:51 0:00:29 0:07:56 0:27:53
13 160 Horvat Lovro Triatlon Klub Zagreb 1999 CRO 0:05:15 0:01:04 0:13:46 0:00:21 0:07:56 0:28:24
14 137 Vukušić Matej TK Rival Rijeka 1998 CRO 0:05:30 0:00:43 0:13:51 0:00:25 0:07:59 0:28:29
15 142 Gerič Jaka TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:56 0:00:42 0:14:22 0:00:17 0:07:32 0:28:50
16 151 Ljubec Vito TK Maraton Ptuj 1998 SLO 0:06:57 0:01:40 0:14:17 0:01:38 0:08:33 0:33:07
155 Calic Lovro Triatlon Klub Swibir 1999 CRO 0:06:25 0:00:47 0:18:35 0:00:22 0:04:05 DQ
157 Tomasic Luka Triatlon Klub Swibir 1998 CRO 0:06:25 0:00:35 0:16:55 0:00:22 0:05:03 DQ

Super Sprint Triatlon – moški

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 333 Sarič Viktor TK Zagreb 1986 CRO 0:05:20 0:00:21 0:11:46 0:00:23 0:05:50 0:23:41
2 153 Vučak Matic Triatlon klub Maribor 1997 SLO 0:05:32 0:01:02 0:13:15 0:00:13 0:08:20 0:28:24
3 156 Dorontic Jakov Triatlon Klub Swibir 1997 CRO 0:06:06 0:00:28 0:14:39 0:00:22 0:08:22 0:30:00
4 150 Milevčić Stjepan tk zrinski novatec 1983 BIH 0:07:00 0:01:03 0:14:49 0:00:21 0:09:31 0:32:47
5 125 Kaučič Marijan oranžni 1964 SLO 0:08:25 0:01:51 0:14:22 0:00:29 0:08:17 0:33:25
6 159 Frntić Matej Triatlon Klub Zagreb 1990 CRO 0:08:57 0:00:41 0:14:58 0:00:30 0:09:10 0:34:18
7 124 Lah Sašo cviček 1972 SLO 0:11:50 0:01:18 0:17:52 0:00:30 0:10:53 0:42:26

Super Sprint Triatlon – starejše deklice

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 184 Vrtačič Tjaša TK Trisport Alprem 2000 SLO 0:05:13 0:00:26 0:12:34 0:00:16 0:07:01 0:25:32
2 169 Čargonja Dorotea TK Rival Rijeka 2000 CRO 0:05:46 0:00:27 0:13:37 0:00:16 0:07:22 0:27:31
3 181 Perko Gaja TK Trisport Alprem 2000 SLO 0:06:10 0:00:27 0:13:25 0:00:18 0:07:18 0:27:40
4 185 Baković Zara TK Zrinski Novatec 2001 CRO 0:05:29 0:00:26 0:13:54 0:00:24 0:07:28 0:27:44
5 175 Ahačič Ajda TK Trisport Alprem 2000 SLO 0:06:07 0:00:32 0:13:22 0:00:19 0:07:39 0:28:01
6 172 Strenja Leonarda TK Rival Rijeka 2000 CRO 0:05:51 0:00:27 0:13:34 0:00:17 0:08:14 0:28:25
7 177 Bernot Urška TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:06:08 0:00:35 0:13:30 0:00:24 0:08:01 0:28:39
8 195 Horvat Paola Triatlon Klub Zagreb 2000 CRO 0:05:08 0:00:44 0:15:33 0:00:27 0:07:14 0:29:08
9 174 Šešelja Lea TK Rival Rijeka 2001 CRO 0:06:04 0:00:30 0:14:29 0:00:18 0:07:54 0:29:16
10 179 Herič Anja TK Trisport Alprem 2000 SLO 0:06:11 0:00:37 0:14:12 0:00:22 0:08:09 0:29:33
11 171 Puvača Irina TK Rival Rijeka 2001 CRO 0:05:59 0:00:33 0:15:08 0:00:19 0:08:30 0:30:30
12 180 Kuret Maša TK Trisport Alprem 2000 SLO 0:06:09 0:00:32 0:14:21 0:00:20 0:10:17 0:31:40
13 193 Muhl Nika Triatlon Klub Swibir 2001 CRO 0:06:53 0:01:15 0:20:15 0:00:36 0:08:49 0:37:50
14 192 Domovic Ema Triatlon Klub Swibir 2001 CRO 0:07:40 0:01:20 0:20:33 0:00:38 0:10:36 0:40:50

