ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Sk. čas: Opombe:
137 1 UROŠ SEME TK MAMUT SLO 1981 0:25:18
143 2 JAROSLAV KOVAČIČ TK KRŠKO SLO 1984 0:25:31
133 3 NIK ZOBEC TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1992 0:26:49
155 4 MIHA RUDL TK TRISPORT SLO 1986 0:28:07
123 5 MIHA ROJC TK POS ELEKTRONČE SLO 1990 0:28:14
140 6 MATJAŽ KOVAČ TK LJUBLJANA SLO 1973 0:29:26
134 7 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1986 0:29:50
151 8 MIRO KREGAR TK TRISPORT SLO 1962 0:30:15
127 9 NEJC POGAČNIK TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1987 0:31:01
118 10 NEJC PREMROV TK LJUBLJANA SLO 1985 0:31:28
138 11 ALEŠ SEME TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1978 0:32:41
121 12 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO 1970 0:33:01
122 13 ROK VRHOVNIK TK POS ELEKTRONČE SLO 1990 0:33:28
154 14 ANTON ŽAGAR ŠD TRIBOR SLO 1955 0:34:04
156 15 TONE VRHOVNIK STRAKA 3K ŠPORT SLO 1966 0:34:09
153 16 STANE FAJFAR ŠD TRIBOR SLO 1963 0:35:45
126 17 UROŠ POGAČNIK TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1971 0:36:10
112 18 MATJAŽ BALANTIČ SLO 1970 0:37:56
114 19 MARKO VERDENIK TK LJUBLJANA SLO 1988 0:38:53
102 20 IZTOK POLAK TK TRISPORT SLO 1970 0:39:32
157 21 DRAGO BREGAR ŠD-SOKOL SLO 1961 d

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Z)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Sk. čas:
131 1 MONIKA ORAŽEM TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1993 0:30:30
119 2 TJAŠA ROMŠAK TK TRISPORT SLO 1992 0:31:42
100 3 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO 1990 0:32:26
124 4 LJUBA ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 0:39:56

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
24 1 LOVRO PLANKO TK POS ELEKTRONČE SLO A 0:03:41
22 2 JAN GRILJ TK POS ELEKTRONČE SLO A 0:03:58
25 3 JAN ŠKRJANC TK POS ELEKTRONČE SLO A 0:04:05
23 4 TEO FLIS TK POS ELEKTRONČE SLO A 0:04:13
27 5 GAL ŽAGAR TK POS ELEKTRONČE SLO A 0:04:26
73 6 ELIAS ŠKUFCA TK INLES RIKO RIBNIC SLO A 0:04:52

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
12 1 TINKARA CAPUDER TK POS ELEKTRONČE SLO B 0:02:45
11 2 KATARINA HUMAR TK POS ELEKTRONČE SLO B 0:02:49
3 3 PATRICIJA DELAČ ŠD TRIBOR SLO B 0:03:17
14 4 GAJA PERKO TK POS ELEKTRONČE SLO B 0:03:35
15 5 ŽANA DROLC TK POS ELEKTRONČE SLO B 0:03:44
35 6 SARA MALI OŠ ŠMARTNO V TUHIN SLO B 0:03:48
13 7 SARAH POSL TK POS ELEKTRONČE SLO B 0:03:56
31 8 KARIN BAJDE OŠ ŠMARTNO V TUHIN SLO B 0:04:25
32 9 NIKA DROLC OŠ ŠMARTNO V TUHIN SLO B 0:04:26
38 10 KAJA ROKAVEC OŠ ŠMARTNO V TUHIN SLO B 0:04:33
37 11 LEJA POLJANŠEK OŠ ŠMARTNO V TUHIN SLO B 0:04:36
36 12 MAŠA PANČUR OŠ ŠMARTNO V TUHIN SLO B 0:04:48
33 13 KLARA KALIŠNIK OŠ ŠMARTNO V TUHIN SLO B 0:04:55
34 14 MAŠA KOTNIK OŠ ŠMARTNO V TUHIN SLO B 0:05:02
39 15 ANJA ŽIBERT OŠ ŠMARTNO V TUHIN SLO B 0:05:10

