ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Sk. čas:
105 1 UROŠ SEME TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1981 0:26:26
91 2 JAROSLAV KOVAČIČ TK KRŠKO SLO 1984 0:26:48
109 3 DAVID PLEŠE TK LJUBLANA SLO 1983 0:27:24
20 4 VID PUCELJ TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1991 0:27:31
102 5 SANDI IVANČIČ TK LJUBLJANA SLO 1982 0:28:58
112 6 MIRO KREGAR TK TRISPORT SLO 1962 0:29:02
108 7 MATEJA ŠIMIC TK TRISPORT KAMNIK SLO 1980 0:29:40
106 8 GREGOR TORKAR TRIATLON KLUB INLES SLO 1977 0:29:51
113 9 MIHA RUDL TK TRISPORT KAMNIK SLO 1986 0:30:50
101 10 MARKO ŽNIDARIČ ŠRK CELJE SLO 1982 0:30:53
115 11 DAMIR LOVENJAK ŠD SOKOL SLO 1981 0:32:21
152 12 BLAŽ ŽMAVČIČ MULTISPORT KLUB KR SLO 1991 0:32:27
149 13 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO 1990 0:32:38
148 14 JAKA KRAMARŠIČ MULTISPORT KLUB KR SLO 1991 0:33:23
90 15 DOLORES ŽIČKAR TK KRŠKO SLO 1987 0:33:52
104 16 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1986 0:34:28
107 17 ALEŠ SEME TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1978 0:34:31
110 18 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 0:36:01
118 19 DRAGO BREGAR ŠD-SOKOL SLO 1961 0:36:48
119 20 PETRA NOVAK TK TRISPORT SLO 1970 0:38:24
111 21 URBAN POLJAK SLO 1979 0:39:01
117 22 TONE VRHOVNIK STRAKA TK TRISPORT SLO 1966 0:39:22
100 23 MAKS STOPAR TK LJUBLJANA SLO 1943 0:44:30
114 24 ANA KRAŠOVEC VRHOVEC TRISPOTR SLO 1962 0:51:10

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Z)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Sk. čas:
108 1 MATEJA ŠIMIC TK TRISPORT KAMNIK SLO 1980 0:29:40
149 2 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO 1990 0:32:38
90 3 DOLORES ŽIČKAR TK KRŠKO SLO 1987 0:33:52
104 4 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1986 0:34:28
119 5 PETRA NOVAK TK TRISPORT SLO 1970 0:38:24
114 6 ANA KRAŠOVEC VRHOVEC TRISPOTR SLO 1962 0:51:10

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
40 1 MATEJ DEČMAN TK INLES RIKO RIBNIC SLO A 0:04:00
35 2 JURE BODLAJ POS ELEKTRONČEK TR SLO A 0:04:28
37 3 JAN ŠKRJANC POS ELEKTRONČEK TR SLO A 0:04:55
73 4 LOVRO PLANKO POS ELEKTRONČEK TR SLO A 0:04:56

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
38 1 ŽANA DROLC POS ELEKTRONČEK TR SLO A 0:04:40
97 2 MAJA GORŠE TŠD GRIČ SLO A 0:04:54

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
74 1 MATEVŽ PLANKO POS ELEKTRONČEK TR SLO B 0:02:42
22 2 VITO VODENIK TK MARIBOR SLO B 0:02:48
2 3 TILEN ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:02:51
17 4 MATIC KNAVS TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:02:54
98 5 DANIJEL BARTOL TŠD GRIČ SLO B 0:02:58
66 6 DREJC KREGAR POS ELEKTRONČEK TR SLO B 0:03:04
75 7 BLAŽ POLAK POS ELEKTRONČEK TR SLO B 0:03:06
83 8 ŽIGA ZAJC POS ELEKTRONČEK TR SLO B 0:03:07
63 9 ŽAN GOLOB POS ELEKTRONČEK TR SLO B 0:03:08
96 10 KLEMEN GORŠE TŠD GRIČ SLO B 0:03:11
70 11 DOMEN OBREZA POS ELEKTRONČEK TR SLO B 0:03:34
36 12 DAVID PETERLIN POS ELEKTRONČEK TR SLO B 0:03:41
89 13 ANŽE KRISTAN ŠD ŽELVA SLO B 0:03:42
72 14 JAKA PAVLIČ POS ELEKTRONČEK TR SLO B 0:04:01

