Absolutna razvrstitev

Mesto St. št. Priimek in ime Kategorija Klub Tek 4km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 29 DOLENC KLEMEN V1 NOVICE EXTREM 13:20(1) 38:04 (1) 14:04(2) 1h05:28
2 30 PIRC FRANC CL EXSTREM NOVICE 13:21(2) 38:05 (2) 14:27(3) 1h05:52 + 23
3 28 KOS BOJAN CL EXTREM NOVICE 13:21:(3) 38:06 (3) 14:47(4) 1h06:14 + 46
4 35 ROMŠAK MATIC V1 TK TRISPORT 13:41:(5) 38:09 (5) 14:48(5) 1h06:38 + 01:09
5 19 MALAVAŠČIČ BORUT CL ETIKETA 13:23(4) 40:03 (10) 15:33:(8) 1h08:58 + 03:30
6 13 ŠILC FRANCI CL TK INLES RIKO 14:15(10) 38:59 (6) 1611:(12) 1h09:25 + 03:57
7 18 POLJANŠEK BORUT CL ETIKETA 15 08:(14) 38:08 (4) 16:31:(14) 1h09:46 + 04:18
8 7 GJEREK SREČO V1 KD GROSUPLJE 14:03(7) 40:51 (12) 14:56:(6) 1h09:49 + 04:21
9 41 CVAJNAR BOJAN V2 DUPLJE 14:14(9) 46:37 (36) 08:59(1) 1h09:50 + 04:22
10 32 HAJDINJAK ROBERT CL NOVICE EXTREM 13:42(6) 39:31 (7) 1701:(22) 1h10:13 + 04:45
11 6 VEITH MARTIN CL NEMČIJA 14:32(11) 39:56 (9) 16:06(11) 1h10:33 + 05:05
12 27 KOVAČ TOMAŽ CL 1511:(16) 41:16 (16) 16:01(10) 1h12:27 + 06:59
13 16 NAKRST NATAŠA VA1 TRISPORT 15:38:(23) 40:50 (11) 16:32:(15) 1h12:59 + 07:31
14 24 PIRC IGOR V3 MEDICUS 15:12(17) 41:34 (18) 16:22(13) 1h13:07 + 07:39
15 2 LEWANDOW SKI JANUSZ V2 POLJSKA 15:30(22) 39:53 (8) 17:45(26) 1h13:08 + 07:40
16 3 DOMANSKI HENRYK V2 POLSKA 15:10(15) 4112 :(15) 16:49(17) 1h13:10 + 07:42
17 5 LABUDZKI JACEK V1 POLSKA 14:04(8) 44:16 (25) 14:57(7) 1h13:17 + 07:49
18 11 MAKUC ROMAN CL PORTOROŽ 15:45:(24) 40:53 (13) 16:56:(20) 1h13:34 + 08:06
19 23 KIMOVEC MIHA CL KRALJEVSKI KL 15:15(19) 41:27 (17) 16:53:(19) 1h13:34 + 08:06
20 9 VIŽINTIN EVGEN CL MTB ČRNI VRH 15:16(20) 41:07 (14) 17:17(24) 1h13:40 + 08:12
21 17 DOBNIKAR MILAN CL ŠD DOBROVA 14:42(12) 44:08 (24) 15:37(9) 1h14:26 + 08:58
22 45 KOGOVŠEK STANE V2 TK SOKOL TIVOLI 16:45:(30) 42:13 (19) 1711:(23) 1h16:08 + 10:40
23 25 PEKOLJ TONI CL KŠOT 16:26(28) 42:27 (21) 17:50(27) 1h16:43 + 11:15
24 20 PELJAN MATEJ CL TEKAŠKI FORUM 16:20(26) 42:26 (20) 17:59(29) 1h16:44 + 11:16
25 14 TACOL TILEN CL ŠD DEBORA 15:21(21) 44:40 (27) 16:49(18) 1h16:49 + 11:21
26 26 REBOLJ JANEZ V1 MB 15:13(18) 44:50 (28) 16:56:(21) 1h16:58 + 11:29
27 12 LOVŠIN MARKO CL TK INLES RIKO 15:07(13) 45:38 (31) 16:43:(16) 1h17:28 + 12:00
28 31 ROGAČ MIHAEL CL LJUBLJANA 15:59(25) 44:06 (23) 17:52(28) 1h17:56 + 12:27
29 1 POTOČNIK JANEZ CL ROKOVNJAČI 16:54(32) 44:22 (26) 1816:(31) 1h19:32 + 14:04
30 15 JAMŠEK JURE CL 17:20(34) 45:07 (29) 17:40(25) 1h20:07 + 14:39
31 10 ŠRAMEL ERVIN CL TEKAŠKI FORUM 16:23(27) 45:34 (30) 18:21:(32) 1h20:18 + 14:50
32 33 CAFUN TOMAŽ V1 16:34(29) 45:57 (32) 18:01(30) 1h20:31 + 15:03
33 42 SEKAVČNIK GREGOR CL PREVALJE 16:58:(33) 43:53 (22) 20:01(35) 1h20:52 + 15:23
34 8 LUŽNIK MIHAEL V2 MEDICUS 16:53(31) 46:41 (37) 19:29:(34) 1h23:03 + 17:34
35 44 ŠKERL UROŠ CL LJUBLJANA 18:20(36) 46:31 (35) 18:52:(33) 1h23:43 + 18:14
36 21 CIZERL FRANC V2 PTUJ 17:38(35) 47:16 (39) 20:26(36) 1h25:20 + 19:52
37 36 HROVAT FRANC V6 TK BOHINJ 18:35:(39) 46:24 (33) 21:07(37) 1h26:06 + 20:38
38 22 ERCE JOŽE CL KRALJEVSKI KL. 18:28:(38) 46:30 (34) 22:26(42) 1h27:23 + 21:54
39 39 BRECELJ JERNEJ CL MEDICUS 18:54(41) 47:06 (38) 21:50(41) 1h27:50 + 22:22
40 37 KNAP BOJAN V1 MEDICUS 18:26(37) 48:23 (40) 21:22(38) 1h28:10 + 22:42
41 40 BRECELJ ALEŠ V4 MEDICUS 19:39:(42) 51:05 (42) 21:27(39) 1h32:11 + 26:43
42 43 GLOBOČNIK MARTA CA LJUBLJANA 18:38:(40) 50:30 (41) 23:49(43) 1h32:57 + 27:29
43 38 VALENTA LIDIJA CA VISOKO 20:04(43) 51:45 (43) 21:36(40) 1h33:25 + 27:56
44 34 ŠKAPIN MARTA VA5 MEDICUS 21:56:(44) 24:25(44) 1h48:20 + 27:56
45 4 PRZYLUSKA MIROSLAWA VA3 POLSKA 22:46(45) 25:20(45) 1h55:04 + 49:35

