Slovenski pokal v duatlonu

Rezultati absolutno

Mesto Št. št. Priimek in Ime Kat. Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1. 114 JURAJA SAŠO CI RIBNICA 0:30:19 1 0:52:18 1 0:16:32 11 1:39:08
2. 123 DOLENC KLEME.N CL NOVICE EXTREM 0:31:03 2 0:56:39 8 0:14:03 1 1:41:44 0:02:35
3. 110 KOVAČ MATJAŽ CL TRIWAY 0:33:55 4 0:52:05 3 0:15:50 7 1:42:39 0:03:30
4. 121 KONČINA SREČO VI NOVICE EXTREM 0:31:57 3 0:56:31 7 0:14:30 2 1:42:57 0:03:49
5. 120 SLAPNlČAR MATEVŽ CI TK LJUBLJANA 0:34:13 6 0:57:16 10 0:15:02 3 1:46:31 0:07:22
6. 105 ARBAJTER GREGA CI TRISPORT 0:37:55 17 0:52:20 2 0:16:56 15 1:47:10 0:08:01
7. 107 ŠKUFCA MATEJ CL RIBNICA 0:36:24 9 0:55:04 4 0:16:21 9 1:47:49 0:08:40
8. 112 HAFNER FRANC V3 J. PETERNEL 0:36:50 12 0:30:17 6 0:15:42 6 1:48:48 0:09:39
9. 103 AČIMOVIČ RADO VI CELJE 0:33:57 5 0:59:35 15 0:15:27 4 1:48:59 0:09:50
10. 117 ŠKRLEP ANTON V3 TRISPORT KAMNIK 0:36:49 10 0:55:45 5 0:16:29 10 1:49:02 0:09:54
11. 122 PISK .JERNEJ ML TKL 0:35:48 8 0:57:35 11 0:15:50 8 1:49:12 0:10:03
12. 125 KOGOVŠEK STANE VI NOVICE EXTREM 0:36:50 13 0:57:03 9 0:16:50 14 1:50:43 0:11:34
13. 126 EKART VIKTOR VI STOP TEAM 0:36:49 11 0:59:11 14 0:15:41 5 1:51:41 0:12:32
14. 115 ŽABJEK SIMONA CA BAUER 0:37:21 15 1:01:27 16 0:17:19 16 1:56:07 0:16:59
15. 113 PIRC MARKO VI 0:37:08 14 1:03:11 18 0:16:04 12 1:57:01 0:17:52
16. 127 ERŽEN ROMAN CL 0:41:49 22 0:58:35 13 0:18:53 18 1:59:16 0:20:07
17. 101 MEDVEŠČEK KAREL V4 BOHINJ 0:40:14 18 1:02:20 17 0:18:26 17 2:00:59 0:21:50
18. 119 KRIŠTOFIČ DRAGO V3 BOHINJ 0:37:45 16 1:08:41 21 0:16:48 13 2:03:14 0:24:05
19. 104 ZORE GREGA ML TRISPORT 0:34:30 7 0:58:08 12 0:31:34 28 2:04:11 0:25:02
20. 102 HROVAT FRANC V5 BOHINJ 0:41:40 21 1:04:49 19 0:19:24 19 2:05:53 0:26:44
21. 124 UŠENIČNIK GREGOR CL 0:41:38 20 1:08:39 20 0:19:57 21 2:10:13 0:31:04
22. 116 ŠTOPAR MAKS V4 BOHINJ 0:40:45 19 1:09:23 24 0:20:15 22 2:10:22 0:31:13
23. 109 FUCHS MATJAŽ V2 NOVICE EXTREM 0:42:33 24 1:12:56 25 0:19:44 20 2:15:13 0:36:04
24. 106 BOROVNIK MATEVŽ ML TRISPORT 0:42:22 23 1:08:46 22 0:24:44 25 2:15:51 0:36:42
25. 118 KROFI DRAGO V3 TRIGLAV 0:46:50 25 1:09:10 23 0:25:42 27 2:21:41 0:42:32
26. 108 ŠTUKELJ TOMAŽ CI RIBNICA 0:49:34 27 1:13:02 26 0:22:27 23 2:25:02 0:45:53
27. 111 VIDIC SANDI CI DOLEN. TOPLICE 0:48:50 26 1:16:23 27 0:25:35 26 2:30:48 0:51:39
28. 128 ZUPAN KATJA CA 0:52:29 28 1:20:35 28 0:23:09 24 2:36:12 0:57:03

