Absolutna razvrstitev (M)

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
25 1 VALKARTON LOGATEC ŠTAFETA SLO 0:16:19 0:28:21 0:08:12 0:52:52
24 2 SOKOL TIVOLI ŠTAFETA 0:16:37 0:28:20 0:08:03 0:53:00
4 3 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO 1972 0:16:12 0:29:00 0:08:25 0:53:37
22 4 TRISPORT-NOVICE ŠTAFETA SLO 0:16:14 0:31:12 0:08:16 0 55:42
18 5 ERIK MOČNIK TRISPORT 1977 0:15:38 0:32:47 0:08:19 0:56:44
16 6 UROŠ SEME SOKOL TIVOLI SLO 1981 0:16:45 0:31:38 0:08:40 0:57:03
68 7 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO 1964 0:17:04 0:31:16 0:08:45 0:57:05
58 8 GORAN IKIČ ETIKETA SLO 1979 0:17:05 0:57:06
13 9 SAŠA ERLIH TK MARIBOR SLO 1975 0:16:48 0:31:45 0:08:50 0:57:23
65 10 GREGA ZORE TRISPORT 1982 0:17:45 0:30:41 0:09:22 0:57:48
59 11 VIKTOR EKART TRISPORT SLO 1958 0:17:48 0:31:10 0:09:29 0:58:27
5 12 JURIJ LOVŠE TRISPORT SLO 1972 0:17:53 0:31:07 0:09:37 0:58:37
20 13 UROŠ JENKO TK RIBNICA SLO 1963 0:17:30 0:32:07 0:09:11 0:58:48
83 14 MIHA MENARD TK LJUBLJANA SLO 1981 0:17:47 0:31:38 0:09:24 0:58:49
64 15 DEJAN TEPEŠ TK LJUBLJANA SLO 1973 0:18:05 0:31:38 0:09:21 0:59:04
72 16 TOMAŽ ROTOVNIK NOVICE EXTREME SLO 1974 0:18:06 0:31:41 0:09:33 0:59:20
6 17 MATEJ BENČINA TK RIBNICA SLO 1981 0:16:43 0:32:12 0:10:37 0:59:32
84 18 LUKA ŽELE BTC-BAUER SLO 1976 0:18:14 0:31:36 0:09:52 0:59:42
2 19 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO 1967 0:18:32 0:31:09 0:10:17 0:59:58
37 20 MIRAN URŠIČ KAMNIK SLO 1962 0:17:51 0:31:46 0:10:31 1:00:08
3 21 MIHA BRODNJAK TK LJUBLJANA SLO 1977 0:18:26 0:32:18 0:09:39 1:00:23
61 22 BOJAN DEBENEC CELEJA SLO 1957 0:19:12 0:31:23 0:10:19 1:00:54
51 23 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO 1983 0:18:34 0:32:11 0:10:18 1:01:03
44 24 MIRAN SAGADIN TK MARIBOR SLO 1966 0:17:36 0:33:18 0:10:32 1:01:26
63 25 DARE BAUDEK TERMOFLOR 1962 0:18:38 0:34:31 0:09:24 1:02:33
39 26 ANTON ŠKRLEP TRISPORT SLO 1949 0:10:02 1:02:49
19 27 MATEJ KOSTANJEVEC SV 1973 0:18:35 0:33:55 0:10:20 1:02:50
89 28 ZDRAVKO BIZJAK KS PODGORJE SLO 1955 0:19:34 0:32:56 0:10:30 1:03:00