Super Sprint Triatlon – kadetinje

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 183 Uršič Kristina TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:04:33 0:00:18 0:12:00 0:00:23 0:07:13 0:24:28
2 164 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:05:10 0:00:23 0:12:41 0:00:15 0:06:35 0:25:06
3 178 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:59 0:00:28 0:12:45 0:00:16 0:07:28 0:25:58
4 165 Marič Alja TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:05:28 0:00:23 0:13:35 0:00:13 0:07:23 0:27:05
5 170 Petrović Lucija TK Rival Rijeka 1999 CRO 0:05:44 0:00:29 0:13:38 0:00:17 0:06:59 0:27:09
6 168 Peruško Chiara TK PULA 1999 CRO 0:05:54 0:00:18 0:13:38 0:00:22 0:07:03 0:27:17
7 173 Šešelja Karla TK Rival Rijeka 1999 CRO 0:05:53 0:00:32 0:13:27 0:00:16 0:07:39 0:27:50
8 194 Granoša Lara Triatlon Klub Zagreb 1999 CRO 0:05:20 0:00:32 0:14:47 0:00:28 0:07:58 0:29:07
9 167 Grgorinić Dora TK PULA 1999 CRO 0:06:01 0:00:27 0:14:32 0:00:19 0:08:29 0:29:51
10 189 Gostinčar Živa Triatlon klub Maribor 1999 SLO 0:06:12 0:00:38 0:14:13 0:00:20 0:09:42 0:31:08

Super Sprint Triatlon – ženske

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 187 Sandrić Ana TK Zrinski Novatec 1993 CRO 0:06:16 0:00:46 0:14:22 0:00:20 0:07:47 0:29:33
2 176 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:06:09 0:00:27 0:14:23 0:00:17 0:08:39 0:29:57
3 182 Spruk Katarina TK Trisport Alprem 1997 SLO 0:06:54 0:00:41 0:15:17 0:00:20 0:09:52 0:33:05
4 196 Gorenc Petra 1972 SLO 0:08:39 0:00:55 0:15:02 0:00:51 0:08:36 0:34:05
5 191 Novak Nuša Triatlon Klub Maribor 1986 SLO 0:06:27 0:00:39 0:18:32 0:00:25 0:11:00 0:37:05
6 166 Mlinarič Gregorec Nada TK Maraton Ptuj 1963 SLO 0:09:24 0:01:22 0:17:59 0:00:22 0:09:58 0:39:06
7 186 Marevic Sanja TK Zrinski Novatec 1976 CRO 0:09:09 0:01:23 0:19:04 0:00:30 0:09:50 0:39:58
8 188 Vajagić Ana TK Zrinski Novatec 1981 CRO 0:09:14 0:00:47 0:18:45 0:00:35 0:10:36 0:39:59
9 389 Nowakowska Beata 1973 POL 0:09:19 0:02:43 0:19:38 0:00:31 0:10:06 0:42:19

Sprint Triatlon – mlajši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 258 Kaplan Jaka TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:09:55 0:00:19 0:28:48 0:00:20 0:17:28 0:56:51
2 311 Paliska Luka Triatlon klub Pula 1997 CRO 0:10:37 0:00:21 0:30:01 0:00:20 0:17:58 0:59:19
3 308 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:10:56 0:00:17 0:29:48 0:00:20 0:20:32 1:01:55
4 262 Klenovšek Urh TK Ljubljana 1996 SLO 0:11:02 0:00:40 0:29:21 0:00:28 0:20:37 1:02:09
5 283 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:11:17 0:00:24 0:29:20 0:00:27 0:21:17 1:02:47
6 294 Marić Duje TK PULA 1997 CRO 0:12:04 0:00:19 0:31:34 0:00:32 0:18:52 1:03:24
7 273 Kovačec Leon TK Maraton Ptuj 1997 SLO 0:14:04 0:00:45 0:31:59 0:00:54 0:21:15 1:08:58

Sprint Triatlon – starejši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 252 Jagušt Eugen 1994 CRO 0:11:54 0:00:16 0:30:16 0:00:20 0:18:03 1:00:52
2 288 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 SLO 0:12:29 0:00:28 0:29:32 0:00:20 0:18:55 1:01:46
3 203 Avirović Matija TK Meðimurje 1994 CRO 0:12:04 0:00:18 0:30:07 0:00:25 0:19:46 1:02:42
4 202 Avbreht Luka TKL 1995 SLO 0:11:13 0:00:27 0:30:53 0:00:31 0:21:22 1:04:28
5 375 Zorko Luka ŠRK 1994 SLO 0:13:55 0:00:22 0:29:46 0:00:26 0:22:09 1:06:40
6 219 Drljanovčan Matija tk zrinski novatec 1995 CRO 0:12:37 0:00:20 0:34:42 0:00:21 0:20:49 1:08:51
7 239 Gošnjak Tim triatlon klub celje 1994 SLO 0:16:53 0:00:51 0:31:26 0:00:40 0:19:44 1:09:36
8 226 Fatić Luka Triatlon Klub Zagreb 1995 CRO 0:13:38 0:00:45 0:32:46 0:00:19 0:26:10 1:13:40

