CICI AKVATLON – 50m plavanja in 400m teka

CICI – FANTJE O1 (1996 in mlajši)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 1 Urban Gantar 1997 Tk Trisport Kamnik 1
2. 2 Jernej Glas 1997 Multisport klub Krško 2
3. 30 Tilen Andoljšek 1998 Tk Riko Inles Ribnica 3
4. 45 Gašper Gantar 1999 enčur 4
5. 32 Matic Kužnik 1998 Krško 5

CICI – DEKLETA O1 (1996 in mlajše)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 29 pela Perše 1996 Pk Radovljica 1

CICI – FANTJE O2 (1994 in 1995)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 37 Grega Šlebir 1995 Tk Trisport Kamnik 1

CICI – DEKLETA O2 (1994 in 1995)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 8 Maruša Andoljšek 1994 Tk Riko Inles Ribnica 1
2. 7 Eva Troha 1995 Tk Riko Inles Ribnica 2
3. 28 Tina Perše 1994 Pk Radovljica 3
4. 4 Natalija Zbiljski 1994 Krško 4
5. 38 Lucija Griljc 1994 Tk Trisport Kamnik 5
6. 6 Tamara Bogovič 1994 Multisport klub Krško 6
7. 46 Ana Cvetko 1994 Slovenske Konjice 7
8. 5 Samanta Zbiljski 1995 Krško 8

SUPER SPRINT AKVATLON – 100m plavanja in 800m teka

SUPER SPRINT – FANTJE, O3 (1992 in 1993)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 10 Aljaž Andoljšek 1993 Tk Riko Inles Ribnica 4.47
2. 11 Peter Arko 1992 Tk Riko Inles Ribnica 4.53
3. 41 David Dobovšek 1992 Trisport Kamnik 5.15
4. 12 Anže Kužnik 1992 Krško 5.32
5. 36 tefan Griljc 1992 Tk Trisport Kamnik 5.38
6. 34 Boštjan Uršič 1992 Tk Trisport Kamnik 6.04

SUPER SPRINT – DEKLETA, O3 (1992 in 1993)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 13 Monika Oražem 1993 Tk Riko Inles Ribnica 4.44
2. 15 Nika Kožar 1993 Tk Riko Inles Ribnica 4.45
3. 14 Sabina Andoljšek 1993 Tk Riko Inles Ribnica 4.59
4. 22 Tina Troha 1992 Tk Riko Inles Ribnica 5.01
5. 43 Petra Vrhovnik 1992 Tk Trisport Kamnik 5.12
6. 24 Anja Grlj 1993 Tk Riko Inles Ribnica 5.16

SUPER SPRINT – FANTJE, KADETI (1990 in 1991)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 18 Vid Pucelj 1991 Tk Riko Inles Ribnica 4.05
2. 16 Jaka Kramaršič 1991 Multisport klub Krško 4.10
3. 17 Blaž Žmavčič1 991 Pk Celulozar Krško 4.12
4. 35 Domen Hribar 1991 Trisport Kamnik 4.57
5. 42 Domen Dobovšek 1990 Trisport Kamnik 5.00
6. 44 Rok Vrhovnik 1990 Trisport Kamnik 5.14

SUPER SPRINT – DEKLETA, KADETINJE (1990 in 1991)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 19 Nina Mandl 1990 Multisport klub Krško 4.24
2. 21 Janja Benčina 1991 Tk Riko Inles Ribnica 4.58
3. 23 Tjaša Sušin 1991 Krško 5.02

SUPER SPRINT AKVATLON – 300m plavanja in 1500m teka

SUPER SPRINT – DEKLETA , MLAJŠE MLADINKE (1998 in 1989)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 39 Barbara Uršič 1989 Tk Trisport Kamnik 13.08

SUPER SPRINT AKVATLON ZA VSE – 300m plavanja in 1500m teka

SUPER SPRINT ZA VSE – ČLANICE (1987 in starejše)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 47 Rožica Lampe 1941 Tk Ljubljana 19.52

SPRINT AKVATLON – 750m plavanja in 5000m teka

SPRINT – FANTJE , MLADINCI (1986 in 1987)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 31 Nejc Pogačnik 1987 Tk Riko Inles Ribnica 27.04

SPRINT – DEKLETA, MLADINKE (1986 in 1987)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 25 Saša Rot 1986 Tk Sokol Ljubljana 34.12

SPRINT – ČLANI (1966 in 1985)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 27 Gregor Gantar 1966 Tk Trisport Kamnik 31.36
2. 33 Damir Duračkovič 1981 Tk Sokol Ljubljana 32.36

SPRINT – VETERANI 1 (1950 in 1960)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 40 Dušan Cvetko 1952 Slovenske konjice 36.23

SPRINT – VETERANI 2 (1935 in 1945)

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 50 Maks Stopar 1943 Tk Bohinj 38.01
2. 26 Uroš Lampe 1937 Tk Ljubljana 44.21