Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Ml. dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
42 1 PLANKO MATEVŽ TRISPORT SLO 1998 0:02:40
1 2 ANDOLJŠEK TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:02:53
9 3 GANTAR GAŠPER TRISPORT SLO 1999 0:02:59
37 4 KREGAR DREJC TRISPORT SLO 1998 0:03:01
36 5 POLAK BLAŽ TRISPORT SLO 1998 0:03:03
48 6 BARTOL DANIJEL TŠD GRIČ SLO 1999 0:03:09
7 7 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:03:59

Kategorija: Dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
22 1 MOČNIK KLEMEN SOKOL SLO 1996 0:03:52
28 2 ŠTRUKELJ ALJAŽ TK MARIBOR SLO 1996 0:04:04
25 3 PELAJ ARIJAN TŠD GRIČ SLO 1996 0:04:07
15 4 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:04:10
10 5 GANTAR URBAN SLO 1997 0:04:35
17 6 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:04:37
40 7 ŽIČKAR BORUT TK LAŠKO SLO 1996 0:04:49
34 8 BODLAJ ROK TRISPORT SLO 1996 0:04:55
33 9 LIPOVŠEK ŽIGA TRISPORT SLO 1996 0:05:03
45 10 BAJC ŽIGA TK KRŠKO SLO 1996 0:05:11

Kategorija: St. dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
51 1 STRLE JAKA TILEN OŠ MILAN ŠUŠTERŠIČ SLO 1995 0:13:33
46 2 TOMAZIN ŽAN TŠD GRIČ SLO 1995 0:14:52
32 3 LIPOVŠEK JAN TRISPORT SLO 1995 0:17:33
44 4 MURN LUKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:17:51
53 MUHIČ LUKA SLO 1995 10:00:00 O
50 FRECER GAŠPER P.K.MNC CELJE SLO 1995 10:00:00 O

Kategorija: Kadeti

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
11 1 GRILJC ŠTEFAN TRISPORT SLO 1992 0:14:41

Kategorija: Ml. mladinci

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
14 1 HRIBAR DOMEN TRISPORT SLO 1991 0:13:02
31 VRHOVNIK ROK TRISPORT SLO 1990 10:00:00 O

Razvrstitev po kategorijah – Ž

Kategorija: Ml. deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
38 1 URŠIČ KRISTINA TRISPORT SLO 1998 0:02:46
39 2 CAPUDER TINKARA TRISPORT SLO 1999 0:03:45
47 3 DROLC ŽANA TRISPORT SLO 2000 0:04:34

Kategorija: Deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
24 1 OSOJNIK AJDA TK LJUBLJANA SLO 1996 0:04:08
35 2 URŠIČ LIZA TRISPORT SLO 1996 0:04:10
8 3 DUŠČAK MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:04:21
2 4 BESAL SARA TŠD GRIČ SLO 1997 0:04:40
21 5 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:04:43
5 6 ČEMAŽAR MANICA PK OLIMPIJA SLO 1997 0:04:44
6 7 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:04:53
52 8 ŠINK KAJA TK GORENJSKA SLO 1997 0:05:02
23 9 MURN KATJA TŠD GRIČ SLO 1997 0:05:10
18 O KRŽE PIJA TŠD GRIČ SLO 1997 0:05:33

Kategorija: St. deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
16 1 KLEMENC MARUŠA TRISPORT SLO 1994 0:15:53
43 2 DUJAKOVIČ ANA TRISPORT SLO 1994 0:16:23
3 3 BESAL TINA TŠD GRIČ SLO 1994 0:16:44
49 4 GRILJC LUCIJA TRISPORT SLO 1994 0:17:19
9 5 LEVSTEK LARA TŠD GRIČ SLO 1994 0:17:45
29 6 TURK URŠKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:20:27

Kategorija: Kadetinje

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
27 1 ROMŠAK TJAŠA TRISPORT SLO 1992 0:13:55
12 2 GRKMAN ANA TRISPORT SLO 1992 0:15:53

Kategorija: Ml. mladnike

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
30 1 VRHOVNIK MANCA TRISPORT SLO 1991 0:14:55