Sprint Triatlon – člani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 297 Meden Matija TK Trisport Kamnik 1993 SLO 0:10:04 0:00:18 0:28:39 0:00:19 0:17:01 0:56:23
2 275 Kovačič Jaroslav ŠD Posavje 1984 SLO 0:10:53 0:00:18 0:27:54 0:00:19 0:18:15 0:57:41
3 303 Modic Matic KK Encijan 1987 SLO 0:11:06 0:00:17 0:27:41 0:00:21 0:19:19 0:58:46
4 323 Pucelj Andrej TK Inles Riko Ribnica 1990 SLO 0:11:37 0:00:22 0:28:59 0:00:21 0:17:52 0:59:13
5 342 Stjepić Vlado TK Velenje 1989 SLO 0:11:03 0:00:21 0:29:35 0:00:44 0:18:29 1:00:14
6 352 Šketako Denis Športno društvo Posavje 1988 SLO 0:12:53 0:00:23 0:29:12 0:00:30 0:17:51 1:00:51
7 277 Koželj Simon TK Trisport Alprem 1992 SLO 0:11:18 0:00:17 0:29:26 0:00:21 0:20:26 1:01:49
8 260 Kern Miha TK Gorenjska 1987 SLO 0:09:53 0:00:19 0:28:57 0:00:25 0:23:25 1:03:02
9 197 Abrahamsberg Matej TK Inles Riko Ribnica 1987 SLO 0:13:01 0:00:27 0:31:10 0:00:45 0:18:18 1:03:43
10 361 Terčelj Rok Šd 3Šport 1986 SLO 0:13:34 0:00:21 0:30:36 0:00:26 0:18:54 1:03:53
11 236 Gomilšek Aljaž Športno društvo posavje 1990 SLO 0:13:01 0:00:23 0:30:42 0:00:25 0:20:32 1:05:05
12 271 Koprivnik Dejan TK Maribor 1987 SLO 0:14:42 0:00:24 0:31:46 0:00:26 0:18:11 1:05:31
13 235 Golob Matej Triatlon Klub Maribor 1993 SLO 0:10:24 0:00:25 0:32:20 0:00:34 0:22:01 1:05:46
14 251 Ilešič Aljoša Triatlon klub Maribor 1988 SLO 0:13:58 0:00:24 0:31:54 0:00:32 0:21:04 1:07:54
15 379 Železnik Rok Triatlon klub Maribor 1991 SLO 0:14:00 0:00:35 0:31:13 0:00:26 0:23:13 1:09:28
16 227 Ferlič Denis TK Maribor 1984 SLO 0:16:19 0:01:03 0:31:33 0:00:29 0:21:17 1:10:42
17 381 Žurbi Jure ŠRK Celje 1989 SLO 0:15:54 0:00:55 0:31:29 0:00:46 0:23:18 1:12:24
18 391 Muc Gregor ŠRK Celje 1984 SLO 0:12:52 0:00:25 0:33:49 0:00:36 0:24:46 1:12:31
19 245 Horvat Alen Triatlon klub Maribor 1987 SLO 0:16:59 0:00:26 0:33:43 0:00:24 0:21:14 1:12:47
20 366 Trotovšek Gašper ŠRK-Celje 1988 SLO 0:14:48 0:01:04 0:32:24 0:01:10 0:24:42 1:14:10
21 228 Filipović Danijel tk zrinski novatec 1985 CRO 0:16:06 0:00:26 0:34:32 0:00:41 0:22:57 1:14:45
22 302 Mlinaric Rok Tri Team Chaos 1985 AUT 0:19:09 0:01:08 0:33:35 0:00:42 0:22:51 1:17:27
23 341 Solina Luka FKK Veseli Škot 1988 SLO 0:12:57 0:00:53 0:37:08 0:00:57 0:25:45 1:17:43
24 376 Adamović Nikola 1990 CRO 0:17:04 0:01:00 0:34:57 0:00:58 0:26:34 1:20:36
25 354 Šprah Tibor 1993 SLO 0:16:39 0:00:44 0:35:47 0:01:01 0:27:23 1:21:35
212 Brečko Blaž Šrk Celje 1993 SLO 0:00:32 DNF

