DIJAKI

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 133 MIHA PUNGARŠEK PK ILIRIJA 11:34
2. 131 GREGA AVGUST SUŠNIK PK KAMNIK 12:19
3. 135 DAMNIJEL STOJKO TK LJUBLJANA 14:41
4. 134 DRAGAN MITROVIČ TK LJUBLJANA 15:52
5. 132 DENIS KEMPERL SCRM KAMNIK 15:56

DIJAKINJE

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 149 URŠKA ORAŽEM TSD GRIC 14:50
2. 150 TINA ALPNER PK KAMNIK 15:56

ČLANI 1

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 1 ERIK MOČNIK TRISPORT 26:40:00
2. 4 UROŠ SEME SOKOL TIVOLI 27:03:00
3. 2 GREGA ZORE TRISPORT 30:33:00
4. 5 BOŠTJAN KOROŠEC 33:55:00
5. 3 SANDI IVANČIČ TRISPORT 34:28:00

ČLANICE 1

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 15 MATEJ ŠINIC TK KRANJ 31:27
2. 13 ANJA CERUT SOKOL TIVOLI 32:09

ČLANI 2

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 16 VIKTOR EKART TRISPORT 33:02
2. 22 DRAGO KREGAR SOKOL TIVOLI 33:23
3. 19 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA 34:38
4. 17 AVDULLA PELAJ TSD GRIC 36:27
5. 18 TONE KLEMENC KGT PAPEŽ 36:29
6. 21 MIRAN URŠIČ KAMNIK 42:09
7. 20 BOGOMIR MIHELJ LJUBLJANA 43:54

VETERANI

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 33 ANTON ŠKRLEP TRISPORT 35:15
2. 31 BRANKO MLINAR TK LJUBLJANA 35:51
3. 32 MAKS STOPAR TK BOHINJ 41:30
4. 34 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA 46:20
5. 35 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA 50:40

ČLANICE 2

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 30 NADA KOZJEK NOVICE EXTREME 33:51

UČENCI – A

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 51 ANŽE ZUPAN PK KAMNIK 2:50
2. 52 ALJAŽ ROMŠAK OS NEVLJE 3:24

UČENKE – A

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 69 NEŽA KREGAR OS STRANJE 3:04
2. 66 PATRICIJA ZUPAN PK KAMNIK 3:06
3. 67 TINA TEKAVČIČ PK KAMNIK 3:16
4. 70 ANA KARIN KOZJEK OS LEDINA LJUBLJANA 3:21
5. 68 VESNA ALPNER OS STRANJE 3:44

UČENCI – B

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 76 NEJC ZUPAN PK KAMNIK 2:18
2. 74 TIMOTEJ PIRC PODOBNIK PK KAMNIK 2:20
3. 77 ANŽE TEKAVČIČ PK KAMNIK 2:25
4. 71 MATEJ NADVEŠNIK OS STRANJE 2:34
5. 79 JAKA BRODNIK OS KETEJA IN MURNA 2:38
6. 73 DOMEN ZUPAN OS MARIJE VERE 2:42
7. 78 ROK ŽURBI PK KAMNIK 2:55
8. 75 JAN PODGORŠEK PK KAMNIK 2:57
9. 72 MARKO ALPNER OS STRANJE 3:00

UČENKE – B

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 89 ŽIVA KRIVEC MARINES CELJE 2:15
2. 85 NEŽA ILOVAR PK KAMNIK 2:23
3. 90 SARA EKART OS FRACETA BEVKA LJ. 2:29
4. 88 ŠPELA JELINČIČ OS STRANJE 3:02
5. 87 LIZA KREGAR OS STRANJE 3:08
6. 84 NINA KUMAR 3:10
7. 86 ŠPELA OZIMEK OS STRANJE 3:12
8. 83 NIKA OBOLNAR OS NEVLJE 3:14
9. 82 TJAŠA ROMŠAK OS NEVLJE 3:19

UČENCI – C

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 95 BEN PODGORŠEK OS FRANA ALBREHTA 4:04
2. 91 MATEVŽ JERAS OS ŠMARTNO,TUHINJ 4:08
3. 94 ANŽE KUMAR 4:09
4. 93 GAŠPER RUGELJ OSKAR KOVAČIČ LJ. 4:14
5. 96 ALEŠ KUHAR PK KAMNIK 5:08
6. 92 TOMAŽ KEMPERL OS ŠMARTNO,TUHINJ 5:48

UČENKE – C

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 109 LINDA PELAJ TSD GRIC 4:23
2. 108 TEJA KOŽELJ OS KOMENDA-MOSTE 4:34
3. 110 ŠPELA MALI OS ŠMARTNO,TUHINJ 5:56

UČENCI – D

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 121 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA 2:44
2. 117 ALBERT PELAJ TSD GRIC 3:01
3. 122 MIHA KLOBUČAR IK LJUBLJANA 3:08
4. 111 PETER PAVLINIČ OS KOMENDA MOSTE 3:11
5. 118 TADEJ OSVALD TSD GRIC 3:30
6. 120 JURE ČOLNAR PK KAMNIK 3:31
7. 112 GAŠPER LUŽAR OS KOMENDA MOSTE 3:32
8. 119 MIHA ZORE OS FRANA ALBREHTA 3:34
9. 116 MATEVŽ HOMAR OS ŠMARTNO 4:01
10. 114 NEJC PRAMENKO OS ŠMARTNO 4:12
11. 115 JURE BELE OS ŠMARTNO 4:20
12. 113 MIHA SIMEVNOVIŠ OS ŠMARTNO 4:26

UČENKE – D

MESTO ŠT. ŠT. IME IN PRIIMEK KLUB KONČNI REZULTAT
1. 124 NINA VAKSELJ OS BIČEVJE 3:53
2. 128 SANDRA ZORE PK KAMNIK 3:56
3. 123 JANA KIRN OS BEŽIGRAD 4:07
4. 106 LEJA PUČNIK OS STRANJE 4:15
5. 130 PETRA JERAS OS ŠMARTNO 4:39
6. 107 NINA KLEMENČIČ TK KAMNIK 4:45
7. 125 TEJA URŠIČ OS STRANJE 5:21
8. 129 NINA MODRIJAN OS ŠMARTNO 6:38
9. 126 URŠKA OZIMEK OS STRANJE 6:39
10. 127 NINA KRMAVNAR OS STRANJE 7:00