Cici duatlon – Dečki (2001 in mlajši)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 147 MATEJ STREHAR 2001 0:01:57.8 0:00:31.2 0:05:39.3 0:00:33.2 0:01:05.4 0:09:47.0
2 165 VID OŠTRBENK 2001 0:01:55.6 0:00:40.6 0:05:53.8 0:00:21.1 0:01:00.0 0:09:51.2
3 144 NINO POLOVIČ 2003 0:02:07.5 0:00:42.5 0:05:59.3 0:00:29.7 0:01:15.1 0:10:34.2
4 MARKO OBRADOVIČ 2002 0:10:55.3
5 151 LENART DOLINAR 2004 0:02:10.3 0:00:35.3 0:06:55.2 0:00:25.6 0:01:16.9 0:11:23.5

Cici duatlon – Deklice (2001 in mlajše)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 150 ANA META DOLINAR 2001 0:02:05.2 0:00:36.3 0:06:47.9 0:00:23.0 0:01:05.8 0:10:58.3
2 127 MONIKA BARTOL 2003 0:02:15.7 0:00:35.4 0:07:29.3 0:00:22.9 0:01:11.0 0:11:54.3
3 73 NIKA TOMŠE 2003 0:02:39.6 0:00:28.2 0:07:03.4 0:00:25.9 0:01:31.9 0:12:09.1
4 141 AVA GERMEK 0:03:30.7 0:00:51.1 0:10:27.4 0:00:47.0 0:01:30.1 0:17:06.5
5 142 ELA MATKOVIČ 2003 0:03:27.0 0:01:00.2 0:10:17.4 0:00:47.7 0:01:34.3 0:17:06.6

Cici duatlon – Dečki (1999-2000)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 129 DANIJEL BARTUL 1999 0:01:41.6 0:00:25.0 0:04:51.0 0:00:27.6 0:00:56.0 0:08:21.3
2 139 JAN CEGLAR 1999 0:01:48.4 0:00:30.6 0:06:13.8 0:00:19.9 0:01:06.4 0:09:59.2
3 42 ANŽE PODLESNIK ŠD Elektro Ljubljana 1999 0:01:58.4 0:00:34.0 0:06:11.9 0:00:18.9 0:01:06.1 0:10:09.4
4 130 MATEJ DEČMAN 2000 0:02:04.0 0:00:31.3 0:06:13.1 0:00:23.1 0:01:09.1 0:10:20.6

Cici duatlon – Deklice (1999-2000)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 148 KLARA STREHAR 1999 0:01:45.8 0:00:26.4 0:05:05.4 0:00:25.2 0:01:03.5 0:08:46.4
2 128 LAURA LOVŠIN 1999 0:01:51.1 0:00:29.1 0:05:24.2 0:00:23.8 0:01:06.3 0:09:14.6
3 39 GAJA PERKO Trisport Alprem Kamnik 2000 0:01:50.1 0:00:26.1 0:05:45.8 0:00:20.4 0:00:57.4 0:09:19.9
4 28 ALJA MARIČ ŠK SIBOR 1999 0:01:49.5 0:00:25.8 0:07:51.6 0:00:19.9 0:01:17.7 0:11:44.6

Super sprint duatlon – Dečki (1998-1995)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 132 ALJAŽ LOVŠIN 1995 0:06:49.9 0:00:22.4 0:16:21.1 0:00:14.8 0:02:27.0 0:26:15.3
2 26 JAN LIPOVŠEK TK TRISPORT KAMNIK 1995 0:06:49.9 0:00:27.9 0:16:14.7 0:00:25.1 0:04:08.5 0:28:06.2
3 124 DOMEN LESKOVEC 1995 0:07:04.0 0:00:28.8 0:18:43.8 0:00:15.8 0:03:03.4 0:29:35.8
4 146 MARTIN ŠKOBERNE 1997 0:07:27.5 0:00:24.2 0:19:39.5 0:00:23.1 0:03:20.9 0:31:15.2

Super sprint duatlon – Deklice (1998-1995)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 131 EVA TROHA 1995 0:07:44.0 0:00:21.5 0:18:10.2 0:00:17.4 0:03:14.9 0:29:48.0
2 133 KAJA LOVŠIN 1997 0:07:43.7 0:00:22.1 0:19:28.1 0:00:16.4 0:03:01.2 0:30:51.5
3 62 LIZA URŠIČ TK Trisport 1996 0:08:17.9 0:00:24.0 0:18:50.3 0:00:18.1 0:03:17.3 0:31:07.7
4 134 MANCA DEČMAN 1997 0:08:24.6 0:00:24.5 0:18:45.5 0:00:19.0 0:03:25.1 0:31:18.7
5 3 SARA BESAL ŠK SIBOR 1997 0:08:03.6 0:00:26.3 0:19:54.0 0:00:19.5 0:03:19.8 0:32:03.3
6 138 TARA MELINK 1997 0:09:04.5 0:00:25.7 0:19:32.6 0:00:21.1 0:03:33.2 0:32:57.1