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
30 1 DANIJEL BARTOL TK INLES RIKO RIBNICA SLO B 0:02:39
16 2 DOMEN OBREZA TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:02:40
17 3 TEO PODOBNIK TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:02:51
57 4 JAKOB HOČEVAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO B 0:02:58
29 5 MARTIN GRILJC TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:03:02
59 6 MATEJ DEČMAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO B 0:03:08
70 7 TIM KOK 3K ŠPORT SLO B 0:03:14
21 8 LUKA BELA-KOČAR TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:03:20
19 9 JAN URSIČ TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:03:29
20 10 JURE BODLAJ TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:03:37
66 11 MATIC JAKŠIČ ŠD TRIBOR SLO B 0:04:25
72 12 MAKS ŠKUFCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO B 0:04:36
41 13 TADEJ HRIBAR OŠ ŠMARTNO V TUHINJ SLO B 0:04:40
40 14 MATIC HRIBAR OŠ ŠMARTNO V TUHINJ SLO B 0:04:43
18 15 GREGA KRIVOROTOV TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:04:53
43 16 LUKA KANC OŠ ŠMARTNO V TUHINJ SLO B 0:05:07
44 17 BENJAMIN KRHIN OŠ ŠMARTNO V TUHINJ SLO B 0:05:35

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
8 1 KRISTINA URŠIČ TK POS ELEKTRONČE SLO C 0:04:49
68 2 SARA BESAL ŠD TRIBOR SLO C 0:05:18
53 3 KAJA LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:05:31
49 4 MANCA DEČMAN TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:06:03
147 5 TARA MELIN ŠD TRIBOR SLO C 0:06:14
71 6 PIJA KRŽE ŠD TRIBOR SLO C 0:06:15
62 7 KATJA MURN ŠD TRIBOR SLO C 0:06:18
74 8 TINA ŽLOGAR AD MASS LJUBLJANA SLO C 0:06:19
6 9 NIKA BAVČAR TK POS ELEKTRONČE SLO C 0:06:33
75 10 ZALA VRHVNIK 3K SPORT SLO C 0:06:47
1 11 ANJA PUNTAR MULTISPORT KLUB KR SLO C 0:06:49
2 12 ANAMARIJA LAKNER MULTISPORT KLUB KR SLO C 0:07:05
42 13 ZALA KANC OŠ ŠMARTNO V TUHIN SLO C 0:07:34

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
60 1 MARTIN ŠKOBERNE TK KRŠKO SLO C 0:04:47
10 2 DREJC KREGAR TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:04:48
48 3 VITO VODENIK TK MARIBOR SLO C 0:04:51
5 4 MATEVŽ PLANKO TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:05:00
128 5 TILEN ANDOLŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO C 0:05:29
9 6 ŽIGA ZAJC TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:05:34
67 7 ANŽE JANEŽ ŠD TRIBOR SLO C 0:05:36
7 8 BLAŽ POLAK TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:05:55
64 9 ŽIGA VIDMAR ŠD TRIBOR SLO C 0:06:15
4 10 JAKA PAULIČ TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:06:22
69 11 PRIMOŽ ŠOBAR ŠD TRIBOR SLO C 0:06:52
45 12 ANŽE RIFELJ OŠ ŠMARTNO V TUHINJ SLO C 0:07:55

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
50 1 EVA TROHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO D 0:08:51
110 2 LIZA URŠIČ TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:08:54
47 3 AJDA OSOJNIK TRIATLON KLUB LJUBL SLO D 0:09:18
58 4 MANCA DUŠČAK TK INLES RIKO RIBNICA SLO D 0:09:31
61 5 VESNA ALPNER TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:09:50

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
46 1 KLEMEN MOČNIK ŠD SOKOL SLO D 0:08:49
65 2 ŽAN TOMAZIN ŠD TRIBOR SLO D 0:08:57
111 3 DOMEN LESKOVEC TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:09:06
56 4 JAKA KAPLAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO D 0:09:08
125 5 ALJAŽ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO D 0:09:16
52 6 ADRIAN PELAJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO D 0:09:22
116 7 JAN LIPOVŠEK TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:09:36
146 8 TIM MELINK ŠD TRIBOR SLO D 0:09:49
54 9 ALJAŽ LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO D 0:09:53
51 10 ADAM ZUPAN PK KAMNIK SLO D 0:10:10
55 11 NEJC KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO D 0:10:11
115 12 LOVRO HUMAR TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:10:23
117 13 ŽIGA LIPOVŠEK TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:10:27
113 14 LEON OBREZA TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:10:28

