REZULTATI-KONČNI VRSTNI RED

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Tek 1 Kolo Tek2
1. 760 DOLENC KLEMEN 1:15:34 0:21:11 0:42:09 0:12:14
1. 768 KONČINA SREČO 1:15:34 0:19:48 0:43:29 0:12:17
3. 759 SELJAK MATJAŽ 1:16:03 0:20:29 0:43:32 0:12:02
4. 761 KROMAR DAMIJAN 1:16:17 0:20:57 0:43:10 0:12:10
5. 737 KOVAČ MATJAŽ 1:17:01 0:22:36 0:41:29 0:12:56
S. 730 TOMSE BORUT 1:17: 13 0:00:00 1:04:29 0:12:44
7. 740 JANEŽIČ GREGOR 1:17:38 0:22:05 0:42:16 0:13:17
3 . 764 KEMPERLE MARTIN 1:19:01 0:21:09 0:44:39 0:13:13
9. 744 GLAVNIK DEJAN 1:19:41 0:23:08 0:43:22 0:13:11
10. 728 GROS SAMO 1:21:13 0:23:00 0:44:35 0:13:38
11. 732 MORI MITJA 1:21:44 0:23:00 0:45:40 0:13:04
12. 750 SAJEVEC PETER 1:21:46 0:23:07 0:43:58 0:14:41
13. 741 SKOBERNE BRANE 1:23:09 0:20:31 0:48:59 0:13:39
14. 755 VUJAŠIN SVJETLAN 1:24:14 0:22:43 0:47:45 0:13:46
15. 751 PEŠIČ GORAN 1:24:35 0:23:07 0:47:34 0:13:54
18. 734 ZEVNIK KLEMEN 1:26:10 0:24:08 0:46:22 0:15:40
17. 758 PRAH ANDREJ 1:26:23 0:24:06 0:47:58 0:14:19
18. 733 FAJMUT ALEŠ 1:26:42 0:24: 16 0:47:47 0:14:39
19. 756 ŠKRLEP ANTON 1:27:27 0:23:54 0:48:36 0:14:57
20. 757 DEMŠAR DOMEN 1:28:29 0:23:56 0:48:50 0:15:43
21. 765 ROTAR JANEZ 1:29:15 0:25:29 0:46:26 0:17:20
22. 747 DELAJKOVIŠ SINIŠA 1:29:41 0:24: 12 0:48:46 0: 16:43
23. 766 NAKRST NATAŠA 1:31:14 0:24:08 0:51:17 0:15:49
24. 748 DELAJKOVIČ DAMIR 1:32:06 0:25:39 0:50:01 0: 16:26
25. 738 KOSMAČ SANDI 1:34:07 0:24:19 0:55:40 0: 14:08
28. 763 STOMAR MAKS 1:34:14 0:25:06 0:53:09 0: 15:59
27. 767 KLEMEN MAKS 1:34:57 0:23:50 0:56:29 0:14:38
28. 735 GASSER BOŠTJAN 1:35:15 0:25:55 0:53:07 0:16:13
29. 762 MEDVEŠČEK KAREL 1:35:36 0:26:50 0:52:51 0:15:55
30. 749 JAKŠA JOŽE 1:36:39 0:24:09 0:54:10 0:18:20
31. 752 KAJTAZOVIČ EDIN 1:36:48 0:25:46 0:52:36 0:18:26
32. 746 HRIBAR NATAŠA 1:39:07 0:26:25 0:55:49 0:16:53
33. 769 BRAJNIK DAMJAN 1:41:43 0:33:36 0:50:11 0:17:56
34. 739 DEČMAN MITJA 1:44:57 0:27:32 0:58: 16 0:19:09
35. 742 KRAŠOVEC MATJAŽ 1:46:14 0:29:29 0:56:58 0:19:47
36. 754 FAJDIGA UROŠ 1:46:25 0:30:01 0:56:36 0:19:48
37. 745 PLANKO TOMAŽ 1:47:45 0:28:16 0:58:32 0:20:57

MLAJŠI MLADINCI (od leta 1978 do leta 1980)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Tek 1 Kolo Tek2
1. 747 DELAJKOVIČ SINIŠA 1:29:41 0:24:12 0:48:46 16:43
2. 749 JAKŠA JOŽE 1:36:39 0:24:09 0:54:10 18:20
3. 752 KAJTAZOVIČ EDIN 1:36:48 0:25:46 0:52:36 0:18:26
4. 754 FAJDIGA UROŠ 1:46:25 0:30:01 0:56:36 19:48

