Učenke I. (92-93) 50 m – 500 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Polona Potočnik OŠ Atl. Radovljica 3:17 156
2. Nina Juvan OŠ Ketteja in Murna 3:37 123
3. Tina Perše OŠ Bled Pk. Radovljica 3:47 104
4. Spela Perše OŠ Bled Pk. Radovljica 4:22 105

Učenci I. (92-93) 50 m – 500 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Nik Zobec TK Ribnica 2:46 112
2. Jaka Brodnik OŠ Ketteja in Murna 2:25 149
3. Aleks Koštomaj Ilirija – OŠ Ketteja in Murna 3:02 106
4. Jaka Uzar Radovljica 3:04 115
5. Anže Zupan OŠ F.A. Šmarca 3:11 111
6. Luka Cirar Velenje 3:16 110
7. Anže Pirnar OŠ Kolezija 3:49 151
8. Aljaž Štrukelj TK Maribor 4:32 101

Učenke II. (90-91) 100 m – 1000 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Nina Mandl Krško 5:34 107
2. Eva Tkavc OŠ Kolezija 7:03 145
3. Alenka Čampa Šmartno 7:24 159
4. Tajda Podobnik OŠ Ketteja in Murna 8:38 154
5. Elvira Crljen OŠ Ketteja in Murna 9:58 117
6. Mateja Jaklič Ljubljana 10:44 121

Učenci II. (90-91) 100 m – 1000 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Andrej Pucelj TK Ribnica 4:54 141
2. Luka Kaplan TK Ribnica 5:02 134
3. Vid Pucelj TK Ribnica 5:11 139
4. Jure Potočnik OS A.T. Linhart 5:22 158
5. Nejc Zupan OŠ F.A. Smarca 5:23 148
6. Domen Peperko OS Ketteja in Murna 6:14 135
7. Luka Černe OS Ketteja in Murna 6:23 160
8. Anže Vukašinovič OS V.Vodnik 6:34 161
9. Luka Zupančič OŠ V.Vodnik 6:37 162
10. Žiga Radulj OS Ketteja in Murna 6:49 165
11. Gašper Pirnar OS Kolezija 7:42 150
12. Gašper Gorenc OS Kolezija 7:43 122
13. Tom Konjar OS Kolezija 7:44 120

Učenke III. (88-89) 200 m – 2000 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Karin Žnidarčič TK Ribnica 10:46 138
2. Jurka Jeran Šentvid 11:37 119
3. Patricija Kozole Krško 12:08 108

Učenci III. (88-89) 200 m – 2000 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Albert Pelaj TŠD Grič 8:59 127
2. Lovro Oražem TŠD Grič 9:20 128
3. Lovro Lančič PK Ljubljana 9:27 114
4. Vid Oblak TK Ribnica 9:31 133
5. Matej Šporar TK Ribnica 9:35 136
6. Peter Benčina TK Ribnica 10:07 137
7. Jure Sadar OŠ Kolezija 11:13 153
8. Davor Prelec Kronos-OŠ Ketteja in Murna 12:45 147
9. Igor Gradinjan Ljubljana 13:46 132

Dijakinje (84-87) 300 m – 3000 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Maša Tramte TK Ribnica 16:34 130
2. Uršula Oražem TŠD Grič 17:06 129
3. Jana Kirn TK Ljubljana 17:44 143
4. Anamarija Kostiov Ljubljana 19:18 155

Dijaki (84-87) 300 m – 3000 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Nejc Arko TK Ribnica 13:37 126
2. Miha Zajc TK Ribnica 14:34 113
3. Rok Podržaj TK Ljubljana 14:39 131
4. Miha Klobučar TK Ljubljana 15:36 146

Članice I (68-83) 750 m – 5000 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas
1. Ana Trnkoczy Trisport 0:30:04
2. Tadeja Vilar TK Maribor 0:34:57
3. Ana Skoberne OK Azimut 0:37:41
4. Laura Čeplnik TK Maribor 0:38:17
5. Oona Johnsen Lj. 0:38:29
6 . Lidija Križan čič Maribor 0:40:33
7. Anja Cerut Trisport o

Članice II (-67) 750 m – 5000 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Irena Zajc Ljubljana 0:39:06 103
2. Mojca Hočevar TK Ljubljana 0:41:27 125

Člani I. (68-83) 750 m – 5000 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Uroš Seme Sokol Tivoli 0:24:00 18
2. Bojan Cebin TK Ribnica 0:24:51 12
3. Matej Leskovšek TK Ljubljana 0:26:53 10
4. Miha Brodnjak TK Ljubljana 0:27:33 21
5. Srečko Dobrecovič TK Ljubljana 0:27:36 24
7. Jure Tanko TK Ribnica 0:28:27 11
8. Andrej Remic TK Ribnica 0:29:52 6
9. Žiga Jere Mengeš 0:29:59 17
10. Andraž Jere Mengeš 0:31:38 16
11. Saša Gaberšek Sokol Tivoli 0:31:39 19
12. Marko Dudic Ljubljana 0:32:12 20
13. John G.Johnston Lj. 0:32:17 26
14. Miha Tešar Sokol Tivoli 0:32:19 23
15. Damir Lovenjak Hajdina 0:32:28 9
16. Uroš Bršec SD Kostanjevica 0:33:43 2
17. Nace Zakovšek Kamnik 0:34:43 25
18. Zmago Bombek Maribor 0:40:34 15

Člani II (53-67) 750 m – 5000 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Avdulla Pelaj TSD Grič 0:28:59 13
2. Viktor Ekart Trisport 0:31:00 14
3. Nenad Simičič TK Rival-Reka 0:31:24 3
4. Mitja Trampuš Sokol Tivoli 0:31:50 8
5. Drago Bregar Sokol Tivoli 0:31:52 27
6. Stane Kogovšek Novice Extreme 0:33:21 22
7. Andrej Štrukelj TK Maribor 0:33:54 1

Veterani (-52) 750 m – 5000 m

Mesto Ime in priimek Klub Čas Št.štev.
1. Branko Mlinar TK Ljubljana 0:32:16 166
2. Drago Krofl TK Triglav Kranj 0:33:35 157
3. Lado Černivec TK Ljubljana 0:45:47 142