ABSOLUTNA RAZVRSTITEV

Mesto St. št. Priimek in ime Kat. Klub Tek 10 km # Kolo 34 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost. Odstop:
1 . 39 DOLENC KLEMEN CL NOVICE EXTREM 34’43” -1 58’14” -5 09’47” -1 1h42’44”
2 . 22 ROMŠAK MATIC CL ŠD TRISPORT 36’02” -4 56’53” -3 12’58” -3 1h45’53” + 03’09”
3 . 7 PIRC FRANC CL EXSTREM NOVICE 34’44” -2 58’14’ -6 12’56” -2 1h45’54” + 03’10”
4 . 2 IKIČ GORAN CL ETIKETA 36’11” -6 56’49” -2 13’38” -4 1h46’38” + 03’54”
5 . 35 BENČINA MATEJ CL TK RIBNICA 35’40” -3 1h00’47” -10 16’38” -7 1h53’05” + 10’21”
6 . 34 ŠKUFCA MATEJ CL TK RIBNICA 38’58” -15 56’34” -1 17’50” -16 1h53’22” + 10’38”
7 . 11 ERLIH SAŠA CL TK MARIBOR 36’36” -8 1h01’18” -13 15’51” -5 1h53’45” + 11’01”
8 . 23 BERTONCELJ UROŠ CL STARMAN 36’04” -5 1h01’05” -12 16’51” -10 1h54’00” + 11’16”
9 . 27 JANEŽIČ GREGOR CL TK RIBNICA 38’24” -11 58’08” -4 17’58” -17 1h54’30” + 11’46”
10 . 17 RIJAVEC ALEŠ CL ŠD LONČAR 36’33” -7 1h01’31” -14 16’34” -6 1h54’38” + 11’54”
11 . 12 JENKO UROŠ CL TK RIBNICA 37’16” -9 1h01’59” -18 16’42” -9 1h55’57” + 13’13”
12 . 10 AČIMOVIČ RADO V2 TK CELEIA 39’03” -16 1h00’40” -8 16’40” -8 1h56’23” + 13’39’
13 . 8 BEČAN MARKO CL STARMAN ŠKOFJA 38’38” -14 1h00’58” -11 16’52” -11 1h56’28” + 13’44’
14 . 6 BAVDEK DARE V1 38’34” -13 1h01’57” -17 16’58’ -12 1h57’29” + 14’45”
15 . 38 SLAPNIČAR MATEVŽ CL TK RIBNICA 40’13” -20 1h02’37” -21 17’24” -14 2h00’14” + 17’30”
16 . 104 SVENŠEK FRANCI CL MEDICUS 41’34” -22 1h00’42” -9 18’47” -19 2h01’03” + 18’19”
17 . 32 ŠKRLEP ANTON V3 TRISPORT 42’24” -24 1h00’33” -7 20’08” -28 2h03’05” + 20’21”
18 . 107 DOLGAN BOŠTJAN CL TK LJUBLJANA 38’33” -12 1h06’19” -28 18’51” -20 2h03’43” + 20’59”
19 . 103 KRAVOS GREGOR CL MEDICUS 43’14” -30 1h01’47” -16 18’58” -21 2h03’59” + 21’15”
20 . 18 PUST ERVIN CL TK RIBNICA 40’15” -21 1h03’44” -22 20’10” -29 2h04’09” + 21’25”
21 . 20 ERŽEN ROMAN CL TK RIBNICA 42’52” -27 1h02’09” -19 19’18” -23 2h04’19” + 21’35”
22 . 110 KLINAR TOMAŽ CL MEDICUS 43’05” -29 1h01’42” -15 19’55” -26 2h04’42” + 21’58”
23 . 5 MIHELJ RAJKO V1 TK LJUBLJANA 39’05” -17 1h08’03” -30 17’40” -15 2h04’48” + 22’04”
24 . 19 ŽAGAR ANTON V2 TK RIBNICA 40’05” -19 1h06’57” -29 19’15” -22 2h06’17” + 23’33”
25 . 115 ROTOVNIK KOZJEK NADA CA NOVICE EXTREM 40’01” -18 1h08’47” -33 18’05” -18 2h06’53” + 24’09”
26 . 26 BOZI KARNO CL TK MARIBOR 43’02” -28 1h04’38” -23 20’48” -30 2h08’28” + 25’44”
27 . 119 EKART VIKTOR V1 TRISPORT 38’08” -10 1h14’19” -38 17’01” -13 2h09’28” + 26’44”
28 . 102 HAJDINJAK ROBERT CL MTB TRBOVLJE 44’49” -34 1h02’27” -20 22’34” -35 2h09’50” + 27’06”
29 . 29 BIZJAK ZDRAVKO V2 PODGORJE 42’33” -26 1h05’39” -26 21’38” -33 2h09’50” + 27’06”
