Cici duatlon – Dečki (2002 in mlajši)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 87 Podgoršek Nejc TK Trisport Alprem 2003 0:02:58 0:07:11 0:01:04 0:11:14
2 88 Podgoršek Žiga TK Trisport Alprem 2003 0:02:55 0:07:28 0:01:02 0:11:26
3 30 Flis Nejc TK Trisport Alprem 2002 0:02:58 0:07:29 0:01:02 0:11:31
4 103 Sluga Matevž 2003 0:02:47 0:07:42 0:01:03 0:11:33
5 13 Bertoncelj Matic KOLOKA 2002 0:02:44 0:07:48 0:01:08 0:11:41
6 52 Leban Bine 2002 0:03:02 0:08:57 0:01:13 0:13:13
7 137 Zajc Matevž Dnevnik 2006 0:04:10 0:12:09 0:01:24 0:17:44
151 Janežič Ožbej HT Triglav 2002 0:02:59 DNF

Cici duatlon – Deklice (2002 in mlajše)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 66 Mohar Gradišek Neža TK Trisport Alprem 2002 0:02:47 0:07:46 0:00:58 0:11:32
2 157 Tominc Nika ŠD Trisport 2002 0:02:56 0:08:06 0:01:01 0:12:04
3 6 Bartol Monika TK Inles Riko Ribnica 2003 0:03:12 0:07:52 0:01:04 0:12:09
4 62 Mandič Tara TK Trisport Alprem 2003 0:03:02 0:08:44 0:01:02 0:12:49
5 118 Tomše Nika Čebelarstvo Franc Tomše 2003 0:03:38 0:08:38 0:01:26 0:13:43
5 33 Fornažar Emma TK Pula Hrvatska 2002 0:03:30 0:08:55 0:01:17 0:13:43
7 12 Dobovšek Karin TK Trisport Kamnik 2002 0:03:30 0:09:21 0:01:20 0:14:12
8 160 Burek Jana TK Hidravlika 2004 0:03:03 0:09:50 0:01:26 0:14:20
9 32 Fornažar Nicole TK Pula Hrvatska 2006 0:04:01 0:10:04 0:01:22 0:15:28
10 113 Štefanič Maša 2004 0:03:46 0:10:21 0:01:27 0:15:35

Cici duatlon – Dečki (2000-2001)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 109 Škrjanc Jan TK Trisport Kamnik 2001 0:02:30 0:06:48 0:00:55 0:10:14
2 11 Berlec Žiga TK Trisport Kamnik 2001 0:02:54 0:06:57 0:00:59 0:10:51
3 29 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica 2000 0:02:49 0:07:09 0:00:57 0:10:57
4 92 Pretnar Marko TK Trisport Kamnik 2001 0:03:02 0:07:10 0:00:55 0:11:08
31 Flis Teo TK Trisport Kamnik 2001 DNF

Cici duatlon – Deklice (2000-2001)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 135 Vrtačič Tjaša TK Trisport Kamnik 2000 0:02:29 0:06:34 0:00:57 0:10:01
2 77 Perko Gaja TK Trisport Kamnik 2000 0:02:29 0:06:49 0:00:55 0:10:14
3 105 Spruk Nejka TK Trisport Kamnik 2001 0:02:45 0:07:22 0:01:02 0:11:10
4 102 Sluga Kaja 2000 0:02:46 0:07:27 0:01:11 0:11:25

Super sprint duatlon – Starejši dečki (1999-1998)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 84 Planko Matevž TK Trisport Alprem 1998 0:09:52 0:00:23 0:21:42 0:00:18 0:04:56 0:37:12
2 5 Bartol Danijel TK Inles Riko Ribnica 1999 0:09:53 0:00:23 0:21:41 0:00:17 0:05:03 0:37:20
3 19 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem 1998 0:10:30 0:00:23 0:21:05 0:00:20 0:05:46 0:38:06
4 70 Obreza Domen TK Trisport Alprem 1999 0:10:26 0:00:23 0:21:38 0:00:20 0:05:37 0:38:26
5 74 Paulič Jaka TK Trisport Alprem 1998 0:11:13 0:00:26 0:21:00 0:00:20 0:06:02 0:39:03
6 9 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem 1999 0:11:20 0:00:25 0:20:56 0:00:21 0:07:02 0:40:06
7 61 Mandič Mark TK Trisport Alprem 1998 0:11:12 0:00:26 0:22:19 0:00:22 0:05:51 0:40:11
8 53 Leban Lovro 1999 0:11:30 0:00:28 0:24:55 0:00:26 0:05:33 0:42:54
9 161 Burek Tim TK Hidravlika 2001 0:13:50 0:00:29 0:28:35 0:00:28 0:07:25 0:50:49

Super sprint duatlon – Starejše deklice (1999-1998)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 59 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica 1999 0:10:23 0:00:21 0:21:18 0:00:19 0:05:10 0:37:32
2 24 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem 1999 0:11:34 0:00:26 0:22:45 0:00:23 0:05:37 0:40:47
3 63 Marič Alja TK Inles Riko Ribnica 1999 0:11:51 0:00:23 0:24:04 0:00:21 0:06:03 0:42:44
4 7 Bavčar Nika TK Trisport Alprem 1998 0:12:50 0:00:29 0:23:42 0:00:26 0:06:43 0:44:11

Super sprint duatlon – Kadeti (1997-1996)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 43 Kaplan Jaka TK Inles Riko Ribnica 1996 0:09:27 0:00:20 0:19:42 0:00:21 0:04:41 0:34:34
2 71 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 0:09:54 0:00:24 0:20:22 0:00:17 0:05:04 0:36:03
3 51 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 0:09:53 0:00:23 0:20:23 0:00:18 0:05:23 0:36:23
4 112 Šobar Primož TK Inles Riko Ribnica 1997 0:12:04 0:00:25 0:20:23 0:00:25 0:07:14 0:40:34