35 29 SANDI IVANČIČ TRISPORT SLO 1982 0:19:15 0:33:35 0:10:29 1:03:19
38 30 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO 1959 0:18:42 0:35:04 0:09:41 1:03:27
8 31 BOŠTJAN DOGAN TK LJUBLJANA SLO 1980 0:18:22 0:35:18 0:09:56 1:03:36
85 32 ROKAREH SLOVENJ GRADEC SLO 1973 0:19:30 0:33:00 0:11:32 1:04:02
42 33 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO 1942 0:18:46 0:35:44 0:10:15 1:04 45
57 34 BORUT POLJAMŠEK ETIKETA 1974 0:10:45 1:05:05
41 35 SAMO GROSS TK LJUBLJANA SLO 1962 0:10:48 1:05:48
47 36 ROMAN ERŽEN TK RIBNICA SLO 1974 0:19:32 0:35:13 0:11:15 1:06:00
62 37 DAVIR TRATNJEK SK BRDO SLO 1983 0:20:14 0:35:05 0:11:14 1:06:33
21 38 WESELO GOWEDO ŠTAFETA SLO 0:20:42 0:36:01 0:09:59 1:06:42
43 39 KARNO BOZI TK MARIBOR SLO 1972 0:20:12 0:36:18 0:10:43 1:07:13
7 40 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO 1969 0:21:11 0:35:20 0:10:46 1:07:17
31 41 BRANKO MLINAR TK LJUBLJANA SLO 1945 0:20:29 0:36:54 0:09:56 1:07:19
1 42 ELVIS PODLOGAR TK RIBNICA SLO 1978 0:19:04 0:38:01 0:10:49 1:07:54
53 43 DENIS KEMPERL ZAGORICA SLO 1983 0:21:09 0:35:44 0:12:18 1 09:11
60 44 JERNEJ VIDMAR LJUBLJANA SLO 1979 0:20:43 0:38:32 0:10:40 1:09:55
52 45 DRAGO KROFEL TK TRIGLAV KRANJ SLO 1947 0:22:02 0:37:03 0:11:07 1:10:12
45 46 BOŠTJAN BUTOLEN SLO 1971 0:21:02 0:38:06 0:11:48 1:10:56
27 47 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO 1948 0:19:24 0:41:46 0:09:54 1:11:04
28 48 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO 1957 0:22:22 0:37:28 0:11:43 1:11:33
55 49 DEJAN JAKI LJUBLJANA SLO 1967 0:20:32 0:39:43 0:11:27 1:11:42
46 50 OTO POK SLOVENJ GRADEC SLO 1947 0:23:30 0:43:57 0:12:31 1:19:58
26 51 PETER HERCOG TK MARIBOR SLO 1953 0:25:00 0:42:25 0:13:47 1:21:12
71 52 MARKO ALPNER TRISPORT SLO 1991 0:23:00 0:46:32 0:11:50 1:21:22
34 53 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 0:25:08 0:43:02 0:13:35 1:21:45
36 54 LADO CERNIVEC TK LJUBLJANA SLO 1933 0:26:43 0:42:18 0:14:00 1:23:01
56 55 BOŠTJAN SEVČNIKAR IZOLA 1975 0:17:56 0:27:47 009:39 0:55:22 D
75 56 JURIJ JERŠIN SD KRANJSKA GORA SLO 1966 0:17:28 0:33:22 0:04:41 0:55:31 D

