SKUPNI REZULTAT PO KATEGORIJI

Kategorija: M14 OD 14 DO 16 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Tek(7km) Menjava # Kolo(30km) Menjava # Tek(3.5km) Skupničas
1 21 MIHA RISTIČ TK LJUB. M14 2 36:36.00 0.00 1 58:10.00 0.00 1 23:31.00 1:58:17.00
2 17 JURE ŠKRBENC PARTIZAN M14 1 36:01.00 0.00 2 1:02:58.00 0.00 2 29:09.00 2:08:08.00

Kategorija: M17 OD 17 DO 19 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Tek(7km) Menjava # Kolo(30km) Menjava # Tek(3.5km) Skupničas
1 43 DEJAN GLAVNIK TRIATLET M17 2 28:21.00 0.00 1 48:09.00 0.00 1 15:20.00 1:31:50.00
2 49 PETER SAJEVEC TK NM M17 3 28:43.00 0.00 2 50:01.00 0.00 3 16:54.00 1:35:38.00
3 46 BOŠTJAN HROVAT BEGUNJE M17 1 27:17.00 0.00 4 55:25.00 0.00 2 16:40.00 1:39:22.00
4 48 GORAN PEŠIČ TK NM M17 4 30:42.00 0.00 3 52:10.00 0.00 5 19:05.00 1:41:57.00
5 41 SAMO JENIČ TK LJUB. M17 5 31:15.00 0.00 5 58:09.00 0.00 4 17:59.00 1:47:23.00
6 44 GREGOR TORKAR M17 6 33:43.00 0.00 6 59:57.00 0.00 6 24:33.00 1:58:13.00
33 FRANC BIČEK LUNCA M17 29:05.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Diskvalif.

