Akvatlon Snovik21. Maj

MOŠKI

Kategorija A

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
148 1 ADRIAN PELAJ TšD GRIČ SLO A 0:02:57
178 2 ADAM ZUPAN PK KAMNIK SLO A 0:03:01
198 3 ALJAŽ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO A 0:03:14
155 4 TIM ZOBEC TK RIBNICA SLO A 0:03:53
171 5 JAKA KAPLAN TK RIBNICA SLO A 0:03:57
169 6 NEJC KROMAR TK RIBNICA SLO A 0:04:16
172 7 MARK ŠPORAR TK RIBNICA SLO A 0:04:30
183 8 LEON OBREZA OŠ STRANJE SLO A 0:05:05
182 9 MATEVŽ ŠKRTIČ OŠ STRANJE SLO A 0:05:11

Kategorija B

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
179 1 ANŽE ZUPAN PK KAMNIK SLO B 0:02:27
175 2 SEBASTIJAN NOVAK OŠ TOMA BREJCA SLO B 0:02:34
149 3 JAKA UZAR BLED SLO B 0:02:44
166 4 JURE BENKOVIČ KAMNIK SLO B 0:02:46
141 5 LUKA CIRAR VELENJE SLO B 0:02:54
142 6 JURE GABER MEDVODE SLO B 0:02:55
144 7 ALJAŽ ANDOLJŠEK TK RIBNICA SLO B 0:02:56
143 8 MATEJ PETEK TK RIBNICA SLO B 0:03:25
152 9 MATIC ŠKRABEC TK RIBNICA SLO B 0:03:37
151 10 MAKS NEJC RIOSSA TK RIBNICA SLO B 0:03:38
164 11 NEJC ČEŠAREK TK RIBNICA SLO B 0:03:39

Kategorija C

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
167 1 NIK ZOBEC TK RIBNICA SLO C 0:04:35
154 2 VID PUCELJ TK RIBNICA SLO C 0:04:51
157 3 ANDRAŽ HOČEVAR TK RIBNICA SLO C 0:05:25
192 4 SAMO STAROVASNIK TRISPORT SLO C 0:05:29
156 5 ANŽE KLEMENC TK RIBNICA SLO C 0:05:51
191 6 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO C 0:06:38
193 7 DAVID DOBOVŠEK TRISPORT SLO C 0:06:47
200 8 ŠTEFAN GRILJC TRISPORT SLO C 0:06:50
185 9 ANDRAŽ JUHANT TRISPORT SLO C 0:06:56
187 10 BOŠTJAN URŠIČ TRISPORT SLO C 0:07:04

Kategorija D

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
168 1 MATEJ ŠPORAR TK RIBNICA SLO D 0:04:09
170 2 LUKA KAPLAN TK RIBNICA SLO D 0:04:11
159 3 PETER BENČINA TK RIBNICA SLO D 0:04:12
150 4 DEJAN HENIGMAN TK RIBNICA SLO D 0:04:41
194 5 DOMEN DOBOVŠEK TRISPORT SLO D 0:06:34
195 6 ROK VRHOVNIK TRISPORT SLO D 0:06:44

Kategorija E

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
160 1 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO E 0:09:40
153 2 SIMON POGORELC TK RIBNICA SLO E 0:10:09
147 3 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ SLO E 0:10:15

Kategorija F

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
17 1 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO F 0:27:05
4 2 GREGA ZORE TRISPORT SLO F 0:27:55
18 3 JURE TANKO TK RIBNICA SLO F 0:28:17
12 4 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO F 0:29:10
21 5 MIRKO ŠPEHAR TŠD GRIČ SLO F 0:30:17
24 6 ALEŠ STOPAR TRISPORT KAMNIK SLO F 0:32:13
23 7 GREGOR ŠUBERNIK TRIATLONSKI KLUB MA SLO F 0:32:16
9 8 MARKO OBREZA TK TRISPORT KAMNIK SLO F 0:33:50
15 9 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO F 0:33:58
30 10 LOJZE PREMRL TEKAŠKI FORUM KRAN SLO F 0:38:48
10 11 JURIJ RUPNIK LOGATEC SLO F 0:42:11

Kategorija G

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
28 1 VIKTOR EKART TK TRISPORT KAMNIK SLO G 0:31:41
20 2 DRAGO BREGAR SOKOL TIVOLI SLO G 0:31:45
22 3 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO G 0:32:32
1 4 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO G 0:32:51
25 5 STANE KOGOVŠEK TK SOKOL SLO G 0:33:43
27 6 DAMJAN BRAJNIK PRIBA TEAM SLO G 0:38:00

Kategorija H

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
5 1 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO H 0:39:07
26 2 UROŠ LAMPE TRIATLON KLUB LJUBL SLO H 0:45:53

ŽENSKE

Kategorija A

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
196 1 SPELA PERŠE PK RADOVLJICA SLO A 0:03:09
186 2 VESNA ALPNER TRISPORT SLO A 0:03:31
174 3 MANCA DEČMAN TK RIBNICA SLO A 0:04:11

Kategorija B

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
146 1 MONIKA ORAZEM TK RIBNICA SLO B 0:02:48
197 2 TINA PERŠE PK RADOVLJICA SLO B 0:02:53
177 3 BARBARA OBREZA PK KOPER SLO B 0:03:17
145 4 SABINA ANDOLJŠEK TK RIBNICA SLO B 0:03:27
161 5 AJA URŠIČ OŠ TOMA BREJCA SLO B 0:03:44
199 6 LUCIJA GRILJC TRISPORT SLO B 0:03:53

Kategorija C

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
176 1 BRIGITA OBREZA PK KOPER SLO C 0:05:31
188 2 PETRA VRHOVNIK TRISPORT SLO C 0:06:22
162 3 ALEŠA ORAZEM TK RIBNICA SLO C 0:06:44
180 4 TJAŠA ROMŠAK OŠ FRANA ALBREHTA SLO C 0:06:46
163 5 ANJA ČEŠAREK TK RIBNICA SLO C 0:06:52
181 6 JANJA POGAČAR OŠ FRANA ALBREHTA SLO C 0:07:28
184 6 MAŠA JUHANT TRISPORT SLO C 0:07:28

Kategorija D

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
190 1 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO D 0:04:47

Kategorija E

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
173 1 KARIN ŽNIDARŠIČ TK RIBNICA SLO E 0:12:00

Kategorija F

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
3 1 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO F 0:32:38
16 2 MAŠA TRAMTE TK RIBNICA SLO F 0:33:26
8 3 MELITA ŠINKOVEC SOKOL TIVOLI TRIATL SLO F 0:36:53
165 4 HELENA BIZJAK ŠCRM KAMNIK SLO F 0:41:17
7 5 IRENA BRADAČ SOKOL TIVOLI TRIATL SLO F 0:41:21
6 6 URŠKA IVANUŠ SOKOL TIVOLI TRIATL SLO F 0:42:20
19 7 MANCA JUG TK LJUBLJANA SLO F O

Kategorija G

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
2 1 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO G 0:38:55