Akvatlon – Najmlajši cicibani

# St. Priimek Ime Klub LR
1 4 Belaj Nik TK Trisport Alprem 2006
2 2 Baumgartner Lorenz Triathlonclub Kagran Austria 2006
3 7 Bratun Domen 2006
4 20 Varga Jaka PK Kamnik 2006
5 363 Kralj Julien TK Ljubljana 2007

Akvatlon – Cicibani

# St. Priimek Ime Klub LR
1 3 Baumgartner Moritz Triathlonclub Kagran Austria 2005
2 17 Tkalec Martin TRISPORT 2004
3 6 Bojanc Domen TK Trisport Alprem 2005
4 5 Berlec Aljaž TK Trisport Alprem 2005
5 18 Udovič Aljaž TK Trisport Alprem 2004
6 1 Alenabi Nik TKL 2005
7 10 Grčar Nejc TK Trisport Alprem 2005
8 367 Benco Valentino Alpe Adria Multisport 2005
9 36 Rakar Lenart TK Trisport Alprem 2005
10 345 Klančar Denis TK Inles Riko Ribnica 2005
11 343 Murn Jakob AD Olimpik 2005
12 342 Murn Filip Maj AD Olimpik 2005

Akvatlon – Mlajši dečki

# St. Priimek Ime Klub LR
1 374 Garafaolj Noel ŠD 3Šport 2002
2 32 Paulič Gašper TK Trisport Alprem 2002
3 34 Podgoršek Nejc TK Trisport Alprem 2003
4 35 Podgoršek Žiga TK Trisport Alprem 2003
5 375 Jereb Maks ŠRK Celje 2003
6 43 Vrčkovnik Lan 2003
7 29 Maradin Jan TK Trisport Alprem 2003
8 26 Bregar David HPE d.o.o. 2002
9 42 Verbič Črt TK Trisport Alprem 2003
10 40 Tkalec Urban TRISPORT 2002
11 33 Perc Anže srk celje 2003
12 41 Udovič Jaka TK Trisport Alprem 2003
13 376 Alessio Christian 2002
14 371 Podlesnik Žan 2002
15 38 Ristič Sebastian 2003

Akvatlon – Najmlajše cicibanke

# St. Priimek Ime Klub LR
1 19 Uršič Greta TK Trisport Alprem 2006
2 358 Bernot Ema TK Trisport Kamnik 2006
3 9 Bregar Živa HPE d.o.o. 2007
4 14 Ritter Kathrin HSV Triathlon Kärnten 2007
5 13 Perc Živa srk celje 2007

Akvatlon – Cicibanke

# St. Priimek Ime Klub LR
1 340 Fareze Livia Tri Team Parndorf 2005
2 21 Varga Maša PK Kamnik 2004
3 16 Škrjanc Vita TK Trisport Alprem 2005
4 11 Maradin Manca TK Trisport Alprem 2004
5 15 Ritter Stephanie HSV Triathlon Kärnten 2005
6 37 Rakar Polona TK Trisport Alprem 2004
7 12 Milharčič Tara 2004

Akvatlon – Mlajše deklice

# St. Priimek Ime Klub LR
1 373 Tominc Nika ŠD 3Šport 2002
2 31 Mohar Gradišek Neža TK Trisport Alprem 2002
3 30 Marolt Anja TK Trisport Alprem 2002
4 24 Berce Lana TK Ljubljana 2002
5 28 Mandič Tara TK Trisport Alprem 2003
6 23 Alenabi Azin TKL 2002
7 25 Berlisk Maja TK Trisport Alprem 2003
8 39 Smolnikar Alja TK Trisport Alprem 2003
9 368 Benco Carlotta Alpe Adria Multisport 2002
10 27 Dobovšek Karin TK Trisport Alprem 2002

Super Sprint triatlon – Starejši dečki

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 77 Škrjanc Jan TK Trisport Alprem 2001 0:04:09 0:00:33 0:09:18 0:00:21 0:08:00 0:22:23
2 61 Kolnitzer Noah HSV Triathlon Kärnten 2000 0:04:34 0:00:44 0:09:57 0:00:33 0:08:46 0:24:36
3 81 Videnšek David ŠRK Celje 2001 0:05:02 0:00:37 0:10:13 0:00:22 0:08:59 0:25:15
4 57 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica 2000 0:04:23 0:00:31 0:11:08 0:00:21 0:08:55 0:25:20
5 73 Perko Gaja TK Trisport Alprem 2000 0:06:08 0:00:42 0:10:37 0:00:21 0:08:28 0:26:17
6 58 Flis Teo TK Trisport Alprem 2001 0:05:10 0:00:32 0:11:09 0:00:23 0:09:51 0:27:06
7 72 Perc Jan srk celje 2001 0:06:43 0:00:42 0:13:24 0:00:27 0:10:32 0:31:50
8 346 Štraus Sebastjan TK Ljubljana 2002 0:06:46 0:00:57 0:14:01 0:00:32 0:11:08 0:33:27

Super Sprint triatlon – Kadeti

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 74 Planko Matevž TK Trisport Alprem 1998 0:03:39 0:00:24 0:09:35 0:00:24 0:06:59 0:21:03
2 53 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem 1998 0:03:48 0:00:25 0:09:26 0:00:23 0:07:13 0:21:18
3 60 Hilber Rene HSV Triathlon Kärnten 1999 0:04:24 0:00:25 0:09:11 0:00:26 0:07:33 0:22:00
4 70 Obreza Domen TK Trisport Alprem 1999 0:04:09 0:00:33 0:09:17 0:00:19 0:07:59 0:22:18
5 49 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem 1999 0:04:04 0:00:27 0:09:29 0:00:24 0:08:31 0:22:56
6 63 Kovačič Ivanjko Matija TK Trisport Alprem 1998 0:04:37 0:00:28 0:09:49 0:00:26 0:08:38 0:23:59
7 76 Stromberger Georg HSV Triathlon Kärnten 1998 0:04:16 0:00:25 0:09:19 0:00:30 0:09:36 0:24:09
8 83 Zavagno Davide cus udine 1999 0:04:59 0:00:36 0:10:20 0:00:27 0:08:15 0:24:38
9 66 Mandić Mark TK Trisport Alprem 1998 0:04:23 0:00:26 0:10:54 0:00:33 0:08:52 0:25:10

Super Sprint triatlon – Mlajši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 71 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 0:03:47 0:00:24 0:09:27 0:00:23 0:08:10 0:22:14
2 75 Richter Leander HSV Triathlon Kärnten 1996 0:03:49 0:00:24 0:09:24 0:00:31 0:08:37 0:22:47
3 78 Šobar Primož TK Inles Riko Ribnica 1997 0:04:17 0:00:47 0:11:21 0:00:40 0:10:21 0:27:27

Super Sprint triatlon – Starejše deklice

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 82 Vrtačič Tjaša TK Trisport Alprem 2000 0:04:10 0:00:28 0:09:21 0:00:18 0:07:58 0:22:18
2 44 Ahačič Ajda TK Trisport Alprem 2000 0:05:07 0:00:34 0:10:09 0:00:24 0:09:02 0:25:19
3 341 Fareze Laura Tri Team Parndorf 2000 0:04:52 0:00:35 0:11:23 0:00:23 0:08:43 0:25:59
4 52 Bernot Urška TK Trisport Alprem 2001 0:04:59 0:00:47 0:10:34 0:00:26 0:10:16 0:27:03
5 55 Debevc Reja 2000 0:05:06 0:01:26 0:12:55 0:00:31 0:10:10 0:30:11
6 47 Bajec Zala Triatlonski klub Ljubljana 2000 0:05:31 0:00:42 0:11:52 0:00:25 0:11:48 0:30:20
7 45 Bajec Ajda Triatlonski klub Ljubljana 2002 0:05:59 0:00:48 0:12:34 0:00:33 0:11:29 0:31:26
8 46 Bajec Neža Dnevnikova ekipa 2002 0:06:39 0:00:41 0:12:05 0:00:28 0:14:12 0:34:07

Super Sprint triatlon – Kadetinje

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 54 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem 1999 0:04:09 0:00:28 0:09:20 0:00:20 0:08:09 0:22:28
2 65 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica 1999 0:04:07 0:00:30 0:09:47 0:00:20 0:08:24 0:23:09

Super Sprint triatlon – Mlajše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 80 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 0:04:02 0:00:24 0:09:32 0:00:25 0:07:51 0:22:17
2 56 Dečman Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 0:04:03 0:00:25 0:10:42 0:00:30 0:09:05 0:24:47
3 62 Kopr Anna HSV Triathlon Kärnten 1997 0:05:05 0:00:38 0:10:01 0:00:29 0:10:03 0:26:18
4 50 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 0:05:13 0:00:39 0:11:30 0:00:22 0:10:54 0:28:39