Super sprint duatlon – Kadetinje (1997-1996)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 99 Skaza Eva TK Maribor 1997 0:10:27 0:00:25 0:21:07 0:00:20 0:05:10 0:37:31
2 28 Dečman Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 0:10:48 0:00:21 0:20:52 0:00:19 0:05:44 0:38:05
3 129 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 0:11:25 0:00:24 0:20:51 0:00:22 0:05:59 0:39:03
4 20 Bubanko Gabriela 1997 0:12:12 0:00:25 0:24:14 0:00:21 0:06:17 0:43:31
5 21 Bubanko Mihaela 1997 0:12:20 0:00:27 0:24:05 0:00:24 0:06:32 0:43:50
6 64 Mastnak Lara TK Ljubljana 1997 0:13:34 0:00:32 0:26:53 0:00:27 0:07:08 0:48:35
7 10 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 0:15:32 0:00:40 0:26:43 0:00:25 0:08:08 0:51:30

Super sprint duatlon – Rekreativci 1 (1995-1972)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 158 Hajdinjak Dušan Team Turbo Tropovci 1973 0:10:19 0:00:35 0:18:24 0:00:37 0:05:32 0:35:29
2 154 Kočar Klemen 1974 0:10:42 0:00:23 0:21:25 0:00:19 0:05:23 0:38:12
3 93 Rakuša Iztok 1981 0:11:30 0:00:43 0:20:32 0:00:34 0:05:40 0:39:01

Super sprint duatlon – Rekreativke 1 (1995-1972)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 49 Kotar Maja 1974 0:12:27 0:00:42 0:23:07 0:00:22 0:06:07 0:42:48
2 168 Torzewski April TK Zagreb 1977 0:11:47 0:00:27 0:26:06 0:00:23 0:05:56 0:44:41
3 75 Pečarič Strnad Urška 3K ŠPORT 1997 0:13:22 0:00:28 0:26:20 0:00:23 0:06:48 0:47:22
4 162 Burek Jasmina TK Hidravlika 1980 0:14:41 0:00:34 0:24:49 0:00:33 0:07:39 0:48:17
5 108 Škoberne Nina TK Krško 1994 0:14:55 0:00:29 0:25:35 0:00:21 0:08:31 0:49:51
6 17 Bibič Nataša 1981 0:15:10 0:00:31 0:26:10 0:00:27 0:08:07 0:50:28
7 143 Žoher Tatjana 1976 0:16:01 0:00:33 0:26:24 0:00:32 0:08:34 0:52:06
8 101 Slana Simona Dnevnik 1974 0:14:51 0:00:39 0:29:10 0:00:29 0:07:36 0:52:46
9 164 Zajc Natalija TK Hidravlika 1975 0:19:41 0:00:59 0:36:29 0:00:30 0:10:47 1:08:29

Super sprint duatlon – Rekreativci 2 (1971 in starejši)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 117 Tomše Borut Čebelarstvo Franc Tomše 1965 0:09:52 0:00:26 0:19:13 0:00:18 0:04:59 0:34:49
2 79 Petrič Slavko Kolo klub šprikla Krško 1962 0:11:50 0:01:05 0:19:48 0:00:44 0:06:11 0:39:41
3 76 Pergovnik Ivan Logatec 1955 0:11:36 0:00:32 0:22:30 0:00:24 0:05:36 0:40:39
4 2 Andrejc Branko RPD Dravograd 1949 0:13:40 0:00:34 0:22:48 0:00:30 0:07:25 0:44:58
5 72 Pagon Andrej 1956 0:13:14 0:00:33 0:25:36 0:00:27 0:06:47 0:46:39
6 142 Žoher Simon 1970 0:14:10 0:00:39 0:26:11 0:00:35 0:07:24 0:49:01
7 82 Pirc Uroš 1969 0:56:30

Super sprint duatlon – Rekreativke 2 (1971 in starejše)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 3 Andrejc Dragica RPD Dravograd 1953 0:16:09 0:00:49 0:27:39 0:00:30 0:07:53 0:53:03
2 54 Letič Jelena 1968 0:17:38 0:00:51 0:31:22 0:00:36 0:09:50 1:00:19
3 4 Badžari Ana 1966 0:19:43 0:00:59 0:36:29 0:00:30 0:10:28 1:08:10
4 80 Petrić Mojca 1967 0:24:01 0:01:08 0:35:18 0:00:55 0:11:53 1:13:17

Sprint duatlon – Mlajši mladinci (1995-1994)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 56 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 0:16:35 0:00:25 0:48:44 0:00:24 0:08:41 1:14:51
68 Murn Luka TK Inles Riko Ribnica 1994 0:17:34 0:00:23 DNF

Sprint duatlon – Mlajše mladinke (1995-1994)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 123 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 1995 0:18:28 0:00:22 0:47:29 0:00:21 0:09:45 1:16:27
2 15 Besal Tina TK Inles Riko Ribnica 1994 0:20:46 0:00:30 0:53:58 0:00:28 0:10:27 1:26:12
3 126 Turk Urška TK Inles Riko Ribnica 1994 0:22:49 0:00:50 1:02:25 0:00:27 0:12:37 1:39:10

Sprint duatlon – Starejši mladinci (1993-1992)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – Starejše mladinke (1993-1992)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – Člani 1 (1991-1982)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 155 Šporar Matej TK Swibir 1989 0:15:09 0:00:22 0:42:57 0:00:23 0:07:38 1:06:31
2 60 Majdič Jure TK Inles Riko Ribnica 1984 0:15:46 0:00:26 0:42:19 0:00:24 0:08:45 1:07:42
3 173 Fluher Boris TK Maribor 1985 0:15:49 0:00:25 0:43:24 0:00:22 0:08:19 1:08:21
4 40 Hribar Domen TK Trisport Kamnik 1983 0:16:13 0:00:45 0:42:57 0:00:29 0:08:30 1:08:55
5 16 Bevk Metod Arnold Profi 1984 0:17:34 0:00:32 0:48:17 0:00:29 0:09:23 1:16:17
6 23 Bučar Marko ŠD Kostanjevica 1988 0:19:36 0:00:49 0:47:50 0:00:48 0:10:00 1:19:05
7 174 Kreutz Boštjan Maraton Novo Mesto 1982 0:20:20 0:00:48 0:52:24 0:01:07 0:11:05 1:25:46

