ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek Klub ali kraj: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/O
17 1 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1991 0:15:30 0:31:56 0:10:47 0:58:13 Da
16 2 PELAJ ALBERT TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1988 0:15:35 0:31:54 0:10:58 0:58:27 Da
118 3 MEDVED ANDREJ EXTREME SLO 1985 0:15:33 0:33:15 0:10:54 0:59:42 Da
116 4 KOK DRAGO 3KŠPORT SLO 1963 0:16:29 0:32:18 0:11:04 0:59:51 Da
143 5 PIRC FRANCI SLO 1969 0:16:24 0:32:54 0:10:43 1:00:01 Da
72 6 KREGAR MIRO TK TRISPORT KAMNIK SLO 1962 0:16:29 0:33:03 0:10:55 1:00:27 Da
125 7 POLOVIČ JANEZ TK KRŠKO SLO 1974 0:16:22 0:33:03 0:11:05 1:00:30 Da
123 8 LUNDER BORUT ŠD3ŠPORT SLO 1969 0:16:56 0:32:34 0:11:07 1:00:37 Da
74 9 ROMŠAK MATIC TK TRISPORT KAMNIK SLO 1964 0:17:01 0:32:30 0:11:28 1:00:59 Da
128 10 KRVINA ANDREJ ŠD TURBO M SLO 1970 0:17:02 0:32:27 0:11:54 1:01:23 Ne
78 11 RUDL MIHA TK TRISPORT KAMNIK SLO 1986 0:16:16 0:33:19 0:11:54 1:01:29 Da
139 12 KEMPERL BOJAN KGT PAPEŽ SLO 1961 0:17:10 0:32:38 0:11:56 1:01:44 Ne
38 13 VRHOVNIK ROK TK TRISPORT ALPREM SLO 1990 0:17:18 0:32:17 0:12:27 1:02:02 Da
80 14 ARKO MATJAŽ TRIBOR SLO 1973 0:17:06 0:33:42 0:11:48 1:02:36 Da
149 15 ŽELEZNIKAR JAN TK TRISPORT SLO 1961 0:17:12 0:33:26 0:12:02 1:02:40 Da
33 16 SOJER BRANKO TKŠMARNOGORSKA N SLO 1974 0:17:14 0:33:44 0:11:51 1:02:49 Ne
53 17 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT ALPREM SLO 1992 0:17:27 0:33:52 0:12:06 1:03:25 Da
142 18 RAVBAR UROŠ SLO 1973 0:17:13 0:34:01 0:12:18 1:03:32 Ne
26 19 BAJEC MATJAŽ TK LJUBLJANA SLO 1967 0:18:00 0:33:23 0:12:23 1:03:46 Da
71 20 EKART VIKTOR TK TRISPORT KAMNIK SLO 1958 0:18:17 0:33:57 0:11:50 1:04:04 Da
114 21 VISSER JAN NL 1967 0:18:31 0:33:51 0:12:03 1:04:25 Ne
29 22 KOJC JOŽE TK MARIBOR SLO 1969 0:18:18 0:33:48 0:12:20 1:04:26 Da
105 23 STOŠIČ IGOR TRIBOR SLO 1965 0:18:02 0:34:05 0:12:49 1:04:56 Da
129 24 ANTOLIN ZORAN ŠD TURBOMS SLO 1960 0:52:46 0:00:19 0:12:36 1:05:03 Da
88 25 FAJFAR STANE TRIBOR SLO 1963 0:18:30 0:33:58 0:12:52 1:05:20 Da
122 26 DOLINAR JURE PD EURO DIVER SLO 1980 0:17:59 0:34:14 0:13:17 1:05:30 Ne
20 27 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1986 0:18:27 0:33:44 0:13:23 1:05:34 Da
35 28 GRILJC ŠTEFAN TK TRISPORT ALPREM SLO 1992 0:18:13 0:35:39 0:12:20 1:06:12 Da
138 29 VEHOVAR ANDRAŽ TK TRISPORT SLO 1972 0:18:26 0:35:34 0:12:30 1:06:30 Ne