MOŠKI SKUPNO – Triatlon za vsakogar

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 137 Robazza Denis 1456 – CIRCOLO SPORT.VO ADRIA GORIZIA 1995 0:04:07 0:00:25 0:09:29 0:00:25 0:07:10 0:21:37 VMA 1
2 357 Glavnik Dejan Bike Republic 1975 0:04:34 0:00:27 0:08:45 0:00:24 0:07:36 0:21:48 VMB 1
3 138 Rojc Miha TK Trisport Alprem 1990 0:04:07 0:00:26 0:09:24 0:00:28 0:08:09 0:22:35 VMB 2
4 153 Vehar Borut Triatlonski klub Novo mesto 1979 0:05:23 0:00:50 0:08:55 0:00:19 0:07:34 0:23:02 VMB 3
5 100 Grgič Jan ŠD 3Šport 1980 0:05:12 0:00:45 0:09:16 0:00:28 0:08:11 0:23:54 VMB 4
6 123 Mejač Luka ŠD Mejo 1995 0:05:35 0:01:03 0:10:35 0:00:23 0:07:25 0:25:03 VMA 2
7 116 Lotrič Andrej TK Ljubljana 1981 0:04:57 0:00:54 0:09:22 0:00:49 0:09:00 0:25:04 VMB 5
8 136 Premlč Jure TK Trisport Alprem 1988 0:05:08 0:00:47 0:09:23 0:00:30 0:09:18 0:25:07 VMB 6
9 126 Mohorko Nik Kempo 1995 0:04:46 0:01:22 0:10:41 0:00:31 0:07:53 0:25:15 VMA 3
10 105 Kobilica Alen Dnevnik 1970 0:05:03 0:00:47 0:09:26 0:00:42 0:09:22 0:25:21 VMC 1
11 89 Belič Damjan MS Repro 1968 0:05:01 0:00:52 0:10:04 0:00:32 0:09:01 0:25:31 VMC 2
12 127 Mužina Aleksij ak nova aurorapk koper 1974 0:04:56 0:01:00 0:10:31 0:00:36 0:08:44 0:25:48 VMB 7
13 69 Nonino Matteo CUS UDINE 2001 0:04:58 0:00:33 0:11:45 0:00:25 0:08:21 0:26:03 VMA 4
14 104 Kirn Primož 1991 0:05:26 0:00:55 0:10:03 0:00:41 0:09:03 0:26:10 VMB 8
15 121 Martinčič Darjan 1983 0:05:56 0:00:31 0:10:18 0:00:42 0:08:48 0:26:16 VMB 9
16 148 Sušnik Gregor RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1973 0:07:01 0:00:54 0:10:12 0:00:21 0:08:16 0:26:46 VMC 3
17 134 Povšič Robert ŠD 3Šport 1981 0:04:32 0:01:14 0:10:01 0:00:46 0:10:40 0:27:16 VMB 10
18 133 Polanec Primož DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1976 0:06:11 0:01:22 0:10:53 0:00:32 0:08:19 0:27:19 VMB 11
19 120 Martič Zvezdan 1963 0:05:18 0:01:22 0:11:02 0:00:25 0:09:13 0:27:22 VMC 4
20 92 Cafun Tomaž Dnevnikova triatlonska ekipa 1963 0:06:19 0:00:51 0:10:33 0:00:44 0:09:08 0:27:37 VMC 5
21 87 Auda Andrej 1971 0:05:38 0:00:47 0:10:05 0:00:35 0:10:38 0:27:45 VMC 6
22 107 Koren Rok 1973 0:05:30 0:00:44 0:11:09 0:00:27 0:10:02 0:27:53 VMC 7
23 109 Kovačič Iztok Triatlonski klub Novo mesto 1973 0:05:24 0:00:54 0:10:13 0:00:51 0:10:32 0:27:56 VMC 8
24 155 Zule Mark Elektro energija 1985 0:05:26 0:00:45 0:11:02 0:00:27 0:10:15 0:27:58 VMB 12
25 139 Rozman Matjaž Dnevnikova triatlonska ekipa 1963 0:06:14 0:01:28 0:10:22 0:01:03 0:09:10 0:28:18 VMC 9
26 106 Kokol Igor ŠPORT TV 1984 0:05:22 0:01:02 0:10:06 0:00:28 0:11:33 0:28:32 VMB 13
27 145 Stele Uroš Triatlonski klub Ljubljana 1985 0:05:36 0:00:47 0:10:05 0:00:45 0:11:26 0:28:40 VMB 14
27 122 Meglič Boštjan DUEND 1971 0:06:44 0:00:33 0:10:26 0:00:34 0:10:22 0:28:40 VMC 10
29 152 Tomšič Jani 1982 0:05:43 0:01:17 0:11:36 0:00:26 0:09:38 0:28:43 VMB 15
30 95 Demundo Francesco club Bavisella Trieste 1969 0:05:50 0:01:17 0:10:51 0:01:00 0:10:08 0:29:08 VMC 11
31 112 Kraševec Silvo ŠKD Repro MS 1968 0:06:39 0:01:14 0:11:22 0:00:28 0:09:36 0:29:20 VMC 12
32 140 Rožanc Matej 1983 0:05:49 0:11:40 0:29:23 VMB 16
33 129 Panič Erik ŠD POSAVJE 1977 0:05:27 0:01:19 0:10:28 0:00:50 0:11:32 0:29:38 VMB 17
34 143 Smolnikar Uroš RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1973 0:06:14 0:00:54 0:10:49 0:00:41 0:11:01 0:29:41 VMC 13
35 147 Strnad Robert 3K ŠPORT 1978 0:06:17 0:00:55 0:10:42 0:00:42 0:11:17 0:29:55 VMB 18
36 108 Kotnik Franci DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1963 0:06:17 0:00:58 0:11:18 0:00:56 0:10:33 0:30:04 VMC 14
37 131 Plantan Jože Triatlonski klub Novo mesto 1979 0:05:58 0:01:15 0:10:37 0:00:27 0:12:11 0:30:30 VMB 19
37 86 Ambrožič Pavle Dnevnikova triatlon ekipa 1981 0:06:23 0:01:05 0:11:37 0:00:37 0:10:46 0:30:30 VMB 19
39 149 Škerget Miha Elektro energija 1982 0:06:00 0:01:39 0:12:03 0:00:31 0:10:29 0:30:44 VMB 21
40 96 Dobrota Miha 1979 0:06:20 0:01:03 0:12:09 0:00:33 0:10:39 0:30:46 VMB 22
41 117 Maček Zdravko 1970 0:06:48 0:01:51 0:12:50 0:00:31 0:09:10 0:31:12 VMC 15
42 144 Smrke Igor 1983 0:06:40 0:01:47 0:12:32 0:00:29 0:10:05 0:31:34 VMB 23
43 154 Vesel Oliver 1977 0:07:31 0:00:53 0:12:25 0:00:44 0:10:07 0:31:44 VMB 24
44 85 Adamič Pettr Tekaški forum 1970 0:06:14 0:01:28 0:12:42 0:00:36 0:10:53 0:31:55 VMC 16
45 102 Hribar Anton ŠD Slovenia Control 1983 0:06:06 0:00:58 0:12:01 0:00:56 0:12:22 0:32:25 VMB 25
46 360 Jakovčič Jugo TK Swibir 1980 0:06:19 0:02:17 0:13:28 0:00:54 0:09:39 0:32:39 VMB 26
47 84 Zavagno Stefano CUS UDINE 1960 0:07:27 0:00:54 0:12:04 0:00:46 0:12:36 0:33:48 VMC 17
48 68 Nonino Alessandro CUS UDINE 1968 0:08:06 0:00:52 0:11:49 0:00:36 0:12:23 0:33:49 VMC 18
49 359 Alihodžič Darko TK Swibir 1975 0:06:21 0:02:14 0:13:28 0:00:55 0:10:55 0:33:54 VMB 27
50 90 Biček Jernej Šport TV 1982 0:06:18 0:02:05 0:12:43 0:00:32 0:13:02 0:34:42 VMB 28
51 110 Krajnc Igor TK Ljubljana 1971 0:07:01 0:01:29 0:13:32 0:00:30 0:13:04 0:35:38 VMC 19
52 101 Grilec Rok Šport TV 1984 0:06:43 0:01:20 0:13:45 0:00:39 0:14:25 0:36:53 VMB 29
53 114 Lampe Uroš Tr4iatlon klub Ljubljana 1937 0:08:29 0:01:18 0:13:15 0:00:40 0:15:36 0:39:21 VMC 20

ENSKE SKUPNO – Triatlon za vsakogar

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 97 Furlan Kristina 1985 0:04:53 0:00:55 0:10:31 0:00:55 0:08:40 0:25:56 VZB 1
2 111 Kralj Teja Salomon 1979 0:06:14 0:00:58 0:10:24 0:00:45 0:08:22 0:26:45 VZB 2
3 88 Baš Mateja RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1982 0:05:29 0:00:59 0:11:07 0:00:28 0:09:32 0:27:36 VZB 3
4 146 Strnad Polona ŠPORT TV 1968 0:05:45 0:00:50 0:10:42 0:00:47 0:09:51 0:27:57 VZC 1
5 142 Smolnikar Tina RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1972 0:05:38 0:00:53 0:11:08 0:00:44 0:10:26 0:28:52 VZC 2
6 98 Gorenc Petra DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1972 0:06:18 0:00:54 0:10:35 0:00:55 0:10:21 0:29:04 VZC 3
7 130 Pečarič Strnad Urška 3K ŠPORT 1997 0:06:12 0:00:31 0:12:12 0:00:23 0:09:58 0:29:20 VZA 1
8 132 Poertsch Bianka Sport am Wörthersee 1995 0:04:33 0:00:37 0:10:53 0:00:41 0:12:37 0:29:22 VZA 2
9 103 Kejžar Anamarija Dnevnikova triatlonska ekipa 1971 0:06:36 0:00:53 0:11:51 0:00:53 0:09:28 0:29:43 VZC 4
10 124 Mencin Mateja RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1976 0:06:13 0:01:02 0:11:49 0:00:30 0:10:12 0:29:47 VZB 4
11 118 Marjetič Alenka Triatlonski klub Novo mesto 1981 0:07:05 0:01:01 0:12:02 0:00:53 0:09:33 0:30:36 VZB 5
12 125 Mihelčič Lea Pulz Šport 1984 0:06:04 0:01:15 0:11:28 0:00:34 0:11:35 0:30:58 VZB 6
13 347 Ieruolino Daniela LA BAVISELA 1977 0:07:01 0:01:15 0:13:25 0:00:34 0:09:12 0:31:28 VZB 7
14 99 Gregorič Zečevič Janika DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1971 0:07:30 0:00:49 0:11:28 0:01:47 0:10:32 0:32:08 VZC 5
15 141 Slana Simona Dnevnik 1974 0:07:28 0:00:59 0:11:59 0:00:50 0:11:40 0:32:59 VZB 8
16 135 Prah Anja pulz šport 1987 0:06:07 0:01:28 0:14:04 0:00:27 0:11:42 0:33:50 VZB 9
17 93 Cerar Marjeta dnevnikova triatlonska ekipa 1974 0:07:28 0:01:13 0:14:33 0:00:40 0:11:29 0:35:26 VZB 10
18 150 Šuster Alja TK Trisport 1997 0:06:35 0:01:32 0:12:30 0:00:40 0:14:17 0:35:35 VZA 3
351 Fabian Daria 1972 0:06:40 0:01:25 0:11:30 0:00:29 0:05:09 DQ VZC

Triatlon za vsakogar – Starejši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 137 Robazza Denis 1456 – CIRCOLO SPORT.VO ADRIA GORIZIA 1995 0:04:07 0:00:25 0:09:29 0:00:25 0:07:10 0:21:37
2 123 Mejač Luka ŠD Mejo 1995 0:05:35 0:01:03 0:10:35 0:00:23 0:07:25 0:25:03
3 126 Mohorko Nik Kempo 1995 0:04:46 0:01:22 0:10:41 0:00:31 0:07:53 0:25:15
4 69 Nonino Matteo CUS UDINE 2001 0:04:58 0:00:33 0:11:45 0:00:25 0:08:21 0:26:03