Rezultati po katergorijah (OŠ in ml. mladinci)

Kategorija: C

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg Sk. čas:
139 1 MATEJ ŠPORAR TK RIBNICA (OS. DR. F. SLO C 0:12:09
137 2 ANDREJ PUCELJ TK RIBNICA SLO C 0:13:07
141 3 LUKA KAPLAN TK RIBNICA (OŠ. DR. F. SLO C 0:13:08
77 4 GREGOR SMREČNIK OŠ FRAN ALBREHT SLO C 0:15:07
126 5 GREGA ŽITNIK OŠ 27 JULIJ SLO C 0:15:16
80 6 MATEJ BALANTIČ OŠ STRANJE SLO C 0:15:23
121 7 JURE PAVLIC OŠ STRANJE SLO C 0:17:05
125 8 MARKO KLOBČAR OS FRAN ALBREHT SLO C 0:17:20

Kategorija: D

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg Sk. čas:
132 1 MATEJ LESKOVŠEK TK LJUBLJANA SLO D 0:11:08
76 2 ANŽE ŽAKELJ V OŠ ŽIRI SLO D 0:11:45
148 3 TADEJ OSVALD TŠD GRIČ (OŠ DR F. P SLO D 0:11:57
150 4 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ (OŠ DR F. P SLO D 0:12:07
79 5 LOVRO ORAŽEM TŠD GRIČ (OŠ DR F. P SLO D 0:12:13
82 6 JURE PREMLČ OŠ FRAN ALBREHT SLO D 0:12:50
128 7 NEJC KOŽELJ OŠ STRANJE SLO D 0:12:56
131 S MIHA KLOBUČAR TK LJUBLJANA SLO D 0:13:05
138 9 VID OBLAK TK RIBNICA (OŠ. DR. F.) SLO D 0:13:28
81 10 MIHA ZORE OŠ FRAN ALBREHT SLO D 0:13:45
135 11 LEON GOLOB OŠ ŠMARTNO SLO D 0:13:53
134 12 ROKO MOVŠEK OŠ FRAN ALBREHT SLO D 0:14:16
122 13 KOMATAR MITJA OŠ TOM BREJC SLO D 0:14:19
124 14 NEJKO BOROVINŠEK OŠ PREŽIHOV VORANC SLO D 0:15:27

Kategorija: E

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg Sk. čas:
142 1 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO E 0:11:16
146 2 ANDREJ REMIC TK RIBNICA SLO E 0:11:37
147 3 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO E 0:12:08
129 4 JANEZ BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO E 0:13:48

Rezultati po katergorijah (OŠ in ml. mladinke)

Kategorija: C

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
149 1 LINDA PELAJ TSD GRIC (OS DR F. P SLO C 0:13:34
136 2 NIKA ŽAGAR OŠ STRANJE SLO C 0:14:17
145 3 ANJA ČARMAN WALDORFSKA SOLA SLO C 0

Kategorija: E

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
78 1 URŠKA ORAŽEM TSD GRIC SLO E 0:13:16
144 2 MAŠA TRAMTE TK RIBNICA SLO E 0:13:47
130 3 ŠPELA MECHORA TK LJUBLJANA SLO E 0:15:42

Kategorija: D

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
140 1 KARIN ŽNIDARČIČ TK RIBNICA (OÍ 5. DR F SLO D 0:13:29
133 2 TEJA URŠIČ OŠ STRANJE SLO D 0:14:00
127 3 NINA KRMAVNAR OŠ STRANJE SLO D 0:16:15

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
15 1 MATEJA ŠIMIC TK KRANJ SLO 1980 0:18:37 0:32:07 0:10:24 1:01:08
86 2 ANJA CERUT SOKOL TIVOLI SLO 1982 0:19:17 0:33:13 0:09:40 1:02:10
17 3 NATAŠA NAKRST TRISPORT SLO 1962 0:19:33 0:33:05 0:09:44 1:02:22
9 4 ANDREJA MALI NOVICE EXTREME SLO 1977 0:19:35 0:32:55 0:10:15 1 02:45
10 5 NADA ROTOVNIK KOZJEK NOVICE EXTREME SLO 1963 0:19:00 0:37:38 0:10:10 1:06:48
48 6 ANA PODPEČAN TRISPORT SLO 1978 0:21:10 0:37:02 0:11:05 1:09:17
87 7 ANA TRNKOCZY SOKOL TIVOLI SLO 1977 0:21:50 0:37:10 0:11:14 1:10:14
23 8 KD MENGEŠ ŠTAFETA 0:24:15 0:35:17 0:11:35 1:11:07
30 9 TANJA ANGLAITNER PETERBOROUGH ROA SLO 1972 0:22:45 0:39:18 0:11:17 1:13:20
49 10 ANDREA BURJA TRISPORT SLO 1983 0:22:32 0:39:36 0:11:59 1:14:07
29 11 NATAŠA PLANKO TRISPORT SLO 1971 0:22:42 0:39:53 0:12:13 1:14:48
50 12 FANIALPNER TRISPORT SLO 1967 0:25:31 0:39:19 0:13:13 1:18:03
32 13 NIKA KLOBUČAR GUNCLJE SLO 1965 0:25:37 0:41:43 0:15:07 1.22:27
33 14 MATEJA MAČEK SOKOL TIVOLI SLO 1980 0:25:30 0:42:39 0:14:37 1:22:46
11 15 IRENA BURGAR NOVICE EXTREME SLO 1969 0:20:45 O

ELITE (Ž)

