Cici duatlon – Dečki (2003 in mlajši)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 8 Podgoršek Nejc TK Trisport Alprem 2003 00:02:45 00:07:24 00:00:57 00:11:08
2 23 Sluga Matevž Triatlon klub Celje 2003 00:02:49 00:07:22 00:00:59 00:11:12
3 6 Maradin Jan TK Trisport Alprem 2003 00:02:56 00:07:47 00:01:03 00:11:47
4 9 Podgoršek Žiga TK Trisport Alprem 2003 00:02:56 00:07:55 00:01:01 00:11:53
5 17 Kerin Nil KKK Čatež ob Savi 2003 00:02:46 00:08:34 00:01:00 00:12:21
6 3 Berlec Aljaž TK Trisport Alprem 2005 00:03:07 00:09:02 00:01:10 00:13:19
7 189 Stojanovič Jakob Kajak Kanu klub Čatež 2003 00:02:56 00:09:00 00:01:23 00:13:20
8 4 Bojanc Domen TK Trisport Alprem 2005 00:03:26 00:09:26 00:01:17 00:14:10
9 28 Udovič Janž DNK INTERSPORT 2003 00:03:13 00:10:23 00:01:09 00:14:46
10 34 Mrak Matevž 2003 00:03:42 00:09:41 00:01:23 00:14:47
11 40 Zajc Matevž Dnevnik 2006 00:03:33 00:10:28 00:01:28 00:15:30
12 13 Drmota Tim Logatec 2007 00:03:24 00:10:57 00:01:12 00:15:34
13 25 Strnad Volkar Brin 3K Šport 2007 00:03:35 00:12:22 00:01:14 00:17:12
14 31 Zgonc Jan Dnevnik 2007 00:03:37 00:12:41 00:01:21 00:17:39

Cici duatlon – Deklice (2003 in mlajše)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 2 Bartol Monika TK Inles Riko Ribnica 2003 00:02:58 00:08:00 00:00:56 00:11:55
2 5 Mandič Tara TK Trisport Alprem 2003 00:02:57 00:08:52 00:00:57 00:12:46
3 7 Maradin Manca TK Trisport Alprem 2004 00:03:18 00:10:02 00:01:12 00:14:34
4 29 Udovič Naja DNK INTERSPORT 2006 00:03:35 00:12:29 00:01:18 00:17:23
33 Mrak Lucija 2006 00:06:11 DNF

Cici duatlon – Dečki (2001-2002)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 26 Škrjanc Jan TK Trisport Alprem 2001 00:02:27 00:06:57 00:00:54 00:10:19
2 30 Videnšek David ŠRK Celje 2001 00:02:38 00:07:14 00:00:52 00:10:44
3 18 Marguč Žiga TK Gorenjska 2001 00:02:57 00:07:16 00:01:08 00:11:22
4 22 Paulič Gašper TK Trisport Alprem 2002 00:03:06 00:08:12 00:01:05 00:12:24
5 35 Bogovič Jaša 2002 00:02:52 00:08:31 00:01:10 00:12:34
6 21 Oštrbenk Vid Kajak kanu klub Čatež 2001 00:03:37 00:07:43 00:01:32 00:12:54
7 36 Oštrbenk Maj Kajak kanu klub Čatež 2002 00:02:55 00:08:56 00:01:19 00:13:11

Cici duatlon – Deklice (2001-2002)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 24 Spruk Nejka TK Trisport Alprem 2001 00:02:29 00:07:29 00:00:51 00:10:49
2 11 Bernot Urška TK Trisport Alprem 2001 00:02:37 00:07:21 00:00:52 00:10:51
3 27 Tominc Nika ŠD3ŠPORT 2002 00:02:42 00:07:30 00:00:56 00:11:08
4 20 Mohar Gradišek Neža TK Trisport Alprem 2002 00:02:30 00:08:06 00:00:58 00:11:35
5 43 Perko Neža TK Tržiške strele 2001 00:02:33 00:08:13 00:00:58 00:11:45
6 37 Garofolj Noel ŠD3ŠPORT 2002 00:02:57 00:07:57 00:01:05 00:12:00
7 38 Bajec Ajda TK Ljubljana 2002 00:03:06 00:07:54 00:01:13 00:12:14
8 42 Marin Ana TK Tržiške strele 2002 00:02:58 00:08:14 00:01:04 00:12:17
9 1 Bajec Neža TK Ljubljana 2002 00:03:05 00:07:58 00:01:14 00:12:18
10 19 Marolt Anja TK Trisport Alprem 2002 00:03:02 00:08:25 00:01:00 00:12:28
11 41 Kavčič Liza TK Tržiške strele 2002 00:03:07 00:10:01 00:01:04 00:14:13

