SUPER SPRINT

Kategorija: A – CICI

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 2 Kristina Uršič 1998 Tk Trisport Kamnik 2:41:00 A f D
2 3 Sara Besal 1991 Tšd Grič 2:46:00 A f D
3 1 Manca Dečman 1991 Tk Inles Riko Ribnica 2:48:00 A f D
4 4 Katja Murn 1991 Tšd Grič 2:52:00 A f D
5 5 Pia Krže 1991 Tšd Grič 3:15:00 A f D

Kategorija: A – CICI

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 10 Martin Škoberne 1991 Multisport klub Krško 2:42:00 A m D
2 12 Tilen Andoljšek 1998 Tk Inles Riko Ribnica 2:43:00 A m D
3 15 Drejc Kregar 1998 Tk Trisport Kamnik 2:44:00 A m D
4 14 Matevž Planko 1998 Tk Trisport Kamnik 2:45:00 A m D
5 18 Daniel Bartol 1999 Tšd Grič 2:47:00 A m D
6 19 Klemen Gorše 1998 Tšd Grič 2:49:00 A m D
7 17 Anže Planinc 1991 Tk Trisport Kamnik 2:50:00 A m D
8 11 Matej Dečman 2000 Tk Inles Riko Ribnica 3:46:00 A m D
9 13 Lovro Planko 2001 Tk Trisport Kamnik 4:05:00 A m
10 8 Miha Kerin 1999 Multisport klub Krško 4:20:00 A m
11 7 Luka Kerin 2001 Multisport klub Krško 4:30:00 A m
12 9 Luka Žokalj 1998 Multisport klub Krško DNS A m

Kategorija: B – MLAJŠE DEKLICE

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 31 Eva Troha 1995 Tk Inles Riko Ribnica 4:34:00 B f D
2 30 Liza Uršič 1996 Tk Trisport Kamnik 5:00:00 B f
3 6 Ana Gorše 1996 Tšd Grič 5:48:00 B f D
4 32 Vesna Alpner 1995 Tk Trisport Kamnik DNS B f D

Kategorija: B – MLAJŠI DEČKI

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 37 Adrian Pelaj 1996 Tšd Grič 4:16:00 B m D
2 36 Aljaž Štrukelj 1996 Triatlon klub Maribor 4:30:00 B m D
3 35 Jaka Kaplan 1996 Tk Inles Riko Ribnica 4:56:00 B m D
4 34 Nejc Kromar 1996 Tk Inles Riko Ribnica 5:03:00 B m D
5 38 Grega Šlebir 199S Tšd Grič 6:02:00 B m D
6 33 Matej Žokalj 199S Multisport klub Krško DNS B m

Kategorija: C – STAREJŠE DEKLICE

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 44 Monika Oražem 1993 Tk Inles Riko Ribnica 7:53:00 C f D
2 43 Maruša Andoljšek 1994 Tk Inles Riko Ribnica 8:20:00 C f D
3 45 Nika Kožar 1993 Tk Inles Riko Ribnica 8:30:00 C f D
4 46 Sabina Andoljšek 1993 Tk Inles Riko Ribnica 8:57:00 C f D
5 49 Tina Besal 1994 Tšd Grič 10:14:00 C f D
6 48 Ana Dujakovič 1994 Tk Trisport Kamnik 10:16:00 C f D
7 42 Nina Škoberne 1994 Multisport klub Krško 12:19:00 C f D
8 51 Urška Turk 1994 Tšd Grič 12:53:00 C f D
9 50 Lara Levstik 1994 Tšd Grič 13:13:00 C f D
10 41 Tamara Bogovič 1994 Multisport klub Krško 13:24:00 C f D
11 47 Maruša Klemenc 1994 Tk Trisport Kamnik DNS C f D
12 52 Urška Perič 1994 Tšd Grič DNS C f D
13 40 Ingrid Kozole 1994 Multisport klub Krško DNS C f D

Kategorija: C – STAREJŠI DEČKI

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 53 Aljaž Andoljšek 1993 Tk Inles Riko Ribnica 7:57:00 C m D
2 55 Luka Murn 1994 Tšd Grič 10:23:00 C m D
3 56 Sandi Zagmajster 1993 Brežice 14:22:00 C m
4 54 Matej Petek 1993 Tk Inles Riko Ribnica DNS C m D

