REZULTATI ABSOLUTNO 750m – 5 Km

# IME PRIIMEK KLUB KATEGORIJA SKUPAJ ČAS
1 39 SEME UROŠ Sokol Tivoli ML M 0:27:36
2 11 KROMAR DAMJAN TK Ribnica ČL M 0:29:19
3 59 ZORE GREGA TRISPORT ML M 0:30:03
4 53 KRANJC DAVID TRISPORT ML M 0:31:03
5 54 LOVŠE JURIJ TRISPORT ČL M 0:32:01
6 60 DEBENC BOJAN KOVINOTEHNA V1 M 0:32:14
7 26 JERE ANDRAŽ ČL M 0:32:37
8 65 EKART VIKTOR TRISPORT V1 M 0:32:59
9 62 KOZJEK NADA NOVICE EXTREME ČL Ž 0:33:19
10 28 CERUT ANJA Sokol Tivoli ML Ž 0:33:52
11 48 PELAJ AVDULLA TŠD Grič ČL M 0:33:52
12 25 JERE ŽIGA ČL M 0:34:10
13 36 MIHELJ RAJKO RADIO DUR V1 M 0:34:12
14 86 BREGAR DRAGO Sokol Tivoli V1 M 0:34:39
15 85 VODEB MATJAŽ PK LJIUBLJANA ČL M 0:35:21
16 78 KLEMENC TONE KAMNIK KGT PAPEŽ V1 M 0:35:58
17 15 PUST ERIH TK Ribnica ČL M 0:36:04
18 22 TRAMPUŠ MITJA Sokol Tivoli V1 M 0:36:08
19 20 ŽAGAR TONI TK Ribnica V1 M 0:36:09
20 16 MAZI JERNEJ SF ČL M 0:36:34
21 50 KALIN IGNAC V1 M 0:36:38
22 63 DOLGAN BOŠTJAN TK Ljubljana ČL M 0:37:11
23 73 KROFL UROŠ ČL M 0:37:40
24 51 STOPAR MAKS TK Bohinj V2 M 0:37:53
25 61 BRENTIN SIMON TK Ljubljana ČL M 0:37:53
26 29 PLIVERIUČ MARKO Sokol Tivoli V1 M 0:38:21
27 77 ZUPANČIČ GORAZD TK Ljubljana ČL M 0:38:52
28 76 VIVIOD DOMEN ČL M 0:40:05
29 57 BROJAN MATIC ČL M 0:40:36
30 74 KROFL DRAGO TK TRIGLAV KRANJ V2 M 0:40:52
31 49 PAVLIČ TOMAŽ ČL M 0:42:10
32 55 RAŽMAN MIROSLAV TK Bohinj V1 M 0:43:25
33 56 HORVAT FRANC TK Bohinj V3 M 0:43:48
34 81 STREHOVEC MAJA ČL Ž 0:44:40
35 12 LAMPE UROŠ TK Ljubljana V3 M 0:44:58
36 35 ČERNIVEC LADO TK Ljubljana V3 M 0:46:41

KADETI

MESTO # IME PRIIMEK KLUB KATEGORIJA OCENJEN ČAS PLAVANJA SKUPAJ ČAS
1 32 TANKO JURE TK Ribnica KAD B M 4:00:00 0:14:22
2 34 ARKO NEJC TK Ribnica KAD B M 4:00:00 0:14:26
3 19 POGORELC SIMON TK Ribnica KAD B M 4:30:00 0:15:20
4 21 LESKOVŠEK MATEJ TK Ljubljana KAD C M 4:15:00 0:15:54
5 17 ZAJC MIHA TK Ribnica KAD B M 0:16:14
6 64 ČAHUK MATIC MERIT TRIGLAV KRANJ KAD C M 3:45:00 0:16:27
7 84 PLUT JAN PK OLIMPIJA KAD C M 3:40:00 0:16:35
8 41 ORAŽEM LOVRO TŠD Grič KAD C M 5:10:00 0:17:08
9 83 PLANINC NEJC GIMNAZIJA ŠENTVID KAD A M 0:17:20
10 13 VUKOJA JAN PK ILIRIJA KAD C M 0:17:23
11 43 MERHAR GREGOR TŠD Grič KAD C M 5:00:00 0:17:26
12 47 ORVALD TADEJ TŠD Grič KAD C M 6:00:00 0:18:01
13 71 ČEMAŽAR LUKA OŠ Kolezija KAD C M 0:18:07
14 70 BRECELJ LARA OŠ Kolezija KAD C Ž 0:18:46
15 82 KRIVEC ŽIVA PK CELJE KAD C Ž 0:18:55
16 33 TRAMTE MAŠA TK Ribnica KAD B Ž 7:30:00 0:18:58
17 67 EKART SARA TRISPORT KAD C Ž 0:19:01
18 46 HENIGMAN NEJC TŠD Grič KAD C M 6:00:00 0:19:39
19 14 STOJKO DANJEL TK Ljubljana KAD A M 0:19:44
20 42 PELAJ LINDA TŠD Grič KAD C Ž 5:10:00 0:20:38
21 75 VIVOD JERNEJ KAD C M 0:20:40
22 58 JANEŽIČ KATJA PK OLIMPIJA KAD C Ž 0:21:11
23 30 JAVORŠEK KAJA OŠ Kolezija KAD C Ž 0:21:12
24 69 BEJUK BLAŽ OŠ Kolezija KAD B M 0:25:07
25 68 ROSSI PETER OŠ Kolezija KAD B M 0:25:09
26 24 CRLJEM ELVIRA OŠ KETEJA MURNA KAD C Ž 0:28:52
27 31 MAVER ANITA OŠ Kolezija KAD C Ž 0:28:59
28 80 JURIŠIČ UROŠ OŠ Kolezija KAD C M
29 79 JURIŠIČ EVA TJAŠA OŠ Kolezija KAD C Ž