50 m plavanja – 500 m teka

Učenci I

Mesto Ime in priimek Klub/šola Skupni čas
1. Jaka Brodnik OS Ketteja in Murna 3:14
2. Vid Pucelj TK Ribnica 3:15
3. Domen Peperko OS Ketteja in Murna 3:16
4. Anže Vukašinovič OS Valentin Vodnika 3:22
5. Rok Barle OS Kolezija 3:29
6. Uroš Jurišič OS Kolezija 3:30
7. Luka Denič OS Valentin Vodnika 3:37
8. Luka Zupančič OS Valentin Vodnika 3:39
9. Miha Vovk OS Valentin Vodnika 3:44
10. Jure Straus OS dr.Vita Kraigherja 3:59
11. Sergej Pust TK Ribnica 4:12

Učenke I

Mesto Ime in priimek Klub/šola Skupni čas
1. Živa Krivec OS Celje 3:06
2. Polona Potočnik OS A.T. LinhartaRadovljica 3:07
3. Barbara Žebavec OS Ketteja in Murna 3:08
4. Sara Ekart OS Franceta Bevka 3:25
5. Maša Tihelj OS Franca Rozmana – Staneta 3:39
6. Nina Juvan OS Ketteja in Murna 3:54
7. Lara Brecelj OS Kolezija 3:55
8. Mateja Jaklič OS dr.Vita Kraigherja 4:31
9. Eva Tjaša Jurišič OS Kolezija 4:32
10. Živa Logar OS Kolezija 4:51
11. Tjaša Kovačevič OS Ketteja in Murna 5:09

100 m plavanja – 1000 m teka

Učenci II

Mesto Ime in priimek Klub/šola Skupni čas
1. Jure Potočnik OS A.T. LinhartaRadovljica 5:18
2. Gašper Rogelj OS Oskar Kovačič 5:19
3. Miha Močnik 5:33
4. Rok Bajič OS A.T. LinhartaRadovljica 5:42
5. Andrej Pucelj TK Ribnica 5:48
6. Matej Sporar TK Ribnica 5:49
7. Luka Kaplan TK Ribnica 6:11
8. Bor Bajič OS A.T. LinhartaRadovljica 6:43
9. Tadej Kržič OS Valentin Vodnika 6:48
10. Anže Plešič OS Miška Kranjca 6:53
11. Luka Maček OS Miška Kranjca 7:06
12. Gašper Maček OS Miška Kranjca 7:19
13. Anže Trobec OS Kolezija 7:26
14. Gašper Gorenc OS Kolezija 7:37
15. Igor Gradinjan SD Triway 8:18
16. Gašper Pirnar OŠ Kolezija 8:34_
17. Tom Konjar OS Kolezija 10:43

Učenke II

Mesto Ime in priimek Klub/šola Skupni čas
1. Linda Pelaj TSD GričRibnica 5:44
2. Elvira Crljen OS Ketteja in Murna 6:08
3. Zala Gorenc OS Kolezija 0479166667

200 m plavanja – 2000 m teka

Učenci III

Mesto Ime in priimek Klub/šola Skupni čas
1. Albert Pelaj TSD GričRibnica 9:26
2. Miha Klobučar OS Sentvid – TK Ljubljana 9:41
3. Jan Vukoja PK Ilirija 10:14
4. Jan Plut OS Jože Moškrič 10:20
5. Gregor Mrhar TSD GričRibnica 10:40
6. Miha Vrankar OS Domžale 10:56
7. Žiga Prelogar OS Maksa Pečarja 13:06
8. Nejko Borovinšek TK Maribor 14:06

Učenke III

Mesto Ime in priimek Klub/šola Skupni čas
1. Nina Vakselj OS Bičevje – TK Ljubljana 10:27
2. Jana Kim OS Bežigrad – TK Ljubljana 11:57
3. Nataša Potočnik OS Kolezija DNF

300 m plavanja – 3000 m teka

Dijaki

Mesto Ime in priimek Klub/šola Skupni čas
1. Miha Pungeršek PK Ilirija 13:49
2. Nejc Arko TK Ribnica 13:57
3. Andrej Remic TK Ribnica 14:37
4. Miha Zajc TK Ribnica 15:22
5. Danijel Stojko TK Ljubljana 18:09
6. Janez Borovinšek TK Maribor 18:16
7. Peter Rossi OS Kolezija 24:21:00

Dijakinje

Mesto Ime in priimek Klub/šola Skupni čas
1. Maša Tramte TK Ribnica 17:12
2. Spela Mechora Gimn. Sentvid – TK Ljubljana 17:52
3. Lidija Borovinšek TK Maribor 21:03

750 m plavanja – 5000 m teka

ABSOL UTNO MOŠKI

Mesto Ime in priimek Klub/šola Kategorija Skupni čas
1. Erik Močnik Trisport CL1 25:15:00
2. Uroš Seme Sokol Tivoli ČL1 25:46:00
3. Grega Zore Trisport ČL1 27:16:00
4. Miha Menard TK Ljubljana ČL1 27:17:00
5. Andraž Jere Mengeš ČL1 28:39:00
6. Tomaž Klenovšek TK Maribor ČL1 29:08:00
7. Avdulla Pelaj TSD Grič ČL2 29:32:00
8. Rafael Plut Novice extreme ČL2 29:51:00
9. Žiga Jere Mengeš ČL1 30:47:00
10. Drago Bregar Sokol Tivoli ČL2 31:08:00
11. Viktor Ekart Trisport ČL2 31:16:00
12. Uroš Maček TK Maribor ČL1 31:33:00
13. Mitja Dečman TK Ribnica ČL1 31:38:00
14. Rajko Mihelj TK Ljubljana ČL2 31:54:00
15. Mitja Trampuš Sokol Tivoli ČL2 32:13:00
16. Jure Tanko TK Ribnica ČL1 32:14:00
17. Branko Mlinar TK Ljubljana VET 33:52:00
18. Elvis Podlogar TK Ribnica ČL1 35:21:00
19. Drago Krofl TK Triglav Kranj VET 35:28:00
20. Karno Bozi TK Maribor ČL1 36:13:00
21. Mladen Borovinšek TK Maribor ČL2 36:21:00
22. Nace Kalin Gunclje ČL2 36:30:00
23. Janez Korošec Ljubljana ČL1 38:20:00
24. Miroslav Ražman TK Bohinj ČL2 38:37:00
25. Dejan Jaki TK Maribor ČL1 38:51:00
26. Maks Stopar TK Bohinj VET 40:56:00
27. Bogomir Mihelj Ljubljana ČL2 42:19:00
28. Uroš Lampe TK Ljubljana VET 42:30:00
29. Lado Černivec TK Ljubljana VET 48:24:00

ABSOLUTNO ŽENSKE

Mesto Ime in priimek Klub/šola Kategorija Skupni čas
1. Anja Cerut Sokol Tivoli ČL 29:36:00
2. Tina Šulc TK Ljubljana ČL 33:20:00
3. Mojca Hočevar TK Ljubljana ČL 43:09:00
4. Milena Peče Kamnik ČL 45:03:00