Sprint Triatlon – člani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 206 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 SLO 0:12:46 0:00:23 0:29:16 0:00:20 0:17:43 1:00:30
2 248 Hrvat Danijel ŠD 3ŠPORT 1979 SLO 0:12:17 0:00:20 0:29:55 0:00:24 0:18:59 1:01:58
3 325 Radivojević Aleksander TK Inles Riko Ribnica 1974 SLO 0:12:50 0:00:21 0:29:19 0:00:25 0:19:30 1:02:27
4 300 Mileusnić Ðuro tk zrinski novatec 1982 CRO 0:12:33 0:00:22 0:29:37 0:00:21 0:19:52 1:02:47
5 322 Posedi Boštjan TK Trisport Alprem 1975 SLO 0:12:41 0:00:41 0:29:09 0:00:37 0:20:22 1:03:33
6 198 Abram Miran TK KRŠKO 1979 SLO 0:13:49 0:00:19 0:30:37 0:00:38 0:19:07 1:04:32
7 324 Purgaj Bojan Športno društvo Gorišnica 1981 SLO 0:15:07 0:00:46 0:32:01 0:00:42 0:17:59 1:06:36
8 272 Korelc Matej KK Encijan 1979 SLO 0:14:21 0:00:23 0:29:58 0:00:39 0:21:16 1:06:39
9 340 Smerdel Rok Triatlon klub Maribor 1980 SLO 0:13:04 0:00:32 0:30:29 0:00:29 0:22:18 1:06:54
10 345 Strmole Aleš TK Trisport Alprem 1979 SLO 0:12:58 0:00:43 0:31:24 0:00:35 0:21:23 1:07:05
11 363 Torkar Matej 3K Šport 1975 SLO 0:14:20 0:00:25 0:31:02 0:00:44 0:21:02 1:07:35
12 349 Šebek Luka ŠD Posavje 1975 SLO 0:14:13 0:00:39 0:31:58 0:00:28 0:21:33 1:08:53
13 199 Abram Igor Triatlon klub Krško 1981 SLO 0:14:21 0:00:34 0:31:55 0:00:37 0:21:27 1:08:56
13 356 Štamol Ivan Šrk Celje 1980 SLO 0:13:11 0:00:27 0:31:25 0:00:32 0:23:18 1:08:56
15 208 Bizjak Jernej ŠD Posavje 1981 SLO 0:15:25 0:00:24 0:31:20 0:00:34 0:21:21 1:09:07
16 390 Nowakowski Tomasz 1974 POL 0:14:37 0:00:54 0:33:22 0:00:31 0:20:29 1:09:55
17 234 Geršak Jože Š.D. Posavje 1974 SLO 0:15:34 0:00:36 0:33:03 0:00:34 0:20:12 1:10:00
18 299 Memić Mirsad TK Zagreb 1980 CRO 0:14:54 0:00:27 0:31:59 0:00:26 0:22:29 1:10:15
19 298 Medvedec Uroš Triatlon klub Ajdovščina 1976 SLO 0:16:07 0:00:52 0:31:19 0:00:34 0:21:25 1:10:18
20 306 Novšak Borut ŠD Trimus 1975 SLO 0:16:11 0:01:02 0:31:08 0:00:38 0:22:18 1:11:19
21 368 Vehar Borut Triatlon klub Novo mesto 1979 SLO 0:17:56 0:00:51 0:32:49 0:00:28 0:19:42 1:11:49
22 247 Hribar Gašper Brezmejni. si 1982 SLO 0:17:01 0:00:49 0:31:11 0:00:25 0:22:32 1:11:59
23 314 Perc Bostjan SRK CELJE 1976 SLO 0:15:14 0:00:36 0:31:24 0:00:27 0:24:47 1:12:30
24 359 Šturm Bojan Bisport 1979 SLO 0:17:08 0:00:44 0:32:59 0:00:40 0:21:05 1:12:39
25 210 Borut Dežman 1978 SLO 0:12:23 0:02:04 0:29:43 0:01:17 0:27:49 1:13:18
26 286 Kunst Aleš Triatlon Klub Maribor 1975 SLO 0:19:14 0:00:36 0:33:28 0:00:48 0:21:45 1:15:53
27 310 Orel Peter ŠD 3Šport 1983 SLO 0:19:43 0:00:48 0:34:21 0:01:07 0:24:19 1:20:19
28 353 Špacapan Boštjan 1983 SLO 0:15:06 0:01:24 0:39:05 0:00:22 0:24:44 1:20:43
29 347 Strnad Robert 3K ŠPORT 1978 slo 0:19:02 0:00:59 0:34:15 0:00:59 0:28:55 1:24:13

