ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas: Opombe
224 1 BOJAN CEBIN TK I.R. RIBNICA SLO 1986 0:14:47 0:29:10 0:10:33 0:54:30
221 2 DAMIJAN KROMAR TK I.R. RIBNICA SLO 1972 0:15:13 0:29:30 0:10:28 0:55:11
124 3 MATEJ ŠPORAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 0:15:14 0:29:30 0:10:52 0:55:36
214 4 MIRKO TIŠLJAR SLO 1970 0:15:28 0:29:51 0:10:54 0:56:13
234 5 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 0:15:29 0:30:06 0:10:55 0:56:30
248 6 ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO 1975 0:16:01 0:30:34 0:11:29 0:58:04
219 7 ANDREJ MEDVED TRISPORT SLO 1985 0:16:08 0:30:15 0:11:57 0:58:20
237 8 BEČAN MARKO KONDOR GODEŠIČ SLO 1968 0:16:39 0:58:29
227 9 ALEŠ SUHADOLNIK SLO 1977 0:16:23 0:30:17 0:11:54 0:58:34
222 10 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:16:24 0:58:36
263 11 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO 1973 0:59:03
271 12 BORUT PETRIČ TŠD GRIČ SLO 1975 0:16:19 0:59:10
223 13 SIMON POGORELC TK I.R. RIBNICA SLO 1987 0:17:26 0:30:15 0:11:41 0:59:22
216 14 MARKO KOTNIK MARICLES SLO 1964 0:16:37 0:31:16 0:11:39 0:59:32
239 15 IZTOK AVGUŠTIN KONDOR GODEŠIČ SLO 1965 0:16:34 0:31:34 0:11:39 0:59:47
217 16 UROŠ BRŠEC TK I.R. RIBNICA SLO 1974 0:17:26 0:30:59 0:11:37 1:00:02
253 17 JANEZ BENKO SLO 1968 0:17:30 0:32:02 0:11:13 1:00:45
262 18 BOJAN KEMPERL KGT PAPEŽ SLO 1961 0:17:27 0:30:48 0:12:41 1:00:56
265 19 BORUT POLJANŠEK ETIKETA ŽIRI SLO 1974 0:17:28 0:30:45 0:13:12 1:01:25
275 20 IGOR MARTIČ TŠD GRIČ SLO 1966 0:12:18 1:01:26
270 21 TOMAŽ SETNIČAR TŠD GRIČ SLO 1971 0:17:51 1:02:03
203 22 MITJA MESTEK 3S SPORT SLO 1972 0:17:54 0:31:42 0:12:30 1:02:06
240 23 GREGOR TROŠT TK GORENJSKA SLO 1985 0:18:04 0:31:56 0:12:07 1:02:07
249 24 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 0:17:55 0:32:04 0:12:29 1:02:28
243 25 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO 1983 0:17:53 0:30:45 0:13:52 1:02:30
213 26 JURIJ JERŠIN TK GORENJSKA SLO 1966 0:18:20 0:31:43 0:12:49 1:02:52
251 27 GREGOR GANTAR TRISPORT SLO 1966 0:16:58 0:33:46 0:12:29 1:03:13
206 28 EVGEN VIŽINTIN MBT ČRNI VRH SLO 1968 0:18:35 0:31:56 0:12:53 1:03:24
225 29 MILAN DOBNIKAR DOBRAVA SLO 1966 0:17:39 0:29:00 0:17:41 1:04:20
211 30 BRANKO KODELJA TK RIBNICA SLO 1960 0:17:57 0:32:46 0:13:45 1:04:28
230 31 TOMAŽ ORAŽEM TK I.R. RIBNICA SLO 1964 0:18:28 0:32:06 0:14:07 1:04:41
231 31 JANEZ KOŽAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1967 1:04:41
205 33 ROMAN MAKUC SLO 1967 0:19:15 0:31:46 0:13:52 1:04:53
208 34 MITJA SMREKAR TRISPORT SLO 1981 0:18:21 0:34:03 0:12:58 1:05:22
252 35 ROMAN ERŽEN TKG SLO 1974 0:19:12 0:32:10 0:14:10 1:05:32
247 36 ANTON ŠKRLET TRISPORT SLO 1949 0:19:43 0:32:20 0:13:32 1:05:35
218 37 STANE KOGOVŠEK D SOKOLI TIVOLI SLO 1956 0:18:16 0:33:53 0:13:30 1:05:39
268 38 MATJAŽ VRHUNC TRISPORT SLO 1963 0:17:29 0:36:32 0:11:46 1:05:47
274 39 MILAN ML. BAHAR SLO 1964 0:19:46 0:32:10 0:14:03 1:05:59
200 40 KRISTIJAN HVALA D ABANKA SLO 1974 0:18:00 0:32:49 0:15:24 1:06:13
250 41 LUKA FERLAN TRISPORT SLO 1978 0:18:43 1:07:05
209 42 MIRAN OBLAK TRISPORT SLO 1971 0:18:39 0:34:23 0:14:16 1:07:18
226 43 PRIMOŽ SLAVEC KRANJ SLO 1981 0:19:29 0:35:32 0:12:46 1:06:47
26 44 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:19:44 1:07:26
256 45 TADEJ LAPEJ SGŠ MARIBOR SLO 1986 0:19:03 1:07:58
255 46 RENATO GOLOB SGŠ MARIBOR SLO 1985 0:19:45 0:34:43 0:13:30 1:07:58
201 47 SIMON KOROŠEC SLO 1984 0:19:33 1:08:22
272 48 TADEJ GROZNIK KG H LITIJA SLO 1976 0:19:29 0:32:48 0:16:30 1:08:47
207 49 PETER ROJC AJDOVŠČINA SLO 1980 0:22:50 0:34:23 0:13:46 1:09:16
207 50 PETER VERGLES SLO 1967 0:20:27 0:34:53 0:14:56 1:10:16
238 51 DEBENEC JANEZ KONDOR GODEŠIČ SLO 1969 0:19:02 0:36:14 0:15:13 1:10:29
245 52 MATEJ PELJHAN TRISPORT SLO 1967 0:19:58 0:36:40 0:14:54 1:11:32
267 53 LOJZE PREMRL TEKAŠKI FORUM SLO 1968 0:18:48 0:38:04 0:14:40 1:11:32
264 54 PETER DIJAK SGŠ MARIBOR SLO 1986 0:20:13 0:36:36 0:15:58 1:12:47
215 55 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO 1943 0:22:28 0:40:43 0:16:16 1:19:27
229 56 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 0:26:56 1:30:08
204 57 MITJA KOMATAR PD SOTESKA SLO 1987 D
123 58 PETER BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 0:16:41 0:45:12 1:01:53 0:00:00 O