Super sprint duatlon – Starejši dečki (2000-1999)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 53 Bartol Danijel TK Inles Riko Ribnica 1999 00:09:31 00:00:23 00:21:15 00:00:20 00:04:45 00:36:16
2 59 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem 1999 00:09:59 00:00:24 00:20:55 00:00:19 00:05:08 00:36:47
3 64 Obreza Domen TK Trisport Alprem 1999 00:10:19 00:00:26 00:21:34 00:00:23 00:05:49 00:38:33
4 55 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica 2000 00:12:05 00:00:26 00:26:31 00:00:21 00:06:13 00:45:38
5 52 Moškon Bor Prošport 1999 00:17:35 00:00:32 00:26:45 00:00:33 00:10:36 00:56:03
46 Grdadolnik Nejc 1999 00:12:24 00:00:32 00:21:50 DQ
45 čuden Jaka 1999 00:12:24 00:00:31 00:21:51 DQ

Super sprint duatlon – Starejše deklice (2000-1999)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 56 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica 1999 00:10:06 00:00:21 00:20:50 00:00:19 00:04:58 00:36:36
2 67 Vrtačič Tjaša TK Trisport Alprem 2000 00:10:19 00:00:23 00:21:38 00:00:21 00:05:12 00:37:54
3 61 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem 1999 00:10:18 00:00:23 00:21:39 00:00:21 00:05:15 00:37:58
4 65 Perko Gaja TK Trisport Alprem 2000 00:10:17 00:00:26 00:22:15 00:00:23 00:05:22 00:38:44
5 44 Ahačič Ajda TK Trisport Alprem 2000 00:12:11 00:00:25 00:26:05 00:00:22 00:06:17 00:45:22
6 49 Sluga Kaja Triatlon klub Celje 2000 00:13:03 00:00:31 00:27:42 00:00:24 00:06:41 00:48:24
7 58 Kerin Hana KKK Čatež ob Savi 1999 00:14:22 00:00:37 00:30:42 00:00:28 00:07:04 00:53:14

Super sprint duatlon – Kadeti (1998-1997)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 187 Planko Matevž TK Trisport Alprem 1998 00:09:26 00:00:24 00:21:16 00:00:19 00:04:47 00:36:13
2 60 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem 1998 00:09:30 00:00:25 00:21:06 00:00:20 00:05:00 00:36:23
3 47 Paulič Jaka TK Trisport Alprem 1998 00:10:08 00:00:25 00:20:19 00:00:19 00:05:19 00:36:32
4 194 Mandič Mark TK Trisport Alprem 1998 00:10:32 00:00:22 00:21:27 00:00:22 00:05:47 00:38:33
5 63 Kovačič Matija TK Trisport Alprem 1998 00:10:22 00:00:29 00:21:54 00:00:21 00:05:56 00:39:04
6 57 Šobar Primož TK Inles Riko Ribnica 1997 00:12:21 00:00:26 00:22:41 00:00:23 00:06:18 00:42:11
7 62 Kljenak Jan David TK Trisport Alprem 1997 00:12:23 00:00:27 00:23:03 00:00:23 00:06:41 00:42:59

Super sprint duatlon – Kadetinje (1998-1997)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 48 Skaza Eva TKM 1997 00:10:07 00:00:23 00:20:47 00:00:18 00:05:31 00:37:09
2 54 Dečman Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 00:11:10 00:00:27 00:21:08 00:00:22 00:06:03 00:39:10
3 86 Pečarič Strnad Urška 3K Šport 1997 00:13:16 00:00:27 00:25:16 00:00:24 00:07:21 00:46:46
4 66 Spruk Katarina TK Trisport Alprem 1997 00:15:35 00:00:29 00:26:45 00:00:25 00:07:55 00:51:10

Super sprint duatlon – Rekreativci 1 (1996-1973)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 84 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 00:09:59 00:00:28 00:20:25 00:00:22 00:05:10 00:36:25
2 75 Rustja Matej Gibaj Sport 1987 00:10:15 00:00:28 00:22:08 00:00:22 00:05:28 00:38:44
3 85 Premelč Jure TK Trisport Alprem 1988 00:11:16 00:00:54 00:20:37 00:00:40 00:05:56 00:39:25
4 81 Zupančič Jože 1975 00:12:19 00:00:30 00:24:11 00:00:27 00:06:17 00:43:46

Super sprint duatlon – Rekreativke 1 (1996-1973)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 72 Nakrst Ana TK Ljubljana 1996 00:12:10 00:00:28 00:23:20 00:00:21 00:06:19 00:42:39
2 188 Poženel Nina TK Ljubljana 1980 00:13:05 00:00:33 00:24:19 00:00:23 00:06:54 00:45:15
3 155 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 00:13:18 00:00:27 00:24:51 00:00:20 00:06:37 00:45:36
4 80 Zore Sandra TK Trisport Alprem 1987 00:13:46 00:00:33 00:24:35 00:00:26 00:07:06 00:46:28
5 76 Savnik Špela 3K Šport 1980 00:14:27 00:00:34 00:27:52 00:00:28 00:07:16 00:50:38
6 87 Slana Simona Dnevnik 1974 00:15:48 00:00:53 00:27:54 00:00:30 00:08:11 00:53:19
7 70 Gal Valentina 1993 00:17:28 00:00:37 00:27:37 00:00:27 00:08:47 00:54:58