Kategorija: M20 OD 20 DO 39 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Tek(7km) Menjava # Kolo(30km) Menjava # Tek(3.5km) Skupničas
1 3 UROŠ VELEPEC STOP-TIM M20 1 25:50.00 0.00 1 48:06.00 0.00 1 15:02.00 1:28:58.00
2 5 ANDREJ DOLINAR STOP-TIM M20 4 27:10.00 0.00 3 49:10.00 0.00 4 15:22.00 1:31:42.00
3 7 MATJAŽ SELJAK STOP-TIM M20 3 26:58.00 0.00 5 49:52.00 0.00 3 15:16.00 1:32:06.00
4 4 SREČO KONČINA STOP-TIM M20 2 26:25.00 0.00 6 50:47.00 0.00 6 15:52.00 1:33:04.00
5 62 BOJAN DEBENC TK LJUB. M20 12 29:32.00 0.00 2 48:09.00 0.00 9 16:24.00 1:34:05.00
6 27 MARKO BOKALIČ S.OGLASNIK M20 6 27:20.00 0.00 7 51:26.00 0.00 4 15:22.00 1:34:08.00
7 9 MARKO ŠKRLEP STOP-TIM M20 7 27:28.00 0.00 9 51:44.00 0.00 2 15:08.00 1:34:20.00
8 36 MARKO KOTNIK KD KAMNIKŽ M20 5 27:19.00 0.00 10 51:55.00 0.00 10 16:38.00 1:35:52.00
9 30 SIMON TUŠAR KD SLOGA 1 M20 17 30:02.00 0.00 4 49:26.00 0.00 12 16:55.00 1:36:23.00
10 45 DAMJAN KROMAR MORIS M20 9 28:14.00 0.00 11 53:00.00 0.00 7 16:13.00 1:37:27.00
11 25 RAFAEL PLUT TK LJUB. M20 11 28:52.00 0.00 15 54:10.00 0.00 11 16:51.00 1:39:53.00
12 13 ANDREJ PRAH TK NM M20 18 30:42.00 0.00 8 51:33.00 0.00 14 17:44.00 1:39:59.00
13 65 VIKTOR EKART KD KAMNIK M20 13 29:43.00 0.00 16 54:13.00 0.00 8 16:18.00 1:4U:14.00
14 69 ROBERT BIZJAN OR.BIZJAN M20 15 29:51.00 0.00 12 53:03.00 0.00 16 18:09.00 1:41:03.00
15 61 SAMO GROSS V.E.B.COM. M20 16 29:54.00 0.00 13 53:26.00 0.00 15 17:58.00 1:41:18.00
16 19 IGOR MANFREDA TK NG M20 10 28:47.00 0.00 20 55:27.00 0.00 13 17:30.00 1:41:44.00
17 60 BORUT MALAVAŠIČ ETIKETA M20 8 27:44.00 0.00 22 56:03.00 0.00 19 18:58.00 1:42:45.00
18 35 IVO PRANIČ TK LJUB. M20 14 29:49.00 0.00 19 54:56.00 0.00 18 18:13.00 1:42:58.00
19 59 BOŠTJAN KOROŠEC KD KAMNIK M20 19 31:18.00 0.00 18 54:42.00 0.00 17 18:10.00 1:44:10.00
20 20 MIRAN SACADIN CIRKOVCE M20 19 31:18.00 0.00 14 53:39.00 0.00 24 20:46.00 1:45:43.00
21 54 ROK HAFNER ŠKOFJA LOK M20 21 31:26.00 0.00 23 56:16.00 0.00 21 19:24.00 1:47:06.00
22 64 STANE KOCOVŠEK BP OIL M20 22 33:59.00 0.00 17 54:41.00 0.00 20 19:15.00 1:47:55.00
23 14 DRAGO SREČNIK TRŽIČ M20 23 34:18.00 ooo 20 55:27.00 0.00 23 20:17.00 1:50:02.00
24 58 SLAVKO BRIC M20 25 35:13.00 0.00 24 59:20.00 0.00 22 19:32.00 1:54:05.00
25 15 ŽARE ŠTRUKELJ TRŽIČ M20 26 36:28.00 0.00 26 1:01:11.00 0.00 25 21:48.00 1:59:27.00
26 11 ROBERT KOKALJ STOP-TIM M20 24 34:48.00 0.00 25 1:00:24.00 0.00 26 32:19.00 2:07:31.00
1 JANEZ MARINKO TK LJUB. M20 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
6 KLEMEN DOLENC STOP-TIM M20 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
32 METOD MOČNIK KD KAMNIK M20 28:08.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
34 SAŠO JURAJA TK Š.LOKA M20 29:32.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
26 MITJA MORI TK.LJUB. M20 30:31.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
52 CRECA VERK M20 41:30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop

Kategorija: M40 OD 40 DO 44 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Tek(7km) Menjava # Kolo(30km) Menjava # Tek(3.5km) Skupničas
1 8 JOŽE ROGELJ STOP-TIM M40 1 27:12.00 0.00 1 49:17.00 0.00 1 14:42.00 1:31:11.00
2 29 KAREL FLERIN KD KAMNIK M40 2 29:06.00 0.00 2 52:39.00 0.00 2 16:29.00 1:38:14.00
3 51 IGOR PIRC KOVINOTEHN M40 3 29:10.00 0.00 3 55:02.00 0.00 3 16:44.00 1:40:56.00
4 16 MARKO REJEC PUNTAR M40 4 32:55.00 0.00 4 57:19.00 0.00 4 20:35.00 1:50:49.00

Kategorija: M45 OD 45 DO 49 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Tek(7km) Menjava # Kolo(30km) Menjava # Tek(3.5km) Skupničas
1 47 ANTON ŠKRLEP TK LJUB.LJ M4 5 3 30:20.00 0.00 1 53:52.00 0.00 1 17:18.00 1:41:30.00
2 40 MARE KRIŠTOFIČ TK LJUB. M4 5 2 30:07.00 0.00 3 56:20.00 0.00 3 18:05.00 1:44:32.00
3 39 PAVEL ERLAH KRIŽE M4 5 4 31:09.00 0.00 2 56:19.00 0.00 1 17:18.00 1:44:46.00
4 53 SREČO ŽERJAV LJUBLJANA M4 5 1 30:06.00 0.00 4 58:09.00 0.00 4 18:43.00 1:46:58.00
5 55 ANTON SRIMAC TK LJUB. M45 5 34:26.00 0.00 5 1:06:58.00 0.00 5 22:35.00 2:03:59.00

