Rezultati po kategorijah (M)

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Tek : Sk. čas: Opombe:
14 1 DANIJEL BARTOL TŠD GRIČ – OŠ RIBNICA SLO A 0:03:40
23 2 GAŠPER GANTAR OŠ ŠENČUR SLO A 0:03:34
36 3 DAVID PETERLIN TK TRISPORT KAMNIK – OŠ KOMENDA MOST SLO A 0:04:40
6 4 MATEJ DEČMAN TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA – OŠ RI SLO A 0:03:29
39 5 LOVRO PLANKO TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO A 0:03:42
8 6 GAŠPER MAROLT TRAITLON KLUB INLES RIKO RIBNICA – OŠ RI SLO A 0:03:42

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Tek : Sk. čas: Opombe:
41 1 TIM ZOBEC TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA – OŠ RI SLO B 0:03:00
5 2 TILEN ANDOLJŠEK TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA – OŠ RI SLO B 0:03:10
24 3 URBAN GANTAR OŠ ŠENČUR SLO B 0:03:24
38 4 MATEVŽ PLANKO TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO B 0:03:26
1 5 DREJC KREGAR TK TRISPORT KAMNIK – OŠ STRANJE SLO B 0:03:38
16 6 KLEMEN GORŠE TŠD GRIČ – OŠ DR. FRANC. PREŠERNA RIBNI SLO B 0:03:47
31 7 ŽAN GOLOB TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO B 0:03:50
40 8 ŽIGA ZAJC TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO B 0:04:08
43 9 ANŽE PLANINC TK TRISPORT KAMNIK – OŠ TB SLO B 0:04:12
29 10 LUKA BALOH TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO B 0:04:15
9 11 MATIC MAROLT TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA – OŠ RI SLO B 0:04:27
34 12 JAN MOHAR TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO B 0:04:36
18 13 TINE OSOLNIK OŠ KOLEZIJA SLO B 0:05:13

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Tek : Sk. čas: Opombe:
13 1 JAKA STRLE PK OLIMPIJA – OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA SLO C 0:04:57
15 2 ADRIAN PELAJ TŠD GRIČ – OŠ RIBNICA SLO C 0:05:24
10 3 ALJAŽ ŠTRUKELJ TRIATLON KLUB MARIBOR – OŠ KAMNICA SLO C 0:05:29
27 4 ADAM ZUPAN PLAVALNI KLUB KAMNIK – OŠ FA SLO C 0:05:40
12 5 NEJC KROMAR TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA SLO C 0:05:44
11 6 JAKA KAPLAN TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA – OŠ RI SLO C 0:05:54
21 7 GREGOR ŠLEBIR TK TRISPORT KAMNIK – OŠ STRANJE SLO C 0:06:43
33 8 DOMEN LESKOVEC TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO C 0:06:56
35 9 MIHA NOVAK TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO C 0:07:21

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Tek : Sk. čas: Opombe:
57 1 ALJAŽ ANDOLJŠEK TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA – OŠ RI SLO D 0:09:51
71 2 NEJC URANKAR OK KAMNIK SLO D 0:12:12
79 3 LUKA MURN TŠD GRIČ – OŠ ZBORA OPOSLANCEV KOČEV SLO D 0:12:24

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Tek : Sk. čas: Opombe:
54 1 BLAŽ ŽMAVČIČ MULTISPORT KLUB KRŠKO – OŠ BREŽICE SLO E 0:08:50
68 2 PETER ARKO TK INLES RIKO RIBNICA-OŠ FRANCETA PRE SLO E 0:09:03
53 3 JAKA KRAMARŠIČ MULTISPORT KLUB KRŠKO – OŠ JURIJ DALM SLO E 0:09:19
72 4 ŽIGA URANKAR PLAVALNI KLUB KAMNIK SLO E 0:09:28
59 5 JAN TOMŠIČ TK INLES RIKO RIBNICA – OŠ RIBNICA SLO E 0:09:34

Kategorija: F

t. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Tek : Sk. čas: Opombe:
70 1 MIHA ROJC TK TRISPORT KAMNIK SLO F 0:09:05

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Tek : Sk. čas: Opombe:
112 1 DAMIR LOVENJAK ŠD SOKOL SLO H 0:34:17
106 2 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO H 0:34:40
113 3 MIHA RUDL TK TRISPORT KAMNIK SLO H O

Kategorija: I

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Tek : Sk. čas: Opombe:
104 1 MIRO KREGAR TK TRISPORT KAMNIK SLO I 0:30:44
103 2 GREGOR GANTAR TK TRISPORT KAMNIK SLO I 0:32:24
114 3 VIKTOR EKART TK TRISPORT KAMNIK SLO I 0:34:04
109 4 DRAGO BREGAR ŠD SOKOL SLO I 0:35:06
108 5 NENAD ŠIMIČIÆ TK RIVAL – RIJEKA CRO I 0:35:58

