ABSOLUTNA RAZVRSTITEV

Mesto St. št. Priimek in ime Kat. Klub Tek 4 km Kolo 20 Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 13 DOLENC KLEMEN V1 NOVICE EXTREM 13:26 37:51 13:33 1h04:50
2 . 12 PIRC FRANC C5 EXSTREM NOVICE 13:27 37:50 13:58 1h05:15 24
3 . 28 ROVŠČEK BORUT C5 TK SOČA KOBARI 13:51 35:55 15:47 1h05:33 43
4 . 20 BERTONCELJ UROŠ C4 KONDOR STARM 13:28 37:51 14:36 1h05:54 104
5 . 151 MEDVED ANDREJ C2 NOVICE EXTREM 13:25 40:28 14:14 1h08:06 316
6 . 31 CVAJNAR BOJAN V2 DUPLJE 13:52 39:57 14:57 1h08:46 03:55
7 . 5 PRIMOŽIČ LOJZE C5 AK STRAŽIŠČE 14:31 39:21 15:25 1h09:16 04:26
8 . 11 TARIČ DUŠAN V2 NOVICE EXTREM 14:41 40:16 15:59 1h10:56 06:06
9 . 16 URŠIČ MAKSI C5 KK SOČA 15:06 39:51 16:11 1h11:08 06:18
10 . 1 FAJFAR STANE V1 TŠD GRIČ 15:11 39:51 17:02 1h12:03 07:13
11 . 14 JURANČIČ ALEŠ V1 TK GORENJKA 15:48 39:30 17:48 1h13:05 08:15
12 . 2 ŽAGAR TONI V3 TŠD GRIČ 15:19 42:07 15:59 1h13:25 08:34
13 . 4 LABIC NIKOLA C4 MEDICUS 15:40 39:24 18:29 1h13:33 08:42
14 . 40 MEGLIČ MATIC C3 LJUBLJANA 16:37 40:40 17:07 1h14:24 09:33
15 . 30 HANŽIČ PRIMOŽ C3 KK ZAVRŠNICA 15:34 41:46 18:04 1h15:24 10:34
16 . 23 POLJAR URBAN C3 DOMŽALE 15:36 40:41 19:09 1h15:25 10:34
17 . 19 MIHELIČ LUKA C1 ROLERSKI KLUB 16:07 43:53 17:48 1h17:47 12:57
18 . 34 KOGOVŠEK STANE V3 ART STONE 16:39 43:20 17:56 1h17:54 13:04
19 . 38 ŠKOFIC NATAŠA CA4 MEDICUS 16:36 44:04 18:02 1h18:41 13:50
20 . 25 OBERDANK KAZIMIR V2 TEKAŠKI FORUM 16:43 43:41 18:23 1h18:46 13:55
21 . 26 CAFUN TOMAŽ V1 AAK SLOVAN 16:07 47:46 17:04 1h20:57 16:06
22 . 24 OBERDANK TANJA VA3 TEKAŠKI FORUM 17:01 45:36 18:25 1h21:02 16:12
23 . 29 REPE BENO C3 LESCE 16:45 44:34 20:31 1h21:49 16:59
24 . 33 VODEB METOD C5 FIZIO TEAM 18:16 44:21 20:30 1h23:06 18:16
25 . 10 ZOBAVNIK IGOR V2 TEKAŠKI FORUM 17:27 46:24 19:21 1h23:12 18:22
26 . 37 SELIČ ALJOŠA C2 ŠTORE 18:13 43:01 22:27 1h23:40 18:49
27 . 15 DEBEVEC URŠULA CA5 POLETOVI KOLES 18:38 44:53 20:18 1h23:48 18:58
28 . 3 GOLOB PIA CA5 TEKAŠKI FORUM 17:40 47:14 18:56 1h23:49 18:58
29 . 32 BRECELJ JERNEJ C5 MEDICUS 18:40 45:08 21:15 1h25:02 20:11
30 . 8 HRIBERNIK FRANC V6 GORENJSKI GLAS 18:46 48:15 20:39 1h27:40 22:49
31 . 7 HORVAT FRANC V7 NOVICE EXTREM 20:34 44:58 23:11 1h28:43 23:53
32 . 27 FINK LAURA CA3 TREBNJE 19:54 47:08 22:30 1h29:31 24:40
33 . 9 MAJCEN GORAZD V2 TEKOŠKI FORUM 18:57 50:22 20:48 1h30:07 25:16
34 . 22 GLOBOČNIK MARTA VA1 LJUBLJANA 18:42 49:40 21:58 1h30:19 25:28
35 . 6 STOPAR MAKS V5 TK LJUBLJANA 18:53 52:23 21:54 1h33:10 28:19
36 . 36 REKAR ANDREJ C5 ŽIROVNICA 19:50 48:48 25:34 1h34:12 29:22
37 . 35 VALENTA LIDIJA CA4 KRANJ 21:10 49:29 23:40 1h34:18 29:28
38 . 21 ZADRAVC BARBARA CA5 KRANJ 19:17 52:24 22:39 1h34:19 29:29
39 . 39 STRGULJC MARUŠA CA3 SB IZOLA 20:09 49:57 25:50 1h35:55 31:05
40 . 18 HVALA ALOJZ V6 TK RADOVLJICA 20:56 53:00 25:31 1h39:27 34:36
41 . 17 MIŠ ELIZABETA CA3 ŠD SOKOL 24:13 55:14 24:50 1h44:16 39:26