Sprint duatlon – Članice 1 (1991-1982)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 156 Milkovič Marina TK Swibir 1991 0:17:09 0:00:29 0:48:15 0:00:24 0:08:45 1:15:04
2 107 Šimenc Laura TK Gorenjska 1990 0:18:02 0:00:29 0:47:54 0:00:30 0:09:15 1:16:12
3 138 Zevnik Jana TK Gorenjska 1982 0:18:03 0:00:34 0:48:18 0:00:32 0:09:34 1:17:02
4 116 Teraž Amadeja ŠD Sokol 1989 0:18:54 0:00:31 0:48:05 0:00:29 0:10:26 1:18:26
5 96 Rot Saša ŠD Sokol 1986 0:18:30 0:00:37 0:56:26 0:00:48 0:09:19 1:25:43
6 141 Žičkar Dolores TK Ljubljana 1987 0:21:34 0:00:39 1:02:29 0:00:38 0:11:15 1:36:37
7 41 Ivanovski Maša Dnevnik 1988 0:29:15 0:01:21 1:16:14 0:01:23 0:15:55 2:04:11

Sprint duatlon – Veterani 3 (1961-1957)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 106 Strniša Toni TK Inles Riko Ribnica 1959 0:18:57 0:00:43 0:51:04 0:00:32 0:09:45 1:21:03
2 178 Ocvirk Mojmir 1961 0:18:56 0:00:41 0:50:39 0:01:07 0:10:05 1:21:29
3 22 Bubanko Mladen 1961 0:18:41 0:00:28 0:53:11 0:00:26 0:10:45 1:23:34
4 100 Skočir Bojan 3K ŠPORT 1961 0:21:10 0:00:43 0:51:05 0:00:50 0:11:38 1:25:28
5 119 Topalovič Zoran ŠD 3ŠPORT 1961 0:21:55 0:00:55 0:58:09 0:00:46 0:11:50 1:33:37
6 25 Corn Drago Intersport 1961 0:23:03 0:02:09 1:05:33 0:02:53 0:14:57 1:48:37

Sprint duatlon – Veterani 5 (1951 in starejši)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 45 Kermelj Stanislav TK Ljubljana 1951 0:20:52 0:00:34 0:51:33 0:00:46 0:10:53 1:24:40
2 81 Pichler Teodor TK Varaždin 1951 0:24:06 0:00:33 1:03:11 0:00:30 0:12:44 1:41:06
3 172 Stopar Maks 1943 0:25:33 0:01:39 1:00:48 0:01:17 0:13:20 1:42:39
4 125 Trontelj Anton ŠD Sokol 1951 0:22:56 0:01:05 1:06:39 0:01:22 0:13:17 1:45:21
152 Kompan Vladimir HT Triglav 1951 DNF

Sprint duatlon – Veterani 1 (1971-1967)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 133 Vovk Borut 1968 0:17:44 0:00:31 0:42:01 0:00:29 0:08:52 1:09:39
2 134 Vozelj Marko 3K ŠPORT 1968 0:19:39 0:00:56 0:48:35 0:00:38 0:10:16 1:20:07
3 132 Vodeb Metod FIZIOTEAM 1969 0:20:18 0:00:49 0:52:37 0:00:35 0:10:57 1:25:18
4 95 Rant Domen Dnevnik 1969 0:18:35 0:00:28 0:56:15 0:00:21 0:09:45 1:25:26
5 73 Panjtar Tonček 1967 0:23:10 0:00:46 0:54:18 0:00:34 0:12:14 1:31:03
6 85 Plavčak Davorin Plavitrans 1968 0:20:52 0:01:05 0:59:23 0:00:52 0:11:47 1:34:00
7 90 Polak Iztok TK Trisport Kamnik 1970 0:22:58 0:00:44 1:10:36 0:00:47 0:13:56 1:49:03

Sprint duatlon – Veterani 4 (1956-1952)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 140 Žagar Anton TK Inles Riko Ribnica 1955 0:19:35 0:00:27 0:50:24 0:00:41 0:09:47 1:20:55
2 47 Kotar Bojan 1955 0:17:54 0:00:34 0:55:15 0:00:31 0:09:33 1:23:49
3 35 Gomzi Slavko TK Maribor 1956 0:24:44 0:00:32 1:02:37 0:00:29 0:14:37 1:43:01
26 Čepon Jože 1952 0:26:19 0:00:41 DNF

Sprint duatlon – Veterani 2 (1966-1962)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 177 Kregar Miro TK Trisport Alprem 1962 0:16:55 0:00:25 0:47:12 0:00:30 0:08:50 1:13:54
2 139 Zupanc Igor KD Hrastnik 1964 0:17:53 0:00:39 0:50:06 0:00:49 0:10:01 1:19:31
3 39 Hren Marko DANA 1963 0:19:17 0:00:48 0:49:02 0:00:37 0:10:42 1:20:27
4 166 Kramarič Miro TK Krka 1966 0:22:32 0:00:36 0:51:16 0:00:39 0:11:58 1:27:03
5 83 Pivk Matjaž Repro MS 1965 0:20:42 0:00:36 0:57:16 0:00:50 0:12:06 1:31:32
6 110 Šmid Bojan TK Krka 1962 0:22:34 0:01:08 1:07:19 0:00:55 0:12:50 1:44:47