30 . 13 GJEREK SREČO V1 GROSUPLJE 41’51” -23 1h08’44” -32 19’47” -25 2h10’22” + 27’38”
31 . 28 AREH ROK CL SELEKT PRO 42’32” -25 1h05’33” -25 23’05” -38 2h11’10” + 28’26”
32 . 15 IVANČIČ SANDI CL TRISPORT 44’30” -33 1h05’54” -27 21’53” -34 2h12’17” + 29’33”
33 . 1 POLJANŠEK BORUT CL ETIKETA 45’07” -36 1h04’42” -24 22’37” -36 2h12’26” + 29’42”
34 . 30 GROSS SAMO V1 TK LJUBLJANA 43’41” -31 1h10’23” -34 21’28” -32 2h15’32” + 32’48”
35 . 3 RAJTERIČ MITJA CL 45’28” -37 1h08’12” -31 26’14” -49 2h19’54” + 37’10”
36 . 16 RAŽMAN MIROSLAV V2 TK BOHINJ 44’56” -35 1h19’20” -49 20’05” -27 2h24’21” + 41’37”
37 . 31 KROFL DRAGO V4 TK TRIGLAV 47’31” -39 1h13’18” -37 24’52” -45 2h25’41” + 42’57”
38 . 14 NAGLIČ ROMAN CL TK TRIGLAV 49’37” -43 1h11’45” -35 24’41” -44 2h26’03” + 43’19”
39 . 106 VALENTA LIDIJA CA LEKARNA TRŽIČ 49’03” -42 1h15’10” -40 23’33” -40 2h27’46” + 45 02”
40 . 108 KRESE VILI V1 KRIŽE 48’04” -41 1h20’32” -52 19’33” -24 2h28’09” + 45’25”
41 . 118 AMBROŽIČ JANA CA MEDICUS 50’08” -45 1h14’37” -39 23’32” -39 2h28’17” + 45’33”
42 . 105 LABIČ NIKOLA CL DRAVOGRAD 51’48” -49 1h13’01” -36 23’51” -41 2h28’40” + 45’56”
43 . 21 KRIŠTOFIČ MARE V3 TK BOHINJ 46’17” -38 1h21’36” -53 20’59” -31 2h28’52” + 46’08”
44 . 25 BOROVINŠEK MLADEN V2 TK MARIBOR 50’51” -47 1h15’13” -41 22’53” -37 2h28’57” + 46’13”
45 . 114 BOSTIČ IGOR V3 ZD ČRNOMELJ 50’17” -46 1h17’15” -46 24’27” -43 2h31’59” + 49’15”
46 . 36 BAMBIČ GORAN CL 47’32” -40 1h16’31” -44 30’31” -55 2h34’34” + 51’50”
47 . 109 COKAN FRANC V4 ZDA BELLWEU 50’06” -44 1h19’25” -50 25’12” -46 2h34’43” + 51’59”
48 . 4 RAJTERIČ ALJOŠA CL 43’48” -32 1h18’42” -48 32’40” -57 2h35’10” + 52’26”
49 . 120 BRECELJ JERNEJ CL MEDICUS 51’34” -48 1h17’47” -47 26’11” -48 2h35’32” + 52’48”
50 . 116 KNAP BOJAN V1 MEDICUS 54’37” -53 1h16’31” -45 25’39” -47 2h36’47” + 54’03”
51. 113 ALPNER FANI CA TRISPORT 57’27” -54 1h15’16” -42 27’02” -50 2h39’45” + 57’01”
25. 101 VELIČKOVIČ MILIVOJ V4 TRIATLON KRANJ 58’55” -56 1h16’14” -43 27’16” -51 2h42’25” + 59’41”
35. 112 ŠKAPIN RUDI V4 MEDICUS 53’05” -51 1h19’25” -51 32′ 13” -56 2h44’43” + 1h01’59”
45. 117 PINTAR PETRA CA MEDICUS 53’41” -52 1h27’19” -54 24’19” -42 2h45’19” + 1h02’35”
55. 121 BRECELJ ALEŠ V4 ROBERT KUKOVE 53’02” -50 1h31’32” -56 27’19” -53 2h51’53” + 1h09’09”
65. 24 ČERNIVEC LADO V4 TRIATLON LJUBLJ 1h01’03” -57 1h30’59” -55 28’49” -54 3h00’51” + 1h18’07”
75. 111 ŠKAPIN MARTA VA3 MEDICUS 57’28” -55 1h37’42” -57 27’16” -52 3h02’26” + 1h19’42”
85. 122 TURK JOSIP V4 MEDICUS 1h30’35” -58 1h50’56” -58 41’58” -58 4h03’29” + 2h20’45”
9 JERŠIN JURIJ CL ŠD KRANJSKA GORA O
33 ZORE GREGA CL TRISPORT O

