ABSOLUTNA RAZVRSTITEV

Mesto St. št. Priimek in ime Kat. Klub Tek 4 km  # Kolo 20 km  # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 3 KOS BOJAN V2 EXTREM NOVICE 13′ 13” -3 37’25” -1 14’51” -3 1h05’29”
2 . 1 PIRC FRANC V3 EXSTREM NOVICE 13′ 12” -1 38’51” -2 14’12” -1 1h06’15” + 46′
3 . 6 CVAJNAR BOJAN V5 DUPLJE 13′ 13” -2 38’51” -3 14’22” -2 1h06’26” + 57”
4 . 13 JANJATOVIČ MIRKO V2 DOMINA 13’35” -4 40’44” -6 15’05’ -4 1h09’24” + 03’55’
5 . 24 LUCIANO PERME ROK V1 MEDICUS 15 08′ -7 40’33” -5 16’21’ -5 1h12’01” + 06’32’
6 . 4 PELJHAN MATEJ V3 TRISPORT 15′ 00” -6 39’39” -4 18’22” -15 1h13’01” + 07’32’
7 . 8 JAMŠEK JURE V1 14’52” -5 43’04” -7 16’22” -6 1h14’18” + 08’49’
8 . 14 URŠIČ MAKSI V3 BIŠPORT NOVA 15’44” -9 43’10” -8 17’24” -10 1h16’17” + 10’48’
9 . 15 POTOČNIK JANEZ V2 AGP 15’44” -10 44’49” -10 17’09” -7 1h17’42” + 1213′
10 . 25 PRELOGAR TADEJ V1 LITIJA 16’13” -16 45’05” -12 17’44” -13 1h19’01” + 13’32’
11 . 26 AMBROŽ GAŠPER V1 LITIJA 16’12’ -15 45′ 16” -13 17’35” -11 1h19’02’ + 13’33’
12 . 11 DIVJAK JOŽE V5 VAD 18 03′ -22 43’44” -9 1718′ -8 1h19’05” + 13’36’
13 . 20 KOFIC NATAŠA VA2 MEDICUS 15′ 26” -8 46’30” -15 17’36” -12 1h19’32” + 14 03′
14 . 22 OBERDANK TANJA VA5 TEKAŠKI FORUM 15’53’ -11 48’04” -19 17’22” -9 1h21’18’ + 15’49’
15 . 23 OBERDANK KAZIMIR V5 TEKAŠKI FORUM 16’10’ -14 46’34” -16 18’34” -16 1h21’18’ + 15’49’
16 . 7 KOBAL MARKO V4 TEKAŠKI FORUM 16’04” -13 45’45” -14 19’32” -17 1h21’20” + 15’51”
17 . 16 KRAŠOVEC VITO V3 TEKAŠKI FORUM 16’28” -17 44’51” -11 21’24” -24 1h22’43’ + 17’14”
18 . 9 ROTT MATEJA VA1 15’55’ -12 49’41” -22 18’09’ -14 1h23’44” + 18’15”
19 . 18 BRECELJ JERNEJ V3 MEDICUS 17′ 38” -19 46’46” -17 20’59” -22 1h25’22” + 19’52’
20 . 19 VODEB METOD V3 LJUBLJANA 17′ 39” -20 49’05” -20 20’31” -21 1h27’14” + 21’45’
21 . 28 BRECELJ ALEŠ V7 MEDICUS 19′ 13′ -26 48’03” -18 21’00” -23 1h28’15” + 22’46’
22 . 10 VIZOVIŠEK JURE V2 KRANJ 16′ 54′ -18 51’16” -23 20’14” -20 1h28’23” + 22’54’
23 . 2 HROVAT FRANC V9 TRIATLON 18’42” -25 49’05” -21 21’30” -25 1h29’16” + 23’47’
24 . 12 STOPAR MAKS V8 TK BOHINJ 17’40” -21 56’00” -26 20′ 11” -19 1h33’50” + 28’21’
25 . 27 GLOBOČNIK MARTA VA3 KLINIČNI CENTER 18’12’ -23 53’58” -24 23’15” -27 1h35’25” + 29’56’
26 . 21 TOME MARTA VA2 MEDICUS 18’33” -24 1h01’06” -27 19’57” -18 1h39’35” + 34 05′
27 . 5 HORVAT MATIJA V9 MEDICUS 24’00” -28 55’49” -25 24’29” -28 1h44’17” + 38’48’
28 . 17 KAPIN MARTA VA8 MEDICUS 20’47” -27 1h05’45” -28 22’38” -26 1h49’10” + 43’41’

