DRŽAVNO PRVENSTVO

SKUPNI REZULTAT – MOŠKI

Mesto Št. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # TEK(7km) Menjava # KOLESARSTVO Menjava # TEK(3.5km) Končni čas
1 3 KOGOJ IGOR TK M23 1 25:01.00 0.00 1 52:55.00 0.00 3 14:13.00 1:32:09.00
2 52 DOLENC KIEMEN KORELA M23 2 25:07.00 0.00 8 55:19.00 0.00 1 14:01.00 1:34:27.00
3 41 KONČINA SREČO LJ.MLEK. M23 3 25:03.00 0.00 9 55:23.00 0.00 2 14:11.00 1:34:42.00
4 37 ROGELJ J0ŽE COMERCE M40 10 26:45.00 0.00 2 53:37.00 0.00 9 14:48.00 1:35:10.00
5 40 MALMAR L0JZE EUROSPEK M45 6 26:11.00 0.00 6 54:41.00 0.00 8 14:42.00 1:35:34.00
6 9 SELJAK MATJAŽ G SELJAK M23 8 26:20.00 0.00 5 54:34.00 0.00 7 14:40.00 1:35:42.00
7 36 MARINKO JANEZ TK M23 5 26:05.00 0.00 12 55:45.00 0.00 4 14:21.00 1:36:11.00
8 39 KREGAR MIRO PTT M23 4 25:57.00 0.00 14 56:06.00 0.00 5 14:26.00 1:36:29.00
9 7 AVSEC JANEZ ŠENJERNEJ M23 9 26:30.00 0.00 11 55:20.00 0.00 6 14:37.00 1:36:35.00
10 20 KEMPERLE MARTIN ZL BABIČ M23 13 27:03.00 0.00 4 54:07.00 0.00 11 15:37.00 1:36:52.00
11 22 MEDVEŠČEK MATIJA RAVNE M19 16 27:31.00 0.00 3 54:06.00 0.00 16 15:53.00 1:37:30.00
12 29 FRANČIČ IVO TENET M23 11 26:47.00 0.00 13 55:49.00 0.00 10 14:59.00 1:37:35.00
13 14 KROMAR DAMJAN RIBNICA M19 14 27:11.00 0.00 10 55:24.00 0.00 13 15:47.00 1:38:22.00
14 36 DEBENEC BOJAN TK LJUB. M23 26 27:16.00 0.00 7 54:48.00 0.00 25 16:26.00 1:40:30.00
15 38 HALOVAŠIČ BORUT ALPINA M19 7 26:23.00 0.00 25 58:59.00 0.00 20 16:13.00 1:41:35.30
16 59 VUJASIN SVETLAN ŠZ GLU. M40 19 28:10.00 0.00 21 58:47.00 0.00 14 15:50.00 1:42:49.33
17 17 KOLMAN MIRAN SPORTFIT M19 18 28:07.00 0.00 22 58:54.00 0.00 17 15:54.00 1:42:55.30
18 21 FILIPIČ MATJAŽ M19 22 28:35.00 0.00 23 58:57.00 0.00 11 15:37.00 1:43:09.00
19 18 ŠKRLEP ANTON HORJAK. M40 27 29:17.00 0.00 16 57:42.01 0.00 22 16:17.00 1:43:17.00
20 1 GROS SAMO MEDICO M23 29 29:31.00 0.00 15 57:37.00 0.00 30 16:43.00 1:43:51.00
21 44 FLERIN KAREL K VERONIKA M23 21 28:31.00 0.00 23 58:57.00 0.00 27 16:37.00 1:44:05.00
22 2 FAJMUT ALEŠ M17 30 29:35.00 0.00 18 58:04.00 0.00 27 16:37.00 1:44:16.00
23 5 GLAVNIK DEJAN TRIATLET M17 32 29:38.00 0.00 17 57:45.00 0.00 33 17:01.00 1:44:24.00
24 19 KOŠIR JOŽE M17 28 29:18.00 0.00 19 58:15.00 0.00 32 16:56.00 1:44:29.00
25 33 PEŠIČ GORAN TK M17 33 29:58.00 0.00 20 58:33.00 0.00 23 16:19.00 1:44:55.00
26 32 ROVANŠEK DARKO HOBI M17 15 27:17.00 0.00 35 1:02:29.00 0.00 13 15:56.00 1:45:42.00
27 35 EKART VIKTOR RACE M23 24 29:09.00 0.00 29 1:01:16.00 0.00 14 15:50.00 1:46:15.00
28 15 VELŠE IGOR M23 31 29:36.00 0.00 26 59:03.00 0.00 40 17:39.00 1:46:23.00