ST. MLADINCI (od leta 1975 do leta 1977)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Tek 1 Kolo Tek2
1. 744 GLAVNIK DEJAN 1:19:41 0:23:08 0:43:22 0:13:11
2. 750 SAJEVEC PETER 1:21:46 0:23:07 0:43:58 0:14:41
3. 751 PEŠIČ GORAN 1:24:35 0:23:07 0:47:34 0:13:54
4. 734 ZEVNIK KLEMEN 1:26:10 0:24:08 0:46:22 0:15:40
5. 733 FAJMUT ALEŠ 1:26:42 0:24:16 0:47:47 0:14:39
6. 757 DEMŠAR DOMEN 1:28:29 0:23:56 0:48:50 0:15:43
7. 765 ROTAR JANEZ 1:29:15 0:25:29 0:46:26 0:17:20
8. 748 DELAJKOVIC DAMIR 1:32:06 0:25:39 0:50:01 0:16:26
9. 735 GASSER BOŠTJAN 1:35:15 0:25:55 0:53:07 0:16:13

ČLANI 1 (od leta 1955 do leta 1974)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Tek 1 Kolo Tek2
u 768 KONČINA SREČO 1:15:34 0:19:48 0:43:29 0:12:17
1. 760 DOLENC KLEMEN 1:15:34 0:21:11 0:42:09 0:12:14
3. 759 SELJAK MATJAŽ 1:16:03 0:20:29 0:43:32 0:12:02
4. 761 KROMAR DAMIJAN 1:16:17 0:20:57 0:43:10 0:12:10
5. 737 KOVAČ MATJAŽ 1:17:01 0:22:36 0:41:29 0:12:56
6. 730 TOMSE BORUT 1:17:13 0:00:00 1:04:29 0:12:44
7. 740 JANEŽIČ GREGOR 1:17:38 0:22:05 0:42:16 0:13:17
8. 764 KEMPERLE MARTIN 1:19:01 0:21:09 0:44:39 0:13:13
9. 728 GROS SAMO 1:21:13 0:23:00 0:44:35 0:13:38
10. 732 MORI MITJA 1:21:44 0:23:00 0:45:40 0:13:04
11. 741 SKOBERNE BRANE 1:23:09 0:20:31 0:48:59 0:13:39
12. 758 PRAH ANDREJ 1:26:23 0:24:06 0:47:58 0:14:19
13. 738 KOSMAČ SANDI 1:34:07 0:24:19 0:55:40 0:14:08
14. 739 DEČMAN MITJA 1:44:57 0:27:32 0:58:16 0:19:09
15. 745 PLANKO TOMAŽ 1:47:45 0:28:16 0:58:32 0:20:57

ČLANI 2 (od leta 1950 do leta 1954)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Tek 1 Kolo Tek2
1. 769 BRAJNIK DAMJAN 1:41:43 0:33:36 0:50:11 0:17:56
2. 742 KRAŠOVEC MATJAŽ 1:46:14 0:29:29 0:56:58 0:19:47

ČLANI 3 (od leta 1945 do leta 1949)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Tek 1 Kolo Tek2
1. 755 VUJAŠIN SVJETLAN 1:24:14 0:22:43 0:47:45 0:13:46
2. 756 ŠKRLEP ANTON 1:27:27 0:23:54 0:48:36 0:14:57

VETERANI 1 (od leta 1940 do leta 1944)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Tek 1 Kolo Tek2
1. 763 STOMAR MAKS 1:34:14 0:25:06 0:53:09 0:15:59
2. 767 KLEMEN MAKS 1:34:57 0:23:50 0:56:29 0:14:38
3. 762 MEDVEŠČEK KAREL 1:35:36 0:26:50 0:52:51 0:15:55

ČLANICE 1 (od leta 1955 do leta 1974)

Mesto Št. št. Ime in priimek Skupni čas Tek 1 Kolo Tek2
1. 766 NAKRST NATAŠA 1:31:14 0:24:08 0:51:17 0:15:49
2. 746 HRIBAR NATAŠA 1:39:07 0:26:25 0:55:49 0:16:53