Kategorija: J

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. Plavanje: Tek : Sk. čas: Opombe:
108 1 BLAŽ ŽMAVČIČ MULTISPORT KLUB KRŠKO SLO J 0:33:25
111 2 JAKA KRAMARŠIČ MULTISPORT KRŠKO SLO J 0:37:06

Rezultati po kategorijah (Ž)

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
19 1 KATARINA HUMAR TK TRISPORT KAMNIK – OŠ STRANJE SLO A 0:03:55
25 2 NANA ŠIMIČIÆ TK RIVAL – RIJEKA – VRTIÆ CRO A O

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
7 1 MANCA DEČMAN TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA – OŠ RI SLO B 0:03:16
3 2 KRISTINA URŠIČ TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO B 0:03:18
42 3 KAJA LOVŠIN TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA – OŠ RI SLO B 0:03:31
44 4 SARA BESAL TŠD GRIČ – OŠ ZBORA ODPOSLANCEV KOČE SLO B 0:03:48
45 5 KATJA MURN TŠD GRIČ – OŠ ZBORA ODPOSLANCEV KOČE SLO B 0:03:51
28 6 MARUŠA BALANTIČ TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO B 0:04:09
46 7 PIJA KRŽE TŠD GRIČ – OŠ ZBORA ODPOSLANCEV KOČE SLO B 0:04:18
32 8 PATRICIJA HRIBAR TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO B 0:04:32
30 9 ŠPELA HRIBAR TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO B 0:04:57

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
22 1 ŠPELA PERŠE TK GORENJSKA – OŠ BLED SLO C 0:05:03
4 2 EVA TROHA TRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICA – OŠ S SLO C 0:05:12
2 3 LIZA URŠIČ TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO C 0:05:56
20 4 VESNA ALPNER TK TRISPORT KAMNIK – OŠ STRANJE SLO C 0:06:21
17 5 ANA GORŠE TŠD GRIČ – OŠ RIBNICA SLO C 0:07:12
37 6 AJDA PETERLIN TK TRISPORT KAMNIK – OŠ KOMENDA MOST SLO C 0:08:38

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
60 1 MONIKA ORAŽEM TK INLES RIKO RIBNICA – OŠ RIBNICA SLO D 0:09:10
61 2 NIKA KOŽAR TK INLES RIKO RIBNICA – OŠ RIBNICA SLO D 0:09:12
69 3 PATRICIJA ZUPAN PLAVALNI KLUB KAMNIK – OŠ FA SLO D 0:09:24
75 4 CELESTINA BENET TKG – OŠ TONETA ČUFARJA SLO D 0:11:49
67 5 MONIKA ADLER AK DOMŽALE – OŠ RODICA SLO D 0:12:06
81 6 MARUŠA KLEMENC TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO D 0:12:07
62 7 TEJA JAZBINŠEK TK TRISPORT KAMNIK – OŠ TB SLO D 0:12:10
63 8 ANA DUJAKOVIČ TK TRISPORT KAMNIK – OŠ TB SLO D 0:12:27
26 9 MIA ŠIMIČIČ TK RIVAL – RIJEKA – OŠ EVGEN KUMIČIČ SLO D 0:13:23
78 10 TINA BESAL TŠD GRIČ – OŠ ZBORA ODPOSLANCEV KOČE SLO D 0:13:46
77 11 URŠKA PERIČ TŠD GRIČ – OŠ ZBORA ODPOSLANCEV KOČE SLO D 0:14:10
76 12 LARA LEVSTEK TŠD GRIČ – OŠ ZBORA ODPOSLANCEV SLO D 0:14:37
74 13 URŠKA TURK TŠD GRIČ – OŠ ZBORA ODPOSLANCEV KOČE SLO D 0:15:39

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
51 1 TJAŠA ROMŠAK TK TRISPORT KAMNIK OŠ FA SLO E 0:10:06
58 2 ANJA GRLJ TK INLES RIKO RIBNICA-OŠ IVAN PRIJATELJ SLO E 0:10:42
56 3 MANCA VRHOVNIK TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO E 0:11:27
55 4 ANA GRKMAN TK TRISPORT KAMNIK – OŠ FA SLO E 0:12:13
80 5 DRAGANA BOJANIČ TŠD GRIČ – OŠ ZBORA ODPOSLANCEV KOČE SLO E 0:14:29

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
52 1 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KRŠKO – GIMNAZIJA BRE SLO F 0:08:58
73 2 ULA ŠTIBELJ TK GORENJSKA – EGSŠ EKON. GIMN. RADOV SLO F 0:10:51

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
100 1 MARTINA OSOLNIK ŠI NKOVEC PK RIBA SLO H 0:42:26

Kategorija: J

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
107 1 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KRŠKO SLO J 0:37:06