Akvatlon Snovik24. maj 2003

Rezultati po kategorijah (moški)

Kategorija A

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
119 1 ANŽE ZUPAN PK KAMNIK SLO A 0:03:15
92 2 SEBASTIJAN NOVAK OŠ TOMA BREJCA SLO A 0:03:44
94 3 MATEJ KRISTAN ŠD ŽELVA SLO A 0:04:03
122 4 LUKA LORBEK PK KAMNIK SLO A 0:04:20
90 5 ALJAŽ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO A 0:04:27
131 6 GAL CIRAR VELENJE SLO A 0:04:40
132 7 MIHA BERNOT OŠ D KUMAR SLO A 0:05:03

Kategorija B

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
107 1 MIK ZOBEC TK RIBNICA SLO B 0:02:45
93 2 KRISTIJAN NOVAK OŠ TOMA BREJCA SLO B 0:02:53
127 3 TIMOTEJ PIRC PODOBNIK PK KAMNIK SLO B 0:02:55
113 4 ROK ŽURBI PK KAMNIK SLO B 0:03:10
105 5 JAKA UZAR RADOVLJICA SLO B 0:03:12
104 6 DOMEN ZUPAN AK MASS SLO B 0:03:13
130 7 LUKA CIRAR VELENJE SLO B 0:03:31
123 8 NEJC PUŠ PK KAMNIK SLO B 0:03:40
126 9 BLAŽ BENKOVIČ PK KAMNIK SLO B 0:03:41
129 10 BOŠTJAN URŠIČ KGT PAPEŽ SLO B 0:04:22

Kategorija C

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
102 1 ANDREJ PUCELJ TK RIBNICA SLO C 0:05:13
100 2 LUKA KAPLAN TK RIBNICA SLO C 0:05:22
98 3 VID PUCELJ TK RIBNICA SLO C 0:05:23
114 4 NEJC ZUPAN PK KAMNIK SLO C 0:05:42
82 5 JAKA KRAMARŠIČ KRŠKO SLO C 0:05:46
121 6 ANŽE TEKAVČIČ PK KAMNIK SLO C 0:05:47
112 7 MATEJ NADVEŠNIK PK KAMNIK SLO C 0:05:58
99 8 ANŽE KLEMENC TK RIBNICA SLO C 0:07:15

Kategorija D

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
109 1 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO D 0:10:32
95 2 VID OBLAK TK RIBNICA SLO D 0:10:41
103 3 MATEJ ŠPORAR TK RIBNICA SLO D 0:10:54
96 4 PETER BENČINA TK RIBNICA SLO D 0:11:50
84 5 NEJC KOŽELJ OŠ STRANJE SLO D 0:12:50
125 6 UROŠ GRILJ PK KAMNIK SLO D 0:13:47
118 7 ALEŠ KUHAR PK KAMNIK SLO D 0:13:55

Kategorija E

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
15 1 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO E 0:11:03

Kategorija F

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
7 1 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO F 0:30:26
18 2 GREGA ZORE TRISPORT SLO F 0:31:44
23 3 GREGA ŠUBERNIK TK MARIBOR SLO F 0:37:14

Rezultati po kategorijah (Ženske)

Kategorija A

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
120 1 PATRICIJA ZUPAN PK KAMNIK SLO A 0:03:22
115 2 JANINA LORENCI PK KAMNIK SLO A 0:03:46
86 3 TINA PERŠE PK RADOVLJICA SLO A 0:03:54
111 4 TINA TEKAVČIČ PK KAMNIK SLO A 0:04:00
87 5 ŠPELA PERŠE PK RADOVLJICA SLO A 0:04:17
124 6 KLARA REPANŠEK PK KAMNIK SLO A 0:04:22
97 7 MANCA DEČMAN TK RIBNICA SLO A 0:05:43

Kategorija B

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
110 1 ŠPELA COLNAR PK KAMNIK SLO B 0:03:06
91 2 SARA GREGORINČIČ OŠ FRANA ALBREHTA SLO B 0:03:41
88 3 NEŽA KREGAR OŠ STRANJE SLO B 0:03:45
85 4 BRIGITA OBREZA PK KOPER SLO B 0:03:47
89 5 LIZA KREGAR OŠ STRANJE SLO B

Kategorija C

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
81 1 NINA MANDL KRŠKO SLO C 0:05:57
108 2 LINDA PELAJ TŠG GRIČ SLO C 0:06:23
106 3 EVA TKAVC LJUBLJANA SLO C 0:07:24

Kategorija D

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
101 1 KARIN ŽNIDARČIČ TK RIBNICA SLO D 0:12:29
116 2 ŽIVA LAVRINC PK KAMNIK SLO D 0:12:34
83 3 PATRICIJA KOZOLE KRŠKO SLO D 0:14:28
117 4 GAJA LORENCI PK KAMNIK SLO D 0:14:32
128 5 BARBARA URŠIČ OŠ STRANJE SLO D 0:18:58

Kategorija E

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
6 1 MAŠA TRAMTE TK RIBNICA SLO E 0:12:48
11 2 JANA KIRN TK LJUBLJANA SLO E 0:13:47
10 3 ŠPELA MECHORA TK LJUBLJANA SLO E 0:13:49

Kategorija F

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
5 1 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO F 0:37:50
21 2 POLONA RAJHELJ TK MARIBOR SLO F 0:37:59
19 3 JANJA RITOC TK MARIBOR SLO F 0:40:21
24 4 LAURA ČEPELNIK TK MARIBOR SLO F 0:41:06
20 5 LAURA ČEPELNIK TK MARIBOR SLO F

Kategorija H

St. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Skupni čas:
1 1 HEDVIKA BRATINA CELJE SLO H 0:58:43