ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Sk. čas: Opombe
139 1 DAVID PLEŠE TK LJUBLJANA SLO 1983 0:57:18
132 2 PETER BENČINA TK RIKO RIBNICA SLO 1900 0:57:56
133 3 DEJAN HENIGMAN TK RIKO RIBNICA SLO 1900 0:58:12
136 4 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 0:58:28
161 5 FRANCI ŠILC TK RIKO RIBNICA SLO 1982 0:58:33
159 6 MATEJ BENČINA TK RIKO RIBNICA SLO 1981 0:58:38
124 7 MATEJ ŠPORAR TK RIKO RIBNICA SLO 1900 0:58:50
126 8 ANDREJ MEDVED NOVICE EXTREME SLO 1985 0:59:07
128 9 FRANCI PIRC NOVICE EXTREME SLO 1968 0:59:11
174 10 ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO 1975 0:59:27
176 11 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO 1963 0:59:28
179 12 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO 1973 1:00:00
170 13 IZTOK AVGUŠTIN ŠD KONDOR GODEŠIČ SLO 1965 1:00:22
171 14 ALEŠ SUHADOLNIK ŠD SOKOL SLO 1977 1:00:23
153 15 BORUT PETRIČ TŠD GRIČ SLO 1975 1:00:24
164 16 MATJAŽ ARKO TŠD GRIČ SLO 1973 1:00:25
144 17 JERNEJ REBOLJ ŠD PARTIZAN DOLSKO SLO 1977 1:00:31
166 18 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT KAMNIK SLO 1964 1:00:44
141 19 RAFKO KOKALJ PODGORA SLO 1971 1:00:51
152 20 DANIJEL ČEMAZ ŠD SOKOL SLO 1974 1:00:56
158 21 MARKO KOTNIK MARK LES NEVLJE SLO 1964 1:01:03
178 22 VIKTOR EKART TK TRISPORT KAMNIK SLO 1958 1:02:15
123 23 BOJAN KEMPERL SLO 1961 1:02:30
175 24 JANI ŽELEZNIKAR TK TRISPORT KAMNIK SLO 1961 1:02:31
135 25 MIHA BRODNJAK TK LJUBLJANA SLO 1977 1:02:38
127 26 MITJA MESTEK ŠD TUNJICE SLO 1972 1:02:50
150 27 JANEZ BENKO AK DOMŽALE SLO 1968 1:02:53
180 28 DUŠAN TARIČ NOVICE EXTREME SLO 1961 1:03:00
165 29 MARKO BEČAN ŠD KONDOR GODEŠIČ SLO 1968 1:03:13
140 30 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO 1986 1:03:29
172 31 MATEJ PARADIŽ ŠD SOKOL SLO 1979 1:03:35
162 32 MARKO LOVŠIN TK RIKO RIBNICA SLO 1979 1:03:44
149 33 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO 1970 1:04:06
154 34 DOMEN HRIBAR TK TRISPORT KAMNIK SLO 1983 1:04:42
129 35 ROMAN ŠTABUC TK MARIBOR SLO 1969 1:06:14
173 36 DARE ROVANŠEK SODRAŽICA SLO 1955 1:06:43
134 37 LUKA FERLAN TK TRISPORT KAMNIK SLO 1978 1:06:55
148 38 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 1:07:41
122 39 BRANKO KODELJA TK RIKO RIBNICA SLO 1960 1:08:35
120 40 STANE KOGOVSEK TK SOKOL SLO 1956 1:08:45
169 41 JAKAM DEBENS BEL 1969 1:09:08
157 42 MATEVŽ KRUŠIČ TEKAŠKI FORUM SLO 1985 1:09:28
130 43 RUDI KOLANDER TK MARIBOR SLO 1954 1:11:34
151 44 MARKO DUDIČ SLO 1971 1:13:31
138 45 TOMAŽ HUMAR SLO 1967 1:15:04
184 46 ŠTEFAN LEVEC SLO 1971 1:15:05
145 47 MIROSLAV RAŽMAN TRIATLON BOHINJ SLO 1953 1:15:36
163 48 MAKS STOPAR TK LJUBLJANA SLO 1943 1:22:13
177 49 FRANC HROVAT NOVICE EXTREME SLO 1936 1:22:22
147 50 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ SLO 1988 O
146 50 IGOR STOŠIČ TŠD GRIČ SLO 1965 O
137 50 MIRO KREGAR TK TRISPORT KAMNIK SLO 1962 O