RAZVRSTITEV PO KATEGORIJAH

ČLANI

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 10 km # Kolo 34 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 39 DOLENC KLEMEN NOVICE EXTREM 34’43” -1 58’14” -5 09’47” -1 1h42’44”
2 . 22 ROMŠAK MATIC ŠD TRISPORT 36’02” -4 56’53” -3 12’58” -3 1h45’53” + 03’09”
3 . 7 PIRC FRANC EXSTREM NOVICE 34’44” -2 58’14” -6 12’56” -2 1h45’54” + 03’10”
4 . 2 IKIČ GORAN ETIKETA 3611′ -6 56’49” -2 13’38” -4 1h46’38” + 03’54”
5 . 35 BENČINA MATEJ TK RIBNICA 35’40” -3 1h00’47” -8 16’38” -7 1h53’05” + 10’21”
6 . 34 ŠKUFCA MATEJ TK RIBNICA 38’58” -13 56’34” -1 17’50” -12 1h53’22” + 10’38”
7 . 11 ERLIH SAŠA TK MARIBOR 36’36” -8 1h01’18” -11 15’51” -5 1h53’45” + 11’01”
8 . 23 BERTONCELJ UROŠ STARMAN 36’04” -5 1h01’05” -10 16’51” -9 1h54’00” + 11’16”
9 . 27 JANEŽIČ GREGOR TK RIBNICA 38’24” -10 58’08” -4 17’58” -13 1h54’30” + 11’46”
10 . 17 RIJAVEC ALEŠ ŠD LONČAR 36’33” -7 1h01’31” -12 16’34” -6 1h54’38” + 11’54”
11 . 12 JENKO UROŠ TK RIBNICA 37’16” -9 1h01’59” -15 16’42” -8 1h55’57” + 13’13”
12 . 8 BEČAN MARKO STARMAN ŠKOFJA 38’38” -12 1h00’58” -9 16’52” -10 1h56’28” + 13’44”
13 . 38 SLAPNIČAR MATEVŽ TK RIBNICA 40’13” -14 1h02’37” -18 17’24” -11 2h00’14” + 17’30”
14 . 104 SVENŠEK FRANCI MEDICUS 41’34” -16 1h00’42” -7 18’47” -14 2h01’03” + 18’19”
15 . 107 DOLGAN BOŠTJAN TK LJUBLJANA 38’33” -11 1h06’19” -24 18’51” -15 2h03’43” + 20’59”
16 . 103 KRAVOS GREGOR MEDICUS 43’14” -21 1h01’47” -14 18’58” -16 2h03’59” + 21’15”
17 . 18 PUST ERVIN TK RIBNICA 40’15” -15 1h03’44” -19 20’10” -19 2h04’09” + 21’25”
18 . 20 ERŽEN ROMAN TK RIBNICA 42’52” -18 1h02’09” -16 1918” -17 2h04’19” + 21’35”
19 . 110 KLINAR TOMAŽ MEDICUS 43’05” -20 1h01’42” -13 19’55” -18 2h04’42” + 21’58”
20. 26 BOZI KARNO TK MARIBOR 43’02” -19 1h04’38” -20 20’48” -20 2h08’28” + 25’44”
21 . 102 HAJDINJAK ROBERT MTB TRBOVLJE 44’49” -24 1h02’27” -17 22’34” -22 2h09’50” + 27’06”
22 . 28 AREH ROK SELEKT PRO 42’32” -17 1h05’33” -22 23’05” -24 2h11’10” + 28’26”
23. 15 IVANČIČ SANDI TRISPORT 44’30” -23 1h05’54” -23 21’53” -21 2h12’17” + 29’33”
24. 1 POLJANŠEK BORUT ETIKETA 45’07” -25 1h04’42” -21 22’37” -23 2h12’26” + 29’42”
25. 3 RAJTERIČ MITJA 45’28” -26 1h08’12” -25 26’14” -28 2h19’54” + 37’10”
26. 14 NAGLIČ ROMAN TK TRIGLAV 49’37” -28 1h11’45” -26 24’41” -26 2h26’03” + 43’19”
27. 105 LABIČ NIKOLA DRAVOGRAD 51’48” -30 1h13’01” -27 23’51” -25 2h28’40” + 45’56”
28. 36 BAMBIČ GORAN 47’32” -27 1h16’31” -28 30’31” -29 2h34’34” + 51’50”
29. 4 RAJTERIČ ALJOŠA 43’48” -22 1h18’42” -30 32’40” -30 2h35’10” + 52’26”
30 . 120 BRECELJ JERNEJ MEDICUS “51’34″”” -29 1h17’47” -29 26’11” -27 2h35’32” +52’48”