Triatlon za vsakogar – Rekreativci 1

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 357 Glavnik Dejan Bike Republic 1975 0:04:34 0:00:27 0:08:45 0:00:24 0:07:36 0:21:48
2 138 Rojc Miha TK Trisport Alprem 1990 0:04:07 0:00:26 0:09:24 0:00:28 0:08:09 0:22:35
3 153 Vehar Borut Triatlonski klub Novo mesto 1979 0:05:23 0:00:50 0:08:55 0:00:19 0:07:34 0:23:02
4 100 Grgič Jan ŠD 3Šport 1980 0:05:12 0:00:45 0:09:16 0:00:28 0:08:11 0:23:54
5 116 Lotrič Andrej TK Ljubljana 1981 0:04:57 0:00:54 0:09:22 0:00:49 0:09:00 0:25:04
6 136 Premlč Jure TK Trisport Alprem 1988 0:05:08 0:00:47 0:09:23 0:00:30 0:09:18 0:25:07
7 127 Mužina Aleksij ak nova aurorapk koper 1974 0:04:56 0:01:00 0:10:31 0:00:36 0:08:44 0:25:48
8 104 Kirn Primož 1991 0:05:26 0:00:55 0:10:03 0:00:41 0:09:03 0:26:10
9 121 Martinčič Darjan 1983 0:05:56 0:00:31 0:10:18 0:00:42 0:08:48 0:26:16
10 134 Povšič Robert ŠD 3Šport 1981 0:04:32 0:01:14 0:10:01 0:00:46 0:10:40 0:27:16
11 133 Polanec Primož DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1976 0:06:11 0:01:22 0:10:53 0:00:32 0:08:19 0:27:19
12 155 Zule Mark Elektro energija 1985 0:05:26 0:00:45 0:11:02 0:00:27 0:10:15 0:27:58
13 106 Kokol Igor ŠPORT TV 1984 0:05:22 0:01:02 0:10:06 0:00:28 0:11:33 0:28:32
14 145 Stele Uroš Triatlonski klub Ljubljana 1985 0:05:36 0:00:47 0:10:05 0:00:45 0:11:26 0:28:40
15 152 Tomšič Jani 1982 0:05:43 0:01:17 0:11:36 0:00:26 0:09:38 0:28:43
16 140 Rožanc Matej 1983 0:05:49 0:11:40 0:29:23
17 129 Panič Erik ŠD POSAVJE 1977 0:05:27 0:01:19 0:10:28 0:00:50 0:11:32 0:29:38
18 147 Strnad Robert 3K ŠPORT 1978 0:06:17 0:00:55 0:10:42 0:00:42 0:11:17 0:29:55
19 86 Ambrožič Pavle Dnevnikova triatlon ekipa 1981 0:06:23 0:01:05 0:11:37 0:00:37 0:10:46 0:30:30
19 131 Plantan Jože Triatlonski klub Novo mesto 1979 0:05:58 0:01:15 0:10:37 0:00:27 0:12:11 0:30:30
21 149 Škerget Miha Elektro energija 1982 0:06:00 0:01:39 0:12:03 0:00:31 0:10:29 0:30:44
22 96 Dobrota Miha 1979 0:06:20 0:01:03 0:12:09 0:00:33 0:10:39 0:30:46
23 144 Smrke Igor 1983 0:06:40 0:01:47 0:12:32 0:00:29 0:10:05 0:31:34
24 154 Vesel Oliver 1977 0:07:31 0:00:53 0:12:25 0:00:44 0:10:07 0:31:44
25 102 Hribar Anton ŠD Slovenia Control 1983 0:06:06 0:00:58 0:12:01 0:00:56 0:12:22 0:32:25
26 360 Jakovčič Jugo TK Swibir 1980 0:06:19 0:02:17 0:13:28 0:00:54 0:09:39 0:32:39
27 359 Alihodžič Darko TK Swibir 1975 0:06:21 0:02:14 0:13:28 0:00:55 0:10:55 0:33:54
28 90 Biček Jernej Šport TV 1982 0:06:18 0:02:05 0:12:43 0:00:32 0:13:02 0:34:42
29 101 Grilec Rok Šport TV 1984 0:06:43 0:01:20 0:13:45 0:00:39 0:14:25 0:36:53

Triatlon za vsakogar – Rekreativci 2

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 105 Kobilica Alen Dnevnik 1970 0:05:03 0:00:47 0:09:26 0:00:42 0:09:22 0:25:21
2 89 Belič Damjan MS Repro 1968 0:05:01 0:00:52 0:10:04 0:00:32 0:09:01 0:25:31
3 148 Sušnik Gregor RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1973 0:07:01 0:00:54 0:10:12 0:00:21 0:08:16 0:26:46
4 120 Martič Zvezdan 1963 0:05:18 0:01:22 0:11:02 0:00:25 0:09:13 0:27:22
5 92 Cafun Tomaž Dnevnikova triatlonska ekipa 1963 0:06:19 0:00:51 0:10:33 0:00:44 0:09:08 0:27:37
6 87 Auda Andrej 1971 0:05:38 0:00:47 0:10:05 0:00:35 0:10:38 0:27:45
7 107 Koren Rok 1973 0:05:30 0:00:44 0:11:09 0:00:27 0:10:02 0:27:53
8 109 Kovačič Iztok Triatlonski klub Novo mesto 1973 0:05:24 0:00:54 0:10:13 0:00:51 0:10:32 0:27:56
9 139 Rozman Matjaž Dnevnikova triatlonska ekipa 1963 0:06:14 0:01:28 0:10:22 0:01:03 0:09:10 0:28:18
10 122 Meglič Boštjan DUEND 1971 0:06:44 0:00:33 0:10:26 0:00:34 0:10:22 0:28:40
11 95 Demundo Francesco club Bavisella Trieste 1969 0:05:50 0:01:17 0:10:51 0:01:00 0:10:08 0:29:08
12 112 Kraševec Silvo ŠKD Repro MS 1968 0:06:39 0:01:14 0:11:22 0:00:28 0:09:36 0:29:20
13 143 Smolnikar Uroš RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1973 0:06:14 0:00:54 0:10:49 0:00:41 0:11:01 0:29:41
14 108 Kotnik Franci DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1963 0:06:17 0:00:58 0:11:18 0:00:56 0:10:33 0:30:04
15 117 Maček Zdravko 1970 0:06:48 0:01:51 0:12:50 0:00:31 0:09:10 0:31:12
16 85 Adamič Pettr Tekaški forum 1970 0:06:14 0:01:28 0:12:42 0:00:36 0:10:53 0:31:55
17 84 Zavagno Stefano CUS UDINE 1960 0:07:27 0:00:54 0:12:04 0:00:46 0:12:36 0:33:48
18 68 Nonino Alessandro CUS UDINE 1968 0:08:06 0:00:52 0:11:49 0:00:36 0:12:23 0:33:49
19 110 Krajnc Igor TK Ljubljana 1971 0:07:01 0:01:29 0:13:32 0:00:30 0:13:04 0:35:38
20 114 Lampe Uroš Tr4iatlon klub Ljubljana 1937 0:08:29 0:01:18 0:13:15 0:00:40 0:15:36 0:39:21

Triatlon za vsakogar – Starejše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 130 Pečarič Strnad Urška 3K ŠPORT 1997 0:06:12 0:00:31 0:12:12 0:00:23 0:09:58 0:29:20
2 132 Poertsch Bianka Sport am Wörthersee 1995 0:04:33 0:00:37 0:10:53 0:00:41 0:12:37 0:29:22
3 150 Šuster Alja TK Trisport 1997 0:06:35 0:01:32 0:12:30 0:00:40 0:14:17 0:35:35

Triatlon za vsakogar – Rekreativke 1

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 97 Furlan Kristina 1985 0:04:53 0:00:55 0:10:31 0:00:55 0:08:40 0:25:56
2 111 Kralj Teja Salomon 1979 0:06:14 0:00:58 0:10:24 0:00:45 0:08:22 0:26:45
3 88 Baš Mateja RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1982 0:05:29 0:00:59 0:11:07 0:00:28 0:09:32 0:27:36
4 124 Mencin Mateja RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1976 0:06:13 0:01:02 0:11:49 0:00:30 0:10:12 0:29:47
5 118 Marjetič Alenka Triatlonski klub Novo mesto 1981 0:07:05 0:01:01 0:12:02 0:00:53 0:09:33 0:30:36
6 125 Mihelčič Lea Pulz Šport 1984 0:06:04 0:01:15 0:11:28 0:00:34 0:11:35 0:30:58
7 347 Ieruolino Daniela LA BAVISELA 1977 0:07:01 0:01:15 0:13:25 0:00:34 0:09:12 0:31:28
8 141 Slana Simona Dnevnik 1974 0:07:28 0:00:59 0:11:59 0:00:50 0:11:40 0:32:59
9 135 Prah Anja pulz šport 1987 0:06:07 0:01:28 0:14:04 0:00:27 0:11:42 0:33:50
10 93 Cerar Marjeta dnevnikova triatlonska ekipa 1974 0:07:28 0:01:13 0:14:33 0:00:40 0:11:29 0:35:26

Triatlon za vsakogar – Rekreativke 2

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 146 Strnad Polona ŠPORT TV 1968 0:05:45 0:00:50 0:10:42 0:00:47 0:09:51 0:27:57
2 142 Smolnikar Tina RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1972 0:05:38 0:00:53 0:11:08 0:00:44 0:10:26 0:28:52
3 98 Gorenc Petra DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1972 0:06:18 0:00:54 0:10:35 0:00:55 0:10:21 0:29:04
4 103 Kejžar Anamarija Dnevnikova triatlonska ekipa 1971 0:06:36 0:00:53 0:11:51 0:00:53 0:09:28 0:29:43
5 99 Gregorič Zečevič Janika DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1971 0:07:30 0:00:49 0:11:28 0:01:47 0:10:32 0:32:08
351 Fabian Daria 1972 0:06:40 0:01:25 0:11:30 0:00:29 0:05:09 DQ

Triatlon za vsakogar – Moške štafete

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 158 TomšičDovganVujović AndrejFraneMiodrag Snežnik 0:05:27 0:00:40 0:10:46 0:00:17 0:08:15 0:25:27
2 156 HanžekovičFornezziarman VladimirToneIvo Dnevnik gratis 0:04:44 0:00:41 0:11:58 0:00:30 0:09:50 0:27:45
3 157 KočevarKočevarKočevar NikoSvitEnej 0:05:20 0:00:32 0:13:57 0:00:22 0:10:28 0:30:41

Triatlon za vsakogar – Ženske štafete

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 128 ČemažarNakrstNakrst Vidic MancaNatašaAna TK Ljubljana 0:03:59 0:00:30 0:09:36 0:00:25 0:09:06 0:23:37