Super sprint duatlon – Mladinci (1994-1991)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 155 MATIJA ZORČIČ 1994 0:06:48.8 0:00:26.6 0:18:27.6 0:00:32.6 0:03:00.2 0:29:15.9

Super sprint duatlon – Mladinke (1994-1991)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 145 NINA ŠKOBERNE 1994 0:10:35.9 0:00:26.2 0:22:39.6 0:00:19.8 0:04:41.2 0:38:42.7

Super sprint duatlon – Rekreativci 1 (1990-1971)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 102 DARKO MRVAR 1979 0:07:02.3 0:00:29.6 0:15:46.4 0:00:30.2 0:03:01.4 0:26:50.0
2 43 BORUT PODLESNIK ŠD Elektro Ljubljana 1973 0:09:14.7 0:00:27.9 0:19:21.7 0:00:18.0 0:03:43.2 0:33:05.6
3 51 MIHAEL SKET 1975 0:09:12.4 0:00:37.8 0:21:18.8 0:00:26.7 0:03:54.3 0:35:30.2
37 PRIMOŽ PAVČNIK 1981 0:07:26.6 0:00:25.8 DQ

Super sprint duatlon – Rekreativke 1 (1990-1971)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 121 MAJA KOTAR 1974 0:09:36.0 0:00:41.2 0:22:40.0 0:00:40.9 0:03:52.4 0:37:30.6
2 32 ZLATKA MEDIC 1972 0:12:21.0 0:01:04.0 0:25:25.3 0:00:33.5 0:05:07.3 0:44:31.2

Super sprint duatlon – Rekreativci 2 (1970 in starejši)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 72 BORUT TOMŠE 1965 0:06:41.7 0:00:25.2 0:16:10.2 0:00:20.3 0:02:46.7 0:26:24.2
2 160 IVAN PERGOVNIK 1955 0:08:23.5 0:00:32.3 0:20:00.1 0:00:24.2 0:02:59.3 0:32:19.5
3 137 BRANKO ANDREJC 1949 0:09:07.8 0:00:31.8 0:19:22.1 0:00:20.0 0:03:39.1 0:33:00.9
4 120 ANDREJ PAGON 1956 0:09:38.8 0:00:42.0 0:22:39.8 0:00:37.9 0:03:52.3 0:37:30.9
5 10 MATJAŽ EMERŠIČ 1967 0:10:30.1 0:00:59.8 0:22:58.1 0:00:35.9 0:04:14.9 0:39:18.9
6 67 STANE ZGONC 1965 0:12:21.0 0:01:05.6 0:25:22.5 0:00:36.7 0:05:06.0 0:44:31.9

Super sprint duatlon – Rekreativke 2 (1970 in starejše)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 136 DRAGICA ANDREJC 1953 0:11:24.8 0:00:42.8 0:22:07.7 0:00:27.4 0:04:17.2 0:39:00.0
2 13 RUŽA HENEZI klubpolet 1965 0:12:11.5 0:01:17.6 0:27:02.9 0:00:54.9 0:04:55.6 0:46:22.6
3 48 MARIJA PUH 1968 0:12:09.8 0:01:14.1 0:30:53.8 0:00:44.8 0:04:30.8 0:49:33.4
4 40 HELENA PIVK 1967 0:12:09.8 0:01:03.1 0:31:05.7 0:00:43.9 0:04:30.9 0:49:33.5

Sprint duatlon – Mladinci (1994-1991)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 69 BORUT ZUPET triatlon klub Krško 1993 0:13:51.5 0:00:37.8 0:45:00.2 0:00:26.2 0:07:12.7 1:07:08.5