Kategorija: M50 OD 50 DO 59 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Tek(7km) Menjava # Kolo(30km) Menjava # Tek(3.5km) Skupničas
1 42 MAKS STOPAR TISK.DAN M50 1 32:13.00 0.00 1 58:27.00 0.00 1 18:19.00 1:48:59.00
2 22 KAREL MEDVEŠČEK BOHINJ M50 2 35:49.00 0.00 2 58:49.00 0.00 2 19:35.00 1:54:13.00
3 37 JANEZ AMBROŽ KRIŽE M50 3 32:01.00 0.00 3 1:08:35.00 0.00 3 21:09.00 2:01:45.00

Kategorija: M60 OD 60 DO 64 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Tek(7km) Menjava # Kolo(30km) Menjava # Tek(3.5km) Skupničas
1 57 VINKO ŠINK PERFEKT M60 1 38:24.00 0.00 1 1:05:01.00 0.00 1 22:58.00 2:06:23.00
2 24 LADO ČERNIVEC ŠD KRPELJ M60 3 41:31.00 0.00 2 1:06:10.00 0.00 2 24:11.00 2:11:52.00
3 63 SLAVKO ŠALAMUN VRHNIKA M60 2 39:29.00 0.00 4 1:10:55.00 0.00 3 28:16.00 2:18:40.00
4 23 PETER KATIČ M60 4 43:44.00 0.00 3 1:10:26.00 0.00 4 29:14.00 2:23:24.00

Kategorija: Ž20 OD 20 DO 39 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Tek(7km) Menjava # Kolo(30km) Menjava # Tek(3.5km) Skupničas
1 10 NATAŠA NAKRST-KOSMAČ STOP-TIM Ž20 1 30:05.00 0.00 1 52:44.00 0.00 1 15:57.00 1:38:46.00
2 50 DARJA AŽMAN TK KRANJ Ž20 2 33:40.00 0.00 2 58:26.00 0.00 2 18:35.00 1:38:46.00
3 12 MELITA RAJGELJ TK TRIGLAV Ž20 3 34:39.00 0.00 3 1:01:55.00 0.00 3 21:01.00 1:38:46.00

Kategorija: Ž50 OD 50 DO 54 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Tek(7km) Menjava # Kolo(30km) Menjava # Tek(3.5km) Skupničas
1 28 GRETA ROZMAN TAI-TAI Ž50 1 34:08.00 0.00 1 1:03:46.00 0.00 1 22:08.00 2:00:02.00

