SLOVENSKI POKAL V DUATLONU

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV

Mesto Št. št. Priimek in ime Kat. Klub Tek 8 km Kolo 35 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost. Odstopi:
1 . 18 ŽEPIČ DAMJAN CL TK RIBNICA 29’52” 1 50’57” 1 13’04” 1 1h33’53”
2 . 3 KROMAR DAMIJAN CL TK RIBNICA 30’56” 3 52’58” 2 13’45” 2 1h37’39” + 03’45”
3 . 16 SLAPNIK DAMJAN CL TRISPORT 30’56” 2 55’11” 8 14’08” 3 1h40’14” + 06’21”
4 . 1 PETELIN MILOŠ CL TK RIBNICA 34’34” 8 54’08” 7 14’37” 6 1h43’18” + 09’24”
5 . 2 ŠKUFCA MATEJ CL TK RIBNICA 34’37” 9 54’05” 6 15’23” 9 1h44’05” + 10’11”
6 . 10 MOČNIK ERIK CL TRISPORT 32’17” 4 55’36” 9 16’45” 15 1h44’37” + 10’44”
7 . 12 SLAPNIČAR MATEVŽ CL NOVICE EXTREM 36’46” 15 53’37” 4 14’36” 5 1h44’58” + 11’04”
8 . 14 SPRUK SIMON CL TRISPORT 34’31” 5 55’53” 11 14’51” 7 1h45’14” + 11’20”
9 . 20 ROMŠAK MATIC CL TRISPORT 34’32” 6 55’52” 10 15’10” 8 1h45’34” + 11’41”
10 . 8 ŠKRLEP ANTON V3 TRISPORT KAMNIK 36’37” 14 53’45” 5 15’56” 12 1h46’17” + 12’24”
11 . 6 DEBENEC BOJAN VI ŠRK KOVINOTEHN 37’04” 17 53’21” 3 16’50” 17 1h47’15” + 13’21”
12. 5 BENČINA MATEJ ML TK RIBNTCA 34’33” 7 58’44” 16 16’19” 13 1h49’36” + 15’42”
13 . 4 PUST ERVIN CL TK RIBNICA 36’51” 16 57’13” 14 16’36” 14 1h50’39” + 16’46”
14 . 27 EKART VIKTOR VI TRISPORT 35’41” 10 1hOO’55” 19 14’26” 4 1h51’01” + 17’08”
15 . 103 KRAVOS GREGOR CL MEDICUS 38’39” 23 56’16” 12 17’04” 19 1h51’58” + 18’05”
16 . 11 JENKO UROŠ CL 35’47” 11 1h01’06” 21 15’33” 10 1h52’25” + 18’32”
17 . 22 LESKOVŠEK TOMAŽ VI TRISPORT 36’36” 13 1h01’05” 20 15’45” 11 1h53’25” + 19’32”
18 . 9 PODGORŠEK ALEŠ CL TRISPORT KAMNIK 36’01” 12 58’12” 15 19’25” 26 1h53’37” + 19’44”
19 . 108 PIRC IGOR VI CELJE 37’26” 18 1h00’45” 18 17’25” 21 1h55’35” + 21’42”
20 . 26 HRIBAR DOMEN ML TRISPORT 41’47” 26 56’37” 13 17’46” 22 1h56’09” + 22’16”
21 . 115 KLINAR TOMAŽ CL KOMENDA 39’05” 24 59’50″ 17 18’20” 23 1h57’15” + 23’22”
22 . 118 HOFFERLE RUDI CL ŠD. DOL. TOPLICE 38’33” 22 1 h01’39” 22 17’24” 20 1h57’36” + 23’43”
23 . 111 ROTOVNIK KOZJEK NADA CA NOVICE EXTREM 38’08” 21 1h04’25” 24 16’52” 18 1h59’25” + 25’32”
24 . 13 KRIŠTOFIČ MARE V3 BOHINJ 38’04” 20 1h07’24” 29 16’45” 16 2h02’13” + 28’19”
25 . 21 KERN ROMAN CL TRISPORT 40’17” 25 1h04’32” 25 18’20” 24 2h03’09” + 29’15”
26 . 23 BIZJAK ZDRAVKO VI 42’16” 27 1h02’24” 23 19’32” 27 2h04’11” + 30’18”
27 . 101 ŠOSTERIČ ALEKSANDER VI LENART 37’33” 19 1h10’06” 35 19’04” 25 2h06’43” + 32’50”
28 . 19 HROVAT FRANC V5 TRIATLON BOHINJ 43’07” 29 1h04’52” 26 20’11” 28 2h08’09” + 34’15”
29 . 25 KROFL DRAGO V3 TRIGLAV 43’47” 30 1h07’15” 28 22’20” 40 2h13’22” + 39’29”
30 . 116 SRIMAC ANTON V3 MEDICUS 42’32” 28 1h11’13” 36 20’40” 32 2h14’24” + 40’31”
31. 119 BRECELJ JERNEJ CL LJUBLJANA 45’13” 31 1h09’31” 34 21’04” 33 2h15’48” + 41’54”
32 . 117 AMBROŽIČJANA CA SB IZOLA 46’12” 36 1h08’44” 31 21’34” 36 2h16’29” + 42’36”
33 . 120 KNAP BOJAN VI NOVICE EXTREM 45’14” 32 1h08’50” 32 22’26” 41 2h16’30” + 42’37”
34 . 113 ŠKAPIN RUDI V5 TRIATLET CELJE 46’13” 37 1h08’31” 30 22’10” 38 2h16’53” + 43’00”
35 . 104 BOSTIČIGOR V3 ZD ČRNOMELJ 45’39” 34 1h12’20” 37 20’31” 30 2h18’29” + 44’35”
36 . 102 ALPNER FANI CA TRISPORT 50’19” 40 1h06’58” 27 21’12” 35 2h18’29” + 44’36”
37 . 105 VRABIČ DRAŠKO VI ZD VELENJE 46’11” 35 1h15’03” 38 21’08” 34 2h22’21” + 48’28’’
38. 121 VELIČKOVIČ MILIVOJ V5 TK KRANJ 51’21” 43 1h08’50” 33 22’13” 39 2h22’24” + 48’31”
39 . 7 LAMPE UROŠ V5 TRIATLON L.TUBL.T 45’24” 33 1h17’19” 41 22’06″ 37 2h24’49” + 50’56”
40 . 109 PINTAR PETRA CA MEDICUS 47’26” 39 1h18’13” 42 20’26” 29 2h26’05” + 52’11”
41 . 110 TOZON KRISTINA CA MEDICUS 47’17” 38 1h18’22” 43 20’35” 31 2h26’14” + 52’21”
42 15 ČERNIVEC LADO V5 TRIATLON LJUBLJ 50’46” 42 1h15’58’’ 39 23’44” 43 2h30’27” + 56’33”
43 . 114 ŠKAPIN MARTA VA5 MEDICUS 50’33” 41 1h21’17” 44 22’53” 42 2h34’42” +1h00’49”
44 . 107 LOVŠE MITJA V3 LENART 56’42” 44 1h17’03″ 40 25’06” 44 2h38’50” + 1h04’57”
17 DOLENC KLEME CL NOVICE EXTREME O
24 STOPAR MAKS V3 TK BOHINJ O