Sprint Triatlon – veterani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 328 Rizmal Jure 1972 SLO 0:14:05 0:00:25 0:29:41 0:00:29 0:19:00 1:03:42
2 233 Gajser Leon TK Maribor 1970 SLO 0:13:57 0:00:33 0:29:39 0:00:36 0:19:45 1:04:32
3 266 Kojc Jože Triatlon Klub Maribor 1969 SLO 0:13:52 0:00:26 0:29:48 0:00:29 0:20:36 1:05:14
4 238 Gostinčar Robert Triatlon klub Maribor 1970 SLO 0:14:03 0:00:36 0:31:38 0:00:52 0:19:50 1:07:02
5 355 Štabuc Roman Triatlon klub Maribor 1969 Slo 0:14:03 0:00:26 0:31:45 0:00:37 0:20:33 1:07:26
6 293 Marguč Marko TK Inles Riko Ribnica 1973 SLO 0:14:57 0:00:20 0:31:29 0:00:25 0:20:27 1:07:40
7 207 Berlisk Gregor TK Trisport Kamnik 1969 SLO 0:13:20 0:00:41 0:31:21 0:00:38 0:22:24 1:08:26
8 336 Sem Ciril TK Maribor 1973 SLO 0:16:05 0:00:32 0:31:41 0:00:33 0:21:25 1:10:18
9 249 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:15:19 0:00:39 0:31:53 0:00:32 0:22:43 1:11:08
10 291 Malovič Zoran ŠD SloveniaControl 1969 SLO 0:15:50 0:00:42 0:32:37 0:00:27 0:23:13 1:12:50
11 231 Gačnik Boštjan 3K ŠPORT 1970 SLO 0:16:31 0:00:44 0:34:16 0:00:49 0:20:30 1:12:52
12 242 Habič Aleš team fotr 1971 SLO 0:15:46 0:01:31 0:31:43 0:00:54 0:23:15 1:13:11
13 229 Flajs Rok 3K ŠPORT 1970 SLO 0:16:37 0:00:45 0:31:54 0:00:47 0:23:26 1:13:30
14 295 Mastnak Mlakar Robert 3K ŠPORT 1970 SLO 0:18:31 0:01:01 0:35:06 0:01:05 0:19:53 1:15:38
15 290 Majhenič Samo TK Ljubljana 1973 SLO 0:18:49 0:00:30 0:32:40 0:00:38 0:25:29 1:18:08
16 276 Kovačič Iztok Triatlonski klub Novo mesto 1973 SLO 0:15:57 0:01:01 0:34:15 0:01:03 0:26:04 1:18:22
17 339 Slapničar Jošt TK Gorenjska 1972 SLO 0:16:17 0:00:57 0:35:38 0:00:53 0:25:25 1:19:12
18 213 Byrne Nicholas 1973 SLO 0:16:29 0:00:52 0:36:58 0:00:45 0:29:27 1:24:34
19 315 Plazar Robert FKK Veseli Škot 1973 SLO 0:16:21 0:01:02 0:37:44 0:00:47 0:28:51 1:24:47
20 250 Hvalic David ŠD 3ŠPORT 1971 SLO 0:21:01 0:01:30 0:45:10 0:00:35 0:23:05 1:31:22
21 204 Bajec Boštjan Triatlon klub Maribor 1973 SLO 0:18:39 0:01:40 0:40:35 0:01:21 0:29:28 1:31:45

Sprint Triatlon – veterani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 370 Vovk Borut TK Gorenjska 1968 SLO 0:13:53 0:00:25 0:28:24 0:00:24 0:19:56 1:03:03
2 369 Vehovec Robert TK Maribor 1966 SLO 0:13:54 0:00:22 0:30:56 0:00:30 0:20:12 1:05:56
3 377 Zupanc Damjan ŠRK CELJE 1966 SLO 0:14:25 0:00:47 0:30:06 0:00:40 0:20:01 1:06:01
4 332 Sagadin Miran TK MARIBOR 1966 SLO 0:14:29 0:00:35 0:31:09 0:00:40 0:19:34 1:06:29
5 274 Kovačec Miroslav TK Maraton Ptuj 1968 SLO 0:15:40 0:01:30 0:31:07 0:00:38 0:21:04 1:10:00
6 230 Gaberšek Boštjan 3K ŠPORT 1967 SLO 0:13:49 0:00:49 0:32:17 0:00:45 0:22:20 1:10:02
7 344 Stošič Igor TK Inles Riko Ribnica 1965 SLO 0:18:38 0:00:43 0:30:09 0:00:18 0:20:45 1:10:34
8 270 Koporc Andrej 1966 SLO 0:15:37 0:00:36 0:32:08 0:00:33 0:21:56 1:10:51
9 237 Gorjanec Dušan TK KRŠKO 1967 SLO 0:18:45 0:00:28 0:30:17 0:00:35 0:22:31 1:12:38
10 334 Sarič Davor Športno društvo Slovenia Control 1968 SLO 0:17:00 0:00:48 0:33:16 0:00:22 0:22:48 1:14:16
11 279 Kramarič Miro Triatlon Klub Novo mesto 1966 SLO 0:14:11 0:00:33 0:33:39 0:00:43 0:25:11 1:14:19
12 330 Rosker Bostjan ŠDPosavje 1968 SLO 0:13:33 0:00:41 0:33:50 0:00:28 0:26:33 1:15:08
13 360 Šuster Aleš TK Trisport Alprem 1965 SLO 0:16:52 0:01:01 0:31:18 0:00:34 0:26:17 1:16:05
14 329 Rode Aleš TRISPORT 1967 SLO 0:17:17 0:00:46 0:31:59 0:00:32 0:26:23 1:17:00
15 263 Klepec Borut ŠD Triglav 1966 SLO 0:16:06 0:01:35 0:33:33 0:00:50 0:27:33 1:19:38
16 222 Erčulj Aleš 1968 SLO 0:18:12 0:01:56 0:34:10 0:01:02 0:24:26 1:19:49
17 399 Michalisch Dietmar 1967 AUT 0:18:12 0:01:32 0:38:39 0:01:00 0:28:53 1:28:18
18 292 Malovič Miran 1967 SLO 0:19:36 0:01:30 0:43:32 0:00:26 0:30:33 1:35:38