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
81 1 KRISTINA URŠIČ POS ELEKTRONČEK TR SLO B 0:02:52
65 2 KATARINA HUMAR POS ELEKTRONČEK TR SLO B 0:03:16
34 3 NIKA BAVČAR TRISPORT SLO B 0:03:36
62 4 TINKARA CAPUDER POS ELEKTRONČEK TR SLO B 0:03:45

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
11 1 KLEMEN MOČNIK ŠD SOKOL SLO C 0:04:42
42 2 ADRIAN PELAJ TŠD GRIČ SLO C 0:05:00
78 3 MARTIN STELE POS ELEKTRONČEK TR SLO C 0:05:06
15 4 JAKA KAPLAN TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:05:17
28 5 NEJC KROMAR TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:05:34
50 6 MARTIN SKOBERNE MULTISPORT KLUB KR SLO C 0:05:35
71 7 LEON OBREZA POS ELEKTRONČEK TR SLO C 0:05:50
61 8 ROK BODLAJ POS ELEKTRONČEK TR SLO C 0:06:08
60 9 ANŽE JANEŽ TŠD GRIČ SLO C 0:06:11
85 10 NEJC ZORE POS ELEKTRONČEK TR SLO C 0:06:17
32 11 ANŽE MARINČ TŠD GRIČ SLO C 0:06:19
16 12 TILEN KNAVS TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:06:24
68 13 ŽIGA LIPOVŠEK TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:06:25
80 14 GASPER STRAJHAR POS ELEKTRONČEK TR SLO C 0:06:37
59 15 ŽIGA VIDMAR TŠK GRIČ SLO C 0:06:57
76 16 ANŽE RIFELJ OŠ ŠMARTNO SLO C 0:08:27

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
94 1 AJDA OSOJNIK TRIATLON KLUB LJUBL SLO C 0:04:52
26 2 ŠPELA PERŠE TK GORENJSKA SLO C 0:04:55
82 3 LIZA URŠIČ POS ELEKTRONČEK TR SLO C 0:05:08
19 4 MANCA DUŠČAK TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:05:33
18 5 KAJA LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:05:37
8 6 SARA BESAL TŠD GRIČ SLO C 0:05:48
39 7 MANCA DEČMAN TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:05:56
95 8 ANA GORŠE TŠD GRIČ SLO C 0:06:26
12 9 KATJA MURN TŠD GRIČ SLO C 0:06:27
30 10 TARA MELINK TŠD GRIČ SLO C 0:06:32
41 11 TAJDA SCHONLIEB TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:06:33
10 12 PIA KRŽE TŠD GRIČ SLO C 0:07:01
67 13 ZALA KANC POS ELEKTRONČEK TR SLO C 0:07:23
84 14 KATJA ZALOGAR POS ELEKTRONČEK TR SLO C 0:08:45

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
14 1 ŽAN TOMAZIN TŠD GRIČ SLO D 0:09:52
25 2 DOMEN LESKOVEC TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:10:37
31 3 TIM MELINK TŠD GRIČ SLO D 0:11:00
69 4 JAN LIPOVŠEK TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:11:04