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Ž)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
254 1 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO 1980 0:16:57 0:30:54 0:11:48 0:59:39
260 2 MOJCA MIJOVIČ TK MARIBOR SLO 1967 0:19:11 0:34:33 0:13:07 1:06:51
273 3 MELITA ŠINKOVEC D SOKOL TIVOLI SLO 1978 0:18:36 0:34:36 0:14:33 1:07:45
261 4 IVA PETRIN TRISPORT SLO 1985 0:19:22 0:35:28 0:13:10 1:08:00
242 5 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO 1982 0:20:24 0:35:10 0:14:03 1:09:37
266 6 KRIŽNAR HERMINA ETIKETA ŽIRI SLO 1969 0:20:26 0:36:53 0:14:35 1:11:54
269 7 PIA GOLOB TRISPORT SLO 1969 0:20:28 0:36:36 0:15:10 1:12:14
210 8 ANA ŠTERK TK LJUBLJANA SLO 1985 0:20:23 0:37:53 0:14:54 1:13:10
244 9 PELA MIHELAČ D SOKOL SLO 1983 0:21:04 0:37:32 0:15:29 1:14:05
232 10 MANCA JUG TK LJUBLJANA SLO 1975 0:23:16 1:16:17
220 11 MAŠA TRAMPE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:22:09 0:38:43 0:16:08 1:17:00
241 12 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 0:22:23 0:39:20 0:16:24 1:18:07

REZULTATI PO KATEGORIJAH (M)