Sprint duatlon – Člani 2 (1981-1972)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 50 Kromar Damijan TK Inles Riko Ribnica 1972 0:15:25 0:00:24 0:42:40 0:00:21 0:07:34 1:06:25
2 67 Mori Mitja TK Ljubljana 1974 0:15:24 0:00:22 0:42:40 0:00:22 0:07:51 1:06:42
3 42 Janša Miha balans 1976 0:16:14 0:00:33 0:41:45 0:00:24 0:08:00 1:06:59
4 167 Harnold Peter TK 3SPORT 1978 0:16:04 0:00:25 0:43:44 0:00:23 0:08:33 1:09:11
5 55 Lindič Andrej BICIKEL.DOM 1976 0:16:12 0:00:58 0:42:40 0:01:13 0:08:16 1:09:21
6 120 Torkar Gregor TK Mamut 1977 0:16:29 0:00:23 0:43:19 0:00:30 0:08:43 1:09:27
7 14 Bertoncelj Uroš KOLOKA 1975 0:15:45 0:00:26 0:46:04 0:00:22 0:09:02 1:11:40
8 104 Smolnikar Aljoša Tekaški forum – ŠD trisport 1977 0:15:14 0:00:42 0:47:47 0:00:43 0:08:32 1:12:59
9 136 Zajc Luka Dnevnik 1979 0:18:31 0:00:33 0:46:38 0:00:33 0:09:41 1:15:58
10 46 Klopčič Aleš Tekaški forum 1972 0:18:57 0:00:50 0:46:34 0:00:52 0:10:43 1:17:58
11 97 Rožman Samo FIZIOTEAM 1981 0:18:12 0:00:49 0:48:59 0:00:39 0:09:34 1:18:15
12 130 Vehovec Gregor 1980 0:21:04 0:00:45 0:50:29 0:00:40 0:11:02 1:24:01
13 65 Močivnik Jure 1979 0:18:39 0:00:30 0:54:19 0:00:35 0:10:00 1:24:05
14 163 Burek Nino TK Hidravlika 1974 0:19:47 0:00:36 0:53:08 0:00:38 0:10:49 1:25:00
15 1 Abram Igor 1981 0:19:48 0:00:50 0:52:46 0:00:47 0:11:10 1:25:24
16 18 Bizjak Jernej FIZIOTEAM 1981 0:21:03 0:00:44 0:51:38 0:01:15 0:10:47 1:25:29
17 89 Pogačar Uroš 1975 0:19:46 0:00:33 1:00:39 0:00:30 0:10:23 1:31:53
18 86 Plavčak Sašo Plavitrans 1973 0:21:47 0:01:24 0:58:26 0:01:07 0:11:55 1:34:40
19 127 Uršič Janko 1981 0:23:46 0:00:52 0:58:47 0:00:43 0:11:58 1:36:08
20 115 Tavčar Blaž ŠD Mobitel 1980 0:22:32 0:01:39 1:01:57 0:01:37 0:11:09 1:38:56
21 175 Jeraj Janez 1981 0:23:03 0:01:00 0:58:36 0:00:46 0:16:33 1:40:00
22 114 Štefanič Robert 1976 0:23:54 0:00:43 1:08:08 0:00:46 0:13:55 1:47:28
23 69 Nemec Dominik Dnevnik 1978 0:29:15 0:01:23 1:16:12 0:01:25 0:15:55 2:04:10

Sprint duatlon – Veteranke 5 (1951 in starejše)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 48 Kotar Hedvika 1948 0:21:42 0:00:37 1:02:55 0:00:27 0:10:47 1:36:31

Sprint duatlon – Veteranke 4 (1956-1952)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – Veteranke 2 (1966-1962)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 153 Štupar Ema HT Triglav 1962 0:22:37 0:00:34 0:59:20 0:00:43 0:11:49 1:35:05

Sprint duatlon – Veteranke 1 (1971-1967)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 98 Rupnik Marjeta 3K ŠPORT 1968 0:19:48 0:01:01 0:55:14 0:00:51 0:10:21 1:27:16
2 121 Torkar Panjtar Suzana 1969 0:23:10 0:00:46 1:03:54 0:00:34 0:13:21 1:41:47
3 36 Gregorič Zečevič Janika 3K ŠPORT 1971 0:25:41 0:01:10 1:06:17 0:00:48 0:13:43 1:47:42

Sprint duatlon – Članice 2 (1981-1972)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 170 Lapanja Teja Dnevnik 1979 0:18:58 0:00:48 0:50:44 0:00:43 0:09:46 1:21:01
2 8 Begović-Geceg Sanja 1974 0:19:49 0:00:35 0:53:37 0:00:58 0:10:50 1:25:51
3 165 Kralj Zalar Vesna TK Krka 1979 0:22:32 0:00:40 0:51:11 0:00:38 0:10:53 1:25:57
27 Čepon Maja 1975 0:27:06 0:00:39 DNF

Sprint duatlon – Veteranke 3 (1961-1957)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 124 Trontelj Andreja ŠD Sokol 1957 0:22:19 0:01:19 1:01:05 0:01:02 0:11:24 1:37:11
2 44 Kermelj Cvetka 1957 0:22:00 0:00:56 1:05:51 0:00:47 0:11:51 1:41:27