Super sprint duatlon – Rekreativci 2 (1972 in starejši)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 190 Krejan Simon KK Šprikla Krško 1965 00:11:07 00:01:10 00:20:29 00:01:03 00:06:02 00:39:52
2 83 Pergovnik Ivan Logatec 1955 00:10:50 00:00:28 00:23:44 00:00:20 00:05:38 00:41:03
3 78 Svet Gvido TKD Sovica 1947 00:15:50 00:00:39 00:27:45 00:00:31 00:07:45 00:52:32
4 74 Rupnik Milan 1961 00:16:24 00:01:12 00:25:37 00:01:10 00:08:26 00:52:51

Super sprint duatlon – Rekreativke 2 (1972 in starejše)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 79 Zemljarič Vesna 1954 00:14:14 00:00:49 00:27:51 00:00:40 00:07:24 00:51:00

Sprint duatlon – Mlajši mladinci (1996-1995)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 145 Kaplan Jaka TK Inles Riko Ribnica 1996 00:16:33 00:00:22 00:45:17 00:00:22 00:09:37 01:12:14
2 113 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 00:17:17 00:00:26 00:45:49 00:00:25 00:08:48 01:12:47
3 122 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 00:18:06 00:00:25 00:48:06 00:00:26 00:09:12 01:16:16
4 160 Marin Anže TK Tržiške strele 1996 00:18:06 00:00:49 00:47:51 00:00:29 00:09:45 01:17:02

Sprint duatlon – Mlajše mladinke (1996-1995)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 150 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 1995 00:18:47 00:00:24 00:49:31 00:00:22 00:09:36 01:18:42

Sprint duatlon – Starejši mladinci (1994-1993)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 91 Bučar Gregor ŠD Posavje 1993 00:16:57 00:00:44 00:43:30 00:00:26 00:08:34 01:10:14

Sprint duatlon – Starejše mladinke (1994-1993)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – člani 1 (1992-1983)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 143 Cebin Bojan TK Inles Riko Ribnica 1986 00:15:34 00:00:25 00:43:34 00:00:23 00:07:37 01:07:36
2 117 Medved Andrej TK Ljubljana 1985 00:15:35 00:00:25 00:43:35 00:00:19 00:08:03 01:07:58
3 92 Bučar Jože AK Šentjernej 1985 00:15:53 00:01:16 00:46:25 00:00:41 00:08:11 01:12:28
4 121 Nidorfer Matej Vzajemna klub 1988 00:17:16 00:00:45 00:45:32 00:00:39 00:08:49 01:13:02
5 126 Slapšak Pelliccioni Luka TK Ljubljana 1984 00:17:24 00:00:27 00:48:56 00:00:24 00:09:32 01:16:45
6 111 Legan Blaž 1986 00:21:22 00:00:55 00:52:55 00:01:06 00:11:31 01:27:51
7 141 Živič Miloš muškatirji 1985 00:23:33 00:00:54 00:58:46 00:00:44 00:12:39 01:36:38
8 202 Hribernik Matej 1990 00:27:47 00:01:44 01:15:14 00:00:46 00:15:22 02:00:54
147 Pucelj Andrej TK Inles Riko Ribnica 1990 DNF

Sprint duatlon – članice 1 (1992-1983)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 149 Šimenc Laura TK Gorenjska 1990 00:18:11 00:00:30 00:48:03 00:00:29 00:09:23 01:16:39
2 105 Kern Špela TK Trisport Alprem 1990 00:18:57 00:00:42 00:49:12 00:00:48 00:09:59 01:19:41

Sprint duatlon – člani 2 (1982-1973)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 112 Lindič Andrej TK Trisport Alprem 1976 00:15:51 00:00:27 00:43:19 00:00:19 00:08:24 01:08:21
2 142 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 00:15:57 00:00:27 00:43:11 00:00:25 00:08:25 01:08:28
3 101 Harnold Peter ŠD 3ŠPORT 1978 00:16:08 00:00:24 00:43:06 00:00:24 00:08:52 01:08:55
4 134 Udovič Klemen DNK INTERSPORT 1977 00:17:09 00:00:40 00:46:11 00:00:36 00:09:02 01:13:40
5 157 Zajc Luka Dnevnik 1979 00:19:40 00:00:29 00:48:13 00:00:28 00:09:58 01:18:50
6 195 Abram Igor TK Krško 1981 00:18:36 00:00:33 00:49:36 00:00:26 00:09:56 01:19:09
7 116 Marguč Marko TK Inles Riko Ribnica 1973 00:19:34 00:00:34 00:48:41 00:00:28 00:09:52 01:19:11
8 154 Savnik Matija 3K Šport 1974 00:19:41 00:00:54 00:48:18 00:00:51 00:10:42 01:20:27
9 118 Močivnik Jure 1979 00:18:28 00:00:56 00:52:22 00:00:27 00:09:32 01:21:46
10 106 Kladnik Damjan Kolesarsko društvo Hrastnik 1974 00:21:49 00:01:05 00:48:24 00:00:50 00:11:28 01:23:37
11 115 Majhenič Samo ŠGN 1973 00:22:19 00:00:58 00:47:41 00:00:53 00:11:59 01:23:52
12 196 Jeraj Janez DVIG 1981 00:22:22 00:01:20 00:54:47 00:01:20 00:11:20 01:31:12
13 110 Lebar Vasja 3K Šport 1979 00:21:39 00:00:52 00:57:26 00:00:45 00:11:35 01:32:18
14 114 Macura Miloš muškatirji 1981 00:23:33 00:00:52 00:59:27 00:00:31 00:12:13 01:36:38
15 119 Moškon Matej Prošport 1974 00:24:58 00:01:11 00:57:05 00:00:39 00:12:48 01:36:44