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
3 1 MARUŠA ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:08:56
7 2 EVA TROHA TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:09:01
27 3 TINA PERŠE TK GORENJSKA SLO D 0:09:59
46 4 TEJA JAZBINŠEK TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:10:20
23 5 VESNA ALPNER TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:10:45
45 6 ANA DUJAKOVIČ TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:10:49
58 7 MARUŠA KLEMENC POS ELEKTRONČEK TR SLO D 0:10:52
9 8 TINA BESAL TŠD GRIČ SLO D 0:10:54
24 9 KATARINA OGRIN TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:11:05
51 10 NINA ŠKOBERNE MULTISPORT KLUB KR SLO D 0:11:30
44 11 LUCIJA GRILJC TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:11:35
33 12 LARA LEVSTEK TŠD GRIČ SLO D 0:12:10
87 13 KLARA GOLOB TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:12:57
13 14 URŠKA TURK TŠD GRIČ SLO D 0:14:54

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
1 1 ALJAŽ ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:10:10
43 2 BOŠTJAN KOREN TŠD GRIČ SLO E 0:10:41
86 3 ŠTEFAN GRILJC POS ELEKTRONČEK TR SLO E 0:10:52

Kategorija: E

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
93 1 MONIKA ORAŽEM TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:10:04
92 2 NIKA KOŽAR TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:10:27
29 3 BRIGITA OBREZA TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:10:50
6 4 TJAŠA ROMŠAK POS ELEKTRONČEK TR SLO E 0:11:12
4 5 SABINA ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:11:37
56 6 ANA GRKMAN POS ELEKTRONČEK TR SLO E 0:11:43

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
103 1 DOMEN HRIBAR POS ELEKTRONČEK TR SLO F 0:09:39
88 2 MIHA ROJC POS ELEKTRONČEK TR SLO F 0:09:45
52 3 BLAŽ ŽMAVČIČ MULTISPORT KLUB KR SLO F 0:09:57
99 4 ANŽE KLEMENC TK INLES RIKO RIBNIC SLO F 0:10:56
48 5 JAKA KRAMARŠIČ MULTISPORT KLUB KR SLO F 0:10:57
116 6 ROK VRHOVNIK POS ELEKTRONČEK TR SLO F 0:11:36

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
49 1 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO F 0:10:36
57 2 MANCA VRHOVNIK POS ELEKTRONČEK TR SLO F 0:11:56
47 3 TAMARA KOMOČAR MULTISPORT KLUB KR SLO F 0:15:35

Kategorija: G

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
149 1 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO G 0:32:38

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
105 1 UROŠ SEME TK INLES RIKO RIBNIC SLO H 0:26:26
91 2 JAROSLAV KOVAČIČ TK KRŠKO SLO H 0:26:48
109 3 DAVID PLEŠE TK LJUBLANA SLO H 0:27:24
102 4 SANDI IVANČIČ TK LJUBLJANA SLO H 0:28:58
106 5 GREGOR TORKAR TRIATLON KLUB INLES SLO H 0:29:51
113 6 MIHA RUDL TK TRISPORT KAMNIK SLO H 0:30:50
101 7 MARKO ŽNIDARIČ ŠRK CELJE SLO H 0:30:53
115 8 DAMIR LOVENJAK ŠD SOKOL SLO H 0:32:21
107 9 ALEŠ SEME TK INLES RIKO RIBNIC SLO H 0:34:31
111 10 URBAN POLJAK SLO H 0:39:01

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
108 1 MATEJA ŠIMIC TK TRISPORT KAMNIK SLO H 0:29:40
90 2 DOLORES ŽIČKAR TK KRŠKO SLO H 0:33:52
104 3 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNIC SLO H 0:34:28
119 4 PETRA NOVAK TK TRISPORT SLO H 0:38:24

Kategorija: I

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
117 1 TONE VRHOVNIK STRAKA TK TRISPORT SLO I 0:39:22

Kategorija: J

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
112 1 MIRO KREGAR TK TRISPORT SLO J 0:29:02
118 2 DRAGO BREGAR ŠD-SOKOL SLO J 0:36:48

Kategorija: J

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
114 1 ANA KRAŠOVEC VRHOVEC TRISPOTR SLO J 0:51:10

Kategorija: K

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
110 1 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO K 0:36:01

Kategorija: L

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg.: Sk. čas:
100 1 MAKS STOPAR TK LJUBLJANA SLO L 0:44:30