Akvatlon Ptuj

Dečki A

# St. Kat. Priimek Ime Država Klub LR Spol Rezultat
1 205 AMA Planko Matevž SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT 1998 m 0:02:56
2 211 AMA Vodenik Vito SLO TK Maribor 1998 m 0:02:59
3 192 AMA Andoljšek Tilen SLO TK Inles Riko Ribnica 1998 m 0:03:10
4 202 AMA Kregar Drejc SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT 1998 m 0:03:12
5 207 AMA Polak Blaž SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT 1998 m 0:03:22
6 193 AMA Bartol Danijel SLO TŠD GRIC 1999 m 0:03:24
7 204 AMA Obreza Domen SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT 1999 m 0:03:25
8 203 AMA Levstek Tim SLO TK Inles Riko Ribnica m 0:03:29
9 198 AMA Gorše Klemen SLO TŠD GRIC 1998 m 0:03:33
10 212 AMA Zajc Ziga SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT m 0:03:34
11 196 AMA Gantar Gašper SLO TK Trisport 1999 m 0:03:37
12 254 AMA Pišek Jure SLO PK Ptuj 1999 m 0:04:04
13 197 AMA Girotto Leo HR Tk Rival 1999 m 0:04:25
14 195 AMA Dečman Matej SLO TK Inles Riko Ribnica 2000 m 0:04:35
15 201 AMA Bodlaj Jure SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT m 0:05:10
16 206 AMA Planko Lovro SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT m 0:05:11

Dečki B

# St. Kat. Priimek Ime Država Klub LR Spol Rezultat
1 240 AMB Pelaj Adrian SLO TŠD Grič 1996 m 0:05:23
2 245 AMB Štrukelj Aljaž SLO Triatlon klub Maribor 1996 m 0:05:27
3 235 AMB Močnik Klemen SLO ŠD SOKOL 1996 m 0:05:31
4 225 AMB Kaplan Jaka SLO TK Inles Riko Ribnica 1996 m 0:05:32
5 252 AMB Dover Luka SLO 1997 m 0:05:45
6 233 AMB Meden Jernej SLO TK Maribor 1997 m 0:05:52
7 227 AMB Kromar Nejc SLO TK Inles Riko Ribnica 1996 m 0:05:56
8 247 AMB Vehovec Nejc SLO TK Maribor 1996 m 0:06:00
9 220 AMB Gantar Urban SLO TK Trisport 1997 m 0:06:01
10 238 AMB Obreza Leon SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT 1996 m 0:06:04
11 226 AMB Kojc Nik SLO TK Maribor 1996 m 0:06:05
12 251 AMB Popovič Grega SLO 1997 m 0:06:13
13 229 AMB Lipovšek Ziga SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT 1996 m 0:06:40
14 215 AMB Bodlaj Rok SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT m 0:06:41
15 232 AMB Marinč Anže SLO TŠD GRIC 1996 m 0:06:42
16 218 AMB Ferk Tine SLO Triatlon klub Maribor 1996 m 0:06:44
16 224 AMB Janež Anže SLO TŠD GRIC 1997 m 0:06:44
18 248 AMB Vidmar Ziga SLO TŠD GRIC 1997 m 0:06:50
19 243 AMB Staničič Jakov Petar SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT 1996 m 0:07:02
20 213 AMB Andric Ivan HR Tk Rival 1997 m 0:07:34

Deklice A

# Št. Kat. Priimek Ime Država Klub LR Spol Rezultat
1 210 AZA Uršič Kristina SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT 1998 z 0:03:13
2 194 AZA Capuder Tinkara SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT 1999 z 0:04:14
3 199 AZA Hribar Patricija SLO TK POS ELEKTRONCEK Trisport 1998 z 0:04:19
4 200 AZA Hribar Anja SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT z 0:05:52

Deklice B

# Št. Kat. Priimek Ime Država Klub LR Spol Rezultat
1 255 AZB Perše Špela SLO TK Gorenjska 1996 z 0:05:11
2 246 AZB Uršič Liza SLO TK POS ELEKTRONCEK TRISPORT z 0:05:18
3 239 AZB Osojnik Ajda SLO Pk Olimpija 1996 z 0:05:33
4 217 AZB Duščak Manca SLO TK Inles Riko Ribnica z 0:05:41
5 231 AZB Lovšin Kaja SLO TK Inles Riko Ribnica z 0:05:57
6 216 AZB Dečman Manca SLO TK INLES RIKO RIBNICA 1997 z 0:06:12
7 214 AZB Besal Sara SLO TŠD GRIC 1997 z 0:06:27
8 236 AZB Murn Katja SLO TŠD GRIC 1997 z 0:06:56
9 234 AZB Melink Tara SLO TŠD GRIC 1997 z 0:07:02
10 221 AZB Gorše ANA SLO TŠD GRIC 1996 z 0:07:09
11 249 AZB Volčanjk Tea SLO MULTOSPORT KLUB Krško 1995 z 0:07:19
12 228 AZB Krže PIA SLO TŠD GRIC 1997 z 0:07:25
13 253 AZB Nakrst Vidic ANA SLO AD Mass 1996 z 0:07:33