11 30 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1991 0:19:26 0:34:18 0:13:14 1:06:58 Da
110 31 ŽAGAR ANTON TRIBOR SLO 1955 0:18:46 0:35:51 0:12:37 1:07:14 Da
152 32 VODUŠEK DENIS TK MARIBOR SLO 1978 0:18:57 0:35:51 0:12:43 1:07:31 Ne
156 33 ŠMIGOC DEJAN ŠRK CELJE SLO 1977 0:18:08 0:36:53 0:12:59 1:08:00 Da
25 34 ŽUPAN JOŽE TK KRŠKO SLO 1959 0:19:02 0:36:03 0:13:09 1:08:14 Da
104 35 ROVANŠEK DARKO TRIBOR SLO 1955 0:18:21 0:37:26 0:12:50 1:08:37 Da
131 36 VUKAN SLAVKO ŠD TURBOMS SLO 1970 0:19:14 0:36:53 0:12:57 1:09:04 Da
31 37 POLANEC JERNEJ TK MARIBOR SLO 1988 0:19:53 0:36:30 0:12:45 1:09:08 Ne
73 38 PLANKO TOMAŽ TK TRISPORT KAMNIK SLO 1974 0:19:49 0:36:11 0:13:24 1:09:24 Da
137 39 KOŽELJ PETER CALCIT SLO 1960 0:19:41 0:36:32 0:13:15 1:09:28 Ne
75 40 SUŠNIK ALEŠ TK TRISPORT KAMNIK SLO 1982 0:19:32 0:37:54 0:14:28 1:11:54 Da
162 41 KOGOVŠEK STANKO TK SOKOL SLO 1956 0:19:59 0:38:55 0:13:21 1:12:15 Da
79 42 KASTELIC TIN TKL SLO 1989 0:19:50 0:39:19 0:13:36 1:12:45 Ne
23 43 GERŠAK JOŽE TK KRŠKO SLO 1974 0:19:18 0:40:45 0:14:18 1:14:21 Da
113 44 KUZMAN NIKO SLO 1979 0:19:38 0:39:30 0:16:02 1:15:10 Ne
112 45 HRIBAR DAMJAN SLO 1970 0:22:48 0:39:05 0:13:47 1:15:40 Ne
70 46 BALANTIČ MATJAŽ TK TRISPORT KAMNIK SLO 1970 0:21:31 0:39:59 0:14:38 1:16:08 Da
160 47 PLAHUTNIK ANTON SLO 1961 0:19:58 0:41:49 0:14:35 1:16:22 Ne
148 48 KERMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA SLO 1951 0:21:18 0:39:45 0:15:28 1:16:31 Da
136 49 KRUŠIČ MATEVŽ VALFDORFSKA ŠOLA L SLO 1985 0:20:18 0:42:47 0:14:18 1:17:23 Ne
155 50 HOČEVAR ALEŠ SLO 1979 0:20:44 0:42:22 0:15:02 1:18:08 Ne
22 51 BLATNIK ROMAN TK KRŠKO SLO 1952 0:22:38 0:40:50 0:15:29 1:18:57 Da
154 52 KOČAR KLEMEN TK TRISPORT SLO 1974 0:21:30 0:42:36 0:14:56 1:19:02 Ne
145 53 CIGLAR LUKA SLO 1982 0:22:51 0:41:20 0:15:39 1:19:50 Ne
120 54 SAVNIK MATIJA MAREDO SPORT SLO 1974 0:23:03 0:40:59 0:16:00 1:20:02 Ne
76 55 OBREZA EDI TK TRISPORT KAMNIK SLO 1968 0:22:49 0:39:17 0:18:17 1:20:23 Ne
159 56 LIPOVŠEK BRANKO TK TRISPORT SLO 1954 0:22:05 0:42:08 0:16:16 1:20:29 Ne
24 57 MERHAR DUŠAN TK KRŠKO SLO 1949 0:23:24 0:41:42 0:16:09 1:21:15 Da
135 58 HROVAT FRANC NOVICE EXTREM SLO 1936 0:24:42 0:41:40 0:17:24 1:23:46 Da
115 59 STOPAR MAX SLO 1943 0:24:57 0:42:29 0:18:10 1:25:36 Ne
161 60 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT SLO 1991 0:15:53 0:33:40 Da O
124 60 SKOK BENJAMIN ŠD 3ŠPORT SLO 1974 0:16:33 Da O