SKUPNI REZULTAT – MOŠKI

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Tek(7km) Menjava # Kolo(30km) Menjava # Tek(3.5km) Skupničas
1 3 UROŠ VELEPEC STOP-TIM M20 1 25:50.00 0.00 1 48:06.00 0.00 2 15:02.00 1:28:58.00
2 8 JOŽE ROGELJ STOP-TIM M40 5 27:12.00 0.00 5 49:17.00 0.00 1 14:42.00 1:31:11.00
3 5 ANDREJ DOLINAR STOP-TIM M20 4 27:10.00 0.00 4 49:10.00 0.00 6 15:22.00 1:31:42.00
4 43 DEJAN GLAVNIK TRIATLET M17 12 28:21.00 0.00 2 48:09.00 0.00 5 15:20.00 1:31:50.00
5 7 MATJAŽ SELJAK STOP-TIM M20 3 26:58.00 0.00 7 49:52.00 0.00 4 15:16.00 1:32:06.00
6 4 SREČO KONČINA STOP-TIM M20 2 26:25.00 0.00 9 50:47.00 0.00 8 15:52.00 1:33:04.00
7 62 BOJAN DEBENC TK LJUB. M20 18 29:32.00 0.00 2 48:09.00 0.00 11 16:24.00 1:34:05.00
8 27 MARKO BOKALIČ S.OGLASNIK M20 8 27:20.00 0.00 10 51:26.00 0.00 6 15:22.00 1:34:08.00
9 9 MARKO ŠKRLEP STOP-TIM M20 9 27:28.00 0.00 12 51:44.00 0.00 3 15:08.00 1:34:20.00
10 49 PETER SAJEVEC TK NM M17 13 28:43.00 0.00 8 50:01.00 0.00 17 16:54.00 1:35:38.00
11 36 MARKO KOTNIK KD KAMNIKŽ M20 7 27:19.00 0.00 13 51:55.00 0.00 13 16:38.00 1:35:52.00
12 30 SIMON TUŠAR KD SLOGA 1 M20 23 30:02.00 0.00 6 49:26.00 0.00 18 16:55.00 1:36:23.00
13 45 DAMJAN KROMAR MORIS M20 11 28:14.00 0.00 16 53:00.00 0.00 9 16:13.00 1:37:27.00
14 29 KAREL FLERIN KD KAMNIK M40 16 29:06.00 0.00 15 52:39.00 0.00 12 16:29.00 1:38:14.00
15 46 BOŠTJAN HROVAT BEGUNJE M17 6 27:17.00 0.00 27 55:25.00 0.00 14 16:40.00 1:39:22.00
16 25 RAFAEL PLUT TK LJUB. M20 15 28:52.00 0.00 21 54:10.00 0.00 16 16:51.00 1:39:53.00
17 13 ANDREJ PRAH TK NM M20 27 30:42.00 0.00 11 51:33.00 0.00 22 17:44.00 1:39:59.00
18 65 VIKTOR EKART KD KAMNIK M20 19 29:43.00 0.00 22 54:13.00 0.00 10 16:18.00 1:40:14.00
19 51 IGOR PIRC KOVINOTEHN M4 0 17 29:10.00 0.00 26 55:02.00 0.00 15 16:44.00 1:40:56.00
20 69 ROBERT BIZJAN OR.BIZJAN M20 21 29:51.00 0.00 17 53:03.00 0.00 26 18:09.00 1:41:03.00
21 61 SAMO CROSS V.E.B.COM. M20 22 29:54.00 0.00 18 53:26.00 0.00 23 17:58.00 1:41:18.00
22 47 ANTON ŠKRLEP TK LJUB.LJ M4 5 26 30:20.00 0.00 20 53:52.00 0.00 19 17:18.00 1:41:30.00
23 19 IGOR MANFREDA TK NG M20 14 28:47.00 0.00 28 55:27.00 0.00 21 17:30.00 1:41:44.00
24 48 GORAN PEŠIČ TK NM M17 27 30:42.00 0.00 14 52:10.00 0.00 32 19:05.00 1:41:57.00
25 60 BORUT MALAVAŠIČ ETIKETA M20 10 27:44.00 0.00 30 56:03.00 0.00 31 18:58.00 1:42:45.00
26 35 IVO PRANIČ TK LJUB. M20 20 29:49.00 0.00 25 54:56.00 0.00 28 18:13.00 1:42:58.00
27 59 BOŠTJAN KOROŠEC KD KAMNIK M20 31 31:18.00 0.00 24 54:42.00 0.00 27 18:10.00 1:44:10.00
28 40 MARE KRIŠTOFIČ TK LJUB. M4 5 25 30:07.00 0.00 33 56:20.00 0.00 25 18:05.00 1:44:32.00
29 39 PAVEL ERLAH KRIŽE M4 5 29 31:09.00 0.00 32 56:19.00 0.00 19 17:18.00 1:44:46.00
30 20 MIRAN SAGADIN CIRKOVCE M20 31 31:18.00 0.00 19 53:39.00 0.00 39 20:46.00 1:45:43.00