Sprint duatlon – članice 2 (1982-1973)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 131 Šimic Mateja TK Trisport Alprem 1980 00:16:57 00:00:26 00:44:51 00:00:28 00:08:57 01:11:42
2 197 Mejač Anita TK Trisport Alprem 1976 00:19:34 00:01:06 00:50:24 00:01:00 00:10:08 01:22:13
3 153 Lakota Jeriček Špela 3K Šport 1982 00:22:55 00:00:50 00:55:55 00:00:43 00:10:51 01:31:17
4 199 Fašink Katja 1980 00:27:49 00:01:47 01:16:50 00:00:37 00:14:22 02:01:26
5 94 Draškovič Aleksandra Mikona 1976 00:27:32 00:00:53 01:18:00 00:00:39 00:14:31 02:01:37

Sprint duatlon – Veterani 1 (1972-1968)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 146 Kromar Damijan TK Inles Riko Ribnica 1972 00:16:16 00:00:23 00:42:56 00:00:23 00:08:12 01:08:12
2 135 Vovk Borut TK Gorenjska 1968 00:18:07 00:00:28 00:42:36 00:00:27 00:08:54 01:10:34
3 152 Gačnik Boštjan 3K Šport 1970 00:18:26 00:00:45 00:51:58 00:00:50 00:09:15 01:21:16
4 96 Gajič Dejan 1968 00:19:03 00:01:07 00:51:29 00:01:01 00:09:47 01:22:29
5 158 Rant Domen Dnevnik 1969 00:18:46 00:00:41 00:55:47 00:00:26 00:10:06 01:25:48
6 120 Mrak Borut 1971 00:22:22 00:01:14 00:54:38 00:01:10 00:11:27 01:30:52
7 89 Bogovič Bojan Športna zveza Brežice 1971 00:22:49 00:00:37 01:06:31 00:00:40 00:12:28 01:43:07

Sprint duatlon – Veteranke 1 (1972-1968)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 88 Avšič Bogovič Nataša Športna zveza Brežice 1971 00:22:26 00:00:33 01:06:58 00:00:34 00:12:33 01:43:07

Sprint duatlon – Veterani 2 (1967-1963)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 186 Adamič Marko BVG Gulč BTS Company 1967 00:18:35 00:00:45 00:46:12 00:00:41 00:09:34 01:15:49
2 137 Zupanc Igor KD Hrastnik 1964 00:18:07 00:00:49 00:47:47 00:00:32 00:09:51 01:17:08
3 148 Stošič Igor TK Inles Riko Ribnica 1965 00:18:16 00:00:33 00:47:55 00:00:23 00:10:10 01:17:18
4 193 Martič Igor TK Inles Riko Ribnica 1966 00:20:35 00:00:37 00:47:58 00:00:29 00:10:50 01:20:31
5 144 Fajfar Stane TK Inles Riko Ribnica 1963 00:19:01 00:00:43 00:50:49 00:00:30 00:09:43 01:20:48
6 102 Horvat Alojz Team turbo Tropovci 1965 00:20:08 00:00:53 00:52:23 00:00:51 00:10:52 01:25:08

Sprint duatlon – Veteranke 2 (1967-1963)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – Veterani 3 (1962-1958)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 133 Trojar Bojan SD Strahovica 1958 00:18:08 00:01:01 00:47:37 00:00:34 00:09:02 01:16:24
2 159 Ocvirk Mojmir TZS 1961 00:19:05 00:00:58 00:48:52 00:00:56 00:09:59 01:19:51
3 125 Skočir Bojan 3K Šport 1961 00:20:24 00:00:27 00:48:14 00:00:31 00:10:32 01:20:09
4 129 Strniša Toni TK Ljubljana 1959 00:19:07 00:00:35 00:51:50 00:00:36 00:10:10 01:22:20

Sprint duatlon – Veteranke 3 (1962-1958)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – Veterani 4 (1957-1953)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 138 Žagar Anton SLO. 1955 00:19:51 00:00:47 00:48:56 00:00:33 00:09:52 01:20:00
2 107 Kotar Bojan Maraton Trbovlje 1955 00:18:31 00:01:11 00:50:44 00:00:52 00:09:38 01:20:56