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Ž)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek Klub ali kraj: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas: Lic/Op:
77 1 ŠIMIC MATEJA TK TRISPORT KAMNIK SLO 1980 0:16:31 0:33:06 0:11:04 1:00:41 Da
19 2 TERAŽ AMADEJA TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1989 0:19:39 0:36:13 0:13:54 1:09:46 Da
119 3 ČERNE TEJA JK PIRAT PORTOROŽ SLO 1984 0:19:55 0:39:23 0:13:40 1:12:58 Ne
127 4 ROT SAŠA ŠD SOKOL SLO 1986 0:20:19 0:40:11 0:14:05 1:14:35 Da
130 5 HAJDINJAK MELITA ŠD TURBOMS SLO 1977 0:20:03 0:41:19 0:14:17 1:15:39 Da
150 6 MIHALEK NOVAK PETRA 3K ŠPORT SLO 1970 0:23:27 0:41:56 0:15:28 1:20:51 Ne
36 7 GRKMAN ANA TK TRISPORT ALPREM SLO 1992 0:19:57 0:39:22 Da O

Kategorija: Š

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/Op:
140 1 KEMPERL D. POLJANŠEK A. SLO Š 0:17:24 0:33:06 0:11:04 1:01:34 Ne
158 2 JEGLIČ R. BURJA B. CALCIT SLO Š 0:17:25 0:33:32 0:11:19 1:02:16 Ne
141 3 GRMŠEK J. KOROŠEC S. SLO Š 0:17:27 0:33:29 0:11:23 1:02:19 Ne
147 4 ŠTUPAR E. DOBOVŠEK M. SLO Š 0:21:53 0:43:50 0:14:27 1:20:10 Ne
144 5 STRNAD VOLKAR M. PEČARIČ SLO Š 0:25:39 0:41:41 0:17:45 1:25:05 Ne

Kategorija: A moški

Št. št. : 44 Mesto: 1 Ime in priimek: FLIS NEJC Klub ali kraj: TK TRISPORT ALPREM Država: SLO Ktg. : A Sk. čas: 0:12:27 Lic/Op: Da
90 2 JANEŽ UROŠ TRIBOR SLO A 0:12:44 Da
101 3 PODLOGAR NEJC TRIBOR SLO A 0:13:23 Da
111 4 DOLINAR LENART VRTEC CICIBAN SLO A 0:13:42 Ne
85 5 DELAČ TIMOTEJ TRIBOR SLO A 0:14:44 Da

Kategorija: A ženske

Št. št. : 81 Mesto: 1 Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: 0:12:50 Lic/Op: Da
81 1 AVŽLAHAR TJAŠA TRIBOR SLO A

Kategorija: B moški

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Lic/Op:
61 1 PLANKO LOVRO TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:09:33 Da
66 2 ŠKRJANC JAN TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:09:48 Da
3 3 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:09:56 Da
134 4 OBRADOVEC KLEMEN TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:10:02 Da
45 5 FLIS TEO TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:10:03 Da
15 6 MAROLT GAŠPER TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:10:27 Da
67 7 URŠIČ JAN TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:10:50 Da
42 8 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:10:53 Da
89 9 JAKŠIČ MATIC TRIBOR SLO B 0:10:57 Da
151 10 NOVAK URBAN 3KŠPORT SLO B 0:11:01 Ne
47 11 GRILJ JAN TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:11:10 Da
65 12 PRETNAR MARKO TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:11:23 Da
82 13 AVŽLAHAR ŽIGA TRIBOR SLO B 0:12:52 Da

Kategorija: B ženske

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Lic/Op:
69 1 VRTAČIČ TJAŠA TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:10:15 Da
18 2 ŠTUPICA HANA TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:10:30 Da
12 3 KOŠIR LANA TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:11:22 Da
64 4 POSL SARAH TK TRISPORT ALPREM SLO B 0:11:45 Da
121 5 DOLINAR ANA META OŠ DANILE KUMAR SLO B 0:12:33 Ne