Razvrstitev po kategorijah

ČLANI

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 30 PIRC FRANC EXSTREM NOVICE 13:21 (1) 38:05 (1) 14:27 (1) 1h05:52
2 28 KOS BOJAN EXTREM NOVICE 13:21 (2) 38:06 (2) 14:47 (2) 1h06:14 + 22
3 19 MALAVAŠČIČ BORUT ETIKETA 13:23 (3) 40:03 (7) 15:33 (3) 1h08:58 + 03:06
4 13 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO 1415 :(5) 38:59 (4) 16:11 (7) 1h09:25 + 03:33
5 18 POLJANŠEK BORUT ETIKETA 15 08 :(9) 38:08 (3) 16:31 (8) 1h09:46 + 03:54
6 32 HAJDINJAK ROBERT NOVICE EXTREM 13:42 (4) 39:31 (5) 17 01:(13) 1h10:13 + 04:21
7 6 VEITH MARTIN NEMČIJA 14:32 (6) 39:56 (6) 16:06 (6) 1h10:33 + 04:41
8 27 KOVAČ TOMAŽ 15:11(10) 41:16 (10) 16:01 (5) 1h12:27 + 06:35
9 11 MAKUC ROMAN PORTOROŽ 15:45:(14) 40:53 (8) 16:56 (12) 1h13:34 + 07:42
10 23 KIMOVEC MIHA KRALJEVSKI KL 15:15(11) 41:27 (11) 16:53 :(11) 1h13:34 + 07:42
11 9 VIŽINTIN EVGEN MTB ČRNI VRH 15:16 (12) 41:07 (9) 17:17 (14) 1h13:40 + 07:48
12 17 DOBNIKAR MILAN ŠD DOBROVA 14:42 (7) 44:08 (16) 15:37 (4) 1h14:26 + 08:34
13 25 PEKOLJ TONI KŠOT 16:26:(18) 42:27 (13) 17:50 (16) 1h16:43 + 10:51
14 20 PELJAN MATEJ TEKAŠKI FORUM 16:20:(16) 42:26 (12) 17:59 (18) 1h16:44 + 10:52
15 14 TACOL TILEN ŠD DEBORA 15:21:(13) 44:40 (18) 16:49 (10) 1h16:49 + 10:57
16 12 LOVŠIN MARKO TK INLES RIKO 15:07 (8) 45:38 (21) 16:43 :(9) 1h17:28 + 11:36
17 31 ROGAČ MIHAEL LJUBLJANA 15:59(15) 44:06 (15) 17:52 (17) 1h17:56 + 12:03
18 1 POTOČNIK JANEZ ROKOVNJAČI 16:54:(19) 44:22 (17) 1816 :(19) 1h19:32 + 13:40
19 15 JAMŠEK JURE 17:20(21) 45:07 (19) 17:40 (15) 1h20:07 + 14:15
20 10 ŠRAMEL ERVIN TEKAŠKI FORUM 16:23(17) 45:34 (20) 18:21 (20) 1h20:18 + 14:26
21 42 SEKAVČNIK GREGOR PREVALJE 16:58(20) 43:53 (14) 20:01 (22) 1h20:52 + 15:00
22 44 ŠKERL UROŠ LJUBLJANA 18:20(22) 46:31 (23) 18:52 (21) 1h23:43 + 17:51
23 22 ERCE JOŽE KRALJEVSKI KL. 18:28(23) 46:30 (22) 22:26 (24) 1h27:23 + 21:31
24 39 BRECELJ JERNEJ MEDICUS 18:54(24) 47:06 (24) 21:50 (23) 1h27:50 + 21:58