ČLANICE

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 10 km # Kolo 34 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 115 ROTOVNIK KOZJEK NADA NOVICE EXTREM 40’01” -1 1h08’47” -1 18’05” -1 2h06’53”
2 . 106 VALENTA LIDIJA LEKARNA TRŽIČ 49’03” -2 1h15’10” -3 23’33” -3 2h27’46” +20’53”
3 . 118 AMBROŽIČ JANA MEDICUS 50’08” -3 1h14’37” -2 23’32” -2 2h28’17” “+ 21’24″””
4 . 113 ALPNER FANI TRISPORT 57’27” -5 1h15’16” -4 27’02” -5 2h39’45” + 32’52”
5 . 117 PINTAR PETRA MEDICUS 53’41” -4 1h27’19” -5 24’19” -4 2h45’19” + 38’26’

VETERANI I

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 10 km # Kolo 34 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 6 BAVDEK DARE 38’34” -2 1h01’57” -1 16’58” -1 1h57’29”
2 . 5 MIHELJ RAJKO TK LJUBLJANA 39’05” -3 1h08’03” -2 17’40” -3 2h04’48” + 07’19”
3 . 119 EKART VIKTOR TRISPORT 38’08” -1 1h14’19” -5 17’01” -2 2h09’28” “+ 11’59″””
4 . 13 GJEREK SREČO GROSUPLJE 41’51” -4 1h08’44” -3 19’47” -5 2h10’22” + 12’53”
5 . 30 GROSS SAMO TK LJUBLJANA 43’41” -5 1h10’23” -4 21’28” -6 2h15’32” + 18’03”
6 . 108 KRESE VILI KRIŽE 48’04” -6 1h20’32” -7 19’33” -4 2h28’09” + 30’40”
7 . 116 KNAP BOJAN MEDICUS 54’37” -7 1h16’31” -6 25’39” -7 2h36’47” + 39’18”

VETERANI II

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 10 km # Kolo 34 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 10 AČIMOVIČ RADO TK CELEIA 39’03” -1 1h00’40” -1 16’40” -1 1h56’23”
2 . 19 ŽAGAR ANTON TK RIBNICA 40’05” -2 1h06’57” -3 19’15” -2 2h06’17” + 09’54”
3 . 29 BIZJAK ZDRAVKO PODGORJE 42’33” -3 1h05’39” -2 21’38” -4 2h09’50” + 13’27”
4 . 16 RAŽMAN MIROSLAV TK BOHINJ 44’56” -4 1h19’20” -5 20’05” -3 2h24’21” + 27’58”
5 . 25 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR 50’51” -5 1h15’13’ -4 22’53” -5 2h28’57” + 32’34”

VETERANI III

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 10 km # Kolo 34 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 32 ŠKRLEP ANTON TRISPORT 42’24” -1 1h00’33” -1 20’08” -1 2h03’05”
2 . 21 KRIŠTOFIČ MARE TK BOHINJ 46’17” -2 1h21’36” -3 20’59” -2 2h28’52” + 25’47”
3 . 114 BOSTIČ IGOR ZD ČRNOMELJ 50’17” -3 1h17’15” -2 24’27” -3 2h31’59” + 28’54”

VETERANI IV

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 10 km # Kolo 34 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 31 KROFL DRAGO TK TRIGLAV 47’31” -1 1h13’18” -1 24’52” -1 2h25’41”
2 . 109 COKAN FRANC ZDA BELLWEU 50’06” -2 1h19’25” -3 25’12” -2 2h34’43” + 09’02”
3 . 101 VELIČKOVIČ MILIVOJ TRIATLON KRANJ 58’55” -5 1h16’14” -2 27’16” -3 2h42’25” + 16’44”
4 . 112 ŠKAPIN RUDI MEDICUS 53’05” -4 1h19’25” -4 32′ 13” -6 2h44’43” + 19’02”
5 . 121 BRECELJ ALEŠ ROBERT KUKOVEC 53’02” -3 1h31’32” -6 27’19” -4 2h51’53” + 26’12”
6 . 24 ČERNIVEC LADO TRIATLON LJUBLJ 1h01’03” -6 1h30’59” -5 28’49” -5 3h00’51” + 35’10”
7 . 122 TURK JOSIP MEDICUS 1h30’35” -7 1h50’56” -7 41’58’ -7 4h03’29” + 1h37’48”

VETERANKE III

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 10 km # Kolo 34 km # Tek 4 km # Skupaj
1 . 111 ŠKAPIN MARTA MEDICUS 57’28” -1 1h37’42” -1 27’16” -1 3h02’26”