Kategorija: C moški

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Lic/Op:
32 1 VODENIK VITO TK MARIBOR SLO C 0:08:03 Da
62 2 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:08:04 Da
54 3 KREGAR DREJC TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:08:15 Da
48 4 GRILJC MARTIN TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:08:32 Da
56 5 OBREZA DOMEN TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:08:35 Da
41 6 BELA KOČAR LUKA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:08:42 Da
6 7 HOČEVAR JAKOB TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:08:44 Da
107 8 ŠTURM MIHAEL TRIBOR SLO C 0:09:00 Da
2 9 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:09:20 Da
63 10 PODOBNIK TEO TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:10:00 Da
59 11 PAULIČ JAKA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:10:12 Da
21 12 ZAKRAJŠEK JERNEJ TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:10:39 Da
46 13 GRILC ALJAŽ TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:10:48 Da

Kategorija: C ženske

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Lic/Op:
68 1 URŠIČ KRISTINA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:08:41 Da
43 2 CAPUDER TINKARA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:08:55 Da
49 3 HUMAR KATARINA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:09:16 Da
40 4 BAVČAR NIKA TK TRISPORT ALPREM SLO C 0:10:04 Da
86 5 DELAČ PATRICIJA TRIBOR SLO C 0:10:42 Da

Kategorija: D moški

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Lic/Op:
126 1 MOČNIK KLEMEN ŠD SOKOL SLO D 0:26:34 Da
10 2 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:26:42 Da
28 3 KOJC NIK TK MARIBOR SLO D 0:28:46 Da
50 4 HUMAR LOVRO TK TRISPORT ALPREM SLO D 0:30:10 Da
57 5 OBREZA LEON TK TRISPORT ALPREM SLO D 0:31:05 Da

Kategorija: D ženske

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Lic/Op:
39 1 URŠIČ LIZA TK TRISPORT ALPREM SLO D 0:28:33 Da
133 2 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:30:12 Da
5 3 DUŠČAK MANCA TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:30:45 Da
83 4 BESAL SARA TRIBOR SLO D 0:32:14 Da
4 5 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:33:07 Da
98 6 MURN KATJA TRIBOR SLO D 0:33:45 Da
92 7 KRŽE PIJA TRIBOR SLO D 0:36:20 Da

Kategorija: E moški

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Lic/Op:
30 1 KRALJ URBAN TK MARIBOR SLO E 0:26:37 Da
55 2 LIPOVŠEK JAN TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:26:54 Da
99 3 MURN LUKA TRIBOR SLO E 0:26:59 Da
14 4 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:27:22 Da
153 5 GOLOB ŽAN OŠ FA SLO E 0:37:03 Ne

Kategorija: E ženske

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Lic/Op:
58 1 OGRIN KATARINA TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:26:36 Da
132 2 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:27:17 Da
1 3 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:27:25 Da
52 4 KLEMENC MARUŠA TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:29:24 Da
7 5 HOČEVAR NEŽA TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:30:24 Da
84 6 BESAL TINA TRIBOR SLO E 0:30:49 Da
51 7 JAZBINŠEK TEJA TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:31:06 Da
37 8 VRHOVNIK VESNA TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:31:41 Da
34 9 GRILJC LUCIJA TK TRISPORT ALPREM SLO E 0:33:17 Da
108 10 TURK URŠKA TRIBOR SLO E 0:33:19 Da

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/Op:
53 1 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT ALPREM SLO F 0:17:27 0:33:52 0:12:06 1:03:25 Da
35 2 GRILJC ŠTEFAN TK TRISPORT ALPREM SLO F 0:18:13 0:35:39 0:12:20 1:06:12 Da

Kategorija: G

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/O
17 1 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNIC SLO G 0:15:30 0:31:56 0:10:47 0:58:13 Da
38 2 VRHOVNIK ROK TK TRISPORT ALPREM SLO G 0:17:18 0:32:17 0:12:27 1:02:02 Da
11 3 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNIC SLO G 0:19:26 0:34:18 0:13:14 1:06:58 Da