Sprint duatlon – Mladinke (1994-1991)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – Člani (1990-1971)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 126 GORDAN PETKOVIÆ 1985 0:12:42.7 0:00:21.2 0:39:49.4 0:00:18.9 0:07:03.0 1:00:15.2
2 143 JANEZ POLOVIČ 1974 0:13:23.5 0:00:22.3 0:41:04.6 0:00:17.4 0:07:24.0 1:02:31.9
3 173 DEJAN CICIC OCVIRK ŠRK Celje 3Team 1982 0:13:06.0 0:00:30.2 0:43:41.2 0:00:22.9 0:07:03.5 1:04:44.0
4 157 ANDREJ MEDVED 1985 0:13:21.8 0:00:18.8 0:44:27.0 0:00:16.8 0:06:49.6 1:05:14.2
5 161 SAŠA FRANIÆ 1979 0:13:07.8 0:00:24.9 0:44:39.9 0:00:25.2 0:06:43.0 1:05:20.9
6 54 ALEŠ SMODIČ KD Hrastnik 1973 0:13:35.6 0:00:37.9 0:45:09.4 0:00:36.4 0:07:18.7 1:07:18.0
7 14 RENATO IVANČIČ KK Tropovci 1988 0:15:09.2 0:00:49.0 0:42:57.8 0:00:30.7 0:08:18.9 1:07:45.6
8 159 ANDREJ GOLOB 1989 0:16:00.7 0:01:08.9 0:43:14.6 0:00:55.6 0:08:02.2 1:09:22.1
9 58 DEJAN ŠMIGOC ŠRK-Celje 3team 1977 0:15:04.3 0:00:57.7 0:47:20.1 0:00:41.0 0:08:10.7 1:12:13.8
10 135 ALEKSANDER RADIVOJEVIČ 1974 0:15:43.7 0:00:29.9 0:47:45.0 0:00:24.1 0:07:54.0 1:12:16.8
11 169 DARKO LEVIČAR 1976 0:18:06.3 0:01:31.9 0:44:43.6 0:01:09.8 0:08:38.5 1:14:10.2
12 29 ANDREJ MARTINČIČ PAK 1975 0:15:31.2 0:00:32.2 0:49:17.4 0:00:32.5 0:08:26.5 1:14:19.9
13 66 PETER ZALOKAR / 1979 0:15:25.7 0:01:13.2 0:49:33.0 0:00:36.3 0:08:33.5 1:15:21.9
14 64 LUKA ZAJC Bam.bi 1979 0:15:48.2 0:00:53.2 0:50:27.2 0:00:39.1 0:09:02.9 1:16:50.7
15 154 JOŽE GERŠAK 1974 0:15:53.3 0:00:49.0 0:50:59.7 0:00:44.4 0:08:48.2 1:17:14.7
16 175 DAMJAN KOVAČ 1975 0:16:59.3 0:01:17.4 0:51:25.3 0:00:56.9 0:09:06.6 1:19:45.6
17 153 ROBERT ZEVNIK 1982 0:13:53.6 0:00:39.6 0:54:54.4 0:00:46.7 0:09:54.3 1:20:08.8
18 164 GREGOR VEHOVEC 1980 0:18:50.5 0:00:34.1 0:50:52.2 0:00:24.8 0:09:33.0 1:20:14.7
19 34 JURE MOČIVNIK 1979 0:16:25.5 0:00:30.2 0:55:25.0 0:00:31.3 0:08:18.1 1:21:10.2
20 63 BOŠTJAN VIPAVEC NE 1978 0:16:06.5 0:00:25.4 0:55:54.4 0:00:27.3 0:08:56.4 1:21:50.1
21 158 MATEVŽ KRUŠIČ 1985 0:16:28.8 0:01:02.1 0:55:13.1 0:01:06.4 0:08:36.1 1:22:26.6
22 25 KAREL LIPNIK Carolus Magnus 1972 0:16:50.0 0:01:19.3 0:53:55.8 0:01:09.9 0:09:31.6 1:22:46.6
23 6 KLEMEN BRATUŠA ŠD Bistrica ob Sotli 1984 0:17:23.6 0:00:36.0 0:56:32.9 0:00:27.5 0:09:19.3 1:24:19.4
24 52 PRIMOŽ SKUBIC AK Portovald 1980 0:17:18.0 0:00:49.7 0:56:06.6 0:00:29.6 0:09:49.3 1:24:33.3
25 33 MIHA MILEK 1983 0:18:26.3 0:01:20.0 0:54:06.9 0:00:54.9 0:10:33.5 1:25:21.7
26 1 ALEŠ AVBREHT AADS 1971 0:16:23.8 0:00:36.9 1:00:17.9 0:00:36.1 0:08:24.2 1:26:19.0
27 22 IZTOK KOVAČIČ ŠRD FIT KLUB Novo mesto 1973 0:20:35.7 0:00:44.7 0:55:41.8 0:00:29.3 0:10:46.5 1:28:18.0
28 46 JOŽE PRAZNIK šd kegeljček 1981 0:18:27.5 0:00:41.2 1:02:47.2 0:00:32.2 0:10:31.0 1:32:59.2

Sprint duatlon – Članice (1990-1971)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 55 MATEJA ŠIMIC TK TRISPORT 1980 0:13:34.9 0:00:23.2 0:44:54.4 0:00:21.9 0:07:09.6 1:06:24.0
2 56 MELITA ŠINKOVEC ŠRK Celje 3Team 1978 0:15:12.3 0:00:37.1 0:45:13.7 0:00:30.9 0:07:36.3 1:09:10.4
3 149 TEJA LAPANJA 1979 0:16:09.2 0:00:49.8 0:47:23.7 0:00:34.9 0:08:15.2 1:13:12.9
4 27 NINA MANDL MULTISPORT klub Krško 1990 0:19:03.9 0:00:36.6 0:59:35.3 0:00:38.5 0:09:40.9 1:29:35.2
5 59 PETRA ŠTEPEC šd kegeljček 1982 0:18:27.4 0:00:46.6 1:02:43.7 0:00:30.8 0:10:30.5 1:32:59.1
6 152 ALEŠA LOTRIÆ DOLINAR 1974 0:19:18.3 0:00:33.3 1:02:59.6 0:00:20.4 0:10:06.9 1:33:18.7