Triatlon za vsakogar – Mešane štafete

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 159 KopačkofSetnikar TejaNejcPrimož Triatlo team Medvode 0:05:30 0:00:31 0:09:44 0:00:27 0:06:50 0:23:05

MOŠKI SKUPNO – Olimpik Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 227 Kovačič Jaroslav ŠD Posavje 1984 0:13:14 0:00:28 0:50:56 0:00:23 0:35:23 1:40:26 OMC 1
2 364 Nicoletti Marco Liger Team 1983 0:14:35 0:00:49 0:51:58 0:00:36 0:34:13 1:42:12 OMD 1
3 246 Meden Sašo TK trisport Kamnik 1968 0:14:32 0:00:39 0:51:13 0:00:28 0:35:38 1:42:32 OMF 1
4 293 Šketako Denis ŠD POSAVJE 1988 0:15:13 0:00:31 0:51:38 0:00:29 0:35:15 1:43:08 OMC 2
5 282 Slapšak Pelliccioni Luka TK Ljubljana 1984 0:14:35 0:00:37 0:51:15 0:00:29 0:36:19 1:43:15 OMC 3
6 337 Harnold Peter ŠD 3Šport 1978 0:14:05 0:00:38 0:51:45 0:00:28 0:36:51 1:43:49 OMD 2
7 216 Klančnik Janez ŠRK Celje 1985 0:14:56 0:00:42 0:51:42 0:00:38 0:36:02 1:44:02 OMC 4
8 323 Kit Mitja TK Maribor 1973 0:15:03 0:00:57 0:51:22 0:00:37 0:36:28 1:44:28 OME 1
9 207 Hrvat Danijel ŠD3ŠPORT 1979 0:14:54 0:00:49 0:51:41 0:00:59 0:36:41 1:45:06 OMD 3
10 232 Krašek Martin TK Ljubljana 1989 0:14:10 0:00:45 0:51:35 0:00:29 0:38:36 1:45:36 OMC 5
11 260 Paradiž Matej ŠD 3ŠPORT 1979 0:14:41 0:00:39 0:51:05 0:00:32 0:39:11 1:46:10 OMD 4
12 244 Marino Andrea ASD Federclub Trieste 1970 0:16:47 0:00:35 0:53:40 0:00:33 0:34:38 1:46:15 OME 2
13 233 Kregar Miro TK Trisport Kamnik 1962 0:16:47 0:00:44 0:53:05 0:00:36 0:36:03 1:47:16 OMG 1
14 237 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 0:16:41 0:00:38 0:53:25 0:00:27 0:36:08 1:47:21 OMA 1
15 198 Gergorič Sebastjan TK Maribor 1977 0:17:07 0:00:42 0:52:52 0:00:31 0:36:42 1:47:56 OMD 5
16 298 Terčelj Rok ŠD 3Šport 1986 0:16:04 0:00:35 0:53:32 0:00:32 0:37:37 1:48:21 OMC 6
17 269 Posedi Boštjan TK Trisport Alprem 1975 0:16:46 0:01:03 0:52:57 0:00:30 0:37:14 1:48:31 OMD 6
18 161 Abram Miran Triatlon klub Krško 1979 0:16:50 0:00:35 0:53:18 0:00:39 0:37:21 1:48:45 OMD 7
19 281 Skok Benjamin ŠD 3ŠPORT 1974 0:18:27 0:00:43 0:53:27 0:00:31 0:36:12 1:49:22 OMD 8
20 219 Kočar Sašo 1982 0:16:28 0:01:22 0:52:50 0:00:53 0:38:12 1:49:48 OMD 9
21 243 Mandič Pero TK Trisport Alprem 1972 0:15:38 0:00:42 0:54:29 0:00:32 0:39:26 1:50:50 OME 3
22 229 Krajnc Damjan Tri Celje 1969 0:17:03 0:00:43 0:53:36 0:00:52 0:38:40 1:50:56 OME 4
23 226 Korelc Matej KK ENCIJAN 1979 0:16:20 0:00:49 0:53:28 0:00:31 0:40:39 1:51:50 OMD 10
24 240 Maček Uroš TK Maribor 1970 0:15:20 0:00:55 0:54:29 0:00:45 0:40:19 1:51:51 OME 5
25 370 Praprotnik Primož Urbani tekači 1972 0:16:51 0:02:34 0:53:19 0:00:55 0:38:21 1:52:03 OME 6
26 310 Virgilio Paolo Federclub Trieste 1973 0:16:26 0:01:32 0:52:53 0:00:41 0:40:45 1:52:18 OME 7
27 318 Zupanc Damjan ŠRK CELJE 1966 0:19:46 0:01:07 0:52:32 0:00:42 0:38:19 1:52:28 OMF 2
28 300 Toppan Maurizio asd polisportiva fossaltina 30020 1963 0:16:51 0:01:01 0:54:47 0:00:43 0:39:19 1:52:43 OMG 2
29 291 Šebek Luka ŠD Posavje 1975 0:17:22 0:00:40 0:52:46 0:00:30 0:42:14 1:53:34 OMD 11
30 194 Feltrin Juri asd polisportiva fossaltina 1975 0:17:36 0:00:41 0:54:27 0:00:52 0:40:05 1:53:42 OMD 12
31 179 Brečko Blaž Šrk Celje 1993 0:17:18 0:01:11 0:56:04 0:00:43 0:38:30 1:53:47 OMB 1
32 181 Cabbai Claudio jalmicco triathlon 1966 0:19:23 0:01:28 0:52:38 0:01:00 0:39:20 1:53:51 OMF 3
33 238 Lunder Borut ŠD 3Šport 1969 0:17:31 0:00:53 0:52:21 0:00:37 0:42:46 1:54:09 OME 8
34 184 Conardi Davide asd polisportiva fossaltina 1975 0:20:03 0:00:50 0:52:35 0:00:43 0:40:00 1:54:13 OMD 13
35 267 Podgoršek Aleš ALPREM TRISPORT KAMNIK 1974 0:19:27 0:00:44 0:53:10 0:00:40 0:40:33 1:54:35 OMD 14
36 278 Samar Daniele Csa Gorizia Triathlon 1981 0:16:54 0:00:52 0:53:13 0:00:40 0:43:02 1:54:44 OMD 15
37 163 Adamič Marko Triatlonski klub LJUBLJANA 1967 0:19:41 0:01:07 0:52:34 0:00:38 0:40:52 1:54:54 OMF 4
38 325 Degasperi Micheli Fersen Triatlon 1968 0:21:09 0:01:08 0:53:14 0:01:06 0:38:20 1:54:59 OMF 5
38 352 Babici Andria Pool sport Trieste 1975 0:16:35 0:00:37 0:59:19 0:00:33 0:37:53 1:54:59 OMD 16
40 315 Zajc Luka Dnevnik 1979 0:15:49 0:01:06 0:53:50 0:00:42 0:44:06 1:55:35 OMD 17
41 314 Vukan Slavko ŠD Team turbo Tropovci 1970 0:19:27 0:01:12 0:52:49 0:01:02 0:41:09 1:55:40 OME 9
42 270 Požek Elvis TK Ljubljana 1977 0:17:26 0:01:08 0:52:12 0:00:59 0:44:04 1:55:50 OMD 18
43 212 Jež Peter dnevnikova triatlonska ekipa 1987 0:17:57 0:01:03 0:56:08 0:00:33 0:40:11 1:55:54 OMC 7
44 321 Žgajnar Miran RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1970 0:21:14 0:01:20 0:53:01 0:01:10 0:39:18 1:56:04 OME 10
45 168 Bajec Matjaž Triatlonski klub Ljubljana 1967 0:17:24 0:00:47 0:53:50 0:00:38 0:43:26 1:56:07 OMF 6
46 256 Obštetar Matjaž 3K šport 1968 0:16:51 0:01:09 0:54:44 0:00:47 0:43:49 1:57:22 OMF 7
47 277 Sagadin Miran TK MARIBOR 1966 0:19:32 0:01:53 0:56:06 0:01:15 0:38:37 1:57:24 OMF 8
48 186 Debenec Bojan TK Ljubljana 1957 0:18:18 0:01:04 0:53:16 0:00:50 0:44:31 1:58:02 OMH 1
49 301 Torkar Matej 3K Šport 1975 0:17:44 0:00:51 0:54:04 0:00:50 0:44:45 1:58:15 OMD 19
50 271 Rajh Marko TK Maraton Ptuj 1963 0:18:26 0:01:06 0:56:42 0:00:45 0:41:22 1:58:22 OMG 3
51 251 Milek Miha TK Ljubljana 1983 0:16:38 0:01:25 0:55:31 0:00:32 0:44:26 1:58:34 OMD 20
52 322 Žurbi Jure ŠRK Celje 1989 0:20:33 0:01:11 0:51:53 0:00:44 0:44:19 1:58:41 OMC 8
53 259 Pancur Miha DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1977 0:17:00 0:01:07 0:53:00 0:00:50 0:47:08 1:59:06 OMD 21
54 234 Leban Matej 3K Sport 1979 0:18:17 0:01:03 0:54:07 0:01:03 0:45:06 1:59:38 OMD 22
55 295 Štabuc Roman Triatlon klub Maribor 1969 0:19:15 0:01:01 0:55:52 0:00:46 0:42:59 1:59:54 OME 11
56 162 Aćimović Rado TK Maraton 1955 0:19:19 0:01:23 0:58:20 0:00:46 0:40:14 2:00:04 OMH 2
57 286 Stocovich Andrea Federclub Triathlon Trieste 1968 0:18:17 0:00:48 0:56:57 0:00:42 0:43:23 2:00:09 OMF 9
58 200 Gošnjak Tim Triatlon klub Celje 1994 0:19:47 0:01:23 0:59:56 0:01:05 0:37:57 2:00:11 OMA 2
59 183 Cappelletto Paolo asd polisportiva fossaltina 1966 0:17:11 0:01:01 0:55:15 0:00:59 0:45:50 2:00:18 OMF 10
60 230 Kralj Dejan TK Ljubljana 1976 0:15:04 0:01:14 0:59:59 0:00:53 0:43:09 2:00:20 OMD 23
61 264 Pezdir Roman TK Ljubljana 1965 0:21:21 0:01:22 0:54:55 0:00:56 0:41:50 2:00:26 OMF 11
62 236 Lepojic Saso TK Ljubljana 1980 0:19:12 0:01:08 0:57:16 0:00:37 0:42:29 2:00:45 OMD 24
63 166 Avbreht Luka TK Ljubljana 1995 0:14:55 0:00:31 1:00:12 0:00:40 0:44:58 2:01:17 OMA 3
64 192 Farese Edoardo asd polisportiva fossaltina 1968 0:16:51 0:01:24 0:55:13 0:01:14 0:46:56 2:01:39 OMF 12
65 160 Abram Igor TK Krsko 1981 0:17:22 0:01:28 0:54:42 0:00:56 0:47:19 2:01:49 OMD 25
66 176 Borovnik Tine CSA Gorizia Triathlon 1978 0:18:37 0:01:14 0:53:39 0:00:47 0:47:43 2:02:02 OMD 26
67 266 Podbevšek Robert RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1971 0:21:11 0:01:42 0:58:46 0:01:00 0:39:44 2:02:25 OME 12
68 175 Bonivento Enrico asd polisportiva fossaltina 1980 0:20:11 0:01:01 0:54:50 0:01:07 0:45:20 2:02:32 OMD 27
69 288 Strniša Toni TK Ljubljana 1959 0:18:25 0:00:57 0:59:32 0:00:49 0:43:22 2:03:06 OMG 4
70 319 Zupančič Rok 1974 0:18:46 0:02:35 0:57:44 0:01:08 0:42:59 2:03:14 OMD 28
71 296 Štern Mitja TK Mamut 1976 0:23:34 0:00:56 0:57:27 0:01:09 0:40:19 2:03:28 OMD 29
72 350 Koporc Andrej 1966 0:19:51 0:01:04 0:58:15 0:00:42 0:43:46 2:03:39 OMF 13