Sprint duatlon – Veteranke 4 (1957-1953)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – Veterani 5 (1952 in starejši)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 156 Kermelj Stanislav TKLjubljana 1951 00:21:35 00:00:37 00:52:39 00:00:40 00:11:13 01:26:46
2 90 Blatnik Roman ŠD Posavje Krško 1952 00:23:14 00:00:27 00:55:11 00:00:25 00:12:38 01:31:57
3 123 Pichler Teodor TK Varaždin CROATIA 1951 00:23:48 00:00:34 01:04:28 00:00:30 00:13:02 01:42:23
4 128 Stopar Max TK Ljubljana 1943 00:26:39 00:01:26 01:00:27 00:01:11 00:13:11 01:42:57

Sprint duatlon – Veteranke 5 (1952 in starejše)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – moška štafeta

# St. Štafeta Ime Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 163 ŠMELčKA iz Mirnske Doline Hočevar BoštjanVtič Damjan 00:15:35 00:00:26 00:41:26 00:00:24 00:07:37 01:05:30
2 176 TK Ljubljana Mori MitjaMiha Kapš 00:15:50 00:00:26 00:43:25 00:00:19 00:07:36 01:07:38
3 177 Roš SamoCafun Tomaž 00:24:29 00:00:38 00:57:07 00:00:25 00:12:26 01:35:07
4 175 TK Tržiške strele Perko NejkoOstrelič Žan 00:24:31 00:00:30 00:59:56 00:00:23 00:12:20 01:37:42

Sprint duatlon – ženska štafeta

# St. Štafeta Ime Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 170 3K Šport Kuhar TatjanaMargon Klavdija 00:22:54 00:00:30 01:00:09 00:00:24 00:11:13 01:35:11
2 167 Radio Aktual Novosel MarušaLukič Vesna 00:26:38 00:00:33 01:09:23 00:00:25 00:13:38 01:50:38
3 162 Dnevnik čokič ZdenkaAndrenšek Anita 00:27:52 00:00:35 01:08:21 00:00:35 00:14:05 01:51:30
4 178 Cafun MojcaPodlesnik Barbara 00:27:46 00:00:35 01:18:43 00:00:32 00:13:58 02:01:36

Sprint duatlon – mešana štafeta

# St. Štafeta Ime Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 171 3K Šport Strnad PolonaVolkar Matjaž 00:21:42 00:00:26 00:48:06 00:00:21 00:10:31 01:21:09
2 165 ŠD SloveniaControl Hribar AntonSirk Mihela 00:21:38 00:00:35 00:52:22 00:00:24 00:10:34 01:25:34
3 169 TK Ljubljana Pristavec AjdaStele Uroš 00:27:53 00:00:34 00:51:26 00:00:54 00:11:44 01:32:31
3 164 Šport TV Holcman-Likar KatarinaKokol Igor 00:25:07 00:00:40 00:54:06 00:00:38 00:11:59 01:32:31
5 173 TK Tržiške strele Kavčič GorazdGolmajer Osmič Rozi 00:19:45 00:00:38 01:10:55 00:00:26 00:09:58 01:41:43
6 174 TK Tržiške strele Sajovic JožeSajovic Brigita 00:18:15 00:00:30 01:13:48 00:00:22 00:08:50 01:41:47
7 172 TK Tržiške strele Marin MarkoBožnar Beti 00:21:03 00:00:32 01:14:54 00:00:23 00:10:07 01:47:01
179 Roš MilošMardžonovič Vesna 00:26:03 00:00:40 DNF