Sprint duatlon – Veterani 1 (1970-1961)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 156 FRANCI PIRC 1969 0:13:25.1 0:00:21.6 0:41:57.3 0:00:14.5 0:07:00.2 1:02:58.8
2 168 DRAGO KOK 1963 0:13:24.5 0:00:23.3 0:41:55.2 0:00:15.1 0:07:06.8 1:03:04.9
3 172 STANE ZGONC 1965 0:16:09.9 0:00:53.1 0:48:49.7 0:00:39.7 0:08:43.1 1:15:15.6
4 167 DAMJAN OBRADOVIČ 1968 0:16:31.7 0:01:06.9 0:48:35.6 0:01:16.6 0:08:31.9 1:16:02.8
5 166 PETER PRESKAR 1970 0:16:30.6 0:01:08.8 0:49:48.4 0:01:07.3 0:08:52.6 1:17:27.8
6 171 ROMAN ROBAS 1969 0:16:30.1 0:00:45.9 0:50:41.4 0:00:54.7 0:09:19.7 1:18:11.9
7 12 DEJAN GAJIČ 1968 0:16:43.3 0:00:38.0 0:54:10.5 0:00:29.3 0:08:46.7 1:20:47.9
8 31 STOJAN MATKO 1961 0:17:03.6 0:01:00.6 0:57:52.5 0:00:45.1 0:09:40.1 1:26:22.0
9 41 MATJAŽ PIVK 1965 0:18:20.4 0:01:44.8 0:56:01.1 0:01:11.7 0:10:00.4 1:27:18.5
10 125 DOMEN RANT 1969 0:16:43.3 0:00:37.1 1:02:34.3 0:00:18.2 0:09:34.0 1:29:47.0
11 36 TONČEK PANJTAR Veseli revirci 1967 0:18:30.5 0:00:48.2 1:00:59.1 0:00:25.0 0:09:47.3 1:30:30.2
12 57 BOJAN ŠMID TRIM KLUB 1962 0:19:05.6 0:01:10.1 1:05:06.1 0:01:01.9 0:10:28.1 1:36:51.9
13 49 ROBERT PUH HC Center 1970 0:19:33.8 0:01:14.2 1:08:07.6 0:01:08.1 0:10:47.7 1:40:51.5

Sprint duatlon – Veteranke 1 (1970-1961)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 140 VIDA CEGLAR 1964 0:18:30.0 0:00:37.5 0:55:04.9 0:00:33.7 0:09:55.6 1:24:41.8
2 60 SUZANA TORKAR PANJTAR Veseli revirci 1969 0:18:30.3 0:00:50.2 1:00:35.4 0:00:29.1 0:10:05.0 1:30:30.0
3 7 IRENA CERAR 1970 0:21:24.7 0:00:46.9 1:05:41.2 0:00:30.2 0:11:38.2 1:40:01.3

Sprint duatlon – Veterani 2 (1960 in starejši)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 174 VIKTOR EKART 1958 0:15:42.0 0:00:46.1 0:47:29.8 0:00:32.4 0:07:18.5 1:11:48.9
2 71 JOŽE ŽUPAN Triatlon klub Krško 1959 0:15:33.2 0:00:34.0 0:47:09.3 0:00:31.2 0:08:13.8 1:12:01.7
3 163 ANTON ŽAGAR 1955 0:15:49.3 0:00:25.7 0:47:57.1 0:00:19.1 0:08:16.2 1:12:47.5
4 19 BOJAN KOTAR NE 1955 0:15:06.8 0:00:44.3 0:52:26.3 0:00:26.0 0:07:59.1 1:16:42.5
5 5 ROMAN BLATNIK TK Krško 1952 0:18:57.1 0:00:31.3 0:56:08.9 0:00:31.0 0:10:02.6 1:26:11.1
6 24 MARTIN KUŽNIK Marathon 1950 0:18:52.7 0:01:10.3 1:00:34.7 0:00:43.5 0:09:45.1 1:31:06.3
7 122 SLAVKO GOMZI 1956 0:22:18.0 0:00:38.4 0:57:50.4 0:00:31.7 0:11:16.4 1:32:35.0
8 170 MAX STOPAR 1943 0:21:03.2 0:00:46.8 1:02:38.5 0:00:39.8 0:11:03.7 1:36:12.1
9 23 JUSUF KRATOVAC 1939 0:20:00.2 0:03:14.2 1:08:02.6 0:01:46.5 0:11:53.2 1:44:56.7
10 162 PAVEL ZUPANČIČ* 1937 0:25:05.2 0:01:01.8 0:34:48.1 0:01:10.7 0:13:07.7 2:15:13.6*

Sprint duatlon – Veteranke 2 (1960 in starejše)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 20 HEDVIKA KOTAR NE 1948 0:18:38.9 0:00:32.7 1:02:12.1 0:00:34.3 0:09:35.5 1:31:33.6
2 123 MILENA ŠANTL 1959 0:20:08.7 0:00:38.3 1:02:10.4 0:00:32.9 0:11:09.2 1:34:39.6