Sprint Triatlon – veterani III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 282 Kregar Miro TK Trisport Kamnik 1962 SLO 0:13:28 0:00:23 0:30:16 0:00:30 0:19:05 1:03:44
2 269 Komel Branimir TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:15:06 0:00:28 0:31:17 0:00:17 0:19:27 1:06:36
3 225 Fajfar Stane TK Inles Riko Ribnica 1963 SLO 0:14:51 0:00:32 0:31:29 0:00:26 0:20:17 1:07:36
4 350 Šimičić Nenad Triatlon Klub Rab 1962 CRO 0:12:57 0:00:42 0:34:00 0:00:19 0:21:18 1:09:18
5 348 Strniša Toni TK Ljubljana 1959 SLO 0:13:40 0:00:25 0:33:40 0:00:35 0:23:46 1:12:08
6 318 Pliberšek Ljubo Športno društvo Slovenia Control 1960 SLO 0:16:36 0:01:07 0:31:20 0:01:06 0:23:05 1:13:17
7 374 Zmazek Boris TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:17:32 0:00:51 0:32:31 0:00:54 0:22:36 1:14:26
8 380 Železnik Bogdan ŠRK Celje 1961 SLO 0:14:31 0:00:35 0:34:16 0:00:37 0:24:28 1:14:30
9 358 Štrukelj Andrej TK Maribor 1962 SLO 0:16:12 0:00:29 0:32:27 0:00:45 0:24:49 1:14:44
10 254 Janković Dušan Pulz šport 1963 SLO 0:16:49 0:01:30 0:34:02 0:00:49 0:22:49 1:16:01
11 373 Završki Marko Triatlon klub Maribor 1960 SLO 0:13:29 0:00:47 0:33:54 0:00:46 0:27:55 1:16:54
12 267 Kokalj Andrej TK Ljubljana 1959 SLO 0:17:45 0:00:53 0:33:27 0:00:47 0:24:21 1:17:14
13 240 Gregorec Slavko TK Maraton Ptuj 1960 SLO 0:16:09 0:00:56 0:33:50 0:01:01 0:26:53 1:18:51
14 241 Greiner Fritz 12stundenlauf.at 1961 AUT 0:18:29 0:01:28 0:33:19 0:01:29 0:24:40 1:19:26
15 264 Knap Bojan trisport 1960 SLO 0:18:48 0:00:34 0:35:57 0:00:50 0:30:44 1:26:55
16 338 Skok Igor ŠD 3ŠPORT 1961 SLO 0:16:59 0:01:32 0:41:42 0:00:38 0:30:51 1:31:43
257 Kamenski Iztok 1963 SLO 0:20:57 0:00:52 0:39:17 0:00:43 0:15:47 DQ