Kategorija: H moški

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/Op:
16 1 PELAJ ALBERT TK INLES RIKO RIBNIC SLO H 0:15:35 0:31:54 0:10:58 0:58:27 Da
118 2 MEDVED ANDREJ EXTREME SLO H 0:15:33 0:33:15 0:10:54 0:59:42 Da
78 3 RUDL MIHA TK TRISPORT KAMNIK SLO H 0:16:16 0:33:19 0:11:54 1:01:29 Da
122 4 DOLINAR JURE PD EURO DIVER SLO H 0:17:59 0:34:14 0:13:17 1:05:30 Ne
20 5 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNIC SLO H 0:18:27 0:33:44 0:13:23 1:05:34 Da
31 6 POLANEC JERNEJ TK MARIBOR SLO H 0:19:53 0:36:30 0:12:45 1:09:08 Ne
75 7 SUŠNIK ALEŠ TK TRISPORT KAMNIK SLO H 0:19:32 0:37:54 0:14:28 1:11:54 Da
79 8 KASTELIC TIN TKL SLO H 0:19:50 0:39:19 0:13:36 1:12:45 Ne
136 9 KRUŠIČ MATEVŽ VALFDORFSKA ŠOLA L SLO H 0:20:18 0:42:47 0:14:18 1:17:23 Ne
145 10 CIGLAR LUKA SLO H 0:22:51 0:41:20 0:15:39 1:19:50 Ne

Kategorija: H ženske

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/Op:
77 1 ŠIMIC MATEJA TK TRISPORT KAMNIK SLO H 0:16:31 0:33:06 0:11:04 1:00:41 Da
19 2 TERAŽ AMADEJA TK INLES RIKO RIBNIC SLO H 0:19:39 0:36:13 0:13:54 1:09:46 Da
119 3 ČERNE TEJA JK PIRAT PORTOROŽ SLO H 0:19:55 0:39:23 0:13:40 1:12:58 Ne
127 4 ROT SAŠA ŠD SOKOL SLO H 0:20:19 0:40:11 0:14:05 1:14:35 Da

Kategorija: I moški

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/Op:
125 1 POLOVIČ JANEZ TK KRŠKO SLO I 0:16:22 0:33:03 0:11:05 1:00:30 Da
128 2 KRVINA ANDREJ ŠD TURBO M SLO I 0:17:02 0:32:27 0:11:54 1:01:23 Ne
80 3 ARKO MATJAŽ TRIBOR SLO I 0:17:06 0:33:42 0:11:48 1:02:36 Da
33 4 SOJER BRANKO TKŠMARNOGORSKA N SLO I 0:17:14 0:33:44 0:11:51 1:02:49 Ne
142 5 RAVBAR UROŠ SLO I 0:17:13 0:34:01 0:12:18 1:03:32 Ne
138 6 VEHOVAR ANDRAŽ TK TRISPORT SLO I 0:18:26 0:35:34 0:12:30 1:06:30 Ne
152 7 VODUŠEK DENIS TK MARIBOR SLO I 0:18:57 0:35:51 0:12:43 1:07:31 Ne
156 8 ŠMIGOC DEJAN ŠRK CELJE SLO I 0:18:08 0:36:53 0:12:59 1:08:00 Da
131 9 VUKAN SLAVKO ŠD TURBOMS SLO I 0:19:14 0:36:53 0:12:57 1:09:04 Da
73 10 PLANKO TOMAŽ TK TRISPORT KAMNIK SLO I 0:19:49 0:36:11 0:13:24 1:09:24 Da
23 11 GERŠAKJOŽE TK KRŠKO SLO I 0:19:18 0:40:45 0:14:18 1:14:21 Da
113 12 KUZMAN NIKO SLO I 0:19:38 0:39:30 0:16:02 1:15:10 Ne
112 13 HRIBAR DAMJAN SLO I 0:22:48 0:39:05 0:13:47 1:15:40 Ne
70 14 BALANTIČ MATJAŽ TK TRISPORT KAMNIK SLO I 0:21:31 0:39:59 0:14:38 1:16:08 Da
155 15 HOČEVAR ALEŠ SLO I 0:20:44 0:42:22 0:15:02 1:18:08 Ne
154 16 KOČAR KLEMEN TK TRISPORT SLO I 0:21:30 0:42:36 0:14:56 1:19:02 Ne
120 17 SAVNIK MATIJA MAREDO SPORT SLO I 0:23:03 0:40:59 0:16:00 1:20:02 Ne