Cici duatlon – dečki skupno

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 129 DANIJEL BARTUL 1999 0:01:41.6 0:04:51.0 0:00:56.0 0:08:21.3
2 147 MATEJ STREHAR 2001 0:01:57.8 0:05:39.3 0:01:05.4 0:09:47.0
3 165 VID OŠTRBENK 2001 0:01:55.6 0:05:53.8 0:01:00.0 0:09:51.2
4 139 JAN CEGLAR 1999 0:01:48.4 0:06:13.8 0:01:06.4 0:09:59.2
5 42 ANŽE PODLESNIK ŠD Elektro Ljubljana 1999 0:01:58.4 0:06:11.9 0:01:06.1 0:10:09.4
6 130 MATEJ DEČMAN 2000 0:02:04.0 0:06:13.1 0:01:09.1 0:10:20.6
7 144 NINO POLOVIČ 2003 0:02:07.5 0:05:59.3 0:01:15.1 0:10:34.2
8 MARKO OBRADOVIČ 2002 0:10:55.3
9 151 LENART DOLINAR 2004 0:02:10.3 0:06:55.2 0:01:16.9 0:11:23.5

Cici duatlon – deklice skupno

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 148 KLARA STREHAR 1999 0:01:45.8 0:05:05.4 0:01:03.5 0:08:46.4
2 128 LAURA LOVŠIN 1999 0:01:51.1 0:05:24.2 0:01:06.3 0:09:14.6
3 39 GAJA PERKO Trisport Alprem Kamnik 2000 0:01:50.1 0:05:45.8 0:00:57.4 0:09:19.9
4 150 ANA META DOLINAR 2001 0:02:05.2 0:06:47.9 0:01:05.8 0:10:58.3
5 28 ALJA MARIČ ŠK SIBOR 1999 0:01:49.5 0:07:51.6 0:01:17.7 0:11:44.6
6 127 MONIKA BARTOL 2003 0:02:15.7 0:07:29.3 0:01:11.0 0:11:54.3
7 73 NIKA TOMŠE 2003 0:02:39.6 0:07:03.4 0:01:31.9 0:12:09.1
8 141 AVA GERMEK 0:03:30.7 0:10:27.4 0:01:30.1 0:17:06.5
9 142 ELA MATKOVIČ 2003 0:03:27.0 0:10:17.4 0:01:34.3 0:17:06.6

Super sprint duatlon – moški skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 132 ALJAŽ LOVŠIN 1995 0:06:49.9 0:00:22.4 0:16:21.1 0:00:14.8 0:02:27.0 0:26:15.3 SS-DM 1
2 72 BORUT TOMŠE 1965 0:06:41.7 0:00:25.2 0:16:10.2 0:00:20.3 0:02:46.7 0:26:24.2 SS-R2M 1
3 102 DARKO MRVAR 1979 0:07:02.3 0:00:29.6 0:15:46.4 0:00:30.2 0:03:01.4 0:26:50.0 SS-R1M 1
4 26 JAN LIPOVŠEK TK TRISPORT KAMNIK 1995 0:06:49.9 0:00:27.9 0:16:14.7 0:00:25.1 0:04:08.5 0:28:06.2 SS-DM 2
5 155 MATIJA ZORČIČ 1994 0:06:48.8 0:00:26.6 0:18:27.6 0:00:32.6 0:03:00.2 0:29:15.9 SS-MM 1
6 124 DOMEN LESKOVEC 1995 0:07:04.0 0:00:28.8 0:18:43.8 0:00:15.8 0:03:03.4 0:29:35.8 SS-DM 3
7 146 MARTIN ŠKOBERNE 1997 0:07:27.5 0:00:24.2 0:19:39.5 0:00:23.1 0:03:20.9 0:31:15.2 SS-DM 4
8 160 IVAN PERGOVNIK 1955 0:08:23.5 0:00:32.3 0:20:00.1 0:00:24.2 0:02:59.3 0:32:19.5 SS-R2M 2
9 137 BRANKO ANDREJC 1949 0:09:07.8 0:00:31.8 0:19:22.1 0:00:20.0 0:03:39.1 0:33:00.9 SS-R2M 3
10 43 BORUT PODLESNIK ŠD Elektro Ljubljana 1973 0:09:14.7 0:00:27.9 0:19:21.7 0:00:18.0 0:03:43.2 0:33:05.6 SS-R1M 2
11 51 MIHAEL SKET 1975 0:09:12.4 0:00:37.8 0:21:18.8 0:00:26.7 0:03:54.3 0:35:30.2 SS-R1M 3
12 120 ANDREJ PAGON 1956 0:09:38.8 0:00:42.0 0:22:39.8 0:00:37.9 0:03:52.3 0:37:30.9 SS-R2M 4
13 10 MATJAŽ EMERŠIČ 1967 0:10:30.1 0:00:59.8 0:22:58.1 0:00:35.9 0:04:14.9 0:39:18.9 SS-R2M 5
14 67 STANE ZGONC 1965 0:12:21.0 0:01:05.6 0:25:22.5 0:00:36.7 0:05:06.0 0:44:31.9 SS-R2M 6
37 PRIMOŽ PAVČNIK 1981 0:07:26.6 0:00:25.8 DQ SS-R1M