29 12 ŽERJAV BOŠTJAN EF LJUB. M19 12 26:49.00 0.00 41 1.03.35.00 0.00 19 16:07.00 1.46:31.60
30 10 ŽERJAV SREČKO INFO M45 17 27:43.00 0.00 36 1:02:39.00 0.00 21 16:17.00 1:46:39.00
31 6 GREGORIČ EDO GORENJE M50 23 28:51.00 0.00 31 1:01:35.00 0.00 24 16:23.00 1:46:49.00
32 48 FUIS MARJAN PARTIZAN M23 35 30:05.00 0.00 32 1:02:03.00 0.00 31 16:50.00 1:48:50.00
33 27 LAPANJA PIO LONCA M40 37 30:20.00 0.00 33 1:02:08.00 0.00 26 16:31.00 1:48:59.00
34 4 FORTUNA VINKO GORENJE M50 25 29:14.00 0.00 39 1:02:58.00 0.00 34 17:03.00 1:49:15.00
35 38 K0G0VŠEK STANE TRIATLON M23 42 32:04.00 0.00 27 1:00:23.00 0.00 36 17:33.00 1:50:00.00
36 49 ERLAH PAVEL PEKO M40 36 30:18.00 0.00 40 1:03:18.00 0.00 29 16:48.00 1:50:16.00
37 45 STOPAR MAKS M50 38 30:28.00 0.00 34 1:02:13.00 0.00 33 17:38.00 1:50:19.00
38 28 KOVAČIČ MITJA LONCA M23 20 28:27.00 0.00 43 1:05:11.00 0.00 35 17:06.00 1:50:44.00
39 34 KRIŠTOFIČ MARE KRPLJE M45 39 30:39.00 0.00 38 1:02:56.00 0.00 39 17:30.00 1:51:13.00
48 68 ARH SLAVKO M40 43 32:10.00 0.00 30 1:01:29.00 0.00 43 18:25.00 1:52:04.00
41 56 KOROŠEC BOŠTJAN CARLEONE M17 34 30:04.00 0.00 46 1:06:47.00 0.00 41 17:44.00 1:54:35.00
42 50 AMBROŽ JANEZ PEKO M50 41 31:32.00 0.00 45 1:05:40.00 0.00 37 17:36.00 1:54:48.00
43 54 ŠINK TOMAŽ TRIGLAV M23 46 33:27.00 0.00 37 1:02:44.00 0.00 44 18:43.00 1:54:59.00
44 51 MEDVEŠČEK KAREL BOHINJ M50 50 35:01.00 0.00 42 1:04:30.00 0.00 46 19:06.00 1:58:37.00
45 53 HROVAT FRANC M50 48 34:12.03 0.00 41 1:05:27.00 0.00 47 19:19.00 1:58:58.00
46 61 BREGAR DRAGO V.BLOKE M23 40 31:04.00 0.00 49 1:11:26.00 0.00 42 17:55.00 2:00:25.00
47 26 GOSTEČNIK IVO ŽALEC M50 47 33:45.00 0.00 48 1:11:13.00 0.00 49 20:23.00 2:05:21.00
48 47 TURNŠEK TINE KRPLJE M45 52 37:17.00 0.00 47 1:10:07.00 0.00 48 20:16.00 2:07:40.00
49 11 KOSMAČ JURE M17 45 33:22.00 0.00 50 1:12:06.00 0.00 52 23:56.00 2:09:24.00
50 24 JELENA VID MENGEŠ M45 49 34:50.00 0.00 53 1:16:13.00 0.00 45 18:52.00 2:09:55.00
51 46 SRIMAC ANTON M45 44 32:49.00 0.00 28 1:00:48.00 0.00 54 38:58.00 2:12:35.00
52 42 ŠALAMUN SLAVKO VRHNIKA M50 51 36:28.00 0.00 51 1:14:45.00 0.00 50 21:47.00 2:13:00.00
53 59 ČERNIVEC LADO KRPLJE M50 54 41:06.00 0.00 52 1:15:11.00 0.00 51 23:23.00 2:19:40.03
54 55 STOJILKOVSKI SAŠO ŠD BS3 M45 53 37:46.00 0.00 54 1:24:59.01 0.00 53 24:22.99 2:27:0800
43 KALAN TOMAŽ M23 25:52.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
23 HRIBAR LADO LEK M23 27:01.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
31 TUŠAR SIMON SLOGA M23 30:38.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
8 HVALA ALOJZ BRDO M50 36:01.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop

SKUPNI REZULTAT – ŽENSKE

Mesto Št. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # TEK(7km) Menjava # KOLESARSTVO Menjava # TEK(3.5km) Končni čas
1 62 HRIBAR NATAŠA ZL BANIČ Ž19 1 34.35.00 0.00 1 1:08:10.00 0.00 2 21:02.00 2:03:47.00
2 57 MENEGALIJA MAGDA PEKO Ž19 2 36:32.00 0.00 3 1:15:02.00 0.00 1 20:39.00 2:12:13.00
3 25 TOLAR HELENA Ž19 3 48:56.00 0.00 2 1:10:49.00 0.00 3 23:37.00 2:15:22.00

SKUPNI REZULTAT PO KATEGORIJI

Kategorija:M17 mladinci 17-18 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # TEK(7km) Menjava # KOLESARSTVO Menjava # TEK(3.5km) Končni čas
1 2 FAJMUT ALEŠ M17 2 29:35.00 0.00 2 58:04.00 0.00 2 16:37.00 1:44:16.00
2 4 GLAVNIK DEJAN TRIATLET M17 3 29:38.00 0.00 1 57:45.00 0.00 4 17:01.00 1:44:24.00
3 19 KOŠIR JOŽE M17 1 29:18.00 0.00 3 58:15.00 0.00 3 16:56.00 1:44:29.00
4 33 PEŠIČ GORAN TK M17 4 29:58.00 0.00 4 58:33.00 0.00 1 16:19.00 1:44:50.00
5 56 KOROŠEC BOŠTJAN CARLEONE M17 5 30:04.00 0.00 5 1:06:47.00 0.00 5 17:44.00 1:54:35.00
6 11 KOSMAČ JURE M17 6 33:22.00 0.00 6 1:12:06.00 0.00 6 23:56.00 2:09:24.00

Kategorija: M19 ml. Člani 19-22 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # TEK(7km) Menjava # KOLESARSTVO Menjava # TEK(3.5km) Končni čas
1 22 MEDVEŠČEK MATIJA RAVNE M19 4 27:31.00 0.00 1 54:06.00 0.00 3 15:53.00 1:37:30.00
2 14 KROMAR DAMJAN RIBNICA M19 3 27:11.00 0.00 2 55:24.00 0.00 2 15:47.00 1:30:22.00
3 38 MALAVAŠIČ BORUT ALPINA M19 1 26:23.00 0.00 5 58:59.00 0.00 6 16:13.00 1:41:35.00
4 17 KOLMAN MIRAN SPORTFIT M19 5 28:07.00 0.00 3 58:54.00 0.00 4 15:54.00 1:42:55.00
5 21 FILIPIČ MATJAŽ M19 6 28:35.00 0.00 4 58:57.00 0.00 1 15:37.00 1:43:09.60
6 12 ŽERJAV BOŠTJAN EF LJUB. M19 2 26:49.00 0.00 6 1:03:35.00 0.00 5 16:07.00 1:46:31.00