ČLANICE

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj
1 43 GLOBOČNIK MARTA LJUBLJANA 18:38 (1) 50:30 (1) 23:49 (2) 1h32:57
2 38 VALENTA LIDIJA VISOKO 20:04 (2) 51:45 (2) 21:36 (1) 1h33:25

VETERANI I

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 29 DOLENC KLEMEN NOVICE EXTREM 13:20 (1) 38:04 (1) 14:04 (1) 1h05:28
2 35 ROMŠAK MATIC TK TRISPORT 13:41 (2) 38:09 (2) 14:48 (2) 1h06:38 + 01:09
3 7 GJEREK SREČO KD GROSUPLJE 14:03 (3) 40:51 (3) 14:56 (3) 1h09:49 + 04:21
4 5 LABUDZKI JACEK POLSKA 14:04 (4) 44:16 (4) 14:57 (4) 1h13:17 + 07:49
5 26 REBOLJ JANEZ MB 15:13 (5) 44:50 (5) 16:56 (5) 1h16:58 + 11:29
6 33 CAFUN TOMAŽ 16:34 (6) 45:57 (6) 18:01 (6) 1h20:31 + 15:03
7 37 KNAP BOJAN MEDICUS 18:26 (7) 48:23 (7) 21:22 (7) 1h28:10 + 22:42

VETERANI II

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 41 CVAJNAR BOJAN DUPLJE 14:14 (1) 46:37 (4) 08:59 (1) 1h09:50
2 2 LEWANDOW SKI JANUSZ POLJSKA 15:30 (3) 39:53 (1) 17:45 (4) 1h13:08 + 03:18
3 3 DOMANSKI HENRYK POLSKA 15:10 (2) 41:12 (2) 16:49 (2) 1h13:10 + 03:19
4 45 KOGOVŠEK STANE TK SOKOL TIVOLI 16:45 (4) 42:13 (3) 17:11 (3) 1h16:08 + 06:18
5 8 LUŽNIK MIHAEL MEDICUS 16:53 (5) 46:41 (5) 19:29 (5) 1h23:03 + 13:12
6 21 CIZERL FRANC PTUJ 17:38 (6) 47:16 (6) 20:26 (6) 1h25:20 + 15:29

VETERANI III

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj
1 24 PIRC IGOR MEDICUS 15:12 (1) 41:34 (1) 16:22 (1) 1h13:07

VETERANI IV

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj
1 40 BRECELJ ALEŠ MEDICUS 19:39 (1) 51:05 (1) 21:27 (1) 1h32:11

VETERANI VI

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj
1 36 HROVAT FRANC TK BOHINJ 18:35 (1) 46:24 (1) 21:07 (1) 1h26:06

VETERANKE I

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj
1 16 NAKRST NATAŠA TRISPORT KAMNIK 15:38 (1) 40:50 (1) 16:32 (1) 1h12:59

VETERANKE III

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj
1 4 PRZYLUSKA MIROSLAWA POLSKA 22:46 (1) 1h06:59 (1) 25:20 (1) 1h55:04

VETERANKE V

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj
1 34 ŠKAPIN MARTA MEDICUS 21:56 (1) 1h02:00 (1) 24:25 (1) 1h48:20