Super sprint duatlon – ženske skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 131 EVA TROHA 1995 0:07:44.0 0:00:21.5 0:18:10.2 0:00:17.4 0:03:14.9 0:29:48.0 SS-DZ 1
2 133 KAJA LOVŠIN 1997 0:07:43.7 0:00:22.1 0:19:28.1 0:00:16.4 0:03:01.2 0:30:51.5 SS-DZ 2
3 62 LIZA URŠIČ TK Trisport 1996 0:08:17.9 0:00:24.0 0:18:50.3 0:00:18.1 0:03:17.3 0:31:07.7 SS-DZ 3
4 134 MANCA DEČMAN 1997 0:08:24.6 0:00:24.5 0:18:45.5 0:00:19.0 0:03:25.1 0:31:18.7 SS-DZ 4
5 3 SARA BESAL ŠK SIBOR 1997 0:08:03.6 0:00:26.3 0:19:54.0 0:00:19.5 0:03:19.8 0:32:03.3 SS-DZ 5
6 138 TARA MELINK 1997 0:09:04.5 0:00:25.7 0:19:32.6 0:00:21.1 0:03:33.2 0:32:57.1 SS-DZ 6
7 121 MAJA KOTAR 1974 0:09:36.0 0:00:41.2 0:22:40.0 0:00:40.9 0:03:52.4 0:37:30.6 SS-R1Z 1
8 145 NINA ŠKOBERNE 1994 0:10:35.9 0:00:26.2 0:22:39.6 0:00:19.8 0:04:41.2 0:38:42.7 SS-MZ 1
9 136 DRAGICA ANDREJC 1953 0:11:24.8 0:00:42.8 0:22:07.7 0:00:27.4 0:04:17.2 0:39:00.0 SS-R2Z 1
10 32 ZLATKA MEDIC 1972 0:12:21.0 0:01:04.0 0:25:25.3 0:00:33.5 0:05:07.3 0:44:31.2 SS-R1Z 2
11 13 RUŽA HENEZI klubpolet 1965 0:12:11.5 0:01:17.6 0:27:02.9 0:00:54.9 0:04:55.6 0:46:22.6 SS-R2Z 2
12 48 MARIJA PUH 1968 0:12:09.8 0:01:14.1 0:30:53.8 0:00:44.8 0:04:30.8 0:49:33.4 SS-R2Z 3
13 40 HELENA PIVK 1967 0:12:09.8 0:01:03.1 0:31:05.7 0:00:43.9 0:04:30.9 0:49:33.5 SS-R2Z 4