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Ž)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. Sk. čas:
183 1 SIMONA ŽABJEK BAMBI BAUER SLO 1976 1:06:25
155 2 NATASA NAKRST TK TRISPORT KAMNIK SLO 1962 1:06:42
181 3 NADA KOZJAK NOVICE EXTREME SLO 1963 1:10:34
131 4 ŽIVA PETRIN SLO 1981 1:10:42
121 5 SAŠA ROT TK SOKOL SLO 1986 1:16:24
156 6 PIA GOLOB TK TRISPORT KAMNIK SLO 1969 1:18:12

Rezultati po kategorijah (M)

Kategorija: F

Št. št. Mesto : Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
147 1 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ SLO F O

Kategorija: G

Št. št. Mesto : Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
139 1 DAVID PLEŠE TK LJUBLJANA SLO G 0:57:18
136 2 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO G 0:58:28
161 3 FRANCI ŠILC TK RIKO RIBNICA SLO G 0:58:33
159 4 MATEJ BENČINA TK RIKO RIBNICA SLO G 0:58:38
126 5 ANDREJ MEDVED NOVICE EXTREME SLO G 0:59:07
128 6 FRANCI PIRC NOVICE EXTREME SLO G 0:59:11
174 7 ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO G 0:59:27
179 8 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO G 1:00:00
171 9 ALEŠ SUHADOLNIK ŠD SOKOL SLO G 1:00:23
153 10 BORUT PETRIČ TŠD GRIČ SLO G 1:00:24
164 11 MATJAŽ ARKO TŠD GRIČ SLO G 1:00:25
144 12 JERNEJ REBOLJ ŠD PARTIZAN DOLSKO SLO G 1:00:31
141 13 RAFKO KOKALJ PODGORA SLO G 1:00:51
152 14 DANIJEL ČEMAZ ŠD SOKOL SLO G 1:00:56
135 15 MIHA BRODNJAK TK LJUBLJANA SLO G 1:02:38
127 16 MITJA MESTEK ŠD TUNJICE SLO G 1:02:50
150 17 JANEZ BENKO AK DOMŽALE SLO G 1:02:53
165 18 MARKO BEČAN ŠD KONDOR GODEŠIČ SLO G 1:03:13
140 19 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO G 1:03:29
172 20 MATEJ PARADIŽ ŠD SOKOL SLO G 1:03:35
162 21 MARKO LOVŠIN TK RIKO RIBNICA SLO G 1:03:44
149 22 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO G 1:04:06
154 23 DOMEN HRIBAR TK TRISPORT KAMNIK SLO G 1:04:42
129 24 ROMAN ŠTABUC TK MARIBOR SLO G 1:06:14
134 25 LUKA FERLAN TK TRISPORT KAMNIK SLO G 1:06:55
169 26 JAKAM DEBENS BEL G 1:09:08
157 27 MATEVŽ KRUŠIČ TEKAŠKI FORUM SLO G 1:09:28
151 28 MARKO DUDIČ SLO G 1:13:31
138 29 TOMAŽ HUMAR SLO G 1:15:04
184 30 ŠTEFAN LEVEC SLO G 1:15:05

Kategorija: H

Št. št. Mesto : Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
176 1 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO H 0:59:28
170 2 IZTOK AVGUŠTIN ŠD KONDOR GODEŠIČ SLO H 1:00:22
166 3 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT KAMNIK SLO H 1:00:44
158 4 MARKO KOTNIK MARK LES NEVLJE SLO H 1:01:03
137 5 MIRO KREGAR TK TRISPORT KAMNIK SLO H O
146 5 IGOR STOŠIČ TŠD GRIČ SLO H O

Kategorija: I

Št. št. Mesto : Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
178 1 VIKTOR EKART TK TRISPORT KAMNIK SLO I 1:02:15
123 2 BOJAN KEMPERL SLO I 1:02:30
175 3 JANI ŽELEZNIKAR TK TRISPORT KAMNIK SLO I 1:02:31
180 4 DUŠAN TARIČ NOVICE EXTREME SLO I 1:03:00
122 5 BRANKO KODELJA TK RIKO RIBNICA SLO I 1:08:35

Kategorija: J

Št. št. Mesto : Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
173 1 DARE ROVANŠEK SODRAŽICA SLO J 1:06:43
148 2 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO J 1:07:41
120 3 STANE KOGOVSEK TK SOKOL SLO J 1:08:45
130 4 RUDI KOLANDER TK MARIBOR SLO J 1:11:34
145 5 MIROSLAV RAŽMAN TRIATLON BOHINJ SLO J 1:15:36

Kategorija: K

Št. št. Mesto : Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
163 1 MAKS STOPAR TK LJUBLJANA SLO K 1:22:13
177 2 FRANC HROVAT NOVICE EXTREME SLO K 1:22:22

Kategorija: L

Št. št. Mesto : Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
132 1 PETER BENČINA TK RIKO RIBNICA SLO L 0:57:56
133 2 DