SKUPNO

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK KONČNI ČAS
1 22 KOGOJ IGOR SLOGA 1902 M21 1 0:26:11 2 0:47:20 1 0:13:42 1:27:13
2 1 VELEPEC UROŠ STOP-TEAM M21 2 0:26:12 1 0:47:19 5 0:14:15 1:27:46
3 17 JURAJA SAŠO TK Š. LOKA M21 4 0:27:14 8 0:48:05 2 0:13:57 1:29:16
4 64 SELJAK MATJAŽ STOP-TEAM M21 5 0:27:25 6 0:47:53 4 0:14:12 1:29:30
5 75 KONČINA SREČO STOP-TEAM M21 3 0:27:13 10 0:48:16 6 0:14:22 1:29:51
6 63 ŽEPIČ DAMJAN TK N. MESTO M21 6 0:27:35 7 0:47:55 8 0:14:35 1:30:05
7 6 ROGELJ JOŽE STOP-TEAM M40 9 0:28:08 4 0:47:43 7 0:14:31 1:30:22
8 42 GLAVNIK DEJAN SLOGA 1902 M21 11 0:26:29 3 0:47:26 9 0:14:40 1:30:35
9 30 SAJOVEC PETER TK VITA M17 10 0:28:18 9 0:48:15 10 0:15:43 1:32:16
10 51 JANEŽIČ GREGOR TK TRIGLAV M21 14 0:28:57 11 0:48:23 13 0:15:25 1:33:45
11 15 HOČEVAR GREGA KD KAMNIK M21 12 0:26:35 12 0:48:43 15 0:15:35 1:32:53
12 6 DEBENEC BOJAN TK LJUB. M21 20 0:29:31 5 0:47:45 17 0:15:50 1:33:06
13 20 GORANIČ MARKO SLOGA 1902 M21 9 0:27:46 21 0:51:37 3 0:14:06 1:33:29
14 60 ŠRRLEP MARKO STOP-TEAM M21 8 0:28:03 18 0:50:41 16 0:14:51 1:33:35
15 80 KREGAR MIRO KD KAMNIK M21 19 0:29:28 15 0:50:08 11 0:14:52 1:34:28
16 24 VIRAG FREDI SLOGA 1902 M21 15 0:29:01 19 0:50:52 14 0:15:31 1:35:24
17 41 VIRANT JOŽEF LJUBLJANA M17 22 0:30:08 14 0:49:41 24 0:16:24 1:36:13
18 39 MORI MITJA PREVALJE M21 21 0:30:07 0:00:00 26 0:16:31 1:36:15
19 28 KOLMAN MIRAN ŠKOFJA LOKA M21 25 0:30:26 13 0:49:40 25 0:16:30 1:36:36
20 23 MOČNIK ERIK SLOGA 1902 M17 18 0:29:26 30 0:53:17 18 0:13:56 1:38:39
21 77 PLUT RAFAEL TK LJUB. M21 16 0:29:08 33 0:53:32 22 0:16:17 1:38:57
22 62 KVEDER LADO KD KAMNIK M21 13 0:28:36 38 0:54:21 19 0:16:10 1:39:07
23 56 BENEDIK SILVO SLOGA 1902 M21 24 0:30:25 22 0:51:45 31 0:17:15 1:39:25
24 74 MALNAR LOJZE STOP-TEAM M40 27 0:30:50 23 0:52:02 30 0:38:57 1:39:49
25 63 SELJAK SAŠO SIZIF M21 32 0:31:13 24 0:52:14 23 0:16:22 1:39:49
26 35 ZEVNIK KLEMEN TK TRIGLAV M17 31 0:31:02 17 0:50:36 39 0:18:19 1:39:57
27 47 JENIČ SAMO TK TRIGLAV M17 28 0:30:58 26 0:52:42 0:00:00 1:40:34
28 38 ŽERJAV BOŠTJAN LJUBLJANA M21 17 0:29:12 44 0:55:11 20 0:16:11 1:40:34
29 65 PIRC IGOR TRIATLET M40 29 0:30:59 28 0:53:15 27 0:16:34 1:40:48
30 53 NAKRST NATAŠA STOP-TEAM Ž12- 37 0:32:07 28 0:52:15 29 0:16:15 1:41:37
31 33 ŽERJAV SREČO STOP-TEAM M40 30 0:31:01 32 0:53:31 41 0:18:25 1:42:57
32 23 ANDREJKA BORIS ANŽEX M21 45 0:33:55 20 0:51:13 37 0:18:05 1:43:13
33 19 ŠKRBEC JURE Š. LOKA M14 36 0:32:10 27 0:53:11 38 0:18:14 1:43:37
34 40 STOPAR MAKS TK LJUB M50 44 0:33:12 31 0:51:21 33 0:17:35 1:44:04
35 7 GREGORIČ EDO TS GORENJE M50 23 0:30:22 53 0:57:33 29 0:16:41 1:44:36
36 76 KOGOVŠEK STANE LJUBLJANA M21 47 0:33:52 25 0:52:34 40 0:18:24 1:44:40
37 8 SAGADINN MIRO CIRKOCE M21 0:31:27 39 0:54:42 47 0:18:54 1:45:03
38 11 ROVTAR DRAGO TRŽIČ M21 34 0:31:31 41 0:55:03 42 0:18:35 1:45:09
39 73 BREGAR DRAGO KD KAMNIK M21 26 0:30:44 60 0:59:15 12 0:15:11 1:45:10
40 38 LIPUŠČEN TlLEN SLOGA1902 M17 36 0:32:02 45 0:55:36 36 0:11:42 1:45:20
41 78 KOKALJ ROBERT STOP-TEAM M21 46 0:33:38 32 0:54:09 35 0:17:38 1:45:25
42 50 PEŠIČ GORAN M17 39 0:32:29 46 0:55:51 31 0:17:15 1:45:35
43 25 BOREC JANEZ ANŽEX M21 45 0:33:21 36 0:53:41 44 0:18:48 1:45:50
44 37 KRIŠTOFIČ MARE TK LJUB. M40 41 0:32:36 50 0:56:57 28 0:16:37 1:46:10
45 66 DENŠA JANI TK LJUB. M40 50 0:33:58 42 0:55:05 34 0:17:32 1:46:35
46 65 VARGA JOŽE DOL M40 57 0:35:36 16 0:50:14 62 0:20:58 1:46:50
47 55 KALIŠNIK PRIMOŽ STOP-TEAM N21 54 0:35:00 34 0:53:33 43 0:18:45 1:47:18
48 26 UDOVIČ ALEŠ PIZZERIA ML M14 53 0:34:41 35 0:55:37 49 0:19:01 1:47:19
49 29 KOZJEK DREJC KRANJ M14 51 0:34:23 43 0:55:10 53 0:19:09 1:46:42
50 52 VARL ROBERT BLED M21 42 0:32:52 49 0:56:51 52 0:19:15 1:48:58
51 11 GRABELJŠEK SIMON MARATON-TE M21 35 0:31:46 59 0:58:50 48 0:18:59 1:49:35
52 36 RISTIČ MIHA TK LJUB. M17 58 0:35:45 47 0:55:56 54 0:19:42 1:51:23
53 2 BRIC SLAVKO ŠMART. OB D M40 55 0:35:18 57 0:58:08 65 0:18:49 1:52:13
54 57 EKART VIKTOR KD KAMNIK M21 43 0:32:54 58 0:58:15 65 0:22:53 1:54:02
55 49 BRAJNIK DAMJAN PRIBA-TEAM M40 64 0:37:52 51 0:57:09 50 0:19:07 1:54:08
56 67 ŠKAPIN RUDI TRIATLET M50 60 0:37:13 52 0:57:11 56 0:19:49 3:54:23
57 59 RAJGELJ MELITA TK TRIGLAV Ž21- 63 0:37:49 56 0:57:56 46 0:18:52 1:54:37
58 5 REJEC MARKO TK KOBARID M50 59 0:36:31 55 0:57:55 55 0:20:24 1:54:50
59 44 ŽEJN SLAVKO LJ-CRNUČE M40 61 0:37:18 48 0:56:07 63 0:21:31 1:54:56
60 66 MIKLIČ MAJDA JUB Ž21- 66 0:39:17 40 0:55:01 60 0:20:42 1:55:00
61 45 ŠTUHEC MARKO TRlATLET M40 52 0:34:36 64 1:00:49 55 0:19:48 1:55:13
62 72 MEDVEŠČEKLKAREL TK BOHINJ M50 62 0:37:48 54 0:57:54 56 0:20:23 1:56:05
63 13 TORKAR GREGOR TOLMIN M17 39 0:37:29 67 1:03:24 52 0:20:14 1:56:07
64 9 ŠTRUKELJ ŽARE TRŽIČ M21 56 0:35:37 65 1:01:14 53 0:19:34 1:56:25
65 34 MENCINGER MATJAŽ TK BOHINJ M14 48 0:33:54 63 1:00:41 68 0:24:57 1:59:32
66 82 JAGODIC IVAN KD KAMNIK M60+ 67 0:39:59 61 0:59:21 62 0:20:55 1:00:15
67 56 ŠINK VINKO M60+ 65 0:38:57 66 1:01:30 64 0:21:37 2:02:04
68 71 HROVAT FRANC TK LJUB. M50 68 0:40:26 62 1:00:31 67 0:24:06 2:05:03
69 4 ČERNIVEC LADO TK LJUB. M60+ 69 0:43:39 66 1:07:04 66 0:23:37 2:14:20
54 MARKOJA SLAVKO SD ODRANCI M21 0:31:23 0:00:00 0:00:00 Diskvalif.
43 MALAVAŠIČ BORUT SLOGA 1902 M21 0:28:40 0:50:59 0:14:50 Diskvalif.
70 BOKALIČ MARKO SALAMON.OG M21 0:28:45 0:50:41 0:15:13 Diskvalif.
27 MIŠTAFOKOVIČ ILIJA PIZERIA ML M40 0:34:09 0:52:22 0:21:35 Diskvalif.
79 PETELIN MILOŠ KD RIBNICA M17 0:33:03 0:55:02 0:21:38 Diskvalif.
81 STUPICA DOMEN SUHADOLE M14 0:36:35 0:53:25 0:20:18 Diskvalif.
46 MEJIHEN DAVID KRANJ M17 0:36:26 0:54:16 0:19:28 Diskvalif.
14 POŽGAJZVONKO AO ŽELEZ. M21 0:38:01 1:00:32 0:31:35 Diskvalif.
32 FUKS MATJAŽ NOVICE M40 0:39:24 0:00:00 0:00:00 Odstop
28 ANTOLIN ŽIGA KRANJ M14 0:39:33 0:00:00 0:00:00 Odstop
46 OSOJNIK PETER MTP M17 0:36:23 0:54:20 0:00:00 Odstop

Kategorija M21

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK KONČNI ČAS
1 22 KOGOJ IGOR SLOGA 1902 M21 1 0:26:11 2 0:47:20 1 0:13:42 1:27:13
2 1 VELEPEC UROŠ STOP-TEAM M21 2 0:26:12 1 0:47:19 3 0:14:15 11:27:46
3 17 JURAJA SAŠO TK Š.LOKA M21 4 0:27:14 6 0:48:05 2 0:13:57 1:29:16
4 64 SELJAK MATJAŽ STOP-TEAM M21 5 0:27:25 4 0:47:53 4 0:14:12 1:29:30
5 71 KONČINA SREČO STOP -TEAM M21 3 0:27:13 7 0:48:16 6 0:14:22 1:29:51
6 63 ŽEPIČ DAMJAN TK N.MESTO M21 6 0:27:35 5 0:47:55 7 0:14:35 1:30:05
7 51 JANEŽIČ GREGOR TK TRIGLAV M21 10 0:28:57 8 0:18:23 11 0:15:25 1:32:45
8 15 KOČEVAR GREGA KD KAMNIK M21 9 0:28:35 9 0:48:43 13 0:15:35 1:32:53
9 6 DEBENEC BOJAN TK LJUB. M21 18 0:29:31 3 0:47:45 14 0:15:50 1:33:06
10 20 GORANIČ MARKO SLOGA 1902 M21 7 0:27:45 15 0:51:37 3 0:14:06 1:33:29
11 50 ŠKRLEP MARKO STOP-TEAM M21 8 0:28:03 12 0:50:41 6 0:14:51 1:33:35
12 80 KREGAR MIRO KD KAMNIK M21 15 0:29:28 11 0:50:06 9 0:14:52 1:34:28
13 24 VIRAG FREDI SLOGA 1902 M21 12 0:29:01 13 0:50:52 12 0:15:31 1:35:24
14 39 MORI MlTJA PREVALJE M21 17 0:30:07 0:00:00 20 0:16:31 1:36:15
15 18 KOLMAN MIRAN ŠKOFJA LOKA M21 19 0:30:26 10 0:49:40 19 0:16:30 1:36:36
16 77 PLUT RAFAEL TK LJUB M21 13 0:29:08 19 0:53:32 17 0:16:17 1:38:57
17 62 KVEDER LADO KD KAMNIK M21 10 0:28:36 23 0:54:21 15 0:16:10 1:39:07
18 58 BENEDIK SILVO SLOGA 1902 M21 18 0:30:25 16 0:51:45 21 0:17:15 1:39:25
19 61 SELJAK SAŠO GIZIF M21 23 0:31:13 17 0:52:14 16 0:16:22 1:39:49
20 38 ŽERJAV BOŠTJAN LJUBLJANA M21 14 0:29:12 26 0:55:11 16 0:16:11 1:40:34
21 21 ANDREJKA BORIS ANŽEX M21 30 0:33:55 14 0:51:13 23 0:18:03 1:43:15
22 76 KOGOVŠEK STANE LJUBULANA M21 29 0:33:52 18 0:52:24 24 0:18:24 1:44:40
23 3 SAGADIN MIRO CIRKOCE M21 22 0:31:27 24 0:54:42 26 0:18:54 1:45:08
24 11 ROVTAR DRAGO TRŽIČ M21 23 0:31:31 25 0:55:03 25 0:18:35 1:45:09
25 73 BREGAR DRAGO KD KAMNIK M21 20 0:30:44 30 0:59:15 10 0:15:11 1:45:10
26 78 KOKALJ ROBERT STOP-TEAM M21 28 0:33:36 22 0:54:09 22 0:17:38 1:45:25
27 25 BOREC JANEZ ANŽEX M21 27 0:33:21 21 0:53:41 27 0:18:48 1:45:50
28 55 KALIŠNIK PRIMOŽ STOP-TEAM M21 31 0:35:00 20 0:53:33 28 0:18:45 1:47:16
29 52 VARL ROBERT BLED M21 26 0:32:52 27 0:56:53 30 0:19:15 1:48:56
30 13 GRABELJŠEK SIMON MARATON-TE M21 24 0:32:46 29 0:58:50 25 0:18:59 1:23:15
31 37 EKART VIKTOR KD KAMNIK M21 26 0:32:54 28 0:58:15 32 0:22:53 1:54:02
32 9 ŠTUKELJ DARE TRŽIČ M21 32 0:35:37 31 1:01:14 31 0:19:54 1:56:25
34 MARKOJA SLAVKO ŠD ODRANCI M21 0:31:23 0:00:00 0:00:00 Diskvalif.
43 MALAVAŠIČ BORUT SLOGA 1902 M21 0:28:40 0:50:59 0:14:50 Diskvalif.
70 BOKALIČ MARKO SALAMON. OG M21 0:28:49 0:50:41 0:15:13 Diskvalif.
14 POŽGAJ ZVONKO AO ŽELEZ. M21 0:38:01 1:00:32 0:21:35 Diskvalif.

Kategorija M17

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK KONČNI ČAS
1 42 GLAVNIK DEJAN SLOGA 1902 M17 1 0:28:29 1 0:47:26 1 0:14:40 1:30:35
2 30 SAJOVEC PETER TK VITA M17 1 0:28:18 2 0:48:15 2 0:15:43 1:32:16
3 43 VIRANT JOŽEF LJUBLJANA M17 4 0:30:08 3 0:49:41 4 0:16:24 1:36:13
4 23 MOČNIK ERIK SLOGS 1902 M17 3 0:29:26 6 0:53:17 3 0:15:56 1:38:39
5 35 ZEVN1K KLEMEN TK TRIGLAV M17 6 0:31:02 4 0:50:36 7 0:18:19 1:39:57
6 47 JENIČ SAMO TK TRIGLAV M17 5 0:30:58 5 0:52:42 0:00:00 1:40:34
7 39 LIPUŠČEK TILEN SLOCA 1902 M17 7 0:32:02 7 0:55:36 6 0:17:42 1:45:20
8 50 PEŠIČ GORAN M17 8 0:32:29 8 0:55:51 5 0:17:15 1:45:35.00
9 36 RISTIČ MIHA TK LJUB. M17 10 0:35:45 9 0:55:56 8 0:19:42 1:51:23
10 12 TORKAR GREGOR TOLMIN M17 8 8:29:00 10 1:03:24 9 0:20:14 1:56:07
79 PETELIN MILOŠ KD RIBNICA M17 0:33:03 0:55:02 0:21:38 Diskvalif.
48 MELIHEN DAVID KRANJ M17 0:36:26 0:54:16 0:19:28 Diskvalif.
46 OSOJNIK PETER MTB M17 0:36:23 0:54:20 0 Odstop

Kategorija Ž12-

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK KONČNI ČAS
1 53 NAKRST NATAŠA STOP-TEAM Ž12- 1 0:32:07 1 0:53:15 1 0:16:15 1:41:37
2 59 RAJGELJ MELITA TK TRIGLAV Ž12- 2 0:37:49 3 0:57:56 2 0:18:52 1:54:37
3 66 MIKLIČ MAJDA JUB Ž12- 3 0:39:17 2 0:55:01 3 0:20:42 1:55:00

Kategorija M40

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK KONČNI ČAS
1 8 ROGELJ JOŽE STOP-TEAM M40 1 0:20:09 1 0:47:43 1 0:14:31 1:30:22
2 74 MALNAR LOJZE STOP-TEAM M40 2 0:30:50 3 0:52:02 4 0:16:57 1:39:49
3 65 PIRC IGOR TRIATLET M40 3 0:30:59 4 0:53:15 2 0:16:34 1:40:48
4 31 ŽERJAV SREČO STOP-TEAM M40 4 1:31:01 5 0:53:31 6 0:18:25 1:42:57
5 37 KRIŠTOFIČ MARE TK LJUB. M40 5 0:32:36 8 0:56:57 3 0:16:37 1:46:10
6 68 DENŠA JANI TK LJUB. M49 6 0:33:58 6 0:55:05 5 0:17:32 1:46:35
7 69 VARGA JOŽE DOL M40 9 0:35:38 2 0:50:14 10 0:20:58 1:46:50
8 2 BRIC SLAVKO ŠMARTNO M40 8 0:35:38 10 0:58:08 7 0:18:49 1:52:15
9 49 BRAJNIK DAMJAN PRIBA-TEAM M40 11 0:37:52 9 0:57:09 5 0:19:07 1:54:08
10 44 ŽEJN SLAVKO LJ-ČRNUČE M40 10 0:37:18 7 0:56:07 11 0:21:31 1:34:56
11 45 ŠTUHEC MARKO TRIATLET M40 7 0:34:36 11 1:00:49 9 0:19:48 1:55:13
27 MIŠTAPOROVIČ ILIJA PIZERIJA ML M40 0:34:09 0:52:22 0:21:35 Diskvalif.
32 FUKS MATJAŽ NOVICE M40 0:39:24 0:00:00 0:00:00 Odstop