RAZVRSTITEV PO KATEGORIJAH

VETERANI I

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km # Kolo 20 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 24 LUCIANO PERME ROK MEDICUS 15 08″ -2 40’33’ -1 16’21’ -1 1h12’01’
2 . 8 JAMŠEK JURE 14’52” -1 43’04’ -2 16’22” -2 1h14’18’ + 0217′
3 . 25 PRELOGAR TADEJ LITIJA 16 13″ -4 45’05’ -3 17’44” -4 1h19’01’ + 06’59’
4 . 26 AMBROŽ GAŠPER LITIJA 16’12” -3 45′ 16′ -4 17’35” -3 1h19’02’ + 07’01”

VETERANI II

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km # Kolo 20 km # Tek 4 km  # Skupaj Zaost.
1 . 3 KOS BOJAN EXTREM NOVICE 13’13’ -1 37’25’ -1 14’51’ -1 1h05’29’
2 . 13 JANJATOVIČ MIRKO DOMINA RADOVLJ 13’35” -2 40’44’ -2 15’05” -2 1h09’24’ + 03’55’
3 . 15 POTOČNIK JANEZ AGP 15’44” -3 44’49’ -3 17’09” -3 1h17’42’ + 1213′
4 . 10 VIZOVIŠEK JURE KRANJ 16’54” -4 51’16’ -4 20’14” -4 1h28’23’ + 22’54’

VETERANI III

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km # Kolo 20 km  # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 1 PIRC FRANC EXSTREM NOVICE 13’12” -1 38’51’ -1 14’12’ -1 1h06’15’
2 . 4 PELJHAN MATEJ TRISPORT 15’00” -2 39’39’ -2 18’22” -3 1h13’01’ + 06’45’
3 . 14 URŠIČ MAKSI BIŠPORT NOVA 15’44” -3 43’10’ -3 17’24” -2 1h16’17’ + 10’01”
4 . 16 KRAŠOVEC VITO TEKAŠKI FORUM 16’28” -4 44’51’ -4 21’24” -6 1h22’43’ + 16’28’
5 . 18 BRECELJ JERNEJ MEDICUS 17’38” -5 46’46’ -5 20’59” -5 1h25’22’ + 19 06′
6 . 19 VODEB METOD LJUBLJANA 17’39” -6 49’05’ -6 20’31” -4 1h27’14” + 20’58’

VETERANI IV

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km # Kolo 20 km # Tek 4 km # Skupaj
1 . 7 KOBAL MARKO TEKAŠKI FORUM 16’04” -1 45’45’ -1 19’32” -1 1h21’20”

VETERANI IX

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km # Kolo 20 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 2 HROVAT FRANC TRIATLON BOHINJ 18’42” -1 49’05’ -1 21’30” -1 1h29’16”
2 . 5 HORVAT MATIJA MEDICUS 24’00” -2 55’49’ -2 24’29” -2 1h44’17” + 15’00”

VETERANI V

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km # Kolo 20 km # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 6 CVAJNAR BOJAN DUPLJE 13’13” -1 38’51’ -1 14’22” -1 1h06’26”
2 . 11 DIVJAK JOŽE VAD 18 03″ -3 43’44’ -2 17’18” -2 1h19’05” + 12’38’
3 . 23 OBERDANK KAZIMIR TEKAŠKI FORUM 16’10” -2 46’34’ -3 18’34” -3 1h21’18” + 14’51”

VETERANI VII

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km # Kolo 20 km  # Tek 4 km  # Skupaj
1 . 28 BRECELJ ALEŠ MEDICUS 19’13” -1 48’03’ -1 21’00” -1 1h28’15”

VETERANI VIII

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km  # Kolo 20 km # Tek 4 km # Skupaj
1 . 12 STOPAR MAKS TK BOHINJ 17’40” -1 56’00’ -1 20’11’ -1 1h33’50”

VETERANKE I

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km  # Kolo 20 km # Tek 4 km  # Skupaj
1 . 9 ROTT MATEJA 15’55” -1 49’41’ -1 18 09′ -1 1h23’44”

VETERANKE II

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km  # Kolo 20 km  # Tek 4 km # Skupaj Zaost.
1 . 20 KOFIC NATAŠA MEDICUS 15’26” -1 46’30’ -1 17’36” -1 1h19’32”
2 . 21 TOME MARTA MEDICUS 18’33” -2 1h01’06’ -2 19’57” -2 1h39’35” + 20 02′

VETERANKE III

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km # Kolo 20 km # Tek 4 km # Skupaj
1 . 27 GLOBOČNIK MARTA KLINIČNI CENTER 18’12” -1 53’58’ -1 23’15” -1 1h35’25”

VETERANKE V

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km  # Kolo 20 km # Tek 4 km  # Skupaj
1 . 22 OBERDANK TANJA TEKAŠKI FORUM 15 53″ -1 48’04” -1 17’22” -1 1h21’18”

VETERANKE VIII

Mesto St. št. Priimek in ime Klub Tek 4 km # Kolo 20 km # Tek 4 km # Skupaj
1 . 17 KAPIN MARTA MEDICUS 20’47” -1 1h05’45” -1 22’38” -1 1h49’10”