ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. Št. Mesto: Ime in priimek Klub Država: Rojen Skupni čas:
8 1 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO 1991 0:30:14
115 2 RUDL MIHA TK TRISPORT SLO 1986 0:31:25
117 3 KREGAR MIRO TK TRISPORT SLO 1962 0:32:05
113 4 LUNDER BORUT ŠD3ŠPORT SLO 1969 0:32:06
102 5 ŽMAVČIČ BLAŽ TK KRŠKO SLO 1991 0:32:53
19 6 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1991 0:33:09
7 7 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT ALPREM SLO 1992 0:33:55
36 8 GRILJC ŠTEFAN TK TRISPORT ALPREM SLO 1992 0:34:18
25 9 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1986 0:35:41
121 10 EKART VIKTOR TK TRISPORT SLO 1958 0:36:16
13 11 DEČMAN MITJA TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1969 0:37:00
103 12 ŽAGAR ANTON TRIBOR SLO 1955 0:37:25
114 13 FAJFAR STANE ŠD TRIBOR SLO 1963 0:37:26
118 14 BREGAR DRAGO ŠD SOKOL SLO 1961 0:38:39
120 15 VRHOVNIK STRAKA TONE 3KŠPORT SLO 1966 0:38:55
109 16 KOČAR SEBASTIAN TK LJUBLJANA SLO 1984 0:39:13
119 17 KOGOVŠEK STANE ŠD SOKOL SLO 1956 0:39:29
108 18 PLANKO TOMAŽ TK TRISPORT ALPREM SLO 1974 0:39:59
107 19 SMRKE JURIJ TK LJUBLJANA SLO 1990 0:42:02
41 20 GERŠAK JOŽE TK KRŠKO SLO 1974 0:42:26
104 21 BALANTIČ MATJAŽ TK TRISPORT SLO 1970 0:43:18
105 22 BREZNIK MITJA ŠD ELEKTRO LJUBLJA SLO 1972 0:43:33
37 23 BLATNIK ROMAN TK KRŠKO SLO 1952 0:44:08
116 24 STOPAR MAX TK LJUBLJANA SLO 1943 0:48:30

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Ž)

Št. Št. Mesto: Ime in priimek Klub Država: Rojen Skupni čas:
5 1 GRKMAN ANA TK TRISPORT ALPREM SLO 1992 0:35:12
38 2 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO SLO 1990 0:36:43
101 3 ČERNE TEJA PIRAT PORTOROŽ SLO 1984 0:37:12
30 4 HAJDINJAK MELITA ŠDTURBOMS SLO 1977 0:39:21
3 5 VRHOVNIK MANCA TK TRISPORT ALPREM SLO 1991 0:39:25
112 6 NOVAK MIHALEK PETRA SLO 1970 0:44:59

Kategorija A moški

Mesto St. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 77 JANEŽ UROŠ TRIBOR SLO A 0:04:31
2 67 FLIS NEJC TK TRISPORT ALPREM SLO A 0:04:34
3 83 DELAČ TIMOTEJ TRIBOR SLO A 0:05:47

Kategorija A ženske

Mesto St. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 43 URIŠIČ MAJA SLO A 0:05:32
2 66 DOBOVŠEK KARIN TK TRISPORT ALPREM SLO A 0:07:50

Kategorija B moški

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 75 URŠIČ JAN TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:03:00
2 11 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:03:01
3 27 OBRADOVEC KLEMEN TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:03:04
4 71 PLANKO LOVRO TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:03:06
5 74 ŠKRJANC JAN TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:03:13
6 69 GRILJ JAN TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:03:14
7 68 FLIS TEO TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:03:19
8 85 JAKŠIČ MATIC TRIBOR SLO B 0:03:31
9 73 PRETNAR MARKO TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:03:41
10 23 MAROLT GAŠPER TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:04:04
11 65 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:04:05
12 63 ŠTEBE NIK OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:13
13 53 KANC LUKA OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:19
14 79 MLAKAR ANŽE TK MARIBOR SLO B 0:04:26
15 55 KRHIN BENJAMIN OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:29
16 51 KADUNC ALJAŽ OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:39
17 111 NOVAK URBAN SLO B 0:04:42
18 58 PESTOTNIK ČRT OŠ ŠMARTNO SLO B 0:05:06

Kategorija B ženske

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 76 VRTAČIČ TJAŠA TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:02:58
2 70 PERKO GAJA TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:03:05
3 72 POSL SARAH TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:03:18
4 24 ŠTUPICA HANA TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:03:19
5 56 MALI SARA OŠ ŠMARTNO SLO B 0:03:43
6 49 DROLC NIKA OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:01
7 60 POLJANŠEK TAMARA OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:03
8 48 BAJDE KARIN OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:09
9 54 KOTNIK MAŠA OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:13
10 59 POLJANŠEK LEA OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:15
11 50 FLORJANČIČ MARUŠA OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:41
12 57 PANČUR MAŠA OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:44
13 52 KALIŠNIK KLARA OŠ ŠMARTNO SLO B 0:04:58
14 110 NOVAK KLARA SLO B 0:05:25
15 61 RAJTER NIKA OŠ ŠMARTNO SLO B 0:05:35

Kategorija C moški

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. Čas
1 100 VODENIK VITO TK MARIBOR SLO C 0:04:57
2 90 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:05:07
3 1 KREGAR DREJC TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:05:26
4 35 GRILJC MARTIN TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:05:28
5 91 BELA KOČAR LUKA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:05:29
6 15 HOČEVAR JAKOB TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:05:31
7 92 OBREZA DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:05:36
8 10 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:05:52
9 89 PODOBNIK TEO TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:06:01
10 82 PAULIČ JAKA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:06:35
11 26 ZAKRAJŠEK JERNEJ TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:06:42
12 106 GRMEK MARTIN SLO C 0:07:10
13 62 SEDELJŠAK MATEJ OŠ ŠMARTNO SLO C 0:07:43

Kategorija C ženske

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 86 URŠIČ KRISTINA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:05:05
2 2 CAPUDER TINKARA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:05:35
3 88 HUMAR KATARINA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:05:37
4 98 GOSTINČAR ŽIVA TK MARIBOR SLO C 0:05:59
5 81 BAVČAR NIKA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:06:08
6 84 DELAČ PATRICIJA TRIBOR SLO C 0:06:20
7 46 MARIČ ALJA TRIBOR SLO C 0:06:27
8 17 JANEŽ RENATA TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:06:55

Kategorija: D moški

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 42 MOČNIK KLEMEN ŠD SOKOL SLO D 0:08:52
2 18 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:08:56
3 47 KOJC NIK TK MARIBOR SLO D 0:09:23
4 21 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:09:43
5 94 HUMAR LOVRO TK TRISPORT ALPREM SLO D 0:10:03
6 93 OBREZA LEON TK TRISPORT ALPREM SLO D 0:10:09
7 78 ŠOBAR PRIMOŽ TRIBOR SLO D 0:12:47
8 40 KUŽNIK ŽAN MULTISPORT KRŠKO SLO D 0:14:08

Kategorija: D ženske

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 87 URŠIČ LIZA TK TRISPORT ALPREM SLO D 0:09:06
2 31 SKAZA EVA TK MARIBOR SLO D 0:09:51
3 29 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:10:02
4 14 DUŠČAK MANCA TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:10:23
5 12 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:10:51
6 44 MELINK TARA TRIBOR SLO D 0:11:10
7 99 GOSTINČAR AJDA TK MARIBOR SLO D 0:11:28

Kategorija: E moški

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 22 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:09:00
2 97 PALČNIK MARCEL MARINES NEPTUN CE SLO E 0:09:08
3 80 LIPOVŠEK JAN TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:09:32
4 45 MELINK TIM TRIBOR SLO E 0:10:33
5 39 KODRIČ KLEMEN MULTISPORT KRŠKO SLO E 0:14:26

Kategorija: E ženske

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Sk. čas
1 4 OGRIN KATARINA TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:08:52
2 28 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:09:11
3 9 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:09:22
4 32 KLEMENC MARUŠA TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:09:32
5 16 HOČEVAR NEŽA TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:09:57
6 6 JAZBINŠEK TEJA TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:09:58
7 33 VRHOVNIK VESNA TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:10:38
8 34 GRILJC LUCIJA TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:10:56
9 95 MALEC NINA MARINES NEPTUN CE SLO E 0:11:51
10 96 MALEC MARUŠA MARINES NEPTUN CE SLO E 0:12:16

Kategorija: F moški

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 7 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT ALPREM SLO F 0:33:55
2 36 GRILJC ŠTEFAN TK TRISPORT ALPREM SLO F 0:34:18

Kategorija: F ženske

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 5 GRKMAN ANA TK TRISPORT ALPREM SLO SLO F 0:35:12

Kategorija: G moški

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 8 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO G 0:30:14
2 102 ŽMAVČIČ BLAŽ TK KRŠKO SLO G 0:32:53
3 19 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNIC SLO G 0:33:09
4 107 SMRKE JURIJ TK LJUBLJANA SLO G 0:42:02

Kategorija: G ženske

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 38 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO SLO G 0:36:43
2 3 VRHOVNIK MANCA TK TRISPORT ALPREM SLO G 0:39:25

Kategorija: I moški

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 108 PLANKO TOMAŽ TK TRISPORT ALPREM SLO I 0:39:59
2 41 GERŠAKJOŽE TK KRŠKO SLO I 0:42:26
3 104 BALANTIČ MATJAŽ TK TRISPORT SLO I 0:43:18
4 105 BREZNIK MITJA ŠD ELEKTRO LJUBLJA SLO I 0:43:33

Kategorija: I ženske

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 30 HAJDINJAK MELITA ŠDTURBOMS SLO I 0:39:21
2 112 NOVAK MIHALEKPETRA SLO I 0:44:59

Kategorija: J

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 113 LUNDER BORUT ŠD3ŠPORT SLO J 0:32:06
2 13 DEČMAN MITJA TK INLES RIKO RIBNIC SLO J 0:37:00
3 120 VRHOVNIK STRAKA TONE 3KŠPORT SLO J 0:38:55

Kategorija: K

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 117 KREGAR MIRO TK TRISPORT SLO K 0:32:05
2 114 FAJFAR STANE ŠD TRIBOR SLO K 0:37:26
3 118 BREGAR DRAGO ŠD SOKOL SLO K 0:38:39

Kategorija: L

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 121 EKART VIKTOR TK TRISPORT SLO L 0:36:16
2 103 ŽAGAR ANTON TRIBOR SLO L 0:37:25
3 119 KOGOVŠEK STANE ŠD SOKOL SLO L 0:39:29

Kategorija: M

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 116 STOPAR MAX TK LJUBLJANA SLO M 0:48:30

Kategorija: N

Mesto Št. št Ime in priimek Klub ali kraj Država Ktg. Sk. čas
1 37 BLATNIK ROMAN TK KRŠKO SLO N 0:44:08