Kategorija: D – KADETINJE

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 62 Tjaša Romšak 1992 Tk Trisport Kamnik 8:38:00 D f D
2 60 Anja Grlj 1992 Tk Inles Riko Ribnica 9:06:00 D f D
3 61 Tina Troha 1992 Tk Inles Riko Ribnica 9:15:00 D f D
4 63 Ana Grkman 1992 Tk Trisport Kamnik 10:32:00 D f D
5 64 Manca Vrhovnik 1991 Tk Trisport Kamnik DNS D f D

Kategorija: D – KADETI

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 67 Peter Arko 1992 Tk Inles Riko Ribnica 7:21:00 D m D
2 65 Blaž Žmavčič 1991 Multisport klub Krško 7:28:00 D m D
3 69 Domen Hribar 1991 Tk Trisport Kamnik 7:45:00 D m D
4 70 Anže Klemenc 1991 Tk Inles Riko Ribnica 8:14:00 D m D
5 66 Jaka Kramaršič 1991 Multisport klub Krško DNS D m D
6 68 Jan Tomšič 1992 Tk Inles Riko Ribnica DNS D m D

Kategorija: E – MLAJŠE MLADINKE

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 75 Nina Mandl 1990 Multisport klub Krško 7:48:00 E f D
2 81 Barbara Uršič 1989 Tk Trisport Kamnik 11:44:00 E f D
3 76 Tamara Komočar 1990 Multisport klub Krško DNS E f D
4 77 Patricija Kozole 1989 Multisport klub Krško DNS E f

Kategorija: E – MLAJŠI MLADINCI

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 80 Krešo Radunovic 1990 Multisport klub Krško 7:30:00 E m D
2 78 Miha Rojc 1990 Tk Trisport Kamnik 7:46:00 E m D
3 79 Rok Vrhovnik 1990 Tk Trisport Kamnik 8:44:00 E m D

AKVATLON ZA VSE

Kategorija: F – AKVATLON ZA VSE

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp.
1 85 Rožica Lampe 1941 TK Ljubljana 15:35:00 F f

Kategorija: F – AKVATLON ZA VSE

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp.
1 86 Damjan Rifelj 1916 Ljubljana 12:12:00 F m
2 87 Igor Abram 1981 Brestanica 12:20:00 F m

SPRINT

Kategorija: MM – MLAJŠI MLADINCI

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 65 Blaž Žmavčič 1991 Multisport klub Krško 30:40:32 mm m D

Kategorija: M – MLADINCI

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 92 Nejc Pogačnik 1981 Tk Inles Riko Ribnica 27:02:73 m m D

Kategorija: Č – ČLANICE

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 90 Saša Rot 1986 Šd Sokol 33:50:94 č f D
2 91 Maša Tramte 1986 Tk Inles Riko Ribnica 37:16:92 č f D

Kategorija: Č – ČLANI

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 93 Uroš Seme 1986 Tk Gorenjska 25:30:07 č m D
2 94 Miha Zajc 1986 Tk Inles Riko Ribnica 29:18:28 č m D

Kategorija: V1 – VETERANI 1

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 95 Miro Kregar 1962 Tk Trisport Kamnik 27:30:97 v1 m D
2 96 Avdulla Pelaj 196S Tšd Grič 30:20:52 v1 m D

Kategorija: V3 – VETERANKE 3

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 99 Ljuba Štrukelj 1955 Tk Maribor 38:59:22 v3 f D

Kategorija: V3 – VETERANI 3

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp.
1 97 Gorazd Krasnik 1955 Klub Maratonec Lenart 41:30:22 v3 m

Kategorija: V5 – VETERANI 5

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas: Kat. Sp. Lic.
1 98 Uroš Lampe 1937 TK Ljubljana 44:42:07 v5 m D