Kategorija: Člani

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8 km # Kolo 35 km # Kolo 35 km # Skupno
1. 114 JURAJA SAŠO RIBNICA 0:30:19 1 0:52:18 1 0:16:32 5 1:39:08
2. 123 DOLENC KLEMEN NOVICE EXTREM 0:31:03 2 0:56:39 5 0:14:03 1 1:41:44
3. 110 KOVAČ MATJAŽ TRIWAY 0:33:55 3 0:52:54 3 0:15:50 3 1:42:39
4. 120 SLAPNIČAR MATEVŽ TK LJUBI JANA 0:34:13 4 0:57:16 6 0:15:02 2 1:46:31
5. 105 ARBAJTER GRFGA TRISPORT 0:37:55 6 0:52:20 2 0:16:56 6 1:47:10
6. 107 ŠKUFCA MATEJ RIBNICA 0:36:24 5 0:55:04 4 0:16:21 4 1:47:49
7. 127 ERŽEN ROMAN 0:41:49 8 0:58:35 7 0:18:53 7 1:59:16
8. 124 USENIČNIK GREGOR 0:41:38 7 1:08:39 8 0:19:57 8 2:10:13
9. 108 ŠTUKELJ TOMAŽ RIBNICA 0:49:34 10 1:13:02 9 0:22:27 9 2:25:02
10. 111 VIDIC SANDI DOLEN. TOPLICE 0:48:50 9 1:16:23 10 0:25:35 10 2:30:48

Kategorija: Članice

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 115 ŽABJEK SIMONA BAUER 0:37:21 1 1:01:27 1 0:17:19 1 1:56:07
2. 128 ZUPAN KATJA 0:52:29 2 1:20:35 2 0:23:09 2 2:36:12

Kategorija: Mladinci

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 122 PISK JERNEJ TKL 0:35:48 2 0:57:35 1 0:15:50 1 1:49:12
2. 104 ZORE GREGA TRISPORT 0:34:30 1 0:58:05 2 0:31:34 3 2:04:11
3. 106 BOROVNIK MATEVŽ TRISPORT 0:42:22 3 1:08:46 3 0:24:44 2 2:15:51

Kategorija: Veterani 1

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 121 KONČINA SREČO NOVICE EXTREM 0:31:57 1 0:56:31 1 0:14:30 1 1:42:57
2. 103 AČIMOVIČ RADO CELJE 0:33:57 2 0:59:35 4 0:13:27 2 1:48:59
3. 125 KOGOVŠEK STANE NOVICE EXTREM 0:36:50 4 0:57:03 2 0:16:50 5 1:50:43
4. 126 EKART VIKTOR STOP TEAM 0:36:49 3 0:59:11 3 0:15:41 3 1:51:41
5. 113 PIRC MARKO 0:37:08 5 1:03:11 5 1:16:43 4 1:57:01

Kategorija: Veterani 2

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 109 FUCHS MATJAŽ NOVICE EXTREM 0:42:33 1 1:12:56 1 0:19:44 1 2:15:13

Kategorija: Veterani 3

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 112 HAFNER FRANC J PETERNEL 0:36:5 2 0:56:17 2 0:15:42 1 1.48:48
2. 117 ŠKRLEP ANTON TRISPORT KAMNik 0:36:49 1 0:55:45 1 0:16:29 2 1:49:02
3. 119 KRIŠTOFIČ DRAGO BOHINJ 0:37:45 3 1:08:4 3 0:16:48 3 2:03:14
4. 118 KROFI DRAGO TRIGLAV 0:46:50 4 1:09:10 4 0:25:42 4 2:21:41

Kategorija: Veterani 4

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 101 MEDVEŠČEK KAREL BOHINJ 0:40:14 1 1:02:20 1 0:18:26 1 2:00:59
2. 116 STOPAR MAKS BOHINJ 0:40:45 2 1:09:23 2 0:20:15 2 2:10:22

Kategorija: Veterani 5

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 102 HROVAT FRANC BOHINJ 0:41:40 1 1:04:49 1 0:19:24 1 2:05:53

V. Mednarodni medicinski duatlon

Kategorija: Moški 25

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 6 BOFFERLE RUDI ŠD DOL. TOPLICE 0:39:10 1 1:03:12 1 1 0:13:55 1 2:01:17

Kategorija: Moški 30

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1. 11 KLINAR TOMAŽ KOMENDA 0:42:56 1 1:01:51 1 0:20:12 1 2:04:58
2. 17 BRECELJ JERNEJ LJUBLJANA 0:45:14 2 1:15:19 2 0:28:12 2 2:29:05 0:24:07

Kategorija: Moški 45

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 5 BIZJAK BOLESLAV ROG. SLATINA 0:49:44 1 1:22:04 1 0:26:25 1 2:38:13

Kategorija: Moški 50

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1. 1 ŠRIMAC ANTUN MTS GORENJE 0:42:30 1 1:11:27 1 0:24:16 2 2:18:12
2. 10 LOVŠE MITJA LENART 0:49:18 2 1:15:30 2 0:23:28 1 2:28:15 0:10:03