Cici duatlon – dečki skupno

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 109 Škrjanc Jan TK Trisport Kamnik 2001 0:02:30 0:06:48 0:00:55 0:10:14
2 11 Berlec Žiga TK Trisport Kamnik 2001 0:02:54 0:06:57 0:00:59 0:10:51
3 29 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica 2000 0:02:49 0:07:09 0:00:57 0:10:57
4 92 Pretnar Marko TK Trisport Kamnik 2001 0:03:02 0:07:10 0:00:55 0:11:08
5 87 Podgoršek Nejc TK Trisport Alprem 2003 0:02:58 0:07:11 0:01:04 0:11:14
6 88 Podgoršek Žiga TK Trisport Alprem 2003 0:02:55 0:07:28 0:01:02 0:11:26
7 30 Flis Nejc TK Trisport Alprem 2002 0:02:58 0:07:29 0:01:02 0:11:31
8 103 Sluga Matevž 2003 0:02:47 0:07:42 0:01:03 0:11:33
9 13 Bertoncelj Matic KOLOKA 2002 0:02:44 0:07:48 0:01:08 0:11:41
10 52 Leban Bine 2002 0:03:02 0:08:57 0:01:13 0:13:13
11 137 Zajc Matevž Dnevnik 2006 0:04:10 0:12:09 0:01:24 0:17:44
151 Janežič Ožbej HT Triglav 2002 0:02:59 DNF
31 Flis Teo TK Trisport Kamnik 2001 DNF

Cici duatlon – deklice skupno

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 135 Vrtačič Tjaša TK Trisport Kamnik 2000 0:02:29 0:06:34 0:00:57 0:10:01
2 77 Perko Gaja TK Trisport Kamnik 2000 0:02:29 0:06:49 0:00:55 0:10:14
3 105 Spruk Nejka TK Trisport Kamnik 2001 0:02:45 0:07:22 0:01:02 0:11:10
4 102 Sluga Kaja 2000 0:02:46 0:07:27 0:01:11 0:11:25
5 66 Mohar Gradišek Neža TK Trisport Alprem 2002 0:02:47 0:07:46 0:00:58 0:11:32
6 157 Tominc Nika ŠD Trisport 2002 0:02:56 0:08:06 0:01:01 0:12:04
7 6 Bartol Monika TK Inles Riko Ribnica 2003 0:03:12 0:07:52 0:01:04 0:12:09
8 62 Mandič Tara TK Trisport Alprem 2003 0:03:02 0:08:44 0:01:02 0:12:49
9 118 Tomše Nika Čebelarstvo Franc Tomše 2003 0:03:38 0:08:38 0:01:26 0:13:43
9 33 Fornažar Emma TK Pula Hrvatska 2002 0:03:30 0:08:55 0:01:17 0:13:43
11 12 Dobovšek Karin TK Trisport Kamnik 2002 0:03:30 0:09:21 0:01:20 0:14:12
12 160 Burek Jana TK Hidravlika 2004 0:03:03 0:09:50 0:01:26 0:14:20
13 32 Fornažar Nicole TK Pula Hrvatska 2006 0:04:01 0:10:04 0:01:22 0:15:28
14 113 Štefanič Maša 2004 0:03:46 0:10:21 0:01:27 0:15:35

Super sprint duatlon – moški skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 117 Tomše Borut Čebelarstvo Franc Tomše 1965 0:09:52 0:00:26 0:19:13 0:00:18 0:04:59 0:34:49 SS-M4 1
2 158 Hajdinjak Dušan Team Turbo Tropovci 1973 0:10:19 0:00:35 0:18:24 0:00:37 0:05:32 0:35:29 SS-M3 1
3 154 Kočar Klemen 1974 0:10:42 0:00:23 0:21:25 0:00:19 0:05:23 0:38:12 SS-M3 2
4 93 Rakuša Iztok 1981 0:11:30 0:00:43 0:20:32 0:00:34 0:05:40 0:39:01 SS-M3 3
5 79 Petrič Slavko Kolo klub šprikla Krško 1962 0:11:50 0:01:05 0:19:48 0:00:44 0:06:11 0:39:41 SS-M4 2
6 76 Pergovnik Ivan Logatec 1955 0:11:36 0:00:32 0:22:30 0:00:24 0:05:36 0:40:39 SS-M4 3
7 2 Andrejc Branko RPD Dravograd 1949 0:13:40 0:00:34 0:22:48 0:00:30 0:07:25 0:44:58 SS-M4 4
8 72 Pagon Andrej 1956 0:13:14 0:00:33 0:25:36 0:00:27 0:06:47 0:46:39 SS-M4 5
9 142 Žoher Simon 1970 0:14:10 0:00:39 0:26:11 0:00:35 0:07:24 0:49:01 SS-M4 6
10 82 Pirc Uroš 1969 0:56:30 SS-M4 7

Super sprint duatlon – dečki skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 43 Kaplan Jaka TK Inles Riko Ribnica 1996 0:09:27 0:00:20 0:19:42 0:00:21 0:04:41 0:34:34 SS-M2 1
2 71 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 0:09:54 0:00:24 0:20:22 0:00:17 0:05:04 0:36:03 SS-M2 2
3 51 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 0:09:53 0:00:23 0:20:23 0:00:18 0:05:23 0:36:23 SS-M2 3
4 84 Planko Matevž TK Trisport Alprem 1998 0:09:52 0:00:23 0:21:42 0:00:18 0:04:56 0:37:12 SS-M1 1
5 5 Bartol Danijel TK Inles Riko Ribnica 1999 0:09:53 0:00:23 0:21:41 0:00:17 0:05:03 0:37:20 SS-M1 2
6 19 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem 1998 0:10:30 0:00:23 0:21:05 0:00:20 0:05:46 0:38:06 SS-M1 3
7 70 Obreza Domen TK Trisport Alprem 1999 0:10:26 0:00:23 0:21:38 0:00:20 0:05:37 0:38:26 SS-M1 4
8 74 Paulič Jaka TK Trisport Alprem 1998 0:11:13 0:00:26 0:21:00 0:00:20 0:06:02 0:39:03 SS-M1 5
9 9 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem 1999 0:11:20 0:00:25 0:20:56 0:00:21 0:07:02 0:40:06 SS-M1 6
10 61 Mandič Mark TK Trisport Alprem 1998 0:11:12 0:00:26 0:22:19 0:00:22 0:05:51 0:40:11 SS-M1 7
11 112 Šobar Primož TK Inles Riko Ribnica 1997 0:12:04 0:00:25 0:20:23 0:00:25 0:07:14 0:40:34 SS-M2 4
12 53 Leban Lovro 1999 0:11:30 0:00:28 0:24:55 0:00:26 0:05:33 0:42:54 SS-M1 8
13 161 Burek Tim TK Hidravlika 2001 0:13:50 0:00:29 0:28:35 0:00:28 0:07:25 0:50:49 SS-M1 9