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas: Opombe:
224 1 BOJAN CEBIN TK I.R. RIBNICA SLO F 0:14:47 0:29:10 0:10:33 0:54:30
124 2 MATEJ ŠPORAR TK INLES RIKO RIBNIC SLO F 0:15:14 0:29:30 0:10:52 0:55:36
223 3 SIMON POGORELC TK I.R. RIBNICA SLO F 0:17:26 0:30:15 0:11:41 0:59:22
226 4 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNIC SLO F 0:19:44 0:35:31 0:12:11 1:07:26
256 5 TADEJ LAPEJ SGŠ MARIBOR SLO F 0:19:03 1:07:5S
264 6 PETER DIJAK SGŠ MARIBOR SLO F 0:20:13 0:36:36 0:15:5S 1:12:47
204 7 MITJA KOMATAR PD SOTESKA SLO F D
123 S PETER BENČINA TK INLES RIKO RIBNIC SLO F 0:16:41 0:45:12 1:01:53 0:00:00 O

Kategorija: G

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
221 1 DAMIJAN KROMAR TK I.R. RIBNICA SLO G 0:15:13 0:29:30 0:10:28 0:55:11
214 2 MIRKO TIŠLJAR SLO G 0:15:28 0:29:51 0:10:54 0:56:13
234 3 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO G 0:15:29 0:30:06 0:10:55 0:56:30
245 4 ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO G 0:16:01 0:30:34 0:11:29 0:58:04
219 5 ANDREJ MEDVED TRISPORT SLO G 0:16:08 0:30:15 0:11:57 0:58:20
237 6 BEČAN MARKO KONDOR GODEŠIČ SLO G 0:16:39 0:58:29
227 7 ALEŠ SUHADOLNIK SLO G 0:16:23 0:30:17 0:11:54 0:58:34
222 8 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNIC SLO G 0:16:24 0:31:06 0:11:06 0:58:36
263 9 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO G 0:59:03
271 10 BORUT PETRIČ TŠD GRIČ SLO G 0:16:19 0:30:11 0:12:40 0:59:10
217 11 UROŠ BRŠEC TK I.R. RIBNICA SLO G 0:17:26 0:30:59 0:11:37 1:00:02
253 12 JANEZ BENKO SLO G 0:17:30 0:32:02 0:11:13 1:00:45
265 13 BORUT POLJANŠEK ETIKETA ŽIRI SLO G 0:17:28 0:30:45 0:13:12 1:01:25
275 14 IGOR MARTIČ TŠD GRIČ SLO G 0:17:20 0:31:48 0:12:18 1:01:26
270 15 TOMAŽ SETNIČAR TŠD GRIČ SLO G 0:17:51 0:31:09 0:13:03 1:02:03
203 16 MITJA MESTEK 3S SPORT SLO G 0:17:54 0:31:42 0:12:30 1:02:06
240 17 GREGOR TROŠT TK GORENJSKA SLO G 0:18:04 0:31:56 0:12:07 1:02:07
243 18 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO G 0:17:53 0:30:45 0:13:52 1:02:30
213 19 JURIJ JERŠIN TK GORENJSKA SLO G 0:18:20 0:31:43 0:12:49 1:02:52
251 20 GREGOR GANTAR TRISPORT SLO G 0:16:58 0:33:46 0:12:29 1:03:13
206 21 EVGEN VIŽINTIN MBT ČRNI VRH SLO G 0:18:35 0:31:56 0:12:53 1:03:24
225 22 MILAN DOBNIKAR DOBRAVA SLO G 0:17:39 0:29:00 0:17:41 1:04:20
231 23 JANEZ KOŽAR TK INLES RIKO RIBNIC SLO G 1:04:41
205 24 ROMAN MAKUC SLO G 0:19:15 0:31:46 0:13:52 1:04:53
208 25 MITJA SMREKAR TRISPORT SLO G 0:18:21 0:34:03 0:12:58 1:05:22
252 26 ROMAN ERŽEN TKG SLO G 0:19:12 0:32:10 0:14:10 1:05:32
200 27 KRISTIJAN HVALA D ABANKA SLO G 0:18:00 0:32:49 0:15:24 1:06:13
250 28 LUKA FERLAN TRISPORT SLO G 0:18:43 1:07:05
209 29 MIRAN OBLAK TRISPORT SLO G 0:18:39 0:34:23 0:14:16 1:07:18
255 30 RENATO GOLOB SGŠ MARIBOR SLO G 0:19:45 0:34:43 0:13:30 1:07:58
201 31 SIMON KOROŠEC SLO G 0:19:33 0:35:27 0:13:22 1:08:22
272 32 TADEJ GROZNIK KGH LITIJA SLO G 0:19:29 0:32:48 0:16:30 1:08:47
277 33 PETER ROJC AJDOVŠČINA SLO G 0:20:37 0:36:34 0:11:50 1:09:01
207 34 PETER VERGLES SLO G 0:20:27 0:34:53 0:14:56 1:10:16
238 35 DEBENEC JANEZ KONDOR GODEŠIČ SLO G 0:19:02 0:36:14 0:15:13 1:10:29
267 36 LOJZE PREMRL TEKAŠKI FORUM SLO G 0:18:48 0:38:04 0:14:40 1:11:32
245 36 MATEJ PELJHAN TRISPORT SLO G 0:19:58 0:36:40 0:14:54 1:11:32
276 38 PRIMOŽ SLAVEC KRANJ SLO G 0:21:15 0:38:40 0:12:50 1:12:45

