Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Let. roj.: Tek 1: Menjava 1: Kolo: Menjava 2: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
10 1 UROŠ VELEPEC NOVICE EXTREM SLO 1967 0:14:50 0:00:25 0:29:12 0:00:09 0:07:24 0:52:00
12 2 DAMJAN ŽEPIČ TK RIBNICA SLO 1971 0:14:50 0:00:30 0:29:07 0:00:17 0:08:01 0:52:45
2 3 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO 1972 0:15:02 0:00:23 0:30:17 0:00:15 0:07:58 0:53:55
3 4 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREM SLO 1963 0:15:10 0:00:27 0:30:53 0:00:15 0:07:58 0:54:43
1 5 MIRO KREGAR TRISPORT SLO 1962 0:15:35 0:00:25 0:30:30 0:00:10 0:08:10 0:54:50
11 6 GREGA HOČEVAR SOKOL TIVOLI SLO 1972 0:15:35 0:00:25 0:30:30 0:00:20 0:08:19 0:55:09
7 7 DAMJAN SLAPNIK TRISPORT SLO 1978 0:15:02 0:00:25 0:31:03 0:00:13 0:08:49 0:55:32
60 8 NIKOLA BORIČ TK RIBNICA 1976 0:16:50 0:00:27 0:08:47 0:55:47
4 9 MILOŠ PETELIN TK RIBNICA SLO 1977 0:16:55 0:00:15 0:30:23 0:00:27 0:08:53 0:56:53
63 10 MARKO BOKALIČ PARTIZAN DOLSKI SLO 1960 0:16:50 0:00:20 0:30:29 0:00:28 0:09:01 0:57:08
26 11 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO 1967 0:16:55 0:00:27 0:09:21 0:57:21
34 12 DAVOR TRATNJEK TK RIBNICA SLO 1983 0:16:45 0:00:25 0:30:23 0:00:34 0:09:19 0:57:26
9 13 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO 1964 0:16:40 0:00:30 0:31:20 0:00:16 0:08:51 0:57:37
05 14 MARKO KOTNIK TRISPORT SLO 1964 0:16:00 0:00:45 0:31:10 0:00:52 0:08:53 0:57:40
49 15 DEJAN TEPEŽ SLO. VOJSKA SLO 1973 0:16:31 0:00:29 0:31:44 0:00:26 0:09:02 0:58:12
37 16 IGOR ALPNER TRISPORT SLO 1968 0:32:38 0:00:35 0:08:34 0:58:24
32 17 ALEŠ PODGORŠEK TRISPORT SLO 1974 0:17:10 0:00:35 0:30:59 0:00:31 0:09:16 0:58:31
24 18 FRANCI PIRC NOVICE EXTREM SLO 1969 0:15:56 0:00:51 0:32:34 0:00:34 0:08:39 0:58:34
21 19 ANDREJKA BORIS SOKOL TIVOLI SLO 1964 0:18:00 0:01:00 0:29:26 0:00:44 0:09:35 0:58:45
22 20 JURE PODBEVŠEK CALCIT TEAM KAMNIK SLO 1977 0:16:01 0:00:41 0:32:39 0:00:29 0:09:02 0:58:52
40 21 SIMON SPRUK TRISPORT SLO 1979 0:16:25 0:00:45 0:32:05 0:00:35 0:09:04 0:58:54
45 22 VIKTOR EKART TRISPORT SLO 1958 0:17:30 0:00:30 0:31:15 0:00:31 0:09:10 0:58:56
53 23 FRANC HAFNER TK BOHINJ SLO 1949 0:17:40 0:00:20 0:31:15 0:00:20 0:09:24 0:58:59
54 24 BOJAN DEBENEC KOVINOTEHNA CELJE SLO 1957 0:29:40 0:00:49 0:10:17 0:59:32
58 25 ROK HAFNER TK BOHINJ SLO 1975 0:16:50 0.00:46 0:10:18 1:00:28
28 26 MATEJ BENČINA TK RIBNICA SLO 1981 0:16:55 0:00:15 0:33:40 0:00:25 0:09:38 1:00:53
52 27 MIRAN SAGADIN SLO 1966 0:16:35 0:00:35 0:33:46 0:00:36 0:09:28 1:01:00
23 28 LADO KVEDER VAROVANJE G7 SLO 1963 0:15:56 0:01:09 0.33:39 0:01:06 0:09:21 1:01:11
57 29 DAVID KRANJC TRISPORT SLO 1982 0:33:45 0:00:17 0:09:26 1:01:26
30 30 GORAZD ŠULIGOJ KOVINOTEHNA CELJE SLO 1973 0:16:36 0:00:34 0:33:40 0:00:40 0:10:05 1:01:35
25 31 MARKO URŠIČ GODIČ SLO 1970 0:17:15 0:00:30 0:33:58 0:00:17 0:09:36 1:01:36
36 32 ANTON ŠKRLEB TRISPORT SLO 1949 0:18:25 0:00.35 0:32:11 1:01:42
27 33 ERVIN PUST TK RIBNICA SLO 1963 0:18:50 0:00:31 0:32:22 0:00:17 0:09:50 1:01:50
43 34 ALEŠ POZNIČ TURBO M SLO 1964 0:17:40 0:01:20 1:01:59
59 35 STANE KOGOVŠEK SOKOL SLO 1956 0:18:08 0:00:52 0:32:52 0:00:23 0.09:45 1:02:00
47 36 TOMAŽ LESKOVŠEK TRISPORT SLO 1958 0:17:50 0:00:50 0:33:03 0:00:32 0:10:13 1:02:28
41 37 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO 1983 0:18:10 0:00:50 0:10:58 1:03:13
29 38 SAŠO VRBINC TK RIBNICA SLO 1982 0:17:05 0:00:05 0:36:12 0:00:18 0:10:13 1:03:53
56 39 DRAGO BREGAR SOKOL SLO 1961 0:17:30 0:00:50 0:35:55 0:01:15 0:09:06 1:04:36
35 40 TOMAŽ PLANKO TRISPORT SLO 1974 0:19:30 0:00:30 0:34:15 0:00:35 0:11:05 1:05:55
39 41 ROMAN KERN TRISPORT SLO 1966 0:19:30 0:00:54 0:33:51 0:00:55 0:11:50 1:07:00
48 42 KAREL MEDVEŠČEK TK BOHINJ SLO 1942 0:19:45 0:00:30 0:35:55 0:00:20 0:10:40 1:07:10
42 43 ZDRAVKO BIZJAK SLO 1955 0:19:25 0:01:00 0:34:50 0:01:05 0:11:04 1:07:24
51 44 IVAN UNGER SLO. VOJSKA SLO 1968 0:38:00 0:01:10 0:09:44 1:07:34
33 45 GAŠPER ARTAČ TK RIBNICA SLO 1984 0:17:20 0:01:00 0:38:23 0:00:42 0:10:48 1:08:13
31 46 ’ ALPERT PELAJ TŠD GRIČ SLO 1988 0:18:40 0:00:20 0:38:00 0:00:25 0:10:56 1:08:21
5 47 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO 1948 0:18:35 0:00:25 0:39:10 1:08:47
50 48 MARKO PLIVERIČ SOKOL SLO 1952 0:22:30 0:00:30 0:37:00 0:00:30 0:11:40 1:12:10
44 49 MAX STOPAR TK BOHINJ SLO 1943 0:20:45 0:00:32 0:39:43 0:00:25 0:11:20 1:12:45
46 50 HROVAT FRANC TK BOHINJ SLO 1936 0:21:20 0:01:38 0:37:17 0:01:10 0:11:22 1:12:47
38 51 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 0:23:00 0:00:33 0:41:47 0:00:40 0:12:54 1:18:54
64 52 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO 1933 0:25:50 0:00:40 0:42:40 0:00:35 0:14:05 1:23:50
61 53 MATEJ BEKE SLO. VOJSKA SLO 1971 D
62 54 ALEŠ ROPRET SLO.VOJSKA SLO 1966 O

