Razvrstitev po kategorijah (M)

Kategorija: DEČKI (I. 94 do I. 95)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
12 1 CIRAR GAL SLO 1995 0:07:38
4 2 TANKO ROK CELEIA TRIATLON SLO 1995 0:08:09

Kategorija: DEČKI (I. 96 in mlajši)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
8 1 PELAJ ADRIJAN TŠD GRIČ SLO 1996 0:03:24
2 2 ŠTRUKELJ ALJAŽ TK MARIBOR SLO 1996 0:03:29
7 3 MEDEN JERNEJ TK MARIBOR SLO 1997 0:03:33
15 4 ZOBEC TIM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:03:37
14 5 GLAS JERNEJ MULTISPORT KRŠKO SLO 1997 0:03:58
16 6 KRIVEC ŽAN SLO 1996 0:04:02
11 6 PADAR MATEJ TŠD GRIČ SLO 1997 0:04:02
6 7 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:04:20
9 8 GORŠE KLEMEN TŠD GRIČ SLO 1998 0:04:53

Kategorija: ST. DEČKI (I. 90 do I.93)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
51 1 ZOBEC NIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:14:49
48 2 MEDEN MATIJA TK MARIBOR SLO 1993 0:15:41
35 3 ROJC MIHA TRISPORT KAMNIK SLO 1990 0:17:17
45 4 KLEMEN ANŽE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:17:34
52 5 PETEK MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:17:40
32 6 HRIBAR DOMEN TRISPORT KAMNIK SLO 1991 0:17:54
44 7 ARKO PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:18:53
34 8 DOBOVŠEK DAVID TRISPORT KAMNIK SLO 1992 0:19:16
36 9 VRHOVNIK ROK TRISPORT KAMNIK SLO 1990 0:19:20
49 10 CIRIAR LUKA SLO 1993 0:19:28
31 11 GRILJC ŠTEFAN TRISPORT KAMNIK SLO 1992 0:19:58

Razvrstitev po kategorijah (Ž)

Kategorija: DEKLICE (I. 94 do I. 95)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
3 1 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:06:29
1 2 ALPNER VESNA TRISPORT KAMNIK SLO 1995 0:07:47
30 3 GRILJC LUCIJA TRISPORT KAMNIK SLO 1994 0:08:42
13 4 BOGOVIČ TAMARA MULTISPORT KRŠKO SLO 1995 0:09:14

Kategorija: DEKLICE (I. 96 in mlajše)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
10 1 GORŠE ANA TŠD GRIČ SLO 1996 0:04:05
5 2 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:04:51

Kategorija: ST. DEKLICE (I. 90 do I. 93)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
50 1 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO SLO 1990 0:15:56
46 2 BENČINA JANJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:18:26
47 3 ORAŽEM ALEŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:18:42
40 4 VRHOVNIK PETRA TRISPORT KAMNIK SLO 1992 0:19:44
41 5 TROHA TINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:19:46
39 6 ROMŠAK TJAŠA TRISPORT KAMNIK SLO 1992 0:20:13
42 7 GRLJ ANJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:21:38