Absolutni rezultati Akvatlona Ljubljana 2000 750 m plavanja+ 5 km teka

Mesto St Priimek ime Klub Kat Plavanje Tek Skupaj
1 81 Žepič Damjan Stop Team CLA 9:49 17:46 27:35
2 87 Seme Uroš Novice Extreme MLD 9:27 18:59 28:26
3 4 Menard Miha TK Ljubljana MLD 10:15 18:48 29:03
4 18 Poljanec Uroš TK Ljubljana ČLA 10:15 20:24 30:39
5 82 Žbogar Andrej Triway MLD 9:57 21:17 31:14
6 3 Celebič Luka TK Ljubljana MLD 10:15 21:08 31:23
7 8 Mladenovič Simon KK Alan CLA 10:15 22:16 32:31
8 21 Rotar Fedja TK Ljubljana CLA 12:00 21:18 33:18
9 10 Kozjek Nada Novice Extreme CLAZ 12:45 20:39 33:24
10 9 Ekart Viktor Tri šport V1 13:30 20:24 33:54
11 20 Dobrecovič Srečko TK Ljubljana MLD 1 11:44 22:22 34:06
12 1 Korošec Boštjan Triway ČLA 13:45 20:30 34:15
13 58 Hrastelj Miha CLA 14:18 20:32 34:50
13 30 Kogovšek Stane Novice Extreme V1 14:02 20:48 34:50
13 97 Skrlep Anton Trisport V2 14:00 20:50 34:50
16 2 Pocek Aleš TK Ribnica MLD 11:22 23:58 35:20
17 17 Fabjani Luka TK Ljubljana ČLA 12:09 23:20 35:29
18 60 Brodnjak Miha TK Ljubljana CLA 12:09 23:48 35:57
17 11 Bregar Drago TK Bohinj V1 16:10 19:56 36:06
18 85 Žagar Anton TK Ribnica vi 16:01 20:50 36:51
19 93 Stopar Maks TK Bohinj V2 14:55 22:21 37:16
20 66 Brentin Simon TK Ljubljana CLA 15:19 22:31 37:50
21 67 Štiglic Trpo TK Ljubljana Vi 13:50 24:12 38:02
22 6 Vodeb Matjaž TK Ljubljana ČLA 16:02 22:15 38:17
23 12 Planko Tomaž Trisport ČLA 15:36 22:56 38:32
24 80 Komac Marko Gobe CLA 16:00 23:01 39:01
25 89 Pliverč Marko TK Ljubljana V1 14:35 24:42 39:17
26 14 Hribar Domen Trisport MLD 15:52 23:45 39:37
27 88 Pust Ervin TK Ribnica CLA 17:32 22:06 39:38
28 84 Žbogar Boris Triway V1 13:51 26:04 39:55
29 98 Ražman Vesna CLAZ 17:03 22:55 39:58
30 83 Krofi Drago TK Kranj V 2 15:30 24:52 40:22
31 16 Janežič Andrej V1 15:30 25:15 40:45
32 64 Prebeg Petra TK Bohinj ČLAŽ 14:35 26:38 41:13
33 99 Ražman Miroslav TK Bohinj V1 19:52 21:40 41:32
34 57 Medvešček Karel TK Bohinj V3 20:49 22:35 43:24
35 56 Hrovat Franci TK Bohinj V3 18:43 24:46 43:29
36 65 Črnivec Lado TK Ljubljana V3 20:32 29:08 49:40

Rezultati Akvatlona Ljubljana 2000 za kadete 400 m plavanja+ 25 km teka

Mesto St Priimek Ime Klub Kat Plavanje Tek Skupaj
1 69 Pungaršek Miha PK Ilirija KAD 5:40 11:07 16:47
2 78 Čebin Bojan TK Ribnica KAD 6:55 10:23 17:18
3 73 Remic Andrej TK Ribnica KAD 6:43 11:06 17:49
4 71 Tanko Jure TK Ribnica KAD 6:42 11:09 17:51
5 79 Arko Nejc TK Ribnica KAD 6:44 11:15 17:59
6 72 Pelaj Albert TK Ribnica KAD 7:00 11:16 18:16
7 77 Cahuk Matic PK Triglav KAD 6:20 12:07 18:27
8 76 Trdan Vital TK Ribnica KAD 7:52 11:17 19:09
9 63 Štiglic Jaka Ljubljana KAD 6:46 12:36 19:22
10 92 Rojec Matej PK Ljubljana KAD 7:49 12:18 20:07
11 75 Pucelj Peter TK Ribnica KAD 8:50 11:24 20:14
12 74 Zajc Miha TK Ribnica KAD 6:48 13:28 20:16
13 62 Štiglic Anja PK Ljubljana KADZ 7:15 14:05 21:20
14 70 Jurjevič Gregor PK Ilirija KAD 5:50 16:45 22:35
15 19 Menard Darja Ljubljana KADZ 8:05 14:47 22:52
16 68 Lasič Tamara PK Ljubljana KADZ 8:08 14:58 23:06
17 15 Janežič Katja PK Olimpija KADZ 8:16 14:51 23:07