Kategorija: Moški 60

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1. 4 HORVAT MATIJA NOVICE EXTREM 0:44:09 1 1:05:09 1 0:20:03 1 2:09:21
2. 8 ŠKAPIN RUDI TRIATLET CELJE 0:47:40 2 1:08:06 2 0:24:25 3 2:20:11 0:10:49
3. 3 VELIČKOVIČ MILIVOJ KRANJ 0:50:26 3 1:10:00 3 0:23:01 2 2:23:26 0:14:05

Kategorija: Moški 70

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 16 TURK JOSIP TKL 1:02:25 1 1:21:32 1 0:28:19 1 2:52:16

Kategorija: Ženske 25

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 15 AMBROŽIČ JANA POSTOJNA 0:46:51 1 1:09:13 1 0:21:54 1 2:17:57

Kategorija: Ženske 30

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1. 2 ŠVENT KUČINA NATAŠA RADOVLJICA 0:43:17 1 1:19:08 2 0:22:11 2 2:24:36
2. 13 TOZON KRISTINA VRHNIKA 0:50:04 2 1:17:35 1 0:22:10 1 2:29:49 0:05:13
3. 12 PINTAR PETRA LJUBLJANA 0:52:18 3 1:22:52 3 0:23:09 3 2:38:18 0:13:42

Katgorija: Ženske 35

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 14 ROTOVNIK KOZJEK NADA NOVICE EXTREM 0:37:46 1 1:04:00 1 0:17:06 1 1:58:51

Kategorija: Ženske 40

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 7 STARC BRBEDA LJUBLJANA 0:42:17 1 1:07:26 1 0:20:55 1 2:10:38

Kategorija: Ženske 55

Mesto Št. št. Priimek in Ime Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj
1. 9 ŠKAPIN MARTA TRIATLET CELJE 0:50:05 1 1:22:54 1 0:23:46 1 2:36:44

Rezultati absolutno

Mesto Št. št. Priimek in Ime Kat. Klub Tek 8km # Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1. 14 ROTOVNIK KOZJEK NADA TW35 NOVICE EXTREM 0:37:46 1 1:04:00 3 0:17:06 1 1:58:51
2. 6 BOFFERLE RUDI TM25 ŠD DOL. TOPICE 0:39:10 2 1:03:12 2 0:18:55 2 2:01:17 0:02:25
3. 11 KLINAR TOMAŽ TM30 KOMENDA 0:42:56 5 1:01:51 1 0:20:12 4 2:04:58 0:06: 06
4. 4 HORVAT MATIJA TM60 NOVICE EXTREM 0:44:09 7 1:05:09 4 0:20:03 3 2:09:21 0:10:30
5. 7 STARC BREDA TW40 LJUBLJANA 0:42:17 3 1:07:26 5 0:20:55 5 2:10:38 0:11:47
6. 15 AMBROŽIČ JANA TW25 POSTOJNA 0:46:51 9 1:09:13 7 0:21:54 6 2:17:57 0:19:05
7. 1 SRIMAC ANTUN TM50 MTS GORENJE 0:42:30 4 1:11:27 9 0:24:16 13 2:18:12 0:19:20
8. 8 ŠKAPIN RUDI TM60 TRIATLET CELJE 0:47:40 10 1:08:06 6 0:24:25 14 2:20:11 0:21:19
9. 3 VELIČKOVIČ MILIVOJ tm60 KRANJ 0:50:26 15 1:10:00 8 0:23:01 9 2:23:26 0:24:35
10. 2 ŠVENT KUČINA NATAŠA TW30 RADOVLJICA 0:43:17 6 1:19:08 13 0:22:11 8 2:24:36 0:25:44
11. 10 LOVŠE MITJA TM50 LENART 0:49:18 11 1:15:30 11 0:23:28 11 2:28:15 0:29:24
12. 17 BRECELJ JERNEJ TM30 LJUBLJANA 0:45:14 8 1:15:19 10 0:28:32 17 2:29:05 0:30 :14
13. 13 TOZON KRISTINA TW30 VRHNIKA 0:50:04 13 1:17:35 12 0:22:10 7 2:29:49 0:30:58
14. 9 ŠKAPIN MARTA TW55 TRIATLET CELJE 0:50:05 14 1:22:54 17 0:23:46 12 2:36:44 0:37:52
15. 5 BIZJAK BOLESLAV TM45 ROG. SLATINA 0:49:44 12 1:22:04 15 0:26:25 15 2:38:13 0:39:22
16. 12 PINTAR PETRA TW30 LJUBLJANA 0:52:18 16 1:22 52 16 0:23:09 10 2:38:18 0:39:27
17. 16 TURK JOSIP TM70 TKL 1:02:25 17 1:21:32 14 0:28:19 16 2:52:16 0:53:25