Kategorija M60+

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK KONČNI ČAS
1 82 JAGODIC IVAN KD KAMNIK M60+ 2 0:39:59 1 0:59:21 1 0:20:55 2:00:15
2 56 ŠINK VINKO M60+ 1 0:38:57 2 1:01:30 2 0:21:37 2:02:04
3 4 ČERNIVEC LADO TK LJUB M60+ 3 0:43:39 3 1:07:04 3 0:23:37 2:14:20

Kategorija M50

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK KONČNI ČAS
1 40 STOPAR MAKS TK LJUB M50 2 0:33:12 1 0:53:21 2 0:17:31 1:44:04
2 7 GREGORIČ EDO TS GORENJE M50 1 0:30:22 3 0:57:33 1 0:16:41 1:44:36
3 67 SKAPIN RUDI TRIATLET M50 4 0:37:13 2 0:57:11 3 0:19:49 1:54:23
4 5 REJEC MARKO TK KOBARID M50 3 0:36:33 5 0:57:55 5 0:20:24 1:54:50
5 72 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ M50 5 0:37:48 4 0:57:54 4 0:20:23 1:56:05
6 71 HROVAT FRANC TK LJUB. M50 6 0:40:26 6 1:00:31 6 0:24:06 2:05:03

Kategorija M14

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub ali kraj Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK KONČNI ČAS
1 19 ŠKRBEC JURE Š.LOKA M14 1 0:32:10 1 0:53:13 1 0:18:14 1:43:37
2 26 UDOVIČ ALEŠ PIZERIA ML M14 4 0:34:41 1 0:53:37 2 0:19:01 1:47:19
3 29 KOZJEK DREJC KRANJ M14 3 0:34:23 3 0:55:10 3 0:19:09 1:48:42
4 34 MENCINGER MATJAŽ TK BOHINJ M14 2 0:33:54 4 1:00:41 4 0:24:57 1:59:32
81 STUPICA DOMEN SUHADOLE M14 0:36:15 0:53:25 0:20:18 Diskvalif.
28 ANTOLIN ŽIGA KRANJ M14 0:39:33 0:00:00 0:00:00 Odstop

EKIPE – ČLANI

Naziv ekipe Mesto Priimek in ime Čas SKUPAJ
STOP TEAM 1 VELEPEC UROŠ 1:27:46 4:26:27
SELJAK MATJAŽ 1:29:30
KONČINA SREČKO 1:29:51
ŠKRLEP MARKO ( 1:33:35 )
KD SLOGA 1902 IDRIJA EKIPA I 2 KOGOJ IGOR 1:27:13
GORANIČ MARKO 1:33:29
VIRAG FREDI 1:35:24
MALAVAŠIČ BORUT Diskvalif.
KD KAMNIK 3 KREGAR MIRO 1:34:20 4:46:28
KVEDER VLADO 1:39:07
HOČEVAR GREGA 1:32:53
BREGAR DRAGO ( 1:45:10 )
TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 4 PLUT RAFAEL 1:38:57 4:56:03
DEBENEC BOJAN 1:33:06
KOGOVŠEK STANE 1:44:40
DENŠA JANI ( 1:46:35 )

EKIPE – MLADINCI

Naziv ekipe Mesto Priimek in ime Čas SKUPAJ
KD SLOGA 1902 IDRIJA 1 GLAVNIK DEJAN 1:30:35 4:55:34
MOČNIK ERIK 1:38:39
LIPUŠČEK TILEN 1:45:20
TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 2 JENIC SAMO 1:40:34 5:08:10
RISTIČ MIHA 1:51:23
VIRANT JOŽEF 1:36:13
VITA TEAM NOVO MESTO 3 PEŠIČ-VIDIC GORAN 1:45:35 5:13:58
SAJEVEC PETER 1:32:16
TORKAR GREGOR 1:56:07
TK TRIGLAV KRANJ MEHELIN DAVID Diskvalif.
OSOJNIK PETER 1:54:21
ZEVNIK KLEMEN 1:39:57