73 369 Benco Roberto Alpe Adria Multisport 1973 0:20:58 0:01:25 0:59:42 0:01:03 0:40:52 2:04:02 OME 13
74 324 Pamgrazzi Massimo Fersen Triatlon 1965 0:19:19 0:01:31 0:58:25 0:00:56 0:43:56 2:04:09 OMF 14
75 372 Ocvirk Mojmir Team Turbo Tropovci 1961 0:20:18 0:01:14 0:55:56 0:01:18 0:45:29 2:04:17 OMG 5
76 191 Exner Rudolf Sport am Wörthersee 1961 0:18:30 0:01:01 0:56:48 0:00:58 0:47:38 2:04:57 OMG 6
77 365 Persico Flavio Liger Team 1989 0:13:45 0:00:59 1:00:31 0:00:43 0:49:26 2:05:26 OMC 9
78 242 Malovič Zoran ŠD SloveniaControl 1969 0:20:06 0:01:10 0:57:42 0:00:47 0:46:33 2:06:19 OME 14
79 169 Balabanič Damjan TK Novo mesto 1980 0:22:58 0:01:27 0:55:30 0:00:36 0:46:27 2:07:00 OMD 30
80 311 Vodeb Metod Športno društvo Posavje 1969 0:20:27 0:01:40 0:58:25 0:00:44 0:45:48 2:07:06 OME 15
81 204 Hribar Gašper Brezmejni.si 1982 0:19:15 0:00:53 0:53:21 0:00:52 0:52:47 2:07:10 OMD 31
82 202 Habič Aleš team FOTR 1971 0:20:05 0:01:43 0:54:32 0:01:01 0:50:08 2:07:31 OME 16
83 355 Fak Paolo Feder club Trieste 1967 0:20:02 0:01:32 0:57:37 0:00:48 0:47:31 2:07:32 OMF 15
84 241 Majcen Boris TK Ljubljana 1970 0:17:52 0:01:15 0:58:31 0:00:58 0:49:07 2:07:45 OME 17
85 316 Zelenika Gordan TK Zagreb 1962 0:18:12 0:01:07 0:56:54 0:00:47 0:50:48 2:07:50 OMG 7
86 208 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 0:21:16 0:01:02 0:56:39 0:01:11 0:47:50 2:08:00 OME 18
87 193 Fegac Maurizio FEDERCLUB TRIESTE 1970 0:17:03 0:01:19 0:58:58 0:01:12 0:49:30 2:08:05 OME 19
88 309 Vičar Matija DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1975 0:21:50 0:01:13 0:58:40 0:01:11 0:46:01 2:08:56 OMD 32
89 188 Dermutz Georg WFV Finkenstein am Faaker See (Austria) 1969 0:21:28 0:01:38 0:58:37 0:00:55 0:46:37 2:09:17 OME 20
90 273 Rant Domen Dnevnik 1969 0:22:58 0:01:18 1:03:24 0:00:28 0:41:13 2:09:24 OME 21
91 223 Kokalj Andrej TK Ljubljana 1959 0:21:19 0:01:46 0:58:35 0:00:56 0:46:58 2:09:36 OMG 8
92 252 Mraz Matjaž srk-celje 1961 0:20:09 0:01:24 0:59:03 0:01:28 0:48:04 2:10:11 OMG 9
93 250 Mikec Zvone 1958 0:20:21 0:01:52 1:03:49 0:01:16 0:43:29 2:10:48 OMH 3
94 289 Stromberger Martin HSV Triathlon Kärnten 1965 0:21:16 0:01:09 0:59:11 0:01:06 0:48:23 2:11:07 OMF 16
95 178 Bratun Tomaž 1980 0:17:59 0:01:34 0:59:51 0:01:10 0:50:33 2:11:09 OMD 33
96 265 Pintarič Emil Mamut Tržič 1964 0:20:07 0:01:43 0:59:50 0:01:07 0:48:20 2:11:10 OMF 17
97 348 Qualli Andrea 1977 0:21:10 0:04:06 1:02:38 0:01:56 0:41:29 2:11:20 OMD 34
98 174 Boh Jaka 1979 0:16:00 0:02:19 0:57:59 0:01:10 0:53:53 2:11:22 OMD 35
99 224 Komac Marko Geološki zavod Svenije 1971 0:22:40 0:01:14 1:01:10 0:00:59 0:45:22 2:11:27 OME 22
100 362 Majhenič Samo TK Ljubljana 1973 0:23:50 0:00:35 0:56:08 0:00:48 0:50:10 2:11:33 OME 23
101 195 Flajs Rok 3K ŠPORT 1970 0:21:47 0:01:29 0:58:25 0:00:53 0:49:09 2:11:45 OME 24
102 297 Šuster Aleš TK Trisport 1965 0:20:56 0:01:27 0:54:02 0:01:03 0:54:27 2:11:58 OMF 18
103 170 Baronik Edi ŠD 3 ŠPORT 1965 0:23:01 0:02:08 0:59:10 0:01:18 0:47:03 2:12:42 OMF 19
104 180 Bregar Gorazd HPE d.o.o. 1971 0:19:41 0:02:17 1:07:12 0:00:59 0:42:51 2:13:02 OME 25
105 320 Žehelj Marko 1957 0:23:14 0:02:48 1:00:59 0:02:02 0:44:03 2:13:08 OMH 4
106 276 Rutar Artur 3K SPORT 1964 0:17:59 0:01:12 1:06:48 0:01:16 0:46:52 2:14:10 OMF 20
107 257 Olaj Dušan Dnevnik 1962 0:23:51 0:01:26 0:59:38 0:01:12 0:48:08 2:14:17 OMG 10
108 303 Trkman Andrej TK Ljubljana 1952 0:18:51 0:01:27 1:08:52 0:00:55 0:44:14 2:14:22 OMI 1
109 213 Jurečič Miha Pulz šport 1988 0:18:34 0:01:10 1:09:26 0:01:05 0:44:35 2:14:52 OMC 10
110 201 Gronau Franco UDINE TRIATHLON 1954 0:20:22 0:01:15 0:57:33 0:01:04 0:54:37 2:14:53 OMH 5
111 255 Novak Sandi Spremeni.se 1974 0:21:06 0:01:39 1:01:34 0:01:35 0:49:23 2:15:18 OMD 36
112 272 Rak Mitja RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1971 0:21:23 0:00:58 0:56:39 0:00:45 0:55:52 2:15:40 OME 26
113 263 Perissinotto Massimo asd polisportiva fossaltina 1969 0:17:44 0:01:04 1:11:13 0:01:49 0:44:27 2:16:19 OME 27
114 280 Sergas Dario CSA GORIZIA TRIATHLON 1961 0:22:52 0:01:15 1:04:58 0:00:50 0:46:51 2:16:48 OMG 11
115 228 Kragelj Matjaž DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1975 0:19:49 0:01:20 1:03:43 0:01:07 0:50:49 2:16:50 OMD 37
116 225 Koncurat Luka TK Triton 1982 0:21:26 0:02:13 1:02:22 0:00:53 0:50:40 2:17:36 OMD 38
117 177 Brajnik Damjan clan dnevnikove s.reprezent. 1951 0:23:18 0:01:53 0:59:10 0:01:12 0:53:44 2:19:19 OMI 2
118 262 Perc Boštjan srk celje 1976 0:20:18 0:01:10 1:00:10 0:01:11 0:58:52 2:21:43 OMD 39
119 211 Janžek Matej 1962 0:18:50 0:02:49 1:10:55 0:00:41 0:49:59 2:23:16 OMG 12
120 283 Sraka Andrej Triatlonski klub Ljubljana 1976 0:21:33 0:01:54 1:03:03 0:01:20 0:59:13 2:27:06 OMD 40
120 239 Lušina Nejc Triatlon klub gorenjska 1985 0:21:49 0:02:16 1:11:38 0:01:07 0:50:14 2:27:06 OMC 11
122 354 Bandi Denis Alpe Adria Multisport 1976 0:25:50 0:01:40 1:09:21 0:00:53 0:50:02 2:27:49 OMD 41
123 290 Sušnik Aleš TK Mamut 1979 0:22:21 0:01:47 0:57:52 0:00:59 1:04:58 2:27:59 OMD 42
124 209 Hrovat Gregor DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1976 0:22:48 0:01:31 1:07:57 0:00:47 0:56:58 2:30:03 OMD 43
125 258 Orel Peter ŠD3 Šport 1983 0:23:07 0:01:17 1:09:37 0:01:05 0:55:30 2:30:37 OMD 44
126 268 Poljšak Lojze Trisport Kamnik 1953 0:21:18 0:01:14 1:07:04 0:01:33 0:59:52 2:31:04 OMI 3
127 284 Sraka Dejan Triatlonski klub Ljubljana 1981 0:20:22 0:02:37 0:59:51 0:01:30 1:07:45 2:32:07 OMD 45
128 307 Vallon Piero alpe adria multisport 1969 0:19:29 0:00:55 1:09:07 0:00:48 1:03:36 2:33:58 OME 28
129 231 Krasnik Gorazd KLUB MARATONEC LENART 1955 0:26:15 0:03:28 1:11:16 0:01:05 0:53:49 2:35:55 OMH 6
130 294 Šmid Igor 3k šport 1962 0:22:14 0:02:20 1:14:50 0:00:46 0:56:07 2:36:19 OMG 13
131 285 Starman Matija kmetija PR kalan 1965 0:28:14 0:02:15 1:10:06 0:01:21 0:54:28 2:36:25 OMF 21
132 221 Kohlhofer Daniel Vienna Legend Triathlon 1992 0:20:03 0:02:06 1:05:30 0:01:53 1:07:37 2:37:11 OMB 2
133 217 Klepec Borut ŠD Triglav 1966 0:20:31 0:01:57 1:04:34 0:01:09 1:09:09 2:37:22 OMF 22
134 222 Kohlhofer Erich Vienna Legend Triathlon 1967 0:23:04 0:02:11 1:10:29 0:01:14 1:00:43 2:37:43 OMF 23
135 185 Černeka Zvone ŠD 3Šport 1957 2:40:23 OMH 7
136 218 Knap Bojan TRISPORT 1960 0:24:08 0:01:56 1:07:21 0:01:20 1:05:39 2:40:25 OMG 14
137 215 Klančar Bane TK Inles Riko Ribnica 1966 0:25:43 0:01:24 1:16:34 0:01:18 0:55:45 2:40:46 OMF 24
138 344 Pichler Teodor TK Varaždin 1951 0:24:24 0:02:40 1:18:49 0:00:40 1:06:42 2:53:17 OMI 4
317 Zorko Luka ŠRK celje 1994 0:19:35 0:00:45 0:56:02 0:00:38 DNF OMA
196 Gačnik Boštjan 3K Šport 1970 0:19:10 0:01:17 0:58:35 0:00:47 DNF OME
205 Hribernik Matevž TK Gorenjska 1973 0:23:05 0:01:54 1:14:13 0:01:58 DNF OME
279 Savnik Matija 3K ŠPORT 1974 0:23:02 0:01:17 DNF OMD
171 Battiston Michele asd polisportiva fossaltina 1971 0:21:21 0:01:48 1:04:23 0:03:41 0:50:36 DQ OME
313 Vrhovšek Brane TK Krško 1972 0:22:41 0:01:26 1:02:42 0:01:05 0:38:15 DQ OME
305 Trojar Bojan TK Trisport 1958 0:20:25 0:01:08 0:57:24 0:00:50 0:30:28 DQ OMH
189 Ekart Viktor TK TRISPORT 1958 0:19:33 0:01:11 0:56:53 0:00:45 0:34:54 DQ OMH
197 Gajser Leon TK Maribor 1970 0:17:21 0:01:05 0:54:11 0:00:40 0:33:16 DQ OME
356 Lebar Vasja 3K Šport 1979 0:23:13 0:01:01 1:15:46 0:01:02 0:20:16 DQ OMD

ZENSKE SKUPNO – Olimpik Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 275 Rugelj Anja KK Encijan 1986 0:16:49 0:00:55 0:54:20 0:00:56 0:39:06 1:52:07 OZC 1
2 304 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 1995 0:14:44 0:00:33 0:59:56 0:00:28 0:40:09 1:55:51 OZA 1
3 253 Nakrst Nataša TK Ljubljana 1962 0:17:22 0:01:08 0:57:39 0:00:55 0:42:02 1:59:09 OZG 1
4 254 Nemanič Lana TK Ljubljana 1989 0:18:07 0:01:01 0:59:55 0:00:52 0:43:13 2:03:10 OZC 2
5 312 Vovk Kaja 3K šport 1963 0:18:20 0:01:21 0:59:23 0:00:54 0:46:08 2:06:08 OZG 2
6 299 Topovšek Katja Triatlon ekipa Dnevnik 1980 0:19:22 0:00:44 1:00:34 0:00:40 0:44:47 2:06:09 OZD 1
7 167 Bajec Klara Dnevnikova ekipa 1972 0:21:33 0:00:58 1:03:10 0:01:02 0:46:09 2:12:55 OZE 1
8 353 Novel Marina Pool sport Trieste 1972 0:17:37 0:01:01 1:08:20 0:01:06 0:45:40 2:13:46 OZE 2
9 249 Mikec Janja TK Novo mesto 1980 0:25:31 0:01:29 1:04:08 0:01:37 0:44:39 2:17:26 OZD 2
10 248 Mesojedec Vesna TK Ljubljana 1967 0:23:50 0:01:03 1:06:15 0:01:19 0:46:32 2:19:01 OZF 1
11 220 Kočevar Helga 3K ŠPORT 1970 0:21:19 0:01:45 1:08:45 0:00:47 0:48:57 2:21:35 OZE 3
12 190 Exner Jasmin Sport am Wörthersee 1989 0:24:01 0:01:19 1:07:18 0:00:35 0:50:52 2:24:06 OZC 3
13 164 Angleitner Sagadin Tanja TK Maribor 1972 0:21:27 0:01:08 1:01:43 0:00:44 0:59:06 2:24:09 OZE 4
203 Hajdinjak Melita Team Turbo Tropovci 1977 0:18:26 0:00:51 0:59:47 0:00:42 DNF OZD

Olimpik triatlon – Starejši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 237 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 0:16:41 0:00:38 0:53:25 0:00:27 0:36:08 1:47:21
2 200 Gošnjak Tim Triatlon klub Celje 1994 0:19:47 0:01:23 0:59:56 0:01:05 0:37:57 2:00:11
3 166 Avbreht Luka TK Ljubljana 1995 0:14:55 0:00:31 1:00:12 0:00:40 0:44:58 2:01:17
317 Zorko Luka ŠRK celje 1994 0:19:35 0:00:45 0:56:02 0:00:38 DNF

Olimpik triatlon – Moški U23

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 179 Brečko Blaž Šrk Celje 1993 0:17:18 0:01:11 0:56:04 0:00:43 0:38:30 1:53:47
2 221 Kohlhofer Daniel Vienna Legend Triathlon 1992 0:20:03 0:02:06 1:05:30 0:01:53 1:07:37 2:37:11

Olimpik triatlon – Člani 1

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 227 Kovačič Jaroslav ŠD Posavje 1984 0:13:14 0:00:28 0:50:56 0:00:23 0:35:23 1:40:26
2 293 Šketako Denis ŠD POSAVJE 1988 0:15:13 0:00:31 0:51:38 0:00:29 0:35:15 1:43:08
3 282 Slapšak Pelliccioni Luka TK Ljubljana 1984 0:14:35 0:00:37 0:51:15 0:00:29 0:36:19 1:43:15
4 216 Klančnik Janez ŠRK Celje 1985 0:14:56 0:00:42 0:51:42 0:00:38 0:36:02 1:44:02
5 232 Krašek Martin TK Ljubljana 1989 0:14:10 0:00:45 0:51:35 0:00:29 0:38:36 1:45:36
6 298 Terčelj Rok ŠD 3Šport 1986 0:16:04 0:00:35 0:53:32 0:00:32 0:37:37 1:48:21
7 212 Jež Peter dnevnikova triatlonska ekipa 1987 0:17:57 0:01:03 0:56:08 0:00:33 0:40:11 1:55:54
8 322 Žurbi Jure ŠRK Celje 1989 0:20:33 0:01:11 0:51:53 0:00:44 0:44:19 1:58:41
9 365 Persico Flavio Liger Team 1989 0:13:45 0:00:59 1:00:31 0:00:43 0:49:26 2:05:26
10 213 Jurečič Miha Pulz šport 1988 0:18:34 0:01:10 1:09:26 0:01:05 0:44:35 2:14:52
11 239 Lušina Nejc Triatlon klub gorenjska 1985 0:21:49 0:02:16 1:11:38 0:01:07 0:50:14 2:27:06

