Skupni rezultati

Rng # Priimek in ime Kraj Ekipa Kat LR Tek 1 Kolo Tek 2 Skupaj
1 5 Oblak Rok Gorenja Vas 2 79 05:32.31 34:13.63 04:11.48 43:57.42
2 7 Miloševič Peter Ljubljana Rog-Franek 2 79 06:00.62 36:44.67 05:03.71 47:49.00
3 61 Konstantin Šk.Loka 2 79 05:31.79 37:39.03 04:42.15 47:52.97
4 60 Pukl Peter Domžale 2 79 05:54.64 36:57.97 05:26.52 48:19.13
5 4 Kušar Jaka Ljubljana SK Olimpija 2 80 05:30.89 38:42.67 04:47.75 49:01.31
6 77 Horvat Blaž Novo Mesto Triatlon klub NM 2 79 05:43.34 39:10.86 05:27.76 50:21.96
7 49 Gra Miha Lesce Lesce 1 81 06:02.19 40:23.79 05:22.70 51:43.63
8 95 Lapanja Tea Šk.Loka 13 79 06:01.49 40:56.31 05:02.45 52:00.25
9 46 Grilc Peter Lesce Lesce 1 82 06:31.08 40:07.85 05:35.37 52:14.30
10 35 Brajnik Mark Ljubljana Triatlon klub LJ 1 82 06:00.62 41:37.36 05:00.61 52:33.59
11 94 Čadež Tina Gorenja vas 13 81 06:14.41 41:21.95 05:20.03 52:56.39
12 102 Šinkovec Jure Šk.Loka 1 81 05:59.75 42:53.18 05:12.73 54:05.66
13 106 Mihelič Tilen Ljubljana Triatlon klub LJ 2 79 06:07.03 44:38.77 04:46.63 55:32.43
14 34 Škof Miha Ljubljana Triatlon klub LJ 2 79 06:06.27 44:06.11 05:43.64 55:56.02
15 76 Čatič Esir Novo sesto Triatlon klub NM 1 81 06:56.61 45:08.95 05:51.77 57:57.33
16 99 Bošnar Niko Dolenja ravan 1 81 05:52.36 45:22.03 07:18.45 53:32.54
17 2 Sussman Aleš Ljubljana Triatlon klub LJ 2 79 06:24.61 45:13.43 06:57.91 58:35.55
18 56 Šušttar Anamari Mošnje TK Kranj 13 81 06:22.54 47:31.96 05:41.35 59:35.55
19 36 Čeč Miha Ljubljana Triatlon klub LJ 2 79 06:55.77 46:58.73 06:17.25 1:00:11.75
20 70 Jankovič Branko Novo Mesto Triatlon klub NM 1 82 06:54.10 47:38.28 06:02.15 1:00:34.53
21 74 Marin Matija Novo Mesto Triatlon klub NM 1 81 06:10.05 48:38.39 05:59.13 1:00:47.62
22 67 Ivanetič David Novo Mesto Triatlon klub NM 1 82 06:23.33 50:14.47 05:07.28 1:01:45.55
23 68 Šuštaršič Borut Novo Mesto Triatlon klub NM 1 81 06:23.31 50:27.69 06:25.56 1:03:16.56
24 58 Sabolčki Marko Rimske Toplice 1 84 06:13.67 52:05.02 05:20.49 1:03:39.15
25 32 Škof Jure Ljubljana Triatlon klub LJ 1 83 06:34.62 51:51.14 05:36.35 1:04:02.11
26 59 Sussman Špela Ljubljana Triatlon klub LJ 13 80 07:15.79 52:38.81 06:24.22 1:36:18.82
27 33 škof Jaka Ljubljana Triatlon klub LJ 1 83 07:10.96 55:00.35 05:55.57 1:08:06.53
23 75 Marin Luka Novo Mesto Triatlon klub NM 1 83 07:10.09 56:59.28 07:09.38 1:11:18.75
30 123 tHafner Polona Šk.Loka 13 81 06:15.24 06:15.24