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
130 1 NIKA KOŽAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO E 0:08:34
129 2 MARUŠA ANOLŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO E 0:08:39
105 3 KATARINA OGRIN TK POS ELEKTRONČEK SLO E 0:09:12
135 4 PATRICIJA ZUPAN PK KAMNIK SLO E 0:09:40
136 5 NEŽA HOČEVAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO E 0:09:49
109 6 MARUŠA KLEMENC TK POS ELEKTRONČEK SLO E 0:10:01
150 7 TINA BESAL ŠD TRIBOR SLO E 0:10:25
104 8 TEJA JAZBINŠEK TK POS ELEKTRONČEK SLO E 0:10:34
139 9 NINA ŠKOBERNE TK KRŠKO SLO E 0:10:37
103 10 ANA DUJAKOVIČ TK POS ELEKTRONČEK SLO E 0:11:03
144 11 LARA LEVSTEK ŠD TRIBOR SLO E 0:11:19
101 12 NINA VOLČANJK MULTISPORT KLUB KR SLO E 0:11:20
145 13 URŠKA TURK ŠD TRIBOR SLO E 0:12:44

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
163 1 LUKA MURN ŠD TRIBOR SLO E 0:10:04

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
120 1 ANA GRKMAN TK POS ELEKTRONČEK SLO F 0:09:22

Kategorija: F

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas
108 1 DOMEN HRIBAR TK POS ELEKTRONČEK SLO F 0:07:51
142 2 BLAŽ ŽMAVČIČ TK KRŠKO SLO F 0:08:00
152 3 ANŽE TEKAVČIČ TK POS ELEKTRONČEK SLO F 0:08:10
132 4 ANŽE KLEMENC TK INLES RIKO RIBNICA SLO F 0:08:32
107 5 Štefan griljc TK POS ELEKTRONČEK SLO F 0:08:40
106 6 SIMON KOŽELJ TK POS ELEKTRONČEK SLO F 0:09:08
141 7 NIK ROŽAC TK KRŠKO SLO F 0:09:19

Kategorija: G

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
100 1 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO G 0:32:26

Kategorija: G

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
123 1 MIHA ROJC TK POS ELEKTRONČEK SLO G 0:28:14
122 2 ROK VRHOVNIK TK POS ELEKTRONČEK SLO G 0:33:28

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
137 1 UROŠ SEME TK MAMUT SLO H 0:25:18
143 2 JAROSLAV KOVAČIČ TK KRŠKO SLO H 0:25:31
155 3 MIHA RUDL TK TRISPORT SLO H 0:28:07
134 4 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO H 0:29:50
127 5 NEJC POGAČNIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO H 0:31:01
118 6 NEJC PREMROV TK LJUBLJANA SLO H 0:31:28
114 7 MARKO VERDENIK TK LJUBLJANA SLO H 0:38:53

Kategorija: I

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas
140 1 MATJAŽ KOVAČ TK LJUBLJANA SLO I 0:29:26
138 2 ALEŠ SEME TK INLES RIKO RIBNICA SLO I 0:32:41
121 3 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO I 0:33:01
126 4 UROŠ POGAČNIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO I 0:36:10
112 5 MATJAŽ BALANTIČ SLO I 0:37:56
102 6 IZTOK POLAK TK TRISPORT SLO I 0:39:32

Kategorija: J

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
156 1 TONE VRHOVNIK STRAKA 3K ŠPORT SLO J 0:34:09

Kategorija: K

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
151 1 MIRO KREGAR TK TRISPORT SLO K 0:30:15
153 2 STANE FAJFAR ŠD TRIBOR SLO K 0:35:45

Kategorija: L

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
124 1 LJUBA ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO L 0:39:56

Kategorija: L

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
154 1 ANTON ŽAGAR ŠD TRIBOR SLO L 0:34:04

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
28 1 MAJA GORŠE ŠD TRIBOR SLO A 0:03:53