Sprint Triatlon – veterani IV

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 221 Ekart Viktor TK Trisport Alprem 1958 SLO 0:15:22 0:00:37 0:31:50 0:00:26 0:21:00 1:09:16
2 364 Trojar Bojan TK Trisport 1958 SLO 0:17:19 0:00:33 0:31:21 0:00:37 0:19:45 1:09:37
3 200 Ačimovič Radovan TK Maraton Ptuj 1955 SLO 0:15:42 0:00:34 0:33:01 0:00:29 0:20:18 1:10:05
4 378 Žagar Anton TK Inles Riko Ribnica 1955 SLO 0:15:44 0:00:56 0:32:42 0:00:27 0:22:31 1:12:21
5 215 Cizerl Franc TK Maraton Ptuj 1956 SLO 0:17:01 0:01:00 0:32:58 0:00:42 0:25:59 1:17:42
6 209 Borovinšek Mladen Triatlon klub Maribor 1957 Slo 0:15:22 0:01:17 0:34:36 0:00:54 0:26:23 1:18:33
7 216 Černeka Zvone ŠD 3Šport 1957 SLO 0:15:38 0:01:14 0:34:15 0:01:15 0:27:18 1:19:42
8 246 Hötzl Marko Kolesarski klub Encijan 1954 SLO 0:21:11 0:00:29 0:34:39 0:00:35 0:26:58 1:23:55
9 217 Čufar Zdravko TAOTekaški forum 1958 SLO 0:23:26 0:01:30 0:39:56 0:00:29 0:24:20 1:29:43
10 280 Krasnik Gorazd Klub Maratonec Lenart 1955 SLO 0:21:43 0:03:46 0:41:25 0:01:04 0:29:44 1:37:44

Sprint Triatlon – veterani V

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 319 Poljšak Lojze trisport 1953 SLO 0:17:30 0:02:13 0:36:00 0:00:56 0:27:40 1:24:21
2 255 Kabaj Milan Maribor 1949 SLO 0:17:01 0:00:35 0:40:19 0:01:25 0:30:37 1:29:59

Sprint Triatlon – veterani VI

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint Triatlon – veterani VII

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 343 Stopar Maks Triatlonski klub Ljubljana 1943 SLO 0:19:03 0:01:18 0:51:12 0:01:22 0:34:17 1:47:12

Sprint Triatlon – mlajše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 337 Skaza Eva TKM 1997 SLO 0:10:47 0:00:16 0:30:50 0:00:20 0:20:54 1:03:09
2 218 Dečman Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:11:04 0:00:22 0:32:31 0:00:23 0:22:34 1:06:56
3 367 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:11:03 0:00:18 0:32:37 0:00:23 0:24:06 1:08:29
4 205 Begić Nika Triatlon klub TritonRijeka 1997 CRO 0:13:00 0:00:30 0:37:03 0:00:24 0:26:01 1:17:00
5 304 Nakrst Vidic Ana TK Ljubljana 1996 SLO 0:14:22 0:00:46 0:44:51 0:00:43 0:27:39 1:28:22

Sprint Triatlon – starejše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 301 Miloš Tea Triatlon klub Pula 1994 CRO 0:10:40 0:00:17 0:30:55 0:00:25 0:20:24 1:02:42
2 261 Klemenc Maruša TK Trisport Alprem 1994 SLO 0:10:44 0:00:17 0:30:49 0:00:21 0:21:41 1:03:55

Sprint Triatlon – članice I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 317 Pletikapa Daria tk zrinski novatec 1988 CRO 0:10:35 0:00:18 0:30:58 0:00:21 0:19:19 1:01:32
2 307 Oblak Karla TK Ljubljana 1985 SLO 0:14:04 0:00:23 0:32:43 0:00:29 0:22:27 1:10:08
3 243 Hafner Mojca 3K ŠPORT 1990 SLO 0:17:18 0:00:54 0:34:38 0:00:33 0:22:45 1:16:10
4 313 Pavša Ana ŠKD Hypo 1985 SLO 0:16:45 0:00:53 0:37:45 0:00:44 0:25:30 1:21:38
256 Kamenski Tjaša 1992 SLO 0:15:37 0:00:27 0:40:47 0:00:22 0:15:05 DQ

Sprint Triatlon – članice II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 244 Hajdinjak Melita Team Turbo Tropovci 1977 SLO 0:14:14 0:00:19 0:34:22 0:00:31 0:22:36 1:12:03
2 362 Topovšek Katja Triatlon ekipa Dnevnik 1980 SLO 0:14:11 0:00:31 0:35:00 0:00:32 0:22:26 1:12:43
3 268 Kokol Manja TK MARATON 1974 SLO 0:14:16 0:00:50 0:37:01 0:00:57 0:23:14 1:16:20
4 223 Erčulj Džuban Valentina 3K ŠPORT 1979 SLO 0:19:18 0:00:56 0:34:58 0:00:41 0:22:43 1:18:39
5 327 Recek Petra 3K ŠPORT 1981 SLO 0:19:13 0:01:03 0:36:32 0:00:36 0:23:25 1:20:51