Olimpik triatlon – Člani 2

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 364 Nicoletti Marco Liger Team 1983 0:14:35 0:00:49 0:51:58 0:00:36 0:34:13 1:42:12
2 337 Harnold Peter ŠD 3Šport 1978 0:14:05 0:00:38 0:51:45 0:00:28 0:36:51 1:43:49
3 207 Hrvat Danijel ŠD3ŠPORT 1979 0:14:54 0:00:49 0:51:41 0:00:59 0:36:41 1:45:06
4 260 Paradiž Matej ŠD 3ŠPORT 1979 0:14:41 0:00:39 0:51:05 0:00:32 0:39:11 1:46:10
5 198 Gergorič Sebastjan TK Maribor 1977 0:17:07 0:00:42 0:52:52 0:00:31 0:36:42 1:47:56
6 269 Posedi Boštjan TK Trisport Alprem 1975 0:16:46 0:01:03 0:52:57 0:00:30 0:37:14 1:48:31
7 161 Abram Miran Triatlon klub Krško 1979 0:16:50 0:00:35 0:53:18 0:00:39 0:37:21 1:48:45
8 281 Skok Benjamin ŠD 3ŠPORT 1974 0:18:27 0:00:43 0:53:27 0:00:31 0:36:12 1:49:22
9 219 Kočar Sašo 1982 0:16:28 0:01:22 0:52:50 0:00:53 0:38:12 1:49:48
10 226 Korelc Matej KK ENCIJAN 1979 0:16:20 0:00:49 0:53:28 0:00:31 0:40:39 1:51:50
11 291 Šebek Luka ŠD Posavje 1975 0:17:22 0:00:40 0:52:46 0:00:30 0:42:14 1:53:34
12 194 Feltrin Juri asd polisportiva fossaltina 1975 0:17:36 0:00:41 0:54:27 0:00:52 0:40:05 1:53:42
13 184 Conardi Davide asd polisportiva fossaltina 1975 0:20:03 0:00:50 0:52:35 0:00:43 0:40:00 1:54:13
14 267 Podgoršek Aleš ALPREM TRISPORT KAMNIK 1974 0:19:27 0:00:44 0:53:10 0:00:40 0:40:33 1:54:35
15 278 Samar Daniele Csa Gorizia Triathlon 1981 0:16:54 0:00:52 0:53:13 0:00:40 0:43:02 1:54:44
16 352 Babici Andria Pool sport Trieste 1975 0:16:35 0:00:37 0:59:19 0:00:33 0:37:53 1:54:59
17 315 Zajc Luka Dnevnik 1979 0:15:49 0:01:06 0:53:50 0:00:42 0:44:06 1:55:35
18 270 Požek Elvis TK Ljubljana 1977 0:17:26 0:01:08 0:52:12 0:00:59 0:44:04 1:55:50
19 301 Torkar Matej 3K Šport 1975 0:17:44 0:00:51 0:54:04 0:00:50 0:44:45 1:58:15
20 251 Milek Miha TK Ljubljana 1983 0:16:38 0:01:25 0:55:31 0:00:32 0:44:26 1:58:34
21 259 Pancur Miha DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1977 0:17:00 0:01:07 0:53:00 0:00:50 0:47:08 1:59:06
22 234 Leban Matej 3K Sport 1979 0:18:17 0:01:03 0:54:07 0:01:03 0:45:06 1:59:38
23 230 Kralj Dejan TK Ljubljana 1976 0:15:04 0:01:14 0:59:59 0:00:53 0:43:09 2:00:20
24 236 Lepojic Saso TK Ljubljana 1980 0:19:12 0:01:08 0:57:16 0:00:37 0:42:29 2:00:45
25 160 Abram Igor TK Krsko 1981 0:17:22 0:01:28 0:54:42 0:00:56 0:47:19 2:01:49
26 176 Borovnik Tine CSA Gorizia Triathlon 1978 0:18:37 0:01:14 0:53:39 0:00:47 0:47:43 2:02:02
27 175 Bonivento Enrico asd polisportiva fossaltina 1980 0:20:11 0:01:01 0:54:50 0:01:07 0:45:20 2:02:32
28 319 Zupančič Rok 1974 0:18:46 0:02:35 0:57:44 0:01:08 0:42:59 2:03:14
29 296 Štern Mitja TK Mamut 1976 0:23:34 0:00:56 0:57:27 0:01:09 0:40:19 2:03:28
30 169 Balabanič Damjan TK Novo mesto 1980 0:22:58 0:01:27 0:55:30 0:00:36 0:46:27 2:07:00
31 204 Hribar Gašper Brezmejni.si 1982 0:19:15 0:00:53 0:53:21 0:00:52 0:52:47 2:07:10
32 309 Vičar Matija DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1975 0:21:50 0:01:13 0:58:40 0:01:11 0:46:01 2:08:56
33 178 Bratun Tomaž 1980 0:17:59 0:01:34 0:59:51 0:01:10 0:50:33 2:11:09
34 348 Qualli Andrea 1977 0:21:10 0:04:06 1:02:38 0:01:56 0:41:29 2:11:20
35 174 Boh Jaka 1979 0:16:00 0:02:19 0:57:59 0:01:10 0:53:53 2:11:22
36 255 Novak Sandi Spremeni.se 1974 0:21:06 0:01:39 1:01:34 0:01:35 0:49:23 2:15:18
37 228 Kragelj Matjaž DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1975 0:19:49 0:01:20 1:03:43 0:01:07 0:50:49 2:16:50
38 225 Koncurat Luka TK Triton 1982 0:21:26 0:02:13 1:02:22 0:00:53 0:50:40 2:17:36
39 262 Perc Boštjan srk celje 1976 0:20:18 0:01:10 1:00:10 0:01:11 0:58:52 2:21:43
40 283 Sraka Andrej Triatlonski klub Ljubljana 1976 0:21:33 0:01:54 1:03:03 0:01:20 0:59:13 2:27:06
41 354 Bandi Denis Alpe Adria Multisport 1976 0:25:50 0:01:40 1:09:21 0:00:53 0:50:02 2:27:49
42 290 Sušnik Aleš TK Mamut 1979 0:22:21 0:01:47 0:57:52 0:00:59 1:04:58 2:27:59
43 209 Hrovat Gregor DNEVNIKOVA TRIATLONSKA EKIPA 1976 0:22:48 0:01:31 1:07:57 0:00:47 0:56:58 2:30:03
44 258 Orel Peter ŠD3 Šport 1983 0:23:07 0:01:17 1:09:37 0:01:05 0:55:30 2:30:37
45 284 Sraka Dejan Triatlonski klub Ljubljana 1981 0:20:22 0:02:37 0:59:51 0:01:30 1:07:45 2:32:07
279 Savnik Matija 3K ŠPORT 1974 0:23:02 0:01:17 DNF
356 Lebar Vasja 3K Šport 1979 0:23:13 0:01:01 1:15:46 0:01:02 0:20:16 DQ

Olimpik triatlon – Veterani I

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 323 Kit Mitja TK Maribor 1973 0:15:03 0:00:57 0:51:22 0:00:37 0:36:28 1:44:28
2 244 Marino Andrea ASD Federclub Trieste 1970 0:16:47 0:00:35 0:53:40 0:00:33 0:34:38 1:46:15
3 243 Mandič Pero TK Trisport Alprem 1972 0:15:38 0:00:42 0:54:29 0:00:32 0:39:26 1:50:50
4 229 Krajnc Damjan Tri Celje 1969 0:17:03 0:00:43 0:53:36 0:00:52 0:38:40 1:50:56
5 240 Maček Uroš TK Maribor 1970 0:15:20 0:00:55 0:54:29 0:00:45 0:40:19 1:51:51
6 370 Praprotnik Primož Urbani tekači 1972 0:16:51 0:02:34 0:53:19 0:00:55 0:38:21 1:52:03
7 310 Virgilio Paolo Federclub Trieste 1973 0:16:26 0:01:32 0:52:53 0:00:41 0:40:45 1:52:18
8 238 Lunder Borut ŠD 3Šport 1969 0:17:31 0:00:53 0:52:21 0:00:37 0:42:46 1:54:09
9 314 Vukan Slavko ŠD Team turbo Tropovci 1970 0:19:27 0:01:12 0:52:49 0:01:02 0:41:09 1:55:40
10 321 Žgajnar Miran RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1970 0:21:14 0:01:20 0:53:01 0:01:10 0:39:18 1:56:04
11 295 Štabuc Roman Triatlon klub Maribor 1969 0:19:15 0:01:01 0:55:52 0:00:46 0:42:59 1:59:54
12 266 Podbevšek Robert RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1971 0:21:11 0:01:42 0:58:46 0:01:00 0:39:44 2:02:25
13 369 Benco Roberto Alpe Adria Multisport 1973 0:20:58 0:01:25 0:59:42 0:01:03 0:40:52 2:04:02
14 242 Malovič Zoran ŠD SloveniaControl 1969 0:20:06 0:01:10 0:57:42 0:00:47 0:46:33 2:06:19
15 311 Vodeb Metod Športno društvo Posavje 1969 0:20:27 0:01:40 0:58:25 0:00:44 0:45:48 2:07:06
16 202 Habič Aleš team FOTR 1971 0:20:05 0:01:43 0:54:32 0:01:01 0:50:08 2:07:31
17 241 Majcen Boris TK Ljubljana 1970 0:17:52 0:01:15 0:58:31 0:00:58 0:49:07 2:07:45
18 208 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 0:21:16 0:01:02 0:56:39 0:01:11 0:47:50 2:08:00
19 193 Fegac Maurizio FEDERCLUB TRIESTE 1970 0:17:03 0:01:19 0:58:58 0:01:12 0:49:30 2:08:05
20 188 Dermutz Georg WFV Finkenstein am Faaker See (Austria) 1969 0:21:28 0:01:38 0:58:37 0:00:55 0:46:37 2:09:17
21 273 Rant Domen Dnevnik 1969 0:22:58 0:01:18 1:03:24 0:00:28 0:41:13 2:09:24
22 224 Komac Marko Geološki zavod Svenije 1971 0:22:40 0:01:14 1:01:10 0:00:59 0:45:22 2:11:27
23 362 Majhenič Samo TK Ljubljana 1973 0:23:50 0:00:35 0:56:08 0:00:48 0:50:10 2:11:33
24 195 Flajs Rok 3K ŠPORT 1970 0:21:47 0:01:29 0:58:25 0:00:53 0:49:09 2:11:45
25 180 Bregar Gorazd HPE d.o.o. 1971 0:19:41 0:02:17 1:07:12 0:00:59 0:42:51 2:13:02
26 272 Rak Mitja RADIO AKTUAL DRN in STRN TEAM 1971 0:21:23 0:00:58 0:56:39 0:00:45 0:55:52 2:15:40
27 263 Perissinotto Massimo asd polisportiva fossaltina 1969 0:17:44 0:01:04 1:11:13 0:01:49 0:44:27 2:16:19
28 307 Vallon Piero alpe adria multisport 1969 0:19:29 0:00:55 1:09:07 0:00:48 1:03:36 2:33:58
205 Hribernik Matevž TK Gorenjska 1973 0:23:05 0:01:54 1:14:13 0:01:58 DNF
196 Gačnik Boštjan 3K Šport 1970 0:19:10 0:01:17 0:58:35 0:00:47 DNF
171 Battiston Michele asd polisportiva fossaltina 1971 0:21:21 0:01:48 1:04:23 0:03:41 0:50:36 DQ
313 Vrhovšek Brane TK Krško 1972 0:22:41 0:01:26 1:02:42 0:01:05 0:38:15 DQ
197 Gajser Leon TK Maribor 1970 0:17:21 0:01:05 0:54:11 0:00:40 0:33:16 DQ

Olimpik triatlon – Veterani II

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 246 Meden Sašo TK trisport Kamnik 1968 0:14:32 0:00:39 0:51:13 0:00:28 0:35:38 1:42:32
2 318 Zupanc Damjan ŠRK CELJE 1966 0:19:46 0:01:07 0:52:32 0:00:42 0:38:19 1:52:28
3 181 Cabbai Claudio jalmicco triathlon 1966 0:19:23 0:01:28 0:52:38 0:01:00 0:39:20 1:53:51
4 163 Adamič Marko Triatlonski klub LJUBLJANA 1967 0:19:41 0:01:07 0:52:34 0:00:38 0:40:52 1:54:54
5 325 Degasperi Micheli Fersen Triatlon 1968 0:21:09 0:01:08 0:53:14 0:01:06 0:38:20 1:54:59
6 168 Bajec Matjaž Triatlonski klub Ljubljana 1967 0:17:24 0:00:47 0:53:50 0:00:38 0:43:26 1:56:07
7 256 Obštetar Matjaž 3K šport 1968 0:16:51 0:01:09 0:54:44 0:00:47 0:43:49 1:57:22
8 277 Sagadin Miran TK MARIBOR 1966 0:19:32 0:01:53 0:56:06 0:01:15 0:38:37 1:57:24
9 286 Stocovich Andrea Federclub Triathlon Trieste 1968 0:18:17 0:00:48 0:56:57 0:00:42 0:43:23 2:00:09
10 183 Cappelletto Paolo asd polisportiva fossaltina 1966 0:17:11 0:01:01 0:55:15 0:00:59 0:45:50 2:00:18
11 264 Pezdir Roman TK Ljubljana 1965 0:21:21 0:01:22 0:54:55 0:00:56 0:41:50 2:00:26
12 192 Farese Edoardo asd polisportiva fossaltina 1968 0:16:51 0:01:24 0:55:13 0:01:14 0:46:56 2:01:39
13 350 Koporc Andrej 1966 0:19:51 0:01:04 0:58:15 0:00:42 0:43:46 2:03:39
14 324 Pamgrazzi Massimo Fersen Triatlon 1965 0:19:19 0:01:31 0:58:25 0:00:56 0:43:56 2:04:09
15 355 Fak Paolo Feder club Trieste 1967 0:20:02 0:01:32 0:57:37 0:00:48 0:47:31 2:07:32
16 289 Stromberger Martin HSV Triathlon Kärnten 1965 0:21:16 0:01:09 0:59:11 0:01:06 0:48:23 2:11:07
17 265 Pintarič Emil Mamut Tržič 1964 0:20:07 0:01:43 0:59:50 0:01:07 0:48:20 2:11:10
18 297 Šuster Aleš TK Trisport 1965 0:20:56 0:01:27 0:54:02 0:01:03 0:54:27 2:11:58
19 170 Baronik Edi ŠD 3 ŠPORT 1965 0:23:01 0:02:08 0:59:10 0:01:18 0:47:03 2:12:42
20 276 Rutar Artur 3K SPORT 1964 0:17:59 0:01:12 1:06:48 0:01:16 0:46:52 2:14:10
21 285 Starman Matija kmetija PR kalan 1965 0:28:14 0:02:15 1:10:06 0:01:21 0:54:28 2:36:25
22 217 Klepec Borut ŠD Triglav 1966 0:20:31 0:01:57 1:04:34 0:01:09 1:09:09 2:37:22
23 222 Kohlhofer Erich Vienna Legend Triathlon 1967 0:23:04 0:02:11 1:10:29 0:01:14 1:00:43 2:37:43
24 215 Klančar Bane TK Inles Riko Ribnica 1966 0:25:43 0:01:24 1:16:34 0:01:18 0:55:45 2:40:46

