ŽENSKE

Kategorija: TW 25

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Ambrožič Jana (SLO) TW 25 0:46:17 1:10:46 0:21:55 2:18:58

Kategorija: TW 30

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Kozjek Nada (SLO) TW 30 0:36:57 1:00:54 0:15:53 1:53:44
2. Svete Andreja (SLO) TW 30 0:45:30 1:09:21 0:21:26 2:16:17

Kategorija: TTW 35

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Pirih Damijana (SLO) TW 35 0:49:25 1:29:24 0:23:27 2:42:16

Kategorija: TW 40

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Starc Breda (SLO) TW 40 0:42:45 1:11:05 0:19:06 2:12:56

Kategorija: TW 55

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Škapin Marta (SLO) TW 55 0:48:46 1:22:40 0:21:32 2:32:58
2. Udovic-Dovnik Erika (SLO) TW 55 1:04:14 1:40:56 0:29:50 3:15:00

Moški

Kategorija: TM 25

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Czigany Robert (HUN) TM 25 0:33:45 0:55:30 0:14:44 1:43:59
2. Kisegyhari Attila (HUN) TM 25 0:36:47 1:01:07 0:16:27 1:54:21
3. Preskar Peter (SLO) TM 25 0:35:58 1:04:30 0:16:12 1:56:40
4. Svensek Franci (SLO) TM 25 0:39:08 0:59:26 0:18:12 1:56:46
5. Dolinar Janko (SLO) TM 25 0:38:51 1:04:35 0:17:37 2:01:03
6. Novak Primož (SLO) TM 25 0:38:03 1:10:21 0:16:17 2:04:41
7. Malovrh Tadej (SLO) TM 25 0:39:38 1:11:47 0:17:06 2:08:31
8. Brecelj Jernej (SLO) TM 25 0:45:03 1:10:37 0:20:02 2:15:42
9. Kavšek Gorazd (SLO) TM 25 0:45:05 1:10:40 0:22:49 2:18:34

Kategorija: TM 30

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Malinger Stefan (GER) TM 30 0:35:00 0:54:09 0:15:50 1:44:59
2. Szabo Peter (HUN) TM 30 0:35:03 0:56:48 0:14:34 1:46:25
3. Seeman Pavel (TCH) TM 30 0:34:33 0:56:57 0:15:03 1:46:33
4. Kravos Gregor (SLO) TM 30 0:36:53 0:56:51 0:16:46 1:50:30
5. Kastelič Matej (SLO) TM 30 0:36:51 0:58:42 0:17:01 1:52:34
6. Sekyra Pavel (SLO) TM 30 0:37:52 0:58:38 0:17:02 1:53:32
7. Horvat Alojz (SLO) TM 30 0:36:41 1:05:31 0:16:14 1:58:26
8. Krivec Leopold (SLO) TM 30 0:38:08 1:03:04 0:17:56 1:59:08
9. Rieger Thomas (GER) TM 30 0:41:55 1:02:06 0:21:11 2:05:12
10. Zavratnik Andrej (SLO) TM 30 0:45:29 1:09:01 0:21:05 2:15:35

Kategorija: TM 35

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Suter Adrian (GER) TM 35 0:36:50 0:55:59 0:16:02 1:48:51
2. Rebol Janez (SLO) TM 35 0:41:31 1:02:38 0:18:52 2:03:01
3. Knap Bojan (SLO) TM 35 0:41:28 1:09:22 0:21:59 2:12:49

Kategorija: TM 40

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Hartl Rudolf (GER) TM 40 0:34:01 0:51:04 0:14:48 1:39:53
2. Klima Jiri (TCH) TM 40 0:32:36 0:54:43 0:14:49 1:42:08
3. Ganswindt Thomas (GER) TM 40 0:35:36 0:56:03 0:15:31 1:47:10
4. Luxem Thomas (GER) TM 40 0:32:22 1:00:48 0:14:40 1:47:50
5. Spiler Marko (SLO) TM 40 0:43:48 1:08:18 0:19:28 2:11:34
6. Vrabič Draško (SLO) TM 40 0:45:28 1:11:46 0:19:43 2:16:57

Kategorija: TM 45

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Pospihal Vladimir (TCH) TM 45 0:35:01 0:56:46 0:16:06 1:47:53
2. Rabe Jürgen (GER) TM 45 0:39:48 1:08:45 0:18:38 2:07:11
3. Lovše Mitja (SLO) TM 45 0:47:59 1:16:53 0:23:30 2:28:22

Kategorija: TM 50

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Stankowski Albert (GER) TM 50 0:36:45 0:56:36 0:15:51 1:49:12
2. Berger Hans-Joachim (GER) TM 50 0:36:36 0:56:36 0:16:31 1:49:43
3. Pratsch Ulrich (GER) TM 50 0:40:02 0:57:37 0:18:24 1:56:03
4. Fortuna Marjan (SLO) TM 50 0:45:38 1:09:50 0:20:29 2:15:57
5. Srimac Anton (SLO) TM 50 0:41:01 1:14:58 22:37:00 2:18:36