31 53 SREČO ŽERJAV LJUBLJANA M4 5 24 30:06.00 0.00 35 58:09.00 0.00 30 18:43.00 1:46:58.00
32 54 ROK HAFNER ŠKOFJA LOK M20 33 31:26.00 0.00 31 56:16.00 0.00 34 19:24.00 1:47:06.00
33 41 SAMO JENIČ TK LJUB. M17 30 31:15.00 0.00 35 58:09.00 0.00 24 17:59.00 1:47:23.00
34 64 STANE KOCOVŠEK BP OIL M20 38 33:59.00 0.00 23 54:41.00 0.00 33 19:15.00 1:47:55.00
35 42 MAKS STOPAR TISK.DAN M50 35 32:13.00 0.00 38 58:27.00 0.00 29 18:19.00 1:48:59.00
36 14 DRACO SREČNIK TRŽIČ M20 39 34:18.00 0.00 28 55:27.00 0.00 37 20:17.00 1:50:02.00
37 16 MARKO REJEC PUNTAR M55 36 32:55.00 0.00 34 57:19.00 0.00 38 20:35.00 1:50:49.00
38 58 SLAVKO BRIC M20 42 35:13.00 0.00 40 59:20.00 0.00 35 19:32.00 1:54:05.00
39 22 KAREL MEDVEŠČEK BOHINJ M50 43 35:49.00 0.00 39 58:49.00 0.00 36 19:35.00 1:54:13.00
40 44 GREGOR TORKAR Ml 7 37 33:43.00 0.00 41 59:57.00 0.00 46 24:33.00 1:58:13.00
41 21 MIHA RISTIČ TK LJUB. M14 46 36:36.00 0.00 37 58:10.00 0.00 44 23:31.00 1:58:17.00
42 15 ŽARE ŠTRUKELJ TRŽIČ M20 45 36:28.00 0.00 43 1:01:11.00 0.00 41 21:48.00 1:59:27.00
43 37 JANEZ AMBROŽ KRIŽE M55 34 32:01.00 0.00 48 1:08:35.00 0.00 40 21:09.00 2:01:45.00
44 55 ANTON SRIMAC TK LJUB. M4 5 40 34:26.00 0.00 47 1:06:58.00 0.00 42 22:35.00 2:03:59.00
45 57 VINKO ŠINK PERFEKT M60 47 38:24.00 0.00 45 1:05:01.00 ooo 43 22:58.00 2:06:23.00
46 11 ROBERT KOKALJ STOP-TIM M20 41 34:48.00 0.00 42 1:00:24.00 0.00 50 32:19.00 2:07:31.00
47 17 JURE ŠKRBENC PARTIZAN M14 44 36:01.00 0.00 44 1:02:58.00 0.00 48 29:09.00 2:08:08.00
48 24 LADO ČERNIVEC ŠD KRPELJ M60 49 41:31.00 0.00 46 1:06:10.00 0.00 45 24:11.00 2:11:52.00
49 63 SLAVKO ŠALAMUN VRHNIKA M60 48 39:29.00 0.00 50 1:10:55.00 0.00 47 28:16.00 2:18:40.00
50 23 PETER KATIČ M60 50 43:44.00 0.00 49 1:10:26.00 0.00 49 29:14.00 2:23:24.00
33 FRANC BIČEK LUNCA M17 29:05.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Diskvallf.
1 JANEZ MARINKO TK LJUB. M20 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
6 KLEMEN DOLENC STOP-TIM M20 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
32 METOD MOČNIK KD KAMNIK M20 28:08.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
34 SAŠO JUKAJA TK Š.LOKA M20 29:32.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
26 MITJA MORI TK.LJUB. M20 30:31.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
52 CRECA VERK M20 41:30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop

SKUPNI REZULTAT – ŽENSKE

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Tek(7km) Menjava # Kolo(30km) Menjava # Tek(3.5km) Skupničas
1 10 NATAŠA NAKRST-KOSMAČ STOP-TIM Ž20 1 30:05.00 0.00 1 52:44.00 0.00 1 15:57.00 1:38:46.00
2 50 DARJA AŽMAN TK KRANJ Ž20 2 33:40.00 0.00 2 58:26.00 0.00 2 18:35.00 1:50:41.00
3 12 MELITA RAJGELJ TK TRIGLAV Ž20 4 34:39.00 0.00 3 1:01:55.00 0.00 3 21:01.00 1:57:35.00
4 28 GRETA ROZMAN TAI-TAI Ž50 3 34:08.00 0.00 4 1:03:46.00 0.00 4 22:08.00 2:00:02.00