SUPER SPRINT ABSOLUTNO

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas:
1 67 Peter Arko 1992 Tk Inles Riko Ribnica 7:21:00
2 65 Blaž Žmavčič 1991 Multisport klub Krško 7:28:00
3 80 Krešo Radunovic 1990 Multisport klub Krško 7:30:00
4 69 Domen Hribar 1991 Tk Trisport Kamnik 7:45:00
5 78 Miha Rojc 1990 Tk Trisport Kamnik 7:46:00
6 53 Aljaž Andoljšek 1993 Tk Inles Riko Ribnica 7:57:00
7 70 Anže Klemenc 1991 Tk Inles Riko Ribnica 8:14:00
8 79 Rok Vrhovnik 1990 Tk Trisport Kamnik 8:44:00
9 55 Luka Murn 1994 Tšd Grič 10:23:00
10 86 Damjan Rifelj 1976 Ljubljana 12:12:00
11 87 Igor Abram 1981 Brestanica 12:20:00
12 56 Sandi Zagmajster 1993 Brežice 14:22:00
13 54 Matej Petek 1993 Tk Inles Riko Ribnica DNS
14 66 Jaka Kramaršič 1991 Multisport klub Krško DNS
15 68 Jan Tomšič 1992 Tk Inles Riko Ribnica DNS

SPRINT ABSOLUTNO

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas:
1 93 Uroš Seme 1986 Tk Gorenjska 25:30:07
2 92 Nejc Pogačnik 1987 Tk Inles Riko Ribnica 27:02:73
3 95 Miro Kregar 1962 Tk Trisport Kamnik 27:30:97
4 94 Miha Zajc 1986 Tk Inles Riko Ribnica 29:18:28
5 96 Avdulla Pelaj 1963 Tšd Grič 30:20:52
6 65 Blaž Žmavčič 1991 Multisport klub Krško 30:40:32
7 97 Gorazd Krasnik 1955 Klub Maratonec Lenart 41:30:22
8 98 Uroš Lampe 1937 TK Ljubljana 44:42:07

SUPER SPRINT ABSOLUTNO

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas:
1 75 Nina Mandl 1990 Multisport klub Krško 7:48:00
2 44 Monika Oražem 1993 Tk Inles Riko Ribnica 7:53:00
3 43 Maruša Andoljšek 1994 Tk Inles Riko Ribnica 8:20:00
4 45 Nika Kožar 1993 Tk Inles Riko Ribnica 8:30:00
5 62 Tjaša Romšak 1992 Tk Trisport Kamnik 8:38:00
6 46 Sabina Andoljšek 1993 Tk Inles Riko Ribnica 8:57:00
7 60 Anja Grlj 1992 Tk Inles Riko Ribnica 9:06:00
8 61 Tina Troha 1992 Tk Inles Riko Ribnica 9:15:00
9 49 Tina Besal 1994 Tšd Grič 10:14:00
10 48 Ana Dujakovič 1994 Tk Trisport Kamnik 10:16:00
11 63 Ana Grkman 1992 Tk Trisport Kamnik 10:32:00
12 81 Barbara Uršič 1989 Tk Trisport Kamnik 11:44:00
13 42 Nina Škoberne 1994 Multisport klub Krško 12:19:00
14 51 Urška Turk 1994 Tšd Grič 12:53:00
15 50 Lara Levstik 1994 Tšd Grič 13:13:00
16 41 Tamara Bogovič 1994 Multisport klub Krško 13:24:00
17 85 Rožica Lampe 1941 TK Ljubljana 15:35:00
18 47 Maruša Klemenc 1994 Tk Trisport Kamnik DNS
19 52 Urška Perič 1994 Tšd Grič DNS
20 40 Ingrid Kozole 1994 Multisport klub Krško DNS
21 64 Manca Vrhovnik 1991 Tk Trisport Kamnik DNS
22 76 Tamara Komočar 1990 Multisport klub Krško DNS
23 77 Patricija Kozole 1989 Multisport klub Krško DNS

SPRINT ABSOLUTNO

Mesto: Št.Š Ime Priimek Letnik Klub Čas:
1 90 Saša Rot 1986 Šd Sokol 33:50:94
2 91 Maša Tramte 1986 Tk Inles Riko Ribnica 37:16:92
3 99 Ljuba Štrukelj 1955 Tk Maribor 38:59:22