Rezultati po kategorijah (M)

Kategorija: A

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
28 1 ADAM ZUPAN PK KAMNIK SLO A 0:02:46
34 2 ADRIAN PELAJ TŠD GRIČ SLO A 0:02:50
10 3 ALJAŽ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO A 0:02:55
40 4 NEJC KROMAR TK I.R. RIBNICA SLO A 0:03:01
37 5 JAKA KAPLAN TK I.R. RIBNICA SLO A 0:03:05
18 6 BORUT ŽIČKAR MK KRŠKO SLO A 0:03:10
60 7 TIM ZOBEC TK I.R. RIBNICA SLO A 0:03:16
20 8 URBAN GANTAR SLO A 0:03:40

Kategorija: B

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
43 1 SEBASTIJAN NOVAK OŠ TOMA BREJCA SLO B 0:02:19
26 2 ANŽE ZUPAN PK KAMNIK SLO B 0:02:22
17 3 JAKA PAVLIČ MK KRŠKO SLO B 0:02:46
30 4 MATEJ KRISTAN D ŽELVA SLO B 0:03:03
33 5 NEJC URANKAR OŠ KOMENDA MOSTE SLO B 0:03:23
7 6 LUKA STANIČIČ TRISPORT SLO B 0:03:56
6 7 GREGA ŠLEBIR TRISPORT SLO B 0:04:31

Kategorija: C

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
42 1 NIK ZOBEC TK I.R. RIBNICA SLO C 0:04:49
61 2 JAKA UZAR OŠ A.T. LINHART SLO C 0:05:31
29 3 IGA URANKAR OŠ KOMENDA MOSTE SLO C 0:05:44
49 4 ALJAŽ ANDOLJŠEK TK I.R. RIBNICA SLO C 0:05:57
36 5 MATEJ PETEK TK I.R. RIBNICA SLO C 0:06:15
2 6 TEFAN GRILJC TRISPORT SLO C 0:06:23
12 7 BOŠTJAN URŠIČ TRISPORT SLO C 0:06:37

Kategorija: D

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
41 1 VID PUCELJ TK I.R. RIBNICA SLO D 0:04:36
19 2 JAKA KRAMARŠIČ MK KRŠKO SLO D 0:05:16
48 3 ANDREJ PUCELJ TK I.R. RIBNICA SLO D 0:05:27
1 4 DOMEN DOBOVŠEK TRISPORT SLO D 0:05:36
3 5 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO D 0:05:50
14 6 MIHA ROJC TRISPORT SLO D 0:06:05
5 7 ROK VRHOVNIK TRISPORT SLO D 0:06:10

Kategorija: E

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Tek : Sk. čas:
45 1 DEJAN HENINGMAN TK I.R. RIBNICA SLO E 0:04:16 0:05:21 0:09:37
88 2 NINO JANKOVIČ SGŠ MARIBOR SLO E 0:03:56 0:06:30 0:10:26
83 3 BOR BAJIČ JESENICE SLO E 0:04:32 0:06:33 0:11:05
87 4 JERNEJ KNUPLEŽ SGŠ MARIBOR SLO E 0:04:37 0:06:55 0:11:32

Kategorija: F

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
93 1 GREGOR GANTAR TRISPORT SLO F 0:30:08
94 2 MARKO OBREZA TRISPORT SLO F 0:31:16
96 3 GREGA ZORE TRISPORT SLO F 0:31:41
97 4 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO F 0:31:49
98 5 LUKA FERLAN TRISPORT SLO F 0:33:32
121 6 PETER ROJC AJDOVŠČINA SLO F 0:34:50
122 7 PETER KLEMENC KAMNIK SLO F 0:35:40
123 8 PRIMOŽ SLAVEC KRANJ SLO F 0:37:01