RAZVRSTITEV PO KATEGORIJAH

MOŠKI LETNIK 1972 DO 1968

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 12 PIRC FRANC EXSTREM NOVICE 13:27 37:50 13:58 1h05:15
2 . 28 ROVŠČEK BORUT TK SOČA 13:51 35:55 15:47 1h05:33 18
3 . 5 PRIMOŽIČ LOJZE AK STRAŽIŠČE 14:31 39: 21 15:25 1h09:16 04:01
4 . 16 URŠIČ MAKSI KK SOČA 15 06 39:51 16:11 1h11:08 05:53
5 . 33 VODEB METOD FIZIO TEAM 18:16 44:21 20:30 1h23:06 17:51
6 . 32 BRECELJ JERNEJ MEDICUS 18:40 45:08 21:15 1h25:02 19:47
7 . 36 REKAR ANDREJ ŽIROVNICA 19:50 48:48 25:34 1h34:12 28:57

MOŠKI LETNIK 1977 DO 1973

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 20 BERTONCELJ UROŠ KONDOR STARMA 13:28 37: 51 14:36 1h05:54
2 . 4 LABIC NIKOLA MEDICUS 15:40 39:24 18:29 1h13:33 07:38

MOŠKI LETNIK 1982 DO 1978

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 40 MEGLIČ MATIC LJUBLJANA 16:37 40:40 17:07 1h14:24
2 . 30 HANŽIČ PRIMOŽ KK ZAVRŠNICA 15:34 41:46 18:04 1h15:24 01:00
3 . 23 POLJAR URBAN DOMŽALE 15:36 40:41 19 09 1h15:25 01:01
4 . 29 REPE BENO LESCE 16:45 44:34 20:31 1h21:49 07:25

MOŠKI LETNIK 1987 DO 1983

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 151 MEDVED ANDREJ NOVICE EXTREME 13:25 40:28 14:14 1h08:06
2 . 37 SELIČ ALJOŠA ŠTORE 18:13 43:01 22:27 1h23:40 15:33

MOŠKI LETNIK 1988 IN MLAJŠI

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 19 MIHELIČ LUKA ROLERSKI KLUB K 16:07 43:53 17:48 1h17:47

VETERANI I

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 13 DOLENC KLEMEN NOVICE EXTREME 13:26 37: 51 13:33 1h04:50
2 . 1 FAJFAR STANE TŠD GRIČ 15:11 39:51 17:02 1h12:03 07:13
3 . 14 JURANČIČ ALEŠ TK GORENJKA 15:48 39:30 17:48 1h13:05 08:15
4 . 26 CAFUN TOMAŽ AAK SLOVAN 16:07 47:46 17:04 1h20:57: 16:06

