ABSOLUTNA RAZVRSTITEV

Mesto St. št. Priimek in ime Kat. Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 29 PIRC FRANCI C5 NOVICE EXTREM 13:53(1) 35:21(1) 14:45(6) 1h03:59
2 . 33 KOS BOJAN C4 NOVICE EXTREM 13:54(2) 35:28(2) 14:37(5) 1h03:59
3 . 17 PETRIČ BORUT C4 TŠD TRŽIČ 13:58(4) 36:49(4) 13:45(1) 1h04:32 0:33
4 . 24 CVAJNAR BOJAN V2 KLINIČNI CENTER 13:56(3) 36:47(3) 13:59(2) 1h04:42 0:43
5 . 15 KOK DRAGO V1 TK ŠMARNO GORS. 13:58(5) 37:05(5) 14:08(3) 1h05:11 1:11
6 . 8 RONCHI IGOR C2 LJUBLJANA 14:00(8) 38:40(11) 1509(7) 1h07:48 3:49
7 . 16 SETNIČAR TOMAŽ C5 TŠD TRŽIČ 14:00(7) 38:37(10) 15:32(10) 1h08:08 4:08
8 . 30 JURANČIČ ALEŠ V1 TEKAŠKI FORUM 14:23(10) 39:21(14) 14:34(4) 1h08:17 4:18
9 . 39 PERME ROK C3 MEDICUS 14:37(12) 38:20(9) 15:26(9) 1h08:22 4:23
10 . 3 PELJHAN MATEJ C5 TRISPORT 15:20(19) 37:21(6) 16:22(12) 1h09:02 5:03
11 . 36 JAMŠEK JURE C3 MEDICUS 14:37(13) 39:19(13) 15:16(8) 1h09:12 5:13
12 . 10 FLERIN MOJCA CA3 KAMNIK 15:12(15) 37:40(7) 16:50(16) 1h09:41 5:42
13 . 21 KLEMŠE UROŠ C3 NAZARJE 13:59(6) 38:45(12) 17:29(23) 1h10:12 6:13
14 . 1 POTOČNIK JANEZ C4 AGP 15:14(17) 38:09(8) 17:30(24) 1h10:52 6:52
15 . 2 MANFREDA DAMJAN C5 ŠD FONTANA 15:19(18) 39:39(15) 16:29(13) 1h11:26 7:26
16 . 19 PREGL MIHA C2 TEKAŠKI FORUM 14:20(9) 42:05(18) 16:17(11) 1h12:41 8:42
17 . 11 KOVAČEVIČ DANE V3 RADOVLJICA 16:31(25) 40:08(17) 17:46(28) 1h14:25 10:25
18 . 31 RUS GORAZD V1 TEKAŠKI FORUM 16:32(26) 39:40(16) 18:23(30) 1h14:34 10:35
19 . 27 TACOL TILEN C3 DEBORA 14:29(11) 43:24(22) 16:48(15) 1h14:40 10:41
20 . 42 ŠKOFIC NATAŠA CA4 MEDICUS 15:13(16) 44:01(27) 16:38(14) 1h15:51 11:52
21 . 13 KNAP KRIŠTOF C1 JUDO KLUB KRANJ 16:12(21) 43:03(21) 16:57(17) 1h16:11 12:12
22 . 4 GOLOB PIA CA5 TRISPORT 16:24(23) 42:52(20) 17:27(21) 1h16:42 12:42
23 . 9 PRISLAN BOŽIDAR V4 KRANJ 16:38(28) 42:51(19) 17:37(26) 1h17:05 13:06
24 . 14 HOFERLE RUDI C5 MEDICUS 16:35(27) 43:37(23) 17:35(25) 1h17:47 13:48
25 . 25 MLAKAR IGOR V2 MENGEŠ 15:49(20) 45:22(32) 17:41(27) 1h18:51 14:51
26 . 18 ŠMALC MOJCA CA3 KOČEVJE 16:27(24) 45:36(33) 17:16(20) 1h19:18 15:18
27 . 22 KRIŽNAR HERMINA CA5 ETIKETAŽIRI 16:23(22) 46:01(35) 17:00(18) 1h19:24 15:25
28 . 37 ŠKERL UROŠ C3 LJUBLJANA 16:56(29) 45:45(34) 17:05(19) 1h19:46 15:47
29 . 28 TROŠT ROK C3 LJUBLJANA 15:11(14) 46:25(36) 1812(29) 1h19:47 15:47
30 . 32 KALAN GORAZD V1 MEDICUS 17:28(30) 43:44(25) 18:52(33) 1h20:03 16:03
31 . 38 VAKSELJ ALEŠ V2 LJUBLJANA 17:40(33) 44:29(30) 18:37(32) 1h20:46 16:46
32 . 35 VODEB METOD C5 KRŠKO FIZIOTER. 17:46(34) 43:56(26) 19:29(40) 1h21:11 17:12
33 . 34 BRECELJ JERNEJ C5 MEDICUS 17:47(36) 43:44(24) 19:46(41) 1h21:17 17:17
34 . 12 HROVAT FRANC V7 TKBOHINJ 17:55(37) 44:02(28) 19:25(38) 1h21:22 17:23
35 . 23 DEBEVEC URŠULA CA5 POLETOVI KOLES 17:47(35) 45:06(31) 18:31(31) 1h21:23 17:24
36 . 43 BRECELJ ALEŠ V5 MEDICUS 18:24(38) 44:15(29) 20:00(42) 1h22:39 18:40
37 . 5 ZOBAVNIK IGOR V2 TEKAŠKI FORUM 17:29(31) 48:01(38) 17:28(22) 1h22:57 18:57
38 . 7 ČIŽMEK GORDANA CA5 VELENJE 18:25(39) 47:03(37) 19:21(37) 1h24:48 20:49
39 . 44 LAZNIK MAJA CA1 LJUBLJANA 17:30(32) 49:25(39) 19:26(39) 1h26:20 22:21
40 . 20 HRIBAR NATAŠA CA3 TEKAŠKI FORUM 19:10(44) 50:51(41) 20:19(43) 1h30:20 26:21
41 . 6 MAJCEN GORAZD V2 UP 19:31(45) 50:04(40) 20:50(44) 1h30:25 26:26
42 . 46 JERAM MARTIN C4 RADOVLJICA 18:51(42) 51:49(43) 21:33(46) 1h32:12 28:13
43 . 26 REBOLJ KATJA CA3 ČRNUČE 19:43(46) 51:51(44) 22:38(47) 1h34:11 30:12
44 . 45 ŽAGAR SIMONA CA1 LJUBLJANA 18:34(41) 1h00:08(46) 18:59(34) 1h37:40 33:41
45 . 41 ŠKAPIN RUDI V6 MEDICUS 23:30(48) 51:45(42) 24:15(48) 1h39:30 35:30
46 . 47 MAČEK MARTIN C4 LJUBLJANA 18:30(40) 1h02:32(48) 19:18(35) 1h40:19 36:19
47 . 48 MARINKO PETRA C5 LJUBLJANA 19:05(43) 1h01:55(47) 19:19(36) 1h40:19 36:20
48 . 40 ŠKAPIN MARTA VA6 MEDICUS 21:17(47) 58:27(45) 21:10(45) 1h40:54 36:55