Rezultati po kategorijah (dečki)

Kategorija: CM

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Kategorija.: Tek 1: Menjava 1: Kolo: Menjava 2: Tek 2 : Sk. čas:
139 1 TADEJ OSVALD Ribnica SLO CM 0:03:12 0:00:37 0:06:37 0:00:19 0:01:55 0:12:40
138 2 GREGOR MERHAR Ribnica SLO CM 0:03:17 0:00:38 0:07:36 0:00:24 0:01:55 0:13:50
136 3 ZORE MIHA FRAN ALBREHT SLO CM 0:03:45 0:00:30 0:07:31 0:00:22 0:02:15 0:14:23
137 4 GREGOR MLAKAR STRANJE SLO CM 0:03:45 0:00:30 0:08:28 0:00:22 0:02:15 0:15:20
131 5 GREGOR ŽITNIK 27. JULIJ SLO CM 0:04:00 0:00:30 0:08:55 0:00:20 0:02:05 0:15:50

Kategorija: DM

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Kategorija.: Tek 1: Menjava 1: Kolo: Menjava 2: Tek 2 : Sk. čas:
144 1 BOJAN ČEBIN Ribnica SLO DM 0:02:55 0:00:22 0:05:48 0:00:22 0:01:37 0:11:04
145 2 JURE TANKO Ribnica SLO DM 0:03:00 0:00:21 0:05:52 0:00:15 0:01:47 0:11:15
146 3 SIMON POGORELC Ribnica SLO DM 0:03:10 0:00:20 0:06:07 0:00:18 0:02:02 0:11:57
143 4 PETER PUCELJ Ribnica SLO DM 0:03:03 0:00:27 0:06:15 0:00:25 0:01:50 0:12:00
147 5 NEJC ARKO Ribnica SLO DM 0:03:12 0:00:23 0:06:10 0:00:19 0:02:05 0:12:09
135 6 ALEŠ RUČIGAJ FRAN ALBREHT SLO DM 0:00:18 0:02:04 0:12:32
133 7 MATEJ KALIŠNIK ŠCRM KAMNIK SLO DM 0:06:56 0:13:00
150 8 MOHOR VRHOVNIK FRAN ALBREHT SLO DM 0:03:17 0:13:10
142 9 MIHA ZAJC Ribnica SLO DM 0:03:26 0:00:49 0:06:40 0:13:11
134 10 LUKA SCHNABL ŠCRM KAMNIK SLO DM 0:07:03 0:13:12
132 11 DAVOR KNEZ 27. JULIJ SLO DM 0:03:33 0:13:40