Kategorija: M23 člani 23-39 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # TEK(7km) Menjava # KOLESARSTVO Menjava # TEK(3.5km) Končni čas
1 7 KOGOJ IGOR TK M23 1 25:01.00 0.00 1 52:55.00 0.00 3 14:13.00 1:32:09.00
2 52 DOLENC KLEMEN KORELA M23 2 25:07.00 0.00 5 55:19.00 0.00 1 14:01.00 1:34:27.00
3 41 KONČINA SREČO LJ.MLEK. M23 3 25:08.00 0.00 6 55:23.00 0.00 2 14:11.00 1:34:42.00
4 9 SELJAK MATJAŽ G SELJAK M23 6 26:28.00 0.00 3 54:34.00 0.00 7 14:40.00 1:35:42.00
5 16 MARINKO JANEZ TK M23 5 26:05.00 0.00 8 55:45.00 0.00 4 14:21.00 1:36:11.00
6 39 KREGAR MIRO PTT M23 4 25:57.00 0.00 10 56:06.00 0.00 5 14:26.00 1:36:29.00
7 7 AVSEC JANEZ ŠENTJERNEJ M23 7 26:30.00 0.00 7 55:28.00 0.00 6 14:37.00 1:36:35.00
8 20 KEMPERLE MARTIN ZL BANIČ M23 9 27:08.00 0.00 2 54:07.00 0.00 9 15:37.00 1:36:52.00
9 29 PRANČIČ IVO TENET M23 8 26:47.00 0.00 9 55:49.00 0.00 8 14:59.00 1:37:35.00
10 36 DEBENEC BOJAN TK LJUB M23 14 29:16.00 0.00 4 54:48.00 0.00 12 16:26.00 1:40:30.00
11 1 GROS SAMO MEDICO M23 15 29:31.00 0.00 11 57:37.00 0.00 14 16:43.00 1:43:51.00
12 44 FLERIN KAREL K VERONIKA M23 12 28:31.00 0.00 12 58:57.00 0.00 13 16:37.00 1:44:05.00
13 32 ROVANŠEK DARKO HOBI M23 16 27:17.00 0.00 17 1:02:27.00 0.00 11 15:56.00 1:45:42.00
14 35 EKART VIKTOR RACE M23 13 29:09.00 0.00 15 1:01:16.00 0.00 18 15:50.00 1:46:15.00
15 15 VELŠE IGOR M23 16 29:36.00 0.00 13 59:08.00 0.00 18 17:39.00 1:46:23.00
16 48 FUIS MARJAN PARTIZAN M23 17 30:05.00 0.00 16 1:02:03.00 0.00 15 16:50.03 1:48:59.00
17 38 KOGOVŠEK STANE TRIATLON M23 19 32:04.00 0.00 14 1:00:23.00 0.00 17 17:33.00 1:50:00.00
18 28 KOVAČIČ MITJA LUNCA M23 11 28:27.00 0.00 19 1:05:11.00 0.00 16 17:06.00 1:50:44.03
19 54 ŠINK TOMAŽ TRIGLAV M23 20 33:27.00 0.00 18 1:02:44.00 0.00 20 18:48.00 1:54:57.00
20 61 BREGAR DRAGO V.BLOKE M23 13 31:04.00 0.00 20 1:11:26.03 0.00 19 17:55.00 2:00:25.00
43 KALAN TOMAŽ M23 25:52.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
23 HRIBAR LADO LEK M23 27:01.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
31 TUŠAR SIMON SLOGA M23 30.38.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop

Kategorija: M40 veterani 40-44 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # TEK(7km) Menjava # KOLESARSTVO Menjava # TEK(3.5km) Končni čas
1 37 ROGELJ JOŽE COMERCE M40 1 26:45.00 0.00 1 53:37.00 0.00 1 14:48.00 1:35:10.00
2 53 VUJASIN SVETLAN ŠZ GLUHIH M40 2 28:10.00 0.00 3 58:49.00 0.00 2 15:50.00 1:42:49.03
3 13 ŠKRLEP ANTON HORJAK M40 3 29:17.00 0.00 2 57:42.01 0.00 3 16:17.99 1:43:17.00
4 27 LAPANJA PIO LUNCA M40 4 30:20.00 0.00 5 1:02:08.00 0.00 4 16:31.00 1:48:59.00
5 68 ARH SLAVKO M40 5 32:10.00 0.00 4 1:01:29.00 0.00 5 18:25.00 1:52:04.00
6 24 JEIENC VID MENGEŠ M40 6 34:50.00 0.00 6 1:16:13.00 0.00 6 18:52.00 2:09:55.00
7 55 STOJILOVSKI SAŠO ŠD BS3 M40 7 37:46.00 0.00 7 1:24:59.01 0.00 7 24:22.99 2:27:08.00