Super sprint duatlon – Moški skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 187 Planko Matevž TK Trisport Alprem 1998 00:09:26 00:00:24 00:21:16 00:00:19 00:04:47 00:36:13 SS-M2 1
2 53 Bartol Danijel TK Inles Riko Ribnica 1999 00:09:31 00:00:23 00:21:15 00:00:20 00:04:45 00:36:16 SS-M1 1
3 60 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem 1998 00:09:30 00:00:25 00:21:06 00:00:20 00:05:00 00:36:23 SS-M2 2
4 84 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 00:09:59 00:00:28 00:20:25 00:00:22 00:05:10 00:36:25 SS-M3 1
5 47 Paulič Jaka TK Trisport Alprem 1998 00:10:08 00:00:25 00:20:19 00:00:19 00:05:19 00:36:32 SS-M2 3
6 59 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem 1999 00:09:59 00:00:24 00:20:55 00:00:19 00:05:08 00:36:47 SS-M1 2
7 64 Obreza Domen TK Trisport Alprem 1999 00:10:19 00:00:26 00:21:34 00:00:23 00:05:49 00:38:33 SS-M1 3
7 194 Mandič Mark TK Trisport Alprem 1998 00:10:32 00:00:22 00:21:27 00:00:22 00:05:47 00:38:33 SS-M2 4
9 75 Rustja Matej Gibaj Sport 1987 00:10:15 00:00:28 00:22:08 00:00:22 00:05:28 00:38:44 SS-M3 2
10 63 Kovačič Matija TK Trisport Alprem 1998 00:10:22 00:00:29 00:21:54 00:00:21 00:05:56 00:39:04 SS-M2 5
11 85 Premelč Jure TK Trisport Alprem 1988 00:11:16 00:00:54 00:20:37 00:00:40 00:05:56 00:39:25 SS-M3 3
12 190 Krejan Simon KK Šprikla Krško 1965 00:11:07 00:01:10 00:20:29 00:01:03 00:06:02 00:39:52 SS-M4 1
13 83 Pergovnik Ivan Logatec 1955 00:10:50 00:00:28 00:23:44 00:00:20 00:05:38 00:41:03 SS-M4 2
14 57 Šobar Primož TK Inles Riko Ribnica 1997 00:12:21 00:00:26 00:22:41 00:00:23 00:06:18 00:42:11 SS-M2 6
15 62 Kljenak Jan David TK Trisport Alprem 1997 00:12:23 00:00:27 00:23:03 00:00:23 00:06:41 00:42:59 SS-M2 7
16 81 Zupančič Jože 1975 00:12:19 00:00:30 00:24:11 00:00:27 00:06:17 00:43:46 SS-M3 4
17 55 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica 2000 00:12:05 00:00:26 00:26:31 00:00:21 00:06:13 00:45:38 SS-M1 4
18 78 Svet Gvido TKD Sovica 1947 00:15:50 00:00:39 00:27:45 00:00:31 00:07:45 00:52:32 SS-M4 3
19 74 Rupnik Milan 1961 00:16:24 00:01:12 00:25:37 00:01:10 00:08:26 00:52:51 SS-M4 4
20 52 Moškon Bor Prošport 1999 00:17:35 00:00:32 00:26:45 00:00:33 00:10:36 00:56:03 SS-M1 5
45 čuden Jaka 1999 00:12:24 00:00:31 00:21:51 DQ SS-M1
46 Grdadolnik Nejc 1999 00:12:24 00:00:32 00:21:50 DQ SS-M1

Super sprint duatlon – Ženske skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 56 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica 1999 00:10:06 00:00:21 00:20:50 00:00:19 00:04:58 00:36:36 SS-Z1 1
2 48 Skaza Eva TKM 1997 00:10:07 00:00:23 00:20:47 00:00:18 00:05:31 00:37:09 SS-Z2 1
3 67 Vrtačič Tjaša TK Trisport Alprem 2000 00:10:19 00:00:23 00:21:38 00:00:21 00:05:12 00:37:54 SS-Z1 2
4 61 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem 1999 00:10:18 00:00:23 00:21:39 00:00:21 00:05:15 00:37:58 SS-Z1 3
5 65 Perko Gaja TK Trisport Alprem 2000 00:10:17 00:00:26 00:22:15 00:00:23 00:05:22 00:38:44 SS-Z1 4
6 54 Dečman Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 00:11:10 00:00:27 00:21:08 00:00:22 00:06:03 00:39:10 SS-Z2 2
7 72 Nakrst Ana TK Ljubljana 1996 00:12:10 00:00:28 00:23:20 00:00:21 00:06:19 00:42:39 SS-Z3 1
8 188 Poženel Nina TK Ljubljana 1980 00:13:05 00:00:33 00:24:19 00:00:23 00:06:54 00:45:15 SS-Z3 2
9 44 Ahačič Ajda TK Trisport Alprem 2000 00:12:11 00:00:25 00:26:05 00:00:22 00:06:17 00:45:22 SS-Z1 5
10 155 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 00:13:18 00:00:27 00:24:51 00:00:20 00:06:37 00:45:36 SS-Z3 3
11 80 Zore Sandra TK Trisport Alprem 1987 00:13:46 00:00:33 00:24:35 00:00:26 00:07:06 00:46:28 SS-Z3 4
12 86 Pečarič Strnad Urška 3K Šport 1997 00:13:16 00:00:27 00:25:16 00:00:24 00:07:21 00:46:46 SS-Z2 3
13 49 Sluga Kaja Triatlon klub Celje 2000 00:13:03 00:00:31 00:27:42 00:00:24 00:06:41 00:48:24 SS-Z1 6
14 76 Savnik Špela 3K Šport 1980 00:14:27 00:00:34 00:27:52 00:00:28 00:07:16 00:50:38 SS-Z3 5
15 79 Zemljarič Vesna 1954 00:14:14 00:00:49 00:27:51 00:00:40 00:07:24 00:51:00 SS-Z4 1
16 66 Spruk Katarina TK Trisport Alprem 1997 00:15:35 00:00:29 00:26:45 00:00:25 00:07:55 00:51:10 SS-Z2 4
17 58 Kerin Hana KKK Čatež ob Savi 1999 00:14:22 00:00:37 00:30:42 00:00:28 00:07:04 00:53:14 SS-Z1 7
18 87 Slana Simona Dnevnik 1974 00:15:48 00:00:53 00:27:54 00:00:30 00:08:11 00:53:19 SS-Z3 6
19 70 Gal Valentina 1993 00:17:28 00:00:37 00:27:37 00:00:27 00:08:47 00:54:58 SS-Z3 7