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
216 1 MARKO KOTNIK MARICLES SLO H 0:16:37 0:31:16 0:11:39 0:59:32
239 2 IZTOK AVGUŠTIN KONDOR GODEŠIČ SLO H 0:16:34 0:31:34 0:11:39 0:59:47
262 3 BOJAN KEMPERL KGT PAPEŽ SLO H 0:17:27 0:30:48 0:12:41 1:00:56
230 4 TOMAŽ ORAŽEM TK I.R. RIBNICA SLO H 0:18:28 0:32:06 0:14:07 1:04:41
268 5 MATJAŽ VRHUNC TRISPORT SLO H 0:17:29 0:36:32 0:11:46 1:05:47
274 6 MILAN ML. BAHAR SLO H 0:19:46 0:32:10 0:14:03 1:05:59

Kategorija: I

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
211 1 BRANKO KODELJA TK RIBNICA SLO I 0:17:57 0:32:46 0:13:45 1:04:28
218 2 STANE KOGOVŠEK D SOKOLI TIVOLI SLO I 0:18:16 0:33:53 0:13:30 1:05:39

Kategorija: J

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
249 1 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO J 0:17:55 0:32:04 0:12:29 1:02:28
247 2 ANTON ŠKRLET TRISPORT SLO J 0:19:43 0:32:20 0:13:32 1:05:35

Kategorija: K

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
215 1 MAKS STOPAR TK BOHINJ SLO K 0:22:28 0:40:43 0:16:16 1:19:27
229 2 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO K 0:26:56 1:30:08

REZULTATI PO KATEGORIJAH (Ž)

Kategorija: F

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
220 1 MASA TRAMPE TK INLES RIKO RIBNIC SLO F 0:22:09 0:38:43 0:16:08 1:17:00

Kategorija: G

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
254 1 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO G 0:16:57 0:30:54 0:11:48 0:59:39
260 2 MOJCA MIJOVIČ TK MARIBOR SLO G 0:19:11 0:34:33 0:13:07 1:06:51
273 3 MELITA ŠINKOVEC D SOKOL TIVOLI SLO G 0:18:36 0:34:36 0:14:33 1:07:45
261 4 IVA PETRIN TRISPORT SLO G 0:19:22 0:35:28 0:13:10 1:08:00
242 5 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO G 0:20:24 0:35:10 0:14:03 1:09:37
266 6 KRIŽNAR HERMINA ETIKETA ŽIRI SLO G 0:20:26 0:36:53 0:14:35 1:11:54
269 7 PIA GOLOB TRISPORT SLO G 0:20:28 0:36:36 0:15:10 1:12:14
210 8 ANA ŠTERK TK LJUBLJANA SLO G 0:20:23 0:37:53 0:14:54 1:13:10
244 9 PELA MIHELAČ D SOKOL SLO G 0:21:04 0:37:32 0:15:29 1:14:05
232 10 MANCA JUG TK LJUBLJANA SLO G 0:23:16 1:16:17

Kategorija: HI

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
241 1 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO HI 0:22:23 0:39:20 0:16:24 1:18:07

ŠOLARKE: A, B, C, D, E

REZULTATI PO KATEGORIJAH (Ž)

Kategorija: A

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
114 1 SPELA PERŠE OS BLED SLO A 0:07:30
146 2 ANA GORŠE TŠD GRIČ SLO A 0:08:28
161 3 LIZA URŠIČ SLO A 0:08:35
103 4 MANCA DEČMAN TK I.R. RIBNICA SLO A 0:08:58