Super sprint duatlon – ženske skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 49 Kotar Maja 1974 0:12:27 0:00:42 0:23:07 0:00:22 0:06:07 0:42:48 SS-Z3 1
2 168 Torzewski April TK Zagreb 1977 0:11:47 0:00:27 0:26:06 0:00:23 0:05:56 0:44:41 SS-Z3 2
3 75 Pečarič Strnad Urška 3K ŠPORT 1997 0:13:22 0:00:28 0:26:20 0:00:23 0:06:48 0:47:22 SS-Z3 3
4 162 Burek Jasmina TK Hidravlika 1980 0:14:41 0:00:34 0:24:49 0:00:33 0:07:39 0:48:17 SS-Z3 4
5 108 Škoberne Nina TK Krško 1994 0:14:55 0:00:29 0:25:35 0:00:21 0:08:31 0:49:51 SS-Z3 5
6 17 Bibič Nataša 1981 0:15:10 0:00:31 0:26:10 0:00:27 0:08:07 0:50:28 SS-Z3 6
7 143 Žoher Tatjana 1976 0:16:01 0:00:33 0:26:24 0:00:32 0:08:34 0:52:06 SS-Z3 7
8 101 Slana Simona Dnevnik 1974 0:14:51 0:00:39 0:29:10 0:00:29 0:07:36 0:52:46 SS-Z3 8
9 3 Andrejc Dragica RPD Dravograd 1953 0:16:09 0:00:49 0:27:39 0:00:30 0:07:53 0:53:03 SS-Z4 1
10 54 Letič Jelena 1968 0:17:38 0:00:51 0:31:22 0:00:36 0:09:50 1:00:19 SS-Z4 2
11 4 Badžari Ana 1966 0:19:43 0:00:59 0:36:29 0:00:30 0:10:28 1:08:10 SS-Z4 3
12 164 Zajc Natalija TK Hidravlika 1975 0:19:41 0:00:59 0:36:29 0:00:30 0:10:47 1:08:29 SS-Z3 9
13 80 Petrić Mojca 1967 0:24:01 0:01:08 0:35:18 0:00:55 0:11:53 1:13:17 SS-Z4 4

Super sprint duatlon – deklice skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 99 Skaza Eva TK Maribor 1997 0:10:27 0:00:25 0:21:07 0:00:20 0:05:10 0:37:31 SS-Z2 1
2 59 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica 1999 0:10:23 0:00:21 0:21:18 0:00:19 0:05:10 0:37:32 SS-Z1 1
3 28 Dečman Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 0:10:48 0:00:21 0:20:52 0:00:19 0:05:44 0:38:05 SS-Z2 2
4 129 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 0:11:25 0:00:24 0:20:51 0:00:22 0:05:59 0:39:03 SS-Z2 3
5 24 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem 1999 0:11:34 0:00:26 0:22:45 0:00:23 0:05:37 0:40:47 SS-Z1 2
6 63 Marič Alja TK Inles Riko Ribnica 1999 0:11:51 0:00:23 0:24:04 0:00:21 0:06:03 0:42:44 SS-Z1 3
7 20 Bubanko Gabriela 1997 0:12:12 0:00:25 0:24:14 0:00:21 0:06:17 0:43:31 SS-Z2 4
8 21 Bubanko Mihaela 1997 0:12:20 0:00:27 0:24:05 0:00:24 0:06:32 0:43:50 SS-Z2 5
9 7 Bavčar Nika TK Trisport Alprem 1998 0:12:50 0:00:29 0:23:42 0:00:26 0:06:43 0:44:11 SS-Z1 4
10 64 Mastnak Lara TK Ljubljana 1997 0:13:34 0:00:32 0:26:53 0:00:27 0:07:08 0:48:35 SS-Z2 6
11 10 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 0:15:32 0:00:40 0:26:43 0:00:25 0:08:08 0:51:30 SS-Z2 7