Olimpik triatlon – Veterani III

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 233 Kregar Miro TK Trisport Kamnik 1962 0:16:47 0:00:44 0:53:05 0:00:36 0:36:03 1:47:16
2 300 Toppan Maurizio asd polisportiva fossaltina 30020 1963 0:16:51 0:01:01 0:54:47 0:00:43 0:39:19 1:52:43
3 271 Rajh Marko TK Maraton Ptuj 1963 0:18:26 0:01:06 0:56:42 0:00:45 0:41:22 1:58:22
4 288 Strniša Toni TK Ljubljana 1959 0:18:25 0:00:57 0:59:32 0:00:49 0:43:22 2:03:06
5 372 Ocvirk Mojmir Team Turbo Tropovci 1961 0:20:18 0:01:14 0:55:56 0:01:18 0:45:29 2:04:17
6 191 Exner Rudolf Sport am Wörthersee 1961 0:18:30 0:01:01 0:56:48 0:00:58 0:47:38 2:04:57
7 316 Zelenika Gordan TK Zagreb 1962 0:18:12 0:01:07 0:56:54 0:00:47 0:50:48 2:07:50
8 223 Kokalj Andrej TK Ljubljana 1959 0:21:19 0:01:46 0:58:35 0:00:56 0:46:58 2:09:36
9 252 Mraz Matjaž srk-celje 1961 0:20:09 0:01:24 0:59:03 0:01:28 0:48:04 2:10:11
10 257 Olaj Dušan Dnevnik 1962 0:23:51 0:01:26 0:59:38 0:01:12 0:48:08 2:14:17
11 280 Sergas Dario CSA GORIZIA TRIATHLON 1961 0:22:52 0:01:15 1:04:58 0:00:50 0:46:51 2:16:48
12 211 Janžek Matej 1962 0:18:50 0:02:49 1:10:55 0:00:41 0:49:59 2:23:16
13 294 Šmid Igor 3k šport 1962 0:22:14 0:02:20 1:14:50 0:00:46 0:56:07 2:36:19
14 218 Knap Bojan TRISPORT 1960 0:24:08 0:01:56 1:07:21 0:01:20 1:05:39 2:40:25

Olimpik triatlon – Veterani IV

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 186 Debenec Bojan TK Ljubljana 1957 0:18:18 0:01:04 0:53:16 0:00:50 0:44:31 1:58:02
2 162 Aćimović Rado TK Maraton 1955 0:19:19 0:01:23 0:58:20 0:00:46 0:40:14 2:00:04
3 250 Mikec Zvone 1958 0:20:21 0:01:52 1:03:49 0:01:16 0:43:29 2:10:48
4 320 Žehelj Marko 1957 0:23:14 0:02:48 1:00:59 0:02:02 0:44:03 2:13:08
5 201 Gronau Franco UDINE TRIATHLON 1954 0:20:22 0:01:15 0:57:33 0:01:04 0:54:37 2:14:53
6 231 Krasnik Gorazd KLUB MARATONEC LENART 1955 0:26:15 0:03:28 1:11:16 0:01:05 0:53:49 2:35:55
7 185 Černeka Zvone ŠD 3Šport 1957 2:40:23
305 Trojar Bojan TK Trisport 1958 0:20:25 0:01:08 0:57:24 0:00:50 0:30:28 DQ
189 Ekart Viktor TK TRISPORT 1958 0:19:33 0:01:11 0:56:53 0:00:45 0:34:54 DQ

Olimpik triatlon – Veterani V

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 303 Trkman Andrej TK Ljubljana 1952 0:18:51 0:01:27 1:08:52 0:00:55 0:44:14 2:14:22
2 177 Brajnik Damjan clan dnevnikove s.reprezent. 1951 0:23:18 0:01:53 0:59:10 0:01:12 0:53:44 2:19:19
3 268 Poljšak Lojze Trisport Kamnik 1953 0:21:18 0:01:14 1:07:04 0:01:33 0:59:52 2:31:04
4 344 Pichler Teodor TK Varaždin 1951 0:24:24 0:02:40 1:18:49 0:00:40 1:06:42 2:53:17

Olimpik triatlon – Veterani VI

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veterani VII

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veterani VIII

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Starejše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 304 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 1995 0:14:44 0:00:33 0:59:56 0:00:28 0:40:09 1:55:51

Olimpik triatlon – Ženske U23

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Članice 1

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 275 Rugelj Anja KK Encijan 1986 0:16:49 0:00:55 0:54:20 0:00:56 0:39:06 1:52:07
2 254 Nemanič Lana TK Ljubljana 1989 0:18:07 0:01:01 0:59:55 0:00:52 0:43:13 2:03:10
3 190 Exner Jasmin Sport am Wörthersee 1989 0:24:01 0:01:19 1:07:18 0:00:35 0:50:52 2:24:06

Olimpik triatlon – Članice 2

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 299 Topovšek Katja Triatlon ekipa Dnevnik 1980 0:19:22 0:00:44 1:00:34 0:00:40 0:44:47 2:06:09
2 249 Mikec Janja TK Novo mesto 1980 0:25:31 0:01:29 1:04:08 0:01:37 0:44:39 2:17:26
203 Hajdinjak Melita Team Turbo Tropovci 1977 0:18:26 0:00:51 0:59:47 0:00:42 DNF

Olimpik triatlon – Veteranke I

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 167 Bajec Klara Dnevnikova ekipa 1972 0:21:33 0:00:58 1:03:10 0:01:02 0:46:09 2:12:55
2 353 Novel Marina Pool sport Trieste 1972 0:17:37 0:01:01 1:08:20 0:01:06 0:45:40 2:13:46
3 220 Kočevar Helga 3K ŠPORT 1970 0:21:19 0:01:45 1:08:45 0:00:47 0:48:57 2:21:35
4 164 Angleitner Sagadin Tanja TK Maribor 1972 0:21:27 0:01:08 1:01:43 0:00:44 0:59:06 2:24:09

Olimpik triatlon – Veteranke II

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 248 Mesojedec Vesna TK Ljubljana 1967 0:23:50 0:01:03 1:06:15 0:01:19 0:46:32 2:19:01

Olimpik triatlon – Veteranke III

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 253 Nakrst Nataša TK Ljubljana 1962 0:17:22 0:01:08 0:57:39 0:00:55 0:42:02 1:59:09
2 312 Vovk Kaja 3K šport 1963 0:18:20 0:01:21 0:59:23 0:00:54 0:46:08 2:06:08

Olimpik triatlon – Veteranke IV

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veteranke V

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veteranke VI

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veteranke VII

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Veteranke VIII

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Moške štafete

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 335 ZupanDornikDeželak LukaDomenIztok TRBOVLJE 1 0:14:53 0:00:36 0:54:12 0:00:24 0:36:52 1:46:58
2 329 MoritrausMiš MitjaSebastjanKristijan TK Ljubljana 0:14:03 0:00:28 0:52:07 0:00:23 0:41:38 1:48:42
3 330 Murnterkutić DamjanMarjanMatija XLAB 0:17:54 0:00:30 0:55:02 0:00:28 0:41:51 1:55:47
4 366 VolkarVerbič MatjažPrimož Challenge Savudrija 0:20:04 0:00:33 0:52:52 0:01:08 0:48:30 2:03:08
5 331 PermeVukičPerme PrimožNikoRok 0:22:18 0:00:27 1:08:04 0:00:25 0:40:00 2:11:16
6 327 KaučičLahKolenko MarijanSašoPeter O-C-H TEAM 0:24:21 0:00:24 1:14:05 0:00:25 0:45:02 2:24:19
7 339 DebevcPodlesnikRoš BorutMitjaSamo 0:22:47 0:00:27 1:09:04 0:00:26 0:55:45 2:28:30

Olimpik triatlon – Ženske štafete

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Olimpik triatlon – Mešane štafete

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 349 PribacReščičRadivo AljošaTomoAna ŠD 3Šport 0:13:44 0:00:30 0:52:16 0:00:26 0:39:37 1:46:35
2 332 PetjeDebeljakDebeljak UrškaPavelAleš 0:19:42 0:00:32 0:53:04 0:00:20 0:34:08 1:47:48
3 334 TahirovičJerebHižar EmilSašoTina Dnevnik gratis 0:15:08 0:00:33 1:00:34 0:00:22 0:37:46 1:54:26
4 328 KramaričPureberMarjetič MiroJureAlenka TK Novo mesto 0:17:27 0:00:29 0:52:44 0:00:23 0:44:03 1:55:07
5 333 PiklDušakAhac RobertAmbrožUrška 0:18:07 0:00:30 1:00:09 0:00:30 0:42:58 2:02:16
6 326 IvanušičSkočirVolkar MartaBojanMatjaž 3K Šport / Challenge Portorož 0:20:07 0:01:07 0:57:42 0:00:25 0:43:21 2:02:42