Skupni rezultati

Rng # Priimek in ime Kraj Ekipa Kat LR Tek 1 Kolo Tek 2 Skupaj
1 26 Kogoj Igor Novo Mesto Triatlon klub NM 6 59 19:28.45 45:30.89 14:09.38 1:19:08.71
2 98 Kregar Miro Kamnik PTT Ljubljana 6 62 19:21.30 48:26.58 14:25.22 1:22:13.10
3 93 Rogelj Jože Ljubljana Peter šport 7 51 20:56.30 46:36.60 15:06.20 1:22:39.10
4 87 Medvešek Matija Ravne 5 74 20:45.54 46:51.78 16:32.52 1:24:10.54
5 50 Kemperle Martin Kamnik 6 62 20:09.03 49:25.16 14:56.43 1:24:30.67
6 92 Dolenc Klesen Koala šport 5 63 19:37.92 50:35.05 14:57.11 1:25:10.28
7 16 Kolman Miran Šk.Loka Trava-sport 5 72 21:16.72 47:59.48 15:55.00 1:25:11.20
8 28 Benedik Silvo Žiri Gepard 6 60 20:43.36 49:06.22 15:45.85 1:25:35.53
9 230 Oblak Lojze Gorenja vas Marsor Hotavlje 7 47 21:36.31 49:22.84 16:23.67 1:27:27.32
10 32 Avsec Janez TK NM 5 67 21:09.60 50:29.36 16:45.31 1:28:24.27
11 96 Flerin Drago Kamnik 6 54 23:06.94 49:43.65 16:02.49 1:28:58.08
12 109 Glavnik Dejan Polzela Triatlet 4 75 22:22.37 49:05.61 17:51.67 1:29:19.65
13 24 Vujasin Svetlan Ljubljana Proioco šport 7 49 21:21.81 53:03.89 15:43.47 1:30:09.17
14 118 Kalan Brane Šk.Loka Sport-fit Železniki 6 62 22:21.15 51:21.36 17:05.63 1:30:49.14
15 25 Plut Rafael Ljubljana Triatlon klub LJ 5 65 22:57.53 52:09.69 17:16.38 1:32:25.60
16 51 Škrlep Tone Domžale Horjak 7 49 22:51.18 52:13.42 17:25.96 1:32:30.56
17 63 Novak Boštjan Ljubljana 7 47 24:15.89 51:11.78 17:53.86 1:33:21.53
18 8 Kalčič Andrej SD Karantanija 5 64 24:11.70 50:30.45 19:01.45 1:33:47.61
19 31 Sajovec Peter 3 77 23:54.64 50:34.18 15:40.88 1:34:09.90
20 90 Mrak Aleš Gorenja vas 4 75 23:31.82 53:12.09 17:25.99 1:34:09.90
21 11 Virag Fredi Cerkno Policija-Cerkno 5 68 22:19.90 52:53.83 19:02.89 1:34:16.62
22 122 Kogovšek Stane Vrhnika TK LJ 6 56 25:04.59 52:27.11 18:44.84 1:36:16.54
23 30 Fujs Marjan Šk.Loka 6 55 23:52.68 54:28.78 18:11.93 1:36:33.44
24 129 Hafner Marko Šk.Loka 5 66 22:56.33 56:23.47 17:50.88 1:37:10.68
25 85 Ambrož Janez Križe 8 39 24:03.70 56:22.37 17:21.65 1:37:47.72
26 103 Oblak Tomaž Gorenja vas 3 78 25:00.18 52:30.28 20:39.51 1:38:09.97
27 116 Škrpin Rudi Celje TK 8 39 25:42.31 53:36.97 18:58.64 1:38:18.12
28 22 Švab Vinko Tržič 6 61 25:17.68 54:01.00 19:10.53 1:38:29.21
29 65 Pešič Goran NovoMesto TK NM 4 76 23:53.78 53:51.75 20:52.16 1:38:37.69
30 21 Stopar Maks Ljubljana Slušno prizadeti 7 43 23:42.87 56:40.57 18:32.44 1:33:55.88
31 23 Medvešček Karel Bohinjska Bistrica 8 42 25:05.12 55:23.12 19:19.79 1:39:48.03
32 14 Šink Tomaž Kranj J.Štucin 5 70 25:12.65 56:39.56 19:29.64 1:41:21.55
33 78 Stupar Robi Črnuče 5 72 23:41.01 53:40.05 24:18.97 1:41:40.03
34 37 Brajnik Damjan Ljubljana Triatlon klub LJ 7 51 27:03.20 54:23.82 20:37.57 1:42:04.59
35 80 Delajkovič Siniša 3 78 26:03.91 55:32.57 21:16.75 1:42:53.23
36 55 Horvat Franc Mošnje 8 36 25:47.11 57:33.14 19:54.70 1:43:14.95
37 91 Beškovnik Tomaž Portorož 5 72 25:05.59 54:16.59 23:55.54 1:43:17.72
38 53 Končina Damir Ljubljana 3 77 25:01.69 57:34.17 20:48.90 1:43:24.76
39 127 Gra Olga Lesce Klub Trmastih 11 49 25:03.67 59:52.25 19:01.64 1:43:57.76
40 12 Bocherini Franc Cerkno 7 47 26:54.83 57:49.76 20:26.00 1:45:10.59
41 117 Zevnik Klemen Hrastje 4 76 25:39.96 59:53.47 21:08.91 1:46:47.34
42 100 Brank Joži Vodice 10 75 29:58.19 57:02.14 21:54.94 1:48:55.27
43 66 Delajkovič Damir Novo Mesto TK NM 4 75 26:19.46 1:01:11.13 21:51.11 1:49:21.70
44 6 Šink Vinko Kranj J.Štucin 9 32 28:33.30 1:01:02.82 21:40.23 1:51:16.73
45 79 Jakša Jože 3 78 26:59.39 59:40.04 24:49.97 1:51:29.40
46 101 Dežman Brane Preddvor Trmasti 8 41 28:58.57 58:34.54 25:29.48 1:53:02.59
47 120 Dolinšek Stane Brod 5 67 26:14.51 59:16.05 27:40.85 1:53:11.41
48 45 Dečman Mitja Celje 5 69 28:36.00 1:00:39.61 24:45.24 1:54:03.55
49 52 Tušar Simon Cerkno 5 69 25:02.57 1:07:55.79 21:46.82 1:54:45.16
50 88 Bedekovič Benjamin Polzela 3 77 28:35.12 1:01:55.86 24:52.87 1:55:23.85
51 112 Mihelič Miro Ljubljana TK LJ 7 52 28:08.02 1:05:19.03 23:25.03 1:56:52.08
52 59 Salamun Slavko Vrhnika 9 32 28:34.20 1:05:42.91 27:27.60 2:01:44.71
64 Švent Jaka Novo Mesto TK NM 4 76 24:14.33 24:14.83