Sprint Triatlon – veteranke I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 201 Angleitner Sagadi Tanja Triatlon Klub Maribor 1972 Slo 0:15:20 0:00:40 0:33:38 0:00:35 0:26:09 1:16:24
2 214 Capuder Romana TK Trisport Kamnik 1970 SLO 0:15:10 0:00:42 0:35:37 0:00:53 0:24:06 1:16:30
3 265 Kočevar Helga 3K ŠPORT 1970 SLO 0:17:43 0:01:09 0:38:02 0:00:39 0:24:22 1:21:57

Sprint Triatlon – veteranke II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 346 Strnad Polona 3K ŠPORT 1968 SLO 0:15:28 0:01:00 0:36:38 0:00:53 0:23:35 1:17:35
2 284 Kuhar Tatjana 3K ŠPORT 1965 SLO 0:18:22 0:01:04 0:35:46 0:01:01 0:31:19 1:27:33
3 285 Kumperščak Vera TAOTekaški forum 1965 SLO 0:19:31 0:02:07 0:41:35 0:00:48 0:26:20 1:30:22

Sprint Triatlon – veteranke III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint Triatlon – veteranke IV

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 357 Štrukelj Ljuba TK Maribor 1955 SLO 0:19:31 0:00:26 0:35:18 0:00:47 0:24:30 1:20:34
2 365 Trontelj Andreja Povodni mož 1957 SLO 0:17:48 0:00:58 0:39:35 0:01:30 0:25:20 1:25:13

Sprint Triatlon – veteranke V

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za vsakogar – moški

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 383 Kaučevič Tadej 1988 SLO 0:02:19 0:00:51 0:09:19 0:00:16 0:04:25 0:17:11
2 108 Malovič Nace TK Maraton Ptuj 2000 SLO 0:02:42 0:01:02 0:09:14 0:00:17 0:04:22 0:17:37
3 110 Gagić Stefan TK PULA 2001 CRO 0:02:36 0:00:37 0:10:03 0:00:18 0:04:03 0:17:38
4 109 Fornažar Mauricio TK PULA 1974 CRO 0:03:00 0:00:45 0:09:59 0:00:20 0:05:19 0:19:25
5 112 Auda Andrej 1971 SLO 0:02:36 0:00:47 0:10:05 0:00:16 0:05:47 0:19:33
6 106 Marguč Žiga TK Gorenjska 2001 SLO 0:02:30 0:00:36 0:10:39 0:00:18 0:05:29 0:19:34
7 111 Penić Luka TK PULA 2001 CRO 0:02:27 0:00:47 0:11:42 0:00:21 0:04:47 0:20:05
8 113 Menhart Aleš 1972 SLO 0:02:29 0:00:52 0:10:49 0:00:24 0:05:43 0:20:19
9 105 Gaal Jaka SWIM CLINIC 2001 SLO 0:02:40 0:00:47 0:13:21 0:00:25 0:05:52 0:23:07
10 115 Sarić Marko 2000 SLO 0:03:27 0:01:41 0:12:18 0:00:25 0:05:40 0:23:32
11 114 Mlakar Gorazd 1972 SLO 0:03:08 0:01:46 0:12:33 0:00:31 0:06:36 0:24:35
12 104 Friš Rene SWIM CLINIC 2001 SLO 0:02:49 0:00:43 0:15:36 0:00:25 0:05:22 0:24:57
13 102 Kočevar Enej 2001 SLO 0:03:31 0:01:18 0:13:46 0:00:26 0:06:02 0:25:04
14 103 Kočevar Svit 2003 SLO 0:04:23 0:00:56 0:13:47 0:00:19 0:06:17 0:25:44
15 107 Grošelj Črt Samo TK Ljubljana 2001 SLO 0:03:32 0:01:21 0:14:02 0:00:22 0:06:30 0:25:49

Triatlon za vsakogar – ženske

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 25 Angleitner Sagadi Tanja Plavalni klub Ruše 1972 SLO 0:02:41 0:00:22 0:08:49 0:00:16 0:05:01 0:17:11
2 120 Hočevar Katja TK Ljubljana 1999 SLO 0:02:37 0:00:48 0:10:44 0:00:19 0:04:47 0:19:17
3 190 Gostinčar Ajda Triatlon klub Maribor 1997 SLO 0:02:20 0:00:56 0:10:47 0:00:21 0:06:31 0:20:58
4 116 Gregorič Zečevič Janika 3K Šport & Dnevnik 1971 SLO 0:03:25 0:00:56 0:10:51 0:00:21 0:05:43 0:21:18
5 385 Cerar Petra Dnevnik Triatlon Ljubljana 1974 SLO 0:03:25 0:01:02 0:12:37 0:00:28 0:06:09 0:23:43
6 118 Cerar Marjeta dnevnikov triatlon 1974 SLO 0:04:13 0:01:13 0:12:51 0:00:28 0:05:44 0:24:31