VETERANI II

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 31 CVAJNAR BOJAN DUPLJE 13:52 39:57 14:57 1h08:46
2 . 11 TARIČ DUŠAN NOVICE EXTREME 14:41 40:16 15:59 1h10:56 02:10
3 . 25 OBERDANK KAZIMIR TEKAŠKI FORUM 16:43 43:41 18:23 1h18:46 10:00
4 . 10 ZOBAVNIK IGOR TEKAŠKI FORUM 17:27 46:24 19:21 1h23:12 14:26
5 . 9 MAJCEN GORAZD TEKOŠKI FORUM 18: 57 50:22 20:48 1h30:07 21:21

VETERANI III

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 2 ŽAGAR TONI TŠD GRIČ 15: 19 42:07 15:59 1h13:25
2 . 34 KOGOVŠEK STANE ART STONE 16:39 43:20 17:56 1h17:54 04:29

VETERANI V

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 6 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA 18:53 52:23 21:54 1h33:10

VETERANI VI

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 8 HRIBERNIK FRANC GORENJSKI GLAS 18:46 48: 15 20:39 1h27:40
2 . 18 HVALA ALOJZ TK RADOVLJICA 20:56 53:00 25:31 1h39:27 11:47

VETERANI VII

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 7 HORVAT FRANC NOVICE EXTREME 20:34 44:58 23:11 1h28:43

VETERANKE I

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 22 GLOBOČNIK MARTA LJUBLJANA 18:42 49:40 21:58 1h30:19

VETERANKE III

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 24 OBERDANK TANJA TEKAŠKI FORUM 17:01 45:36 18:25 1h21:02

ŽENSKE LETNIK 1972 DO 1968

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 15 DEBEVEC URŠULA POLETOVI 18:38: 44:53 20:18 1h23:48
2 . 3 GOLOB PIA TEKAŠKI FORUM 17:40 47:14 18:56 1h23:49
3 . 21 ZADRAVC BARBARA KRANJ 1917: 52:24 22:39 1h34:19 10:30

ŽENSKE LETNIK 1977 DO 1973

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 38 ŠKOFIC NATAŠA MEDICUS 16:36: 44:04 18:02: 1h18:41
2 . 35 VALENTA LIDIJA KRANJ 21:10 49:29 23:40: 1h34:18 15:37

ŽENSKE LETNIK 1982 DO 1978

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 27 FINK LAURA TREBNJE 19:54: 47:08 22:30 1h29:31
2 . 39 STRGULJC MARUŠA SB IZOLA 20:09 49:57 25:50 1h35:55 06:24
3 . 17 MIŠ ELIZABETA ŠD SOKOL 24:13 55:14 24:50 1h44:16 14:45

MOŠKI / MALE 25

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 40 MEGLIČ MATIC LJUBLJANA 16:37: 40:40 17:07 1h14:24

MOŠKI / MALE 30

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 4 LABIČ NIKOLA MEDICUS 15:40: 39:24 18:29: 1h13:33

MOŠKI / MALE 35

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 33 VODEB METOD FIZIO TEAM 18:16 44:21 20:30 1h23:06:
2 . 32 BRECELJ JERNEJ MEDICUS 18:40 45:08 21:15 1h25:02: 01:55

MOŠKI / MALE 50

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 34 KOGOVŠEK STANE ART STONE 16:39 43:20 17:56 1h17:54

ŽENSKE / FEMALE 25

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 37 SELIČ ALJOŠA ŠTORE 18:13 43:01 22:27 1h23:40:
2 . 39 STRGULJC MARUŠA SB IZOLA 20:09 49:57 25:50 1h35:55: 12:15

ŽENSKE / FEMALE 30

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 38 ŠKOFIC NATAŠA MEDICUS 16:36 44:04 18:02 1h18:41:
2 . 35 VALENTA LIDIJA KRANJ 21:10 49:29 23:40 1h34:18: 15:37

ŽENSKE / FEMALE 35

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 3 GOLOB PIA TEKAŠKI FORUM 17:40 47:14 18:56 1h23:49:
2 . 21 ZADRAVC BARBARA KRANJ 19:17 52:24 22:39 1h34:19: 10:30

ŽENSKE / FEMALE 40

Mesto St. št Priimek in ime Klub Tek 4 km Kolo 20 km Tek 4 km Skupaj Zaost.
1 . 22 GLOBOČNIK MARTA LJUBLJANA 18:42 49:40 21:58 1h30:19