Sprint duatlon – moški skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 126 GORDAN PETKOVIÆ 1985 0:12:42.7 0:00:21.2 0:39:49.4 0:00:18.9 0:07:03.0 1:00:15.2 SD-OM 1
2 143 JANEZ POLOVIČ 1974 0:13:23.5 0:00:22.3 0:41:04.6 0:00:17.4 0:07:24.0 1:02:31.9 SD-OM 2
3 156 FRANCI PIRC 1969 0:13:25.1 0:00:21.6 0:41:57.3 0:00:14.5 0:07:00.2 1:02:58.8 SD-V1M 1
4 168 DRAGO KOK 1963 0:13:24.5 0:00:23.3 0:41:55.2 0:00:15.1 0:07:06.8 1:03:04.9 SD-V1M 2
5 173 DEJAN CICIC OCVIRK ŠRK Celje 3Team 1982 0:13:06.0 0:00:30.2 0:43:41.2 0:00:22.9 0:07:03.5 1:04:44.0 SD-OM 3
6 157 ANDREJ MEDVED 1985 0:13:21.8 0:00:18.8 0:44:27.0 0:00:16.8 0:06:49.6 1:05:14.2 SD-OM 4
7 161 SAŠA FRANIÆ 1979 0:13:07.8 0:00:24.9 0:44:39.9 0:00:25.2 0:06:43.0 1:05:20.9 SD-OM 5
8 69 BORUT ZUPET triatlon klub Krško 1993 0:13:51.5 0:00:37.8 0:45:00.2 0:00:26.2 0:07:12.7 1:07:08.5 SD-MM 1
9 54 ALEŠ SMODIČ KD Hrastnik 1973 0:13:35.6 0:00:37.9 0:45:09.4 0:00:36.4 0:07:18.7 1:07:18.0 SD-OM 6
10 14 RENATO IVANČIČ KK Tropovci 1988 0:15:09.2 0:00:49.0 0:42:57.8 0:00:30.7 0:08:18.9 1:07:45.6 SD-OM 7
11 159 ANDREJ GOLOB 1989 0:16:00.7 0:01:08.9 0:43:14.6 0:00:55.6 0:08:02.2 1:09:22.1 SD-OM 8
12 174 VIKTOR EKART 1958 0:15:42.0 0:00:46.1 0:47:29.8 0:00:32.4 0:07:18.5 1:11:48.9 SD-V2M 1
13 71 JOŽE ŽUPAN Triatlon klub Krško 1959 0:15:33.2 0:00:34.0 0:47:09.3 0:00:31.2 0:08:13.8 1:12:01.7 SD-V2M 2
14 58 DEJAN ŠMIGOC ŠRK-Celje 3team 1977 0:15:04.3 0:00:57.7 0:47:20.1 0:00:41.0 0:08:10.7 1:12:13.8 SD-OM 9
15 135 ALEKSANDER RADIVOJEVIČ 1974 0:15:43.7 0:00:29.9 0:47:45.0 0:00:24.1 0:07:54.0 1:12:16.8 SD-OM 10
16 163 ANTON ŽAGAR 1955 0:15:49.3 0:00:25.7 0:47:57.1 0:00:19.1 0:08:16.2 1:12:47.5 SD-V2M 3
17 169 DARKO LEVIČAR 1976 0:18:06.3 0:01:31.9 0:44:43.6 0:01:09.8 0:08:38.5 1:14:10.2 SD-OM 11
18 29 ANDREJ MARTINČIČ PAK 1975 0:15:31.2 0:00:32.2 0:49:17.4 0:00:32.5 0:08:26.5 1:14:19.9 SD-OM 12
19 172 STANE ZGONC 1965 0:16:09.9 0:00:53.1 0:48:49.7 0:00:39.7 0:08:43.1 1:15:15.6 SD-V1M 3
20 66 PETER ZALOKAR / 1979 0:15:25.7 0:01:13.2 0:49:33.0 0:00:36.3 0:08:33.5 1:15:21.9 SD-OM 13
21 167 DAMJAN OBRADOVIČ 1968 0:16:31.7 0:01:06.9 0:48:35.6 0:01:16.6 0:08:31.9 1:16:02.8 SD-V1M 4
22 19 BOJAN KOTAR NE 1955 0:15:06.8 0:00:44.3 0:52:26.3 0:00:26.0 0:07:59.1 1:16:42.5 SD-V2M 4
23 64 LUKA ZAJC Bam.bi 1979 0:15:48.2 0:00:53.2 0:50:27.2 0:00:39.1 0:09:02.9 1:16:50.7 SD-OM 14
24 154 JOŽE GERŠAK 1974 0:15:53.3 0:00:49.0 0:50:59.7 0:00:44.4 0:08:48.2 1:17:14.7 SD-OM 15
25 166 PETER PRESKAR 1970 0:16:30.6 0:01:08.8 0:49:48.4 0:01:07.3 0:08:52.6 1:17:27.8 SD-V1M 5
26 171 ROMAN ROBAS 1969 0:16:30.1 0:00:45.9 0:50:41.4 0:00:54.7 0:09:19.7 1:18:11.9 SD-V1M 6
27 175 DAMJAN KOVAČ 1975 0:16:59.3 0:01:17.4 0:51:25.3 0:00:56.9 0:09:06.6 1:19:45.6 SD-OM 16
28 153 ROBERT ZEVNIK 1982 0:13:53.6 0:00:39.6 0:54:54.4 0:00:46.7 0:09:54.3 1:20:08.8 SD-OM 17
29 164 GREGOR VEHOVEC 1980 0:18:50.5 0:00:34.1 0:50:52.2 0:00:24.8 0:09:33.0 1:20:14.7 SD-OM 18
30 12 DEJAN GAJIČ 1968 0:16:43.3 0:00:38.0 0:54:10.5 0:00:29.3 0:08:46.7 1:20:47.9 SD-V1M 7
31 34 JURE MOČIVNIK 1979 0:16:25.5 0:00:30.2 0:55:25.0 0:00:31.3 0:08:18.1 1:21:10.2 SD-OM 19
32 63 BOŠTJAN VIPAVEC NE 1978 0:16:06.5 0:00:25.4 0:55:54.4 0:00:27.3 0:08:56.4 1:21:50.1 SD-OM 20
33 158 MATEVŽ KRUŠIČ 1985 0:16:28.8 0:01:02.1 0:55:13.1 0:01:06.4 0:08:36.1 1:22:26.6 SD-OM 21
34 25 KAREL LIPNIK Carolus Magnus 1972 0:16:50.0 0:01:19.3 0:53:55.8 0:01:09.9 0:09:31.6 1:22:46.6 SD-OM 22
35 6 KLEMEN BRATUŠA ŠD Bistrica ob Sotli 1984 0:17:23.6 0:00:36.0 0:56:32.9 0:00:27.5 0:09:19.3 1:24:19.4 SD-OM 23
36 52 PRIMOŽ SKUBIC AK Portovald 1980 0:17:18.0 0:00:49.7 0:56:06.6 0:00:29.6 0:09:49.3 1:24:33.3 SD-OM 24
37 33 MIHA MILEK 1983 0:18:26.3 0:01:20.0 0:54:06.9 0:00:54.9 0:10:33.5 1:25:21.7 SD-OM 25
38 5 ROMAN BLATNIK TK Krško 1952 0:18:57.1 0:00:31.3 0:56:08.9 0:00:31.0 0:10:02.6 1:26:11.1 SD-V2M 5
39 1 ALEŠ AVBREHT AADS 1971 0:16:23.8 0:00:36.9 1:00:17.9 0:00:36.1 0:08:24.2 1:26:19.0 SD-OM 26
40 31 STOJAN MATKO 1961 0:17:03.6 0:01:00.6 0:57:52.5 0:00:45.1 0:09:40.1 1:26:22.0 SD-V1M 8
41 41 MATJAŽ PIVK 1965 0:18:20.4 0:01:44.8 0:56:01.1 0:01:11.7 0:10:00.4 1:27:18.5 SD-V1M 9
42 22 IZTOK KOVAČIČ ŠRD FIT KLUB Novo mesto 1973 0:20:35.7 0:00:44.7 0:55:41.8 0:00:29.3 0:10:46.5 1:28:18.0 SD-OM 27
43 125 DOMEN RANT 1969 0:16:43.3 0:00:37.1 1:02:34.3 0:00:18.2 0:09:34.0 1:29:47.0 SD-V1M 10
44 36 TONČEK PANJTAR Veseli revirci 1967 0:18:30.5 0:00:48.2 1:00:59.1 0:00:25.0 0:09:47.3 1:30:30.2 SD-V1M 11
45 24 MARTIN KUŽNIK Marathon 1950 0:18:52.7 0:01:10.3 1:00:34.7 0:00:43.5 0:09:45.1 1:31:06.3 SD-V2M 6
46 122 SLAVKO GOMZI 1956 0:22:18.0 0:00:38.4 0:57:50.4 0:00:31.7 0:11:16.4 1:32:35.0 SD-V2M 7
47 46 JOŽE PRAZNIK šd kegeljček 1981 0:18:27.5 0:00:41.2 1:02:47.2 0:00:32.2 0:10:31.0 1:32:59.2 SD-OM 28
48 170 MAX STOPAR 1943 0:21:03.2 0:00:46.8 1:02:38.5 0:00:39.8 0:11:03.7 1:36:12.1 SD-V2M 8
49 57 BOJAN ŠMID TRIM KLUB 1962 0:19:05.6 0:01:10.1 1:05:06.1 0:01:01.9 0:10:28.1 1:36:51.9 SD-V1M 12
50 49 ROBERT PUH HC Center 1970 0:19:33.8 0:01:14.2 1:08:07.6 0:01:08.1 0:10:47.7 1:40:51.5 SD-V1M 13
51 23 JUSUF KRATOVAC 1939 0:20:00.2 0:03:14.2 1:08:02.6 0:01:46.5 0:11:53.2 1:44:56.7 SD-V2M 9
52 162 PAVEL ZUPANČIČ* 1937 0:25:05.2 0:01:01.8 0:34:48.1 0:01:10.7 0:13:07.7 2:15:13.6* SD-V2M 10

