CICI AKVATLON 50 m – 400 m /100 m – 800m

Razvrstitev po STAROSTNIH kategorijah – M

Kategorija: Ml. dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
175 1 PLANKO MATEVŽ TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:02:44
181 2 VODENIK VITO TK MARIBOR SLO 0:00:00 0:02:49
199 3 KREGAR DREJC TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:02:52
179 4 POLAK BLAŽ TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:02:55
109 5 ANDOLJŠEK TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:00:00 0:02:57
161 6 BARTOL DANIJEL TŠD GRIČ SLO 0:00:00 0:03:01
187 7 OBREZA DOMEN TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:03:05
185 8 GORŠE KLEMEN TŠD GRIČ SLO 0:00:00 0:03:16
184 9 FOŠNARIČ TIT MARIBOR SLO 0:00:00 0:03:49
173 10 PLANKO LOVRO TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:04:21
191 11 ŠKUFCA MAKS TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:00:00 0:05:18

Kategorija: Dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
182 1 MOČNIK KLEMEN ŠD SOKOL SLO 0:00:00 0:03:56
186 2 PELAJ ADRIJAN TŠD GRIČ SLO 0:00:00 0:04:07
180 3 ŠTRUKELJ ALJAŽ TK MARIBOR SLO 0:00:00 0:04:17
164 4 ŠKOBRNE MARTIN MULTI SPORT KRŠKO SLO 0:00:00 0:04:19
116 5 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:00:00 0:04:25
172 6 OBREZA LEON TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:04:30
192 7 GANTAR URBAN TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:04:32
117 8 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:00:00 0:04:41
198 9 MEDEN JERNEJ TK MARIBOR SLO 0:00:00 0:04:45
166 10 JANEŽ ANŽE TŠD GRIČ SLO 0:00:00 0:04:51
174 11 BADLAJ ROK TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:04:53
178 12 ŠTRAJHAR GAŠPER TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:05:16
169 13 VIDMAR ŽIGA TŠD GRIČ SLO 0:00:00 0:05:33
165 GABRIČ GREGOR TŠD GRIČ SLO 0:00:00 10:00:00 O

Razvrstitev po STAROSTNIH kategorijah – Ž

Kategorija: Ml. deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
177 1 URŠIČ KRISTINA TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:02:51
183 2 CAPUDER TINKARA TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:03:18
188 3 RUTAR NINA LJUBLJANA SLO 1998 0:04:34

Kategorija: Deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
163 1 PERŠE ŠPELA TK GORENJSKA SLO 0:00:00 0:04:08
176 2 URŠIČ LIZA TK POS ELEKTRONČEK TRISPOR SLO 0:00:00 0:04:10
189 3 OSOLNIK AJDA TK LJUBLJANA SLO 0:00:00 0:04:21
115 4 DUŠČAK MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:00:00 0:04:35
119 5 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:00:00 0:04:40
171 6 BESAL SARA TŠD GRIČ SLO 0:00:00 0:04:44
170 7 MURN KATJA TŠD GRIČ SLO 0:00:00 0:05:04
162 8 GORŠE ANA TŠD GRIČ SLO 0:00:00 0:05:13
167 9 MELINK TARA TŠD GRIČ SLO 0:00:00 0:05:21
168 10 KRŽE PIA TŠD GRIČ SLO 1997 0:05:23