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
15 1 MATEJA ŠIMIC TK KRANJ SLO 1980 0:18:37 0:32:07 0:10:24 1:01:08
17 2 NATAŠA NAKRST TRISPORT SLO 1962 0:19:33 0:33:05 0:09:44 1:02:22
9 3 ANDREJA MALI NOVICE EXTREME SLO 1977 0:19:35 0:32:55 0:10:15 1:02:45
10 4 NADA ROTOVNIK KOZJEK NOVICE EXTREME SLO 1963 0:19:00 0:37:38 0:10:10 1:06:48
11 S IRENA BURGAR NOVICE EXTREME SLO 1969 0:20:45 O

Rezultati po katergorijah (Ž)

Kategorija: F

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
86 1 ANJA CERUT SOKOL TIVOLI SLO F 0:19:17 0:33:13 0:09:40 1:02:10
49 2 ANDREA BURJA TRISPORT SLO F 0:22:32 0:39:36 0:11:59 1:14:07

Kategorija: G

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
48 1 ANA PODPEČAN TRISPORT SLO G 0:21:10 0:37:02 0:11:05 1:09:17
87 2 ANA TRNKOCZY SOKOL TIVOLI SLO G 0:21:50 0:37:10 0:11:14 1:10:14
30 3 TANJA ANGLAITNER PETERBOROUGH ROA SLO G 0:22:45 0:39:18 0:11:17 1:13:20
29 4 NATAŠA PLANKO TRISPORT SLO G 0:22:42 0:39:53 0:12:13 1:14 48
50 5 FANI ALPNER TRISPORT SLO G 0:25:31 0:39:19 0:13:13 1:18:03
32 6 NIKA KLOBUČAR GUNCLJE SLO G 0:25:37 0:41:43 0:15:07 1:22:27
33 7 MATEJA MAČEK SOKOL TIVOLI SLO G 0:25:30 0:42:39 0:14:37 1:22:46

ELITE (M)

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas.
4 1 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO 1972 0:16:12 0:29:00 0:08:25 0:53:37
18 2 ERIK MOČNIK TRISPORT 1977 0:15:38 0:32:47 0:08:19 0:56:44
16 3 UROŠ SEME SOKOL TIVOLI SLO 1981 0:16:45 0:31:38 0:08:40 0:57:03
13 4 SAŠA ERLIH TK MARIBOR SLO 1975 0:16:48 0:31:45 0:08:50 0:57:23
5 5 JURIJ LOVŠE TRISPORT SLO 1972 0:17:53 0:31:07 0:09:37 0:58:37
20 6 UROŠ JENKO TK RIBNICA SLO 1963 0:17:30 0:32:07 0:09:11 0:58:48
72 7 TOMAŽ ROTOVNIK NOVICE EXTREME SLO 1974 0:18:06 0:31 41 0:09:33 0:59 20
6 8 MATEJ BENČINA TK RIBNICA SLO 1981 0:16:43 0:32:12 0:10:37 0:59:32
84 9 LUKA ŽELE BTC-BAUER SLO 1976 0:18:14 0:31:36 0:09:52 0:59:42
2 10 MATEJ ŠKUFCA TK RIBNICA SLO 1967 0:18:32 0:31:09 0:10:17 0:59:58
3 11 MIHA BRODNJAK TK LJUBLJANA SLO 1977 0:18:26 0:32:18 0:09:39 1:00:23
8 12 BOŠTJAN DOGAN TK LJUBLJANA SLO 1980 0:18:22 0:35:18 0:09:56 1:03:36

Rezultati po katergorijah (M)

Kategorija: F

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
65 1 GREGA ZORE TRISPORT F 0:17:45 0:30:41 0:09:22 3991666667
51 2 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO F 0:18:34 0:32:11 0:10:18 1:01.03
35 3 SANDI IVANČIČ TRISPORT SLO F 0:19:15 0:33:35 0:10:29 1:03:19
62 4 DAVIR TRATNJEK SK BRDO SLO F 0:20:14 0:35:05 0:11:14 1:06:33
53 5 DENIS KEMPERL ZAGORICA SLO F 0:21:09 0:35:44 0:12:18 1:09:11
71 6 MARKO ALPNER TRISPORT SLO F 0:23:00 0:46:32 0:11:50 1:21:22