Kategorija: M45 veterani 45-49 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # TEK(7km) Menjava # KOLESARSTVO Menjava # TEK(3.5km) Končni čas
1 40 MALNAR LOJZE EUROSPEK M45 1 26:11.00 0.00 1 54:41.00 0.00 1 14:42.00 1:35:34.00
2 10 ŽERJAV SREČKO INFO M45 2 27:43.00 0.00 3 1:02:39.00 0.00 2 16:17.00 1:46:39.00
3 49 ERLAH PAVEL PEKO M45 3 30:18.00 0.00 5 1:03:18.00 0.00 3 16:40.00 1:50:16.00
4 34 KRIŠTOFIČ MARE KRPLJE M45 4 30:39.00 0.00 4 1:02:56.00 0.00 4 17:38.00 1:51:13.00
5 47 TURNŠEK TINE KRPLJE M45 6 37:17.00 0.00 6 1:10:07.00 0.00 5 20:16.00 2:07:40.00
6 46 SRIMAC ANTON M45 3 32:49.00 0.00 2 1:00:48.00 0.00 6 38:58.00 2:12:35.00

Kategorija: M50 veterani nad 50 let

Mesto Št. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # TEK(7km) Menjava # KOLESARSTVO Menjava # TEK(3.5km) Končni čas
1 6 GREG0RIČ EDO GORENJE M50 1 28:51.00 0.00 1 1:01:35.00 0.00 1 16:23.00 1:46:49.00
2 4 FORTUNA VINKO GORENJE M50 2 29:14.00 0.00 3 1:02:58.00 0.00 2 17:03.00 1:49:15.60
3 45 STOPAR MAKS M50 3 30:28.00 0.00 2 1:02:13.00 0.00 4 17:38.00 1:50:19.00
4 58 AMBROŽ JANEZ PEKO M50 4 31:32.00 0.00 6 1.05.40.00 0.00 3 17:36.00 1:54:48.00
5 51 MEDVEŠČEK KAREL BOHIHJ M50 7 35:01.00 0.00 4 1:04:30.00 0.00 5 19:06.00 1:58:37.00
6 53 HORVAT FRANC M50 6 34:12.00 0.00 5 1:05:27.00 0.00 6 19:19.00 1:58:50.00
7 26 G0STEČNIK IVO ŽALEC M50 5 33:45.00 0.00 7 1:11:13.00 0.00 7 20:23.00 2:05:21.03
8 42 ŠALAMUN SLAVKO VRHNIKA M50 8 36:28.00 0.00 3 1:14:45.00 0.00 8 21:47.00 2:13:00.00
9 59 ÆERNIVEC LADO KRPLJE M50 9 41:06.00 0.00 ? 1:15:11.00 0.00 9 23:23.00 2:19:40.30
8 HVALA ALOJZ BRDO M50 36:01.00 0.00 0.00 Odstop

Kategorija: Ž19 članice

Mesto Št. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # TEK(7km) Menjava # KOLESARSTVO Menjava # TEK(3.5km) Končni čas
1 62 HRIBAR NATAŠA ZL BANIČ Ž19 1 34:35.00 0.00 1 1:08:10.00 0.00 2 21:02.00 2:03:47.00
2 57 MENEGALIJA MAGDA PEKO Ž19 2 36:32.00 0.00 3 1:15:02.00 0.00 1 20:39.00 2:12:13.00
3 25 TOLAR HELENA Ž19 3 40:56.00 0.00 2 1:10:49.00 0.00 3 23:37.00 2:15:22.00