Sprint duatlon – moški skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 143 Cebin Bojan TK Inles Riko Ribnica 1986 00:15:34 00:00:25 00:43:34 00:00:23 00:07:37 01:07:36 SD-M3 1
2 117 Medved Andrej TK Ljubljana 1985 00:15:35 00:00:25 00:43:35 00:00:19 00:08:03 01:07:58 SD-M3 2
3 146 Kromar Damijan TK Inles Riko Ribnica 1972 00:16:16 00:00:23 00:42:56 00:00:23 00:08:12 01:08:12 SD-M5 1
4 112 Lindič Andrej TK Trisport Alprem 1976 00:15:51 00:00:27 00:43:19 00:00:19 00:08:24 01:08:21 SD-M4 1
5 142 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 00:15:57 00:00:27 00:43:11 00:00:25 00:08:25 01:08:28 SD-M4 2
6 101 Harnold Peter ŠD 3ŠPORT 1978 00:16:08 00:00:24 00:43:06 00:00:24 00:08:52 01:08:55 SD-M4 3
7 91 Bučar Gregor ŠD Posavje 1993 00:16:57 00:00:44 00:43:30 00:00:26 00:08:34 01:10:14 SD-M2 1
8 135 Vovk Borut TK Gorenjska 1968 00:18:07 00:00:28 00:42:36 00:00:27 00:08:54 01:10:34 SD-M5 2
9 145 Kaplan Jaka TK Inles Riko Ribnica 1996 00:16:33 00:00:22 00:45:17 00:00:22 00:09:37 01:12:14 SD-M1 1
10 92 Bučar Jože AK Šentjernej 1985 00:15:53 00:01:16 00:46:25 00:00:41 00:08:11 01:12:28 SD-M3 3
11 113 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 00:17:17 00:00:26 00:45:49 00:00:25 00:08:48 01:12:47 SD-M1 2
12 121 Nidorfer Matej Vzajemna klub 1988 00:17:16 00:00:45 00:45:32 00:00:39 00:08:49 01:13:02 SD-M3 4
13 134 Udovič Klemen DNK INTERSPORT 1977 00:17:09 00:00:40 00:46:11 00:00:36 00:09:02 01:13:40 SD-M4 4
14 186 Adamič Marko BVG Gulč BTS Company 1967 00:18:35 00:00:45 00:46:12 00:00:41 00:09:34 01:15:49 SD-M6 1
15 122 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 00:18:06 00:00:25 00:48:06 00:00:26 00:09:12 01:16:16 SD-M1 3
16 133 Trojar Bojan SD Strahovica 1958 00:18:08 00:01:01 00:47:37 00:00:34 00:09:02 01:16:24 SD-M7 1
17 126 Slapšak Pelliccioni Luka TK Ljubljana 1984 00:17:24 00:00:27 00:48:56 00:00:24 00:09:32 01:16:45 SD-M3 5
18 160 Marin Anže TK Tržiške strele 1996 00:18:06 00:00:49 00:47:51 00:00:29 00:09:45 01:17:02 SD-M1 4
19 137 Zupanc Igor KD Hrastnik 1964 00:18:07 00:00:49 00:47:47 00:00:32 00:09:51 01:17:08 SD-M6 2
20 148 Stošič Igor TK Inles Riko Ribnica 1965 00:18:16 00:00:33 00:47:55 00:00:23 00:10:10 01:17:18 SD-M6 3
21 157 Zajc Luka Dnevnik 1979 00:19:40 00:00:29 00:48:13 00:00:28 00:09:58 01:18:50 SD-M4 5
22 195 Abram Igor TK Krško 1981 00:18:36 00:00:33 00:49:36 00:00:26 00:09:56 01:19:09 SD-M4 6
23 116 Marguč Marko TK Inles Riko Ribnica 1973 00:19:34 00:00:34 00:48:41 00:00:28 00:09:52 01:19:11 SD-M4 7
24 159 Ocvirk Mojmir TZS 1961 00:19:05 00:00:58 00:48:52 00:00:56 00:09:59 01:19:51 SD-M7 2
25 138 Žagar Anton SLO. 1955 00:19:51 00:00:47 00:48:56 00:00:33 00:09:52 01:20:00 SD-M8 1
26 125 Skočir Bojan 3K Šport 1961 00:20:24 00:00:27 00:48:14 00:00:31 00:10:32 01:20:09 SD-M7 3
27 154 Savnik Matija 3K Šport 1974 00:19:41 00:00:54 00:48:18 00:00:51 00:10:42 01:20:27 SD-M4 8
28 193 Martič Igor TK Inles Riko Ribnica 1966 00:20:35 00:00:37 00:47:58 00:00:29 00:10:50 01:20:31 SD-M6 4
29 144 Fajfar Stane TK Inles Riko Ribnica 1963 00:19:01 00:00:43 00:50:49 00:00:30 00:09:43 01:20:48 SD-M6 5
30 107 Kotar Bojan Maraton Trbovlje 1955 00:18:31 00:01:11 00:50:44 00:00:52 00:09:38 01:20:56 SD-M8 2
31 152 Gačnik Boštjan 3K Šport 1970 00:18:26 00:00:45 00:51:58 00:00:50 00:09:15 01:21:16 SD-M5 3
32 118 Močivnik Jure 1979 00:18:28 00:00:56 00:52:22 00:00:27 00:09:32 01:21:46 SD-M4 9
33 129 Strniša Toni TK Ljubljana 1959 00:19:07 00:00:35 00:51:50 00:00:36 00:10:10 01:22:20 SD-M7 4
34 96 Gajič Dejan 1968 00:19:03 00:01:07 00:51:29 00:01:01 00:09:47 01:22:29 SD-M5 4
35 106 Kladnik Damjan Kolesarsko društvo Hrastnik 1974 00:21:49 00:01:05 00:48:24 00:00:50 00:11:28 01:23:37 SD-M4 10
36 115 Majhenič Samo ŠGN 1973 00:22:19 00:00:58 00:47:41 00:00:53 00:11:59 01:23:52 SD-M4 11
37 102 Horvat Alojz Team turbo Tropovci 1965 00:20:08 00:00:53 00:52:23 00:00:51 00:10:52 01:25:08 SD-M6 6
38 158 Rant Domen Dnevnik 1969 00:18:46 00:00:41 00:55:47 00:00:26 00:10:06 01:25:48 SD-M5 5
39 156 Kermelj Stanislav TKLjubljana 1951 00:21:35 00:00:37 00:52:39 00:00:40 00:11:13 01:26:46 SD-M9 1
40 111 Legan Blaž 1986 00:21:22 00:00:55 00:52:55 00:01:06 00:11:31 01:27:51 SD-M3 6
41 120 Mrak Borut 1971 00:22:22 00:01:14 00:54:38 00:01:10 00:11:27 01:30:52 SD-M5 6
42 196 Jeraj Janez DVIG 1981 00:22:22 00:01:20 00:54:47 00:01:20 00:11:20 01:31:12 SD-M4 12
43 90 Blatnik Roman ŠD Posavje Krško 1952 00:23:14 00:00:27 00:55:11 00:00:25 00:12:38 01:31:57 SD-M9 2
44 110 Lebar Vasja 3K Šport 1979 00:21:39 00:00:52 00:57:26 00:00:45 00:11:35 01:32:18 SD-M4 13
45 141 Živič Miloš muškatirji 1985 00:23:33 00:00:54 00:58:46 00:00:44 00:12:39 01:36:38 SD-M3 7
45 114 Macura Miloš muškatirji 1981 00:23:33 00:00:52 00:59:27 00:00:31 00:12:13 01:36:38 SD-M4 14
47 119 Moškon Matej Prošport 1974 00:24:58 00:01:11 00:57:05 00:00:39 00:12:48 01:36:44 SD-M4 15
48 123 Pichler Teodor TK Varaždin CROATIA 1951 00:23:48 00:00:34 01:04:28 00:00:30 00:13:02 01:42:23 SD-M9 3
49 128 Stopar Max TK Ljubljana 1943 00:26:39 00:01:26 01:00:27 00:01:11 00:13:11 01:42:57 SD-M9 4
50 89 Bogovič Bojan Športna zveza Brežice 1971 00:22:49 00:00:37 01:06:31 00:00:40 00:12:28 01:43:07 SD-M5 7
51 202 Hribernik Matej 1990 00:27:47 00:01:44 01:15:14 00:00:46 00:15:22 02:00:54 SD-M3 8
147 Pucelj Andrej TK Inles Riko Ribnica 1990 DNF SD-M3