Sprint duatlon – ženske skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 55 MATEJA ŠIMIC TK TRISPORT 1980 0:13:34.9 0:00:23.2 0:44:54.4 0:00:21.9 0:07:09.6 1:06:24.0 SD-OZ 1
2 56 MELITA ŠINKOVEC ŠRK Celje 3Team 1978 0:15:12.3 0:00:37.1 0:45:13.7 0:00:30.9 0:07:36.3 1:09:10.4 SD-OZ 2
3 149 TEJA LAPANJA 1979 0:16:09.2 0:00:49.8 0:47:23.7 0:00:34.9 0:08:15.2 1:13:12.9 SD-OZ 3
4 140 VIDA CEGLAR 1964 0:18:30.0 0:00:37.5 0:55:04.9 0:00:33.7 0:09:55.6 1:24:41.8 SD-V1Z 1
5 27 NINA MANDL MULTISPORT klub Krško 1990 0:19:03.9 0:00:36.6 0:59:35.3 0:00:38.5 0:09:40.9 1:29:35.2 SD-OZ 4
6 60 SUZANA TORKAR PANJTAR Veseli revirci 1969 0:18:30.3 0:00:50.2 1:00:35.4 0:00:29.1 0:10:05.0 1:30:30.0 SD-V1Z 2
7 20 HEDVIKA KOTAR NE 1948 0:18:38.9 0:00:32.7 1:02:12.1 0:00:34.3 0:09:35.5 1:31:33.6 SD-V2Z 1
8 59 PETRA ŠTEPEC šd kegeljček 1982 0:18:27.4 0:00:46.6 1:02:43.7 0:00:30.8 0:10:30.5 1:32:59.1 SD-OZ 5
9 152 ALEŠA LOTRIÆ DOLINAR 1974 0:19:18.3 0:00:33.3 1:02:59.6 0:00:20.4 0:10:06.9 1:33:18.7 SD-OZ 6
10 123 MILENA ŠANTL 1959 0:20:08.7 0:00:38.3 1:02:10.4 0:00:32.9 0:11:09.2 1:34:39.6 SD-V2Z 2
11 7 IRENA CERAR 1970 0:21:24.7 0:00:46.9 1:05:41.2 0:00:30.2 0:11:38.2 1:40:01.3 SD-V1Z 3