Kategorija: B

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
115 1 TINA PERŠE OŠ BLED SLO B 0:06:38
107 2 MARUŠA ANDOLJŠEK TK I.R. RIBNICA SLO B 0:06:53
130 3 EVA TROHA TK I.R. RIBNICA SLO B 0:06:58
117 4 TEJA JAZBINŠEK TRISPORT SLO B 0:07:18
104 5 LUCIJA GRILJC TRISPORT SLO B 0:07:27
153 6 NIKA PREZELJ TRISPORT SLO B 0:07:34
110 7 AJA URŠIČ TRISPORT SLO B 0:08:03

Kategorija: C

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
131 1 MONIKA ORAZEM TK I.R. RIBNICA SLO C 0:27:12
140 2 NIKA KOZAR TK I.R. RIBNICA SLO C 0:27:50
119 3 TJAŠA ROMŠAK TRISPORT SLO C 0:29:44
112 4 PETRA VRHOVNIK TRISPORT SLO C 0:30:26
150 5 VESNA ALPNER TRISPORT SLO C 0:31:36
142 6 ANJA REPŠE OŠ STRANJE SLO C 0:34:53
108 7 SABINA ANDOLJŠEK TK I.R. RIBNICA SLO C 0:35:21

Kategorija: D

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
147 1 KATJA BALANTIČ TSK JUB DOL SLO D 0:28:49
109 2 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO D 0:29:11
136 3 JANJA BENČINA TK I.R. RIBNICA SLO D 0:30:04
143 4 ALEŠA ORAŽEM TK I.R. RIBNICA SLO D 0:32:49

Kategorija: E

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
116 1 KARIN ŽNIDARŠIČ TK I.R. RIBNICA SLO E 0:28:33
156 2 BARBARA URŠIČ TRISPORT SLO E 0:34:25

ŠOLARJI: A, B, C, D, E

REZULTATI PO KATEGORIJAH (M)

Kategorija: A

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
144 1 ADRIAN PALAJ TŠD GRIC SLO A 0:05:31
126 2 JAKA KAPLAN TK I.R. RIBNICA SLO A 0:07:11
122 3 NEJC KROMAR TK I.R. RIBNICA SLO A 0:07:43
155 4 PETER KRANJC POŽAR TEKAŠKI FORUM SLO A 0:08:12
128 5 TIM ZOBEC TK I.R. RIBNICA SLO A 0:08:25
154 6 MATEVŽ OBŠTETAR TEKAŠKI FORUM SLO A 0:08:26

Kategorija: B

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
148 1 ANŽE ZUPAN PK KAMNIK SLO B 0:06:21
121 2 SEBASTIJAN NOVAK OŠ TOMA BREJCA SLO B 0:06:22
158 3 MATEJ KRISTAN D ŽELVA SLO B 0:06:24
151 4 NEJC URANKAR SLO B 0:06:32
129 5 GREGA ŠLEBIR TRISPORT SLO B 0:07:08
134 6 LUKA STANIČIČ TRISPORT SLO B 0:08:56

Kategorija: C

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
127 1 NIK ZOBEC TK I.R. RIBNICA SLO C 0:24:06
106 2 ALJAŽ ANDOLŠEK TK I.R. RIBNICA SLO C 0:27:13
105 3 TEFAN GRILJC TRISPORT SLO C 0:28:39
120 4 MATEJ PETEK TK I.R. RIBNICA SLO C 0:29:26
139 5 DAVID DOBOVŠEK TRISPORT SLO C 0:29:57
152 6 IGA URANKAR SLO C 0:30:49
157 7 BOŠTJAN URŠIČ TRISPORT SLO C 0:41:58

Kategorija: D

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
125 1 LUKA KAPLAN TK I.R. RIBNICA SLO D 0:22:02
132 2 VID PUCELJ TK I.R. RIBNICA SLO D 0:22:45
135 3 ANDRAŽ HOČEVAR TK I.R. RIBNICA SLO D 0:24:45
113 4 MARKO ALPNER TRISPORT SLO D 0:25:43
138 5 ROK VRHOVNIK TRISPORT SLO D 0:27:25
111 6 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO D 0:27:46
141 7 MIHA ROJC TRISPORT SLO D 0:29:38
137 7 DOMEN DOBOVŠEK TRISPORT SLO D 0:29:38

Kategorija: E

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
133 1 DEJAN HENINGMAN TK I.R. RIBNICA SLO E 0:22:18