Skupni rezultati

Mesto Št. Primek Ime Spol Letnik Kat. Kraj Šas Zaost.
1 51 Kregar Miro M 1962 ME2 Trisport 25:16:00 0:00
2 38 Černek Tomaž M 1990 D1 Sava Kranj 25:18:00 0:02
3 22 Trošt Gregor M 1985 ME1 Kranj 26:01:00 0:45
4 18 Triler Klemen M 1977 ME1 KGT PAPEŽ 26:26:00 1:10
5 32 Debeljak Aleš M 1979 ME1 Podbrezje 26:31:00 1:15
6 2 Cerut Anja Ž 1982 ŽE1 Trisport 26:34:00 1:18
7 6 Ferlic Janez M 1981 ME1 Klub Sirena 26:41:00 1:25
8 21 Eržen Metod M 1973 ME2 TK TRATA 26:58:00 1:42
9 45 Ahčin Tomaž M 1966 ME2 Naklo 27:11:00 1:55
10 10 Rogelj Jože M 1951 ME3 BTC Bauer 27:29:00 2:13
11 30 Medved Andrej M 1985 ME1 Trisport 27:45:00 2:29
12 29 Ekart Viktor M 1958 ME3 Trisport 28:01:00 2:45
13 23 Katrašnik Lojze M 1967 ME2 ČD Bela peč Podblica 28:17:00 3:01
14 19 Starman Tomaž M 1989 D1 TK Trata Besnica 28:47:00 3:31
15 37 Černek Anže M 1991 D1 Sava Kranj 29:35:00 4:19
16 4 Vidic Primož M 1986 ME1 ČD Bela peč Podblica 29:53:00 4:37
17 11 Lotrič Stane M 1966 ME2 ČD Bela peč Podblica 30:02:00 4:46
18 47 Seljak Ernest M 1952 ME3 VZPON TEAM 30:42:00 5:26
19 13 Alpner Marko M 1991 D1 Zarja Elektronika 30:54:00 5:38
20 46 Krofl Drago M 1947 ME4 TK Triglav Kranj 31:22:00 6:06
21 27 Potočnik Janez M 1972 ME2 Rokovnači Besnica 31:57:00 6:41
22 36 Mohorič Matjaž M 1973 ME2 Rokovnači Besnica 32:28:00 7:12
23 20 Starman Andrej M 1961 ME2 TK Trata Besnica 32:50:00 7:34
24 40 Oman Peter M 1974 ME1 Strahinj 33:06:00 7:50
25 43 Čkrtic Miran M 1971 ME2 Stahovica 33:51:00 8:35
26 24 Klemenčič Marko M 1961 ME2 TK TRATA 33:58:00 8:42
27 9 Lotrič Marjan M 1951 ME3 Rokovnači Besnica 34:05:00 8:49
28 17 Bešter Nejc M 1992 D1 ČD Bela peč Podblica 34:16:00 9:00
29 34 Čolar Manca Ž 1990 DE1 ČD Bela peč Podblica 34:24:00 9:08
30 14 Alpner Fani Ž 1967 ŽE2 Zarja Elektronika 34:51:00 9:35
31 39 Drinovec Uroš M 1974 ME1 Strahinj 35:24:00 10:08
32 7 Hrovat Franc M 1936 ME4 TK Bohinj 35:37:00 10:21
33 26 Bertoncelj Filip M 1963 ME2 ČD Bela peč Podblica 35:40:00 10:24
34 50 Pogačnik Igor M 1970 ME2 ČD Bela peč Podblica 37:13:00 11:57
35 53 Mihelič Ciril M 1970 ME2 ČD Bela peč Podblica 37:23:00 12:07
36 33 Čolar Franc M 1959 ME2 ČD Bela peč Podblica 38:24:00 13:08
37 25 Bešter Anže M 1988 ME1 Rovte 38:25:00 13:09
38 44 Kalan Igor M 1961 ME2 ČPD MARTINŠEK 38:39:00 13:23
39 16 Vidic Blaž M 1990 D1 ČD Bela peč Podblica 38:45:00 13:29
40 28 Potočnik Andraž M 1969 ME2 ČD Bela peč Podblica 38:55:00 13:39
41 8 Reš Jaka M 1935 ME4 TK Bohinj 39:25:00 14:09
42 31 Hudolin Mitja M 1972 ME2 Kranj 39:44:00 14:28
43 49 Potočnik Mojca Ž 1975 ŽE1 Pohištvo Potočnik 40:29:00 15:13
44 48 Potočnik Aleš M 1972 ME2 Pohištvo Potočnik 43:23:00 18:07
45 42 Drinovec Marko M 1974 ME1 Strahinj 43:38:00 18:22
46 1 Lampe Uroš M 1937 ME4 Triatlon klub Ljubljana 44:54:00 19:38
47 41 Klemenčič Eva Ž 1992 DE1 ČD Bela peč Podblica 45:46:00 20:30
48 3 Mohorič Aleš M 1977 ME1 ČD Bela peč Podblica 46:53:00 21:37
49 15 Alpner Vesna Ž 1995 DE1 Triatlon klub Ljubljana 48:13:00 22:57
50 5 Potočnik Martin M 1992 D1 ČD Bela peč Podblica 48:35:00 23:19
51 52 Vrhunc Tilen M 1992 D1 ČD Bela peč Podblica 48:48:00 23:32
52 12 Lotrič Anamarija Ž 1994 DE1 ČD Bela peč Podblica 49:13:00 23:57
53 35 Katrašnik Gregor M 1995 D1 ČD Bela peč Podblica 49:29:00 24:13:00