Sprint duatlon – ženske skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat. #
1 131 Šimic Mateja TK Trisport Alprem 1980 00:16:57 00:00:26 00:44:51 00:00:28 00:08:57 01:11:42 SD-Z4 1
2 149 Šimenc Laura TK Gorenjska 1990 00:18:11 00:00:30 00:48:03 00:00:29 00:09:23 01:16:39 SD-Z3 1
3 150 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 1995 00:18:47 00:00:24 00:49:31 00:00:22 00:09:36 01:18:42 SD-Z1 1
4 105 Kern Špela TK Trisport Alprem 1990 00:18:57 00:00:42 00:49:12 00:00:48 00:09:59 01:19:41 SD-Z3 2
5 197 Mejač Anita TK Trisport Alprem 1976 00:19:34 00:01:06 00:50:24 00:01:00 00:10:08 01:22:13 SD-Z4 2
6 153 Lakota Jeriček Špela 3K Šport 1982 00:22:55 00:00:50 00:55:55 00:00:43 00:10:51 01:31:17 SD-Z4 3
7 88 Avšič Bogovič Nataša Športna zveza Brežice 1971 00:22:26 00:00:33 01:06:58 00:00:34 00:12:33 01:43:07 SD-Z5 1
8 199 Fašink Katja 1980 00:27:49 00:01:47 01:16:50 00:00:37 00:14:22 02:01:26 SD-Z4 4
9 94 Draškovič Aleksandra Mikona 1976 00:27:32 00:00:53 01:18:00 00:00:39 00:14:31 02:01:37 SD-Z4 5