Kategorija: G

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
84 1 MIRO KREGAR TRISPORT SLO G 0:28:02
90 2 NENAD ŠIMIČIČ TK RIVAL SLO G 0:30:44
35 3 AVDULLA PELAJ TŠD GRIČ SLO G 0:31:12
102 4 STANE KOGOVŠEK D SOKOL TIVOLI SLO G 0:32:23

Kategorija: H

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
81 1 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO H 0:38:10
85 2 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO H 0:46:05

Rezultati po kategorijah (Ž)

Kategorija: A

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
22 1 PELA PERŠE OŠ BLED SLO A 0:02:43
51 2 ANA GORŠE TŠD GRIČ SLO A 0:03:24
38 3 MANCA DEČMAN TK I.R. RIBNICA SLO A 0:03:25

Kategorija: B

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
27 1 PATRICIJA ZUPAN PK KAMNIK SLO B 0:02:24
54 2 MARUŠA ANDOLJŠEK TK I.R. RIBNICA SLO B 0:02:26
23 3 TINA PERŠE OŠ BLED SLO B 0:02:28
47 4 TARA LAVRIV TK I.R. RIBNICA SLO B 0:02:35
50 5 EVA TROHA TK I.R. RIBNICA SLO B 0:02:40
24 6 BARBARA OBREZA TRISPORT SLO B 0:02:48
4 7 LUCIJA GRILJC TRISPORT SLO B 0:02:56
25 8 NIKA PREZELJ TRISPORT SLO B 0:03:00
13 9 VESNA ALPNER TRISPORT SLO B 0:03:02
15 10 AJA URŠIČ TRISPORT SLO B 0:03:12
21 11 TEJA JEZBINŠEK TRISPORT SLO B 0:03:14
16 12 ANITA JEGLIČ TRISPORT SLO B 0:03:19

Kategorija: C

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
53 1 MONIKA ORAŽEM TK I.R. RIBNICA SLO C 0:05:41
52 2 NIKA KOŽAR TK I.R. RIBNICA SLO C 0:05:52
9 3 PETRA VRHOVNIK TRISPORT SLO C 0:06:17
55 4 SABINA ANDOLJŠEK TK I.R. RIBNICA SLO C 0:06:21
57 5 NINA NEMET TK I.R. RIBNICA SLO C 0:06:25
51 6 TINA TROHA TK I.R. RIBNICA SLO C 0:06:27
8 7 TJAŠA ROMŠAK TRISPORT SLO C 0:06:30
56 8 TEJA NEMET TK I.R. RIBNICA SLO C 0:06:38

Kategorija: D

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
92 1 NINA MANDL MK KRŠKO SLO D 0:05:19
58 2 JANJA BENČINA TK I.R. RIBNICA SLO D 0:05:55
46 3 ALEŠA ORAŽEM TK I.R. RIBNICA SLO D 0:06:08
44 4 ANJA ČEŠAREK TK I.R. RIBNICA SLO D 0:07:36

Kategorija: E

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Plavanje: Tek : Sk. čas:
91 1 DOLORES ŽIČKAR MK KRŠKO SLO E 0:04:01 0:06:28 0:10:29
82 2 ULA ŠTIBELJ RADOVLJICA SLO E 0:05:01 0:07:32 0:12:33
11 3 BARBARA URŠIČ TRISPORT SLO E 0:06:17 0:07:57 0:14:14

Kategorija: F

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
99 1 IVA PETRIN TRISPORT SLO F 0:31:35
89 2 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO F 0:31:57
95 3 MELITA ŠINKOVEC D SOKOL TIVOLI SLO F 0:32:21
103 4 PETRA MIHALEK NOVAK TRISPORT SLO F 0:35:32
120 5 PIA GOLOB TRISPORT SLO F 0:36:51
101 6 TJAŠA ŽNIDAR SLO F 0:37:59
100 7 TANJA KERN SLO F 0:38:15
80 8 HELENA BIZJAK CRM KAMNIK SLO F O

Kategorija: G

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
86 1 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO G 0:38:27