Sprint duatlon – moški skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 50 Kromar Damijan TK Inles Riko Ribnica 1972 0:15:25 0:00:24 0:42:40 0:00:21 0:07:34 1:06:25 SD-M4 1
2 155 Šporar Matej TK Swibir 1989 0:15:09 0:00:22 0:42:57 0:00:23 0:07:38 1:06:31 SD-M3 1
3 67 Mori Mitja TK Ljubljana 1974 0:15:24 0:00:22 0:42:40 0:00:22 0:07:51 1:06:42 SD-M4 2
4 42 Janša Miha balans 1976 0:16:14 0:00:33 0:41:45 0:00:24 0:08:00 1:06:59 SD-M4 3
5 60 Majdič Jure TK Inles Riko Ribnica 1984 0:15:46 0:00:26 0:42:19 0:00:24 0:08:45 1:07:42 SD-M3 2
6 173 Fluher Boris TK Maribor 1985 0:15:49 0:00:25 0:43:24 0:00:22 0:08:19 1:08:21 SD-M3 3
7 40 Hribar Domen TK Trisport Kamnik 1983 0:16:13 0:00:45 0:42:57 0:00:29 0:08:30 1:08:55 SD-M3 4
8 167 Harnold Peter TK 3SPORT 1978 0:16:04 0:00:25 0:43:44 0:00:23 0:08:33 1:09:11 SD-M4 4
9 55 Lindič Andrej BICIKEL.DOM 1976 0:16:12 0:00:58 0:42:40 0:01:13 0:08:16 1:09:21 SD-M4 5
10 120 Torkar Gregor TK Mamut 1977 0:16:29 0:00:23 0:43:19 0:00:30 0:08:43 1:09:27 SD-M4 6
11 133 Vovk Borut 1968 0:17:44 0:00:31 0:42:01 0:00:29 0:08:52 1:09:39 SD-M5 1
12 14 Bertoncelj Uroš KOLOKA 1975 0:15:45 0:00:26 0:46:04 0:00:22 0:09:02 1:11:40 SD-M4 7
13 104 Smolnikar Aljoša Tekaški forum – ŠD trisport 1977 0:15:14 0:00:42 0:47:47 0:00:43 0:08:32 1:12:59 SD-M4 8
14 177 Kregar Miro TK Trisport Alprem 1962 0:16:55 0:00:25 0:47:12 0:00:30 0:08:50 1:13:54 SD-M6 1
15 56 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 0:16:35 0:00:25 0:48:44 0:00:24 0:08:41 1:14:51 SD-M1 1
16 136 Zajc Luka Dnevnik 1979 0:18:31 0:00:33 0:46:38 0:00:33 0:09:41 1:15:58 SD-M4 9
17 16 Bevk Metod Arnold Profi 1984 0:17:34 0:00:32 0:48:17 0:00:29 0:09:23 1:16:17 SD-M3 5
18 46 Klopčič Aleš Tekaški forum 1972 0:18:57 0:00:50 0:46:34 0:00:52 0:10:43 1:17:58 SD-M4 10
19 97 Rožman Samo FIZIOTEAM 1981 0:18:12 0:00:49 0:48:59 0:00:39 0:09:34 1:18:15 SD-M4 11
20 23 Bučar Marko ŠD Kostanjevica 1988 0:19:36 0:00:49 0:47:50 0:00:48 0:10:00 1:19:05 SD-M3 6
21 139 Zupanc Igor KD Hrastnik 1964 0:17:53 0:00:39 0:50:06 0:00:49 0:10:01 1:19:31 SD-M6 2
22 134 Vozelj Marko 3K ŠPORT 1968 0:19:39 0:00:56 0:48:35 0:00:38 0:10:16 1:20:07 SD-M5 2
23 39 Hren Marko DANA 1963 0:19:17 0:00:48 0:49:02 0:00:37 0:10:42 1:20:27 SD-M6 3
24 140 Žagar Anton TK Inles Riko Ribnica 1955 0:19:35 0:00:27 0:50:24 0:00:41 0:09:47 1:20:55 SD-M8 1
25 106 Strniša Toni TK Inles Riko Ribnica 1959 0:18:57 0:00:43 0:51:04 0:00:32 0:09:45 1:21:03 SD-M7 1
26 178 Ocvirk Mojmir 1961 0:18:56 0:00:41 0:50:39 0:01:07 0:10:05 1:21:29 SD-M7 2
27 22 Bubanko Mladen 1961 0:18:41 0:00:28 0:53:11 0:00:26 0:10:45 1:23:34 SD-M7 3
28 47 Kotar Bojan 1955 0:17:54 0:00:34 0:55:15 0:00:31 0:09:33 1:23:49 SD-M8 2
29 130 Vehovec Gregor 1980 0:21:04 0:00:45 0:50:29 0:00:40 0:11:02 1:24:01 SD-M4 12
30 65 Močivnik Jure 1979 0:18:39 0:00:30 0:54:19 0:00:35 0:10:00 1:24:05 SD-M4 13
31 45 Kermelj Stanislav TK Ljubljana 1951 0:20:52 0:00:34 0:51:33 0:00:46 0:10:53 1:24:40 SD-M9 1
32 163 Burek Nino TK Hidravlika 1974 0:19:47 0:00:36 0:53:08 0:00:38 0:10:49 1:25:00 SD-M4 14
33 132 Vodeb Metod FIZIOTEAM 1969 0:20:18 0:00:49 0:52:37 0:00:35 0:10:57 1:25:18 SD-M5 3
34 1 Abram Igor 1981 0:19:48 0:00:50 0:52:46 0:00:47 0:11:10 1:25:24 SD-M4 15
35 95 Rant Domen Dnevnik 1969 0:18:35 0:00:28 0:56:15 0:00:21 0:09:45 1:25:26 SD-M5 4
36 100 Skočir Bojan 3K ŠPORT 1961 0:21:10 0:00:43 0:51:05 0:00:50 0:11:38 1:25:28 SD-M7 4
37 18 Bizjak Jernej FIZIOTEAM 1981 0:21:03 0:00:44 0:51:38 0:01:15 0:10:47 1:25:29 SD-M4 16
38 174 Kreutz Boštjan Maraton Novo Mesto 1982 0:20:20 0:00:48 0:52:24 0:01:07 0:11:05 1:25:46 SD-M3 7
39 166 Kramarič Miro TK Krka 1966 0:22:32 0:00:36 0:51:16 0:00:39 0:11:58 1:27:03 SD-M6 4
40 73 Panjtar Tonček 1967 0:23:10 0:00:46 0:54:18 0:00:34 0:12:14 1:31:03 SD-M5 5
41 83 Pivk Matjaž Repro MS 1965 0:20:42 0:00:36 0:57:16 0:00:50 0:12:06 1:31:32 SD-M6 5
42 89 Pogačar Uroš 1975 0:19:46 0:00:33 1:00:39 0:00:30 0:10:23 1:31:53 SD-M4 17
43 119 Topalovič Zoran ŠD 3ŠPORT 1961 0:21:55 0:00:55 0:58:09 0:00:46 0:11:50 1:33:37 SD-M7 5
44 85 Plavčak Davorin Plavitrans 1968 0:20:52 0:01:05 0:59:23 0:00:52 0:11:47 1:34:00 SD-M5 6
45 86 Plavčak Sašo Plavitrans 1973 0:21:47 0:01:24 0:58:26 0:01:07 0:11:55 1:34:40 SD-M4 18
46 127 Uršič Janko 1981 0:23:46 0:00:52 0:58:47 0:00:43 0:11:58 1:36:08 SD-M4 19
47 115 Tavčar Blaž ŠD Mobitel 1980 0:22:32 0:01:39 1:01:57 0:01:37 0:11:09 1:38:56 SD-M4 20
48 175 Jeraj Janez 1981 0:23:03 0:01:00 0:58:36 0:00:46 0:16:33 1:40:00 SD-M4 21
49 81 Pichler Teodor TK Varaždin 1951 0:24:06 0:00:33 1:03:11 0:00:30 0:12:44 1:41:06 SD-M9 2
50 172 Stopar Maks 1943 0:25:33 0:01:39 1:00:48 0:01:17 0:13:20 1:42:39 SD-M9 3
51 35 Gomzi Slavko TK Maribor 1956 0:24:44 0:00:32 1:02:37 0:00:29 0:14:37 1:43:01 SD-M8 3
52 110 Šmid Bojan TK Krka 1962 0:22:34 0:01:08 1:07:19 0:00:55 0:12:50 1:44:47 SD-M6 6
53 125 Trontelj Anton ŠD Sokol 1951 0:22:56 0:01:05 1:06:39 0:01:22 0:13:17 1:45:21 SD-M9 4
54 114 Štefanič Robert 1976 0:23:54 0:00:43 1:08:08 0:00:46 0:13:55 1:47:28 SD-M4 22
55 25 Corn Drago Intersport 1961 0:23:03 0:02:09 1:05:33 0:02:53 0:14:57 1:48:37 SD-M7 6
56 90 Polak Iztok TK Trisport Kamnik 1970 0:22:58 0:00:44 1:10:36 0:00:47 0:13:56 1:49:03 SD-M5 7
57 69 Nemec Dominik Dnevnik 1978 0:29:15 0:01:23 1:16:12 0:01:25 0:15:55 2:04:10 SD-M4 23
26 Čepon Jože 1952 0:26:19 0:00:41 DNF SD-M8
68 Murn Luka TK Inles Riko Ribnica 1994 0:17:34 0:00:23 DNF SD-M1
152 Kompan Vladimir HT Triglav 1951 DNF SD-M9