Kategorija: I ženske

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/Op:
130 1 HAJDINJAK MELITA ŠDTURBOMS SLO I 0:20:03 0:41:19 0:14:17 1:15:39 Da
150 2 MIHALEK NOVAK PETRA 3KŠPORT SLO I 0:23:27 0:41:56 0:15:28 1:20:51 Ne

Kategorija: J

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/Op:
143 1 PIRC FRANCI SLO J 0:16:24 0:32:54 0:10:43 1:00:01 Da
123 2 LUNDER BORUT ŠD3ŠPORT SLO J 0:16:56 0:32:34 0:11:07 1:00:37 Da
26 3 BAJEC MATJAŽ TK LJUBLJANA SLO J 0:18:00 0:33:23 0:12:23 1:03:46 Da
114 4 VISSER JAN NL J 0:18:31 0:33:51 0:12:03 1:04:25 Ne
29 5 KOJC JOŽE TK MARIBOR SLO J 0:18:18 0:33:48 0:12:20 1:04:26 Da
105 6 STOŠIČ IGOR TRIBOR SLO J 0:18:02 0:34:05 0:12:49 1:04:56 Da
76 7 OBREZA EDI TK TRISPORT KAMNIK SLO J 0:22:49 0:39:17 0:18:17 1:20:23 Ne

Kategorija: K

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/Op:
116 1 KOK DRAGO 3KŠPORT SLO K 0:16:29 0:32:18 0:11:04 0:59:51 Da
72 2 KREGAR MIRO TK TRISPORT KAMNIK SLO K 0:16:29 0:33:03 0:10:55 1:00:27 Da
74 3 ROMŠAK MATIC TK TRISPORT KAMNIK SLO K 0:17:01 0:32:30 0:11:28 1:00:59 Da
139 4 KEMPERL BOJAN KGT PAPEŽ SLO K 0:17:10 0:32:38 0:11:56 1:01:44 Ne
149 5 ŽELEZNIKAR JAN TK TRISPORT SLO K 0:17:12 0:33:26 0:12:02 1:02:40 Da
129 6 ANTOLIN ZORAN ŠDTURBOMS SLO K 0:52:46 0:00:19 0:12:36 1:05:03 Da
88 7 FAJFAR STANE TRIBOR SLO K 0:18:30 0:33:58 0:12:52 1:05:20 Da
137 8 KOŽELJ PETER CALCIT SLO K 0:19:41 0:36:32 0:13:15 1:09:28 Ne
160 9 PLAHUTNIK ANTON SLO K 0:19:58 0:41:49 0:14:35 1:16:22 Ne

Kategorija: L

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/Op:
71 1 EKART VIKTOR TK TRISPORT KAMNIK SLO 0:18:17 0:33:57 0:11:50 1:04:04 Da
110 2 ŽAGAR ANTON TRIBOR SLO 0:18:46 0:35:51 0:12:37 1:07:14 Da
25 3 ŽUPAN JOŽE TK KRŠKO SLO 0:19:02 0:36:03 0:13:09 1:08:14 Da
104 4 ROVANŠEK DARKO TRIBOR SLO 0:18:21 0:37:26 0:12:50 1:08:37 Da
162 5 KOGOVŠEK STANKO TK SOKOL SLO 0:19:59 0:38:55 0:13:21 1:12:15 Da

Kategorija: M

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/Op:
24 1 MERHAR DUŠAN TK KRŠKO SLO M 0:23:24 0:41:42 0:16:09 1:21:15 Da
135 2 HROVAT FRANC NOVICE EXTREM SLO M 0:24:42 0:41:40 0:17:24 1:23:46 Da
115 3 STOPAR MAX SLO M 0:24:57 0:42:29 0:18:10 1:25:36 Ne

Kategorija: N

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Lic/Op:
148 1 KERMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA SLO N 0:21:18 0:39:45 0:15:28 1:16:31 Da
22 2 BLATNIK ROMAN TK KRŠKO SLO N 0:22:38 0:40:50 0:15:29 1:18:57 Da
159 3 LIPOVŠEK BRANKO TK TRISPORT SLO N 0:22:05 0:42:08 0:16:16 1:20:29 Ne