Akvatlon Krško30.julij 2004

CICI – FANTJE 01

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 5 Mark Kozamernik 1995 Tk Triglav Kranj 0:02:47
2. 4 Adrian Pelaj 1996 Tšd Grič Ribnica 0:02:50
3. 2 Jaka Kaplan 1996 Tk Riko Inles Ribnica 0:04:10
4. 3 Tim Zobec 1997 Tk Riko Inles Ribnica 0:04:12
5. 1 Mark Šporar 1996 Tk Riko Inles Ribnica 0:04:13

CICI – DEKLETA 01

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 6 Vesna Alpner 1995 Trisport Kamnik 0:03:00

CICI – FANTJE 02

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 8 Aljaž Andoljšek 1993 Tk Riko Inles Ribnica 0:02:36
2. 11 Marko Stručič 1994 Krško 0:02:56
3. 75 Gregor Vidervol 1993 0:02:58
4. 73 Matej Petek 1993 Tk Riko Inles Ribnica 0:03:12
5. 9 Aljaž Drobnič 1994 Krško 0:03:13
6. 10 Jaka Pavlič 1994 Krško 0:03:17

CICI – DEKLETA 02

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 14 Monika Oražem 1993 Tk Riko Inles Ribnica 0:02:38
2. 16 Maruša Andoljšek 1994 Tk Riko Inles Ribnica 0:02:44
3. 15 Sabina Andoljšek 1993 Tk Riko Inles Ribnica 0:02:57
4. 12 Barbara Obreza 1994 Tk Trisport Kamnik 0:03:05
5. 13 Lucija Griljc 1994 Tk Trisport Kamnik 0:03:10
6. 17 Ingrid Kozole 1993 Krško 0:04:14

SUPERSPRINT – FANTJE 03

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 27 Nik Zobec 1992 Tk Riko Inles Ribnica 0:04:23
2. 26 Jaka Kramaršič 1991 Multisport klub Krško 0:04:31
3. 29 Vid Pucelj 1991 Tk Riko Inles Ribnica 0:04:42
4. 28 Anže Klemenc 1991 Tk Riko Inles Ribnica 0:05:21
5. 34 Žan Tkalec 1991 Bohoričeva Team 0:05:42
6. 31 Domen Hribar 1991 Tk Trisport Kamnik 0:05:45
7. 32 David Dobovšek 1992 Tk Trisport Kamnik 0:06:06
8. 30 Boštjan Uršič 1992 Tk Trisport Kamnik 0:06:41
9. 33 Gašper Volčanšek 1991 Tk Trisport Kamnik 0:06:52

SUPERSPRINT – DEKLETA 03

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 36 Brigita Obreza 1992 Tk Trisport Kamnik 0:05:37
2. 37 Petra Vrhovnik 1992 Tk Trisport Kamnik 0:05:47
3. 38 Tjaša Sušin 1991 Krško 0:05:59
4. 35 Aleša Oražem 1991 Tk Riko Inles Ribnica 0:06:24

SUPERSPRINT – FANTJE D-KADETI

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 41 Peter Benčina 1989 Tk Riko Inles Ribnica 0:04:18
2. 39 Luka Kaplan 1990 Tk Riko Inles Ribnica 0:04:21
3. 40 Matej Šporar 1989 Tk Riko Inles Ribnica 0:04:26
4. 42 Dejan Henigman 1989 Tk Riko Inles Ribnica 0:04:30
5. 46 Krešimir Radunovic 1990 Pk Celulozar Krško 0:04:32
. 45 Jure Jerele 1990 Bohoričeva Team 0:04:40
7. 43 Domen Dobovšek 1990 Tk Trisport Kamnik 0:05:36
S. 44 Rok Vrhovnik 1990 Tk Trisport Kamnik 0:05:52

SUPERSPRINT – DEKLETA D-KADETINJE

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 47 Nina Mandl 1990 Multisport klub Krško 0:04:43
2. 76 Linda Pelaj 1990 Tšd Grič Ribnica 0:05:16
3. 49 Patricija Kozole 1989 Multisport klub Krško 0:05:37
4. 48 Barbara Uršič 1989 Tk Trisport Kamnik 0:05:57
5. 77 Špela Vrhovnik 1989 Tk Trisport Kamnik 0:06:38

SUPERSPRINT – DEKLETA E-MLAJŠE MLADINKE

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 57 Maja Marušič 1987 Multisport klub Krško 0:09:38
2. 58 Dolores Žičkar 1987 Multisport klub Krško 0:09:50
3. 59 Karin Žnidarčič 1988 Tk Riko Inles Ribnica 0:10:36

SPRINT – FANTJE MLADINCI

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 66 Miha Zajc 1986 Tk Riko Inles Ribnica 0:30:55

SPRINT – DEKLETA MLADINKE

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 68 Nika Kozamernik 1986 Tk Triglav Kranj 0:33:03
2. 67 Maša Tramte 1986 Tk Riko Inles Ribnica 0:33:05

SPRINT – ČLANI

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 56 Albert Pelaj 1988 Tšd Grič Ribnica 0:28:38
2. 72 Rok Vegelj 1982 Multisport klub Krško 0:31:48

SPRINT – VETERANI

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 71 Maks Stopar 1943 Tk Bohinj 0:39:00
2. 70 Milivoj Veličkovič 1937 Tk Triglav Kranj 0:40:46
2. 69 Uroš Lampe 1937 Tk Ljubljana 0:40:46

SPRINT – ČLANICE

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Klub Čas
1. 50 Ksenja Vrhovnik 1968 Tk Trisport Kamnik 0:44:53

Število klubov Število tekmovalcev

9 56
1 Bohoričeva Team
2 Multisport klub Krško
3 Pk Celulozar Krško
4 Tk Bohinj
5 Tk Ljubljana
6 Tk Riko Inles Ribnica
7 Tk Triglav Kranj
8 Tk Trisport Kamnik
9 Tšd Grič Ribnica