Sprint duatlon – ženske skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 156 Milkovič Marina TK Swibir 1991 0:17:09 0:00:29 0:48:15 0:00:24 0:08:45 1:15:04 SD-Z3 1
2 107 Šimenc Laura TK Gorenjska 1990 0:18:02 0:00:29 0:47:54 0:00:30 0:09:15 1:16:12 SD-Z3 2
3 123 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 1995 0:18:28 0:00:22 0:47:29 0:00:21 0:09:45 1:16:27 SD-Z1 1
4 138 Zevnik Jana TK Gorenjska 1982 0:18:03 0:00:34 0:48:18 0:00:32 0:09:34 1:17:02 SD-Z3 3
5 116 Teraž Amadeja ŠD Sokol 1989 0:18:54 0:00:31 0:48:05 0:00:29 0:10:26 1:18:26 SD-Z3 4
6 170 Lapanja Teja Dnevnik 1979 0:18:58 0:00:48 0:50:44 0:00:43 0:09:46 1:21:01 SD-Z4 1
7 96 Rot Saša ŠD Sokol 1986 0:18:30 0:00:37 0:56:26 0:00:48 0:09:19 1:25:43 SD-Z3 5
8 8 Begović-Geceg Sanja 1974 0:19:49 0:00:35 0:53:37 0:00:58 0:10:50 1:25:51 SD-Z4 2
9 165 Kralj Zalar Vesna TK Krka 1979 0:22:32 0:00:40 0:51:11 0:00:38 0:10:53 1:25:57 SD-Z4 3
10 15 Besal Tina TK Inles Riko Ribnica 1994 0:20:46 0:00:30 0:53:58 0:00:28 0:10:27 1:26:12 SD-Z1 2
11 98 Rupnik Marjeta 3K ŠPORT 1968 0:19:48 0:01:01 0:55:14 0:00:51 0:10:21 1:27:16 SD-Z5 1
12 153 Štupar Ema HT Triglav 1962 0:22:37 0:00:34 0:59:20 0:00:43 0:11:49 1:35:05 SD-Z6 1
13 48 Kotar Hedvika 1948 0:21:42 0:00:37 1:02:55 0:00:27 0:10:47 1:36:31 SD-Z9 1
14 141 Žičkar Dolores TK Ljubljana 1987 0:21:34 0:00:39 1:02:29 0:00:38 0:11:15 1:36:37 SD-Z3 6
15 124 Trontelj Andreja ŠD Sokol 1957 0:22:19 0:01:19 1:01:05 0:01:02 0:11:24 1:37:11 SD-Z7 1
16 126 Turk Urška TK Inles Riko Ribnica 1994 0:22:49 0:00:50 1:02:25 0:00:27 0:12:37 1:39:10 SD-Z1 3
17 44 Kermelj Cvetka 1957 0:22:00 0:00:56 1:05:51 0:00:47 0:11:51 1:41:27 SD-Z7 2
18 121 Torkar Panjtar Suzana 1969 0:23:10 0:00:46 1:03:54 0:00:34 0:13:21 1:41:47 SD-Z5 2
19 36 Gregorič Zečevič Janika 3K ŠPORT 1971 0:25:41 0:01:10 1:06:17 0:00:48 0:13:43 1:47:42 SD-Z5 3
20 41 Ivanovski Maša Dnevnik 1988 0:29:15 0:01:21 1:16:14 0:01:23 0:15:55 2:04:11 SD-Z3 7
27 Čepon Maja 1975 0:27:06 0:00:39 DNF SD-Z4