Kategorija: G

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
68 1 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO G 0:17:04 0:31:16 0:08:45 0:57:05
58 2 GORAN IKIČ ETIKETA SLO G 0:17:05 0:57 06
83 3 MIHA MENARD TK LJUBLJANA SLO G 0:17:47 0:31:38 0:09:24 0:58:49
64 4 DEJAN TEPEŠ TK LJUBLJANA SLO G 0:18:05 0:31:38 0:09:21 0:59:04
44 5 MIRAN SAGADIN TK MARIBOR SLO G 0:17:36 0:33:18 0:10:32 1:01 26
19 6 MATEJ KOSTANJEVEC SV G 0:18:35 0:33:55 0:10:20 1:02:50
85 7 ROK AREH SLOVENJ GRADEC SLO G 0:19:30 0:33:00 0:11:32 1:04:02
57 8 BORUT POLJAMŠEK ETIKETA G 0:10:45 1:05:05
47 9 ROMAN ERŽEN TK RIBNICA SLO G 0:19:32 0:35:13 0:11:15 1:06:00
43 10 KARNO BOZI TK MARIBOR SLO G 0:20:12 0:36:18 0:10:43 1:07:13
7 11 MITJA DEČMAN TK RIBNICA SLO G 0:21:11 0:35:20 0:10:46 1:07:17
1 12 ELVIS PODLOGAR TK RIBNICA SLO G 0:19:04 0:38:01 0:10:49 1:07:54
60 13 JERNEJ VIDMAR LJUBLJANA SLO G 0:20:43 0:38:32 0:10:40 1.09:55
45 14 BOŠTJAN BUTOLEN SLO G 0:21:02 0:38:06 0:11:48 1:10:56
55 15 DEJAN JAKI LJUBLJANA SLO G 0:20:32 0:39:43 0:11:27 1:11:42
56 16 BOŠTJAN SEVČNIKAR IZOLA G 0:17:56 0:27:47 0:09:39 0:55:22 D
75 17 JURIJ JERŠIN ŠD KRANJSKA GORA SLO G 0:17:28 0:33:22 0:04:41 0:55:31 D

Kategorija: H

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
59 1 VIKTOR EKART TRISPORT SLO H 0:17:48 0:31:10 0:09:29 0:58:27
37 2 MIRAN URŠIČ KAMNIK SLO H 0:17:51 0:31:46 0:10:31 1:00:08
63 3 DARE BAUDEK TERMOFLOR H 0:18:38 0:34:31 0:09:24 1:02:33
38 4 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO H 0:18:42 0:35:04 0:09:41 1:03:27
41 5 SAMO GROSS TK LJUBLJANA SLO H 0:10:48 1:05:48

Kategorija: I

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
61 1 BOJAN DEBENEC CELEJA SLO I 0:19:12 0:31:23 0:10:19 1:00:54
89 2 ZDRAVKO BIZJAK KS PODGORJE SLO I 0:19:34 0:32:56 0:10:30 1:03:00
28 3 MLADEN BOROVINSEK TK MARIBOR SLO I 0:22:22 0:37:28 0:11:43 1:11:33
26 4 PETER HERCOG TK MARIBOR SLO I 0:25:00 0:42:25 0:13:47 1:21:12

Kategorija: J

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
39 1 ANTON ŠKRLEP TRISPORT SLO J 0:10:02 1:02:49
27 2 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO J 0:19:24 0:41:46 0:09:54 1:11:04

Kategorija: K

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
31 1 BRANKO MLINAR TK LJUBLJANA SLO K 0:20:29 0:36:54 0:09:56 1:07:19
52 2 DRAGO KROFEL TK TRIGLAV KRANJ SLO K 0:22:02 0:37:03 0:11:07 1:10:12
46 3 OTO POK SLOVENJ GRADEC SLO K 0:23:30 0:43:57 0:12:31 1:19:58

Kategorija: L

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
42 1 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO L 0:18:46 0:35:44 0:10:15 1:04:45

Kategorija: M

Št. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
34 1 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO M 0:25:08 0:43:02 0:13:35 1:21:45
36 2 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO M 0:26:43 0:42:18 0:14:00 1:23:01