Kategorija: TM 55

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Alk Gunter-Peter (AUT) TM 55 0:38:55 0:57:19 0:17:24 1:53:38
2. Heise Arend (GER) TM 55 0:44:14 1:05:22 0:19:46 2:09:22
3. Fischer Joachim (GER) TM 55 0:47:35 1:01:46 0:22:47 2:12:08

Kategorija: TM 60

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Horvat Matija (SLO) TM 60 0:41:43 1:02:31 0:18:24 2:02:38
2. Veličkovič Perat Milivoj (SLO) TM 60 0:47:33 1:09:36 22:01:00 2:19:10

Kategorija: TM 65

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Josip Turk (SLO) TM 65 1:01:49 1:15:22 0:34:14 2:51:25

Kategorija: STM

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Solmajer Luka (SLO) STM 0:38:59 1:08:41 0:21:04 2:08:44

Kategorija: OM

Mesto Ime in priimek: Kat. Tek (9km) Kolo (34km) Tek(4km) Skupni čas
1. Bartol Ivan (SLO) OM 0:35:02 1:05:44 0:16:17 1:57:03
2. Rupnik Marjan (SLO) OM 0:44:52 1:11:01 0:22:48 2:18:41

DUATLON SLOVENSKI POKAL

MOŠKI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klubali kraj Država Ktg. # TEK 1 # KOLESARJENJE # TEK 2 SKUPNI ČAS
102 1 DOLINAR ANDREJ NOVICE EX SLO M21 1 0:31:25:00 1 0:50:37:00 2 0:14:33:00 1:36:35:00
112 2 KRVINA ANDREJ SLO M21 3 0:32:21:00 3 0:55:14:00 4 0:15:11:00 1:42:46:00
110 3 SELJAK SAŠO NOVICE EX SLO M21 4 0:33:44:00 2 0:55:01:00 3 0:14:34:00 1:43:19:00
103 4 DOVJAK MARE SLO M4 0 2 0:32:00:00 9 1:01:57:00 1 0:13:52:00 1:47:49:00
117 5 KOGOVŠEK STANE ENERGIJA SLO M4 0 5 0:36:50:10 4 0:55:53:90 5 0:15:53:00 1:48:37:00
111 6 KALIŠNIK PRIMOŽ NOVICE EX SLO M21 7 0:37:43:00 5 0:57:52:00 6 0:16:42:00 1:52:17:00
119 7 OMEJC SAŠO SLO M21 6 0:37:29:00 7 1:00:17:00 7 0:17:05:00 1:54:51:00
14 8 KNAP MATJAŽ TK KRANJ SLO M21 10 0:38:54:00 6 0:58:56:00 12 0:19:11:00 1:57:01:00
109 9 KOVAČ KLEMEN SLO M21 8 0:38:09:00 8 1:01:14:00 14 0:21:24:00 2:00:47:00
113 10 STOPAR MAKS SLO M50 9 0:38:21:00 10 1:04:02:00 13 0:19:41:00 2:02:04:00
108 11 HROVAT FRANC TK BOHINJ SLO M60 12 0:39:51:00 11 1:04:25:00 10 0:17:56:00 2:02:12:00
105 12 JUH BORIS SLO M60 13 0:40:03:00 12 1:04:56:00 8 0:17:32:00 2:02:31:00
107 13 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ SLO M55 11 0:39:49:00 13 1:05:13:00 8 0:17:32:00 2:02:34:00
118 14 BLAŽINA BORUT SLO M50 14 0:41:26:00 14 1:09:43:00 11 0:19:00:00 2:10:09:00
115 15 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJ SLO M60 15 0:49:28:00 15 1:15:06:00 15 0:22:27:00 2:27:01:00

ŽENSKE

Št. št. Mesto Priimek in ime Klubali kraj Država Ktg. # TEK 1 # KOLESARJENJE # TEK 2 SKUPNI ČAS
104 1 HERLICH MIŠA SLO Z21 3 0:38:05:00 2 1:00:00:00 1 0:15:26:00 1:53:31:00
47 2 KOZJEK NADA NOVICE-EX SLO Z21 2 0:36:57:00 3 1:00:54:00 2 0:15:53:00 1:53:44:00
116 3 AŽMAN DARJA TK TRIGLA SLO Z21 4 0:38:57:00 1 1:58:51:00 3 0:16:09:00 1:53:57:00
106 4 PERŠE LIDIJA TK BOHINJ SLO Z21 1 0:36:49:00 4 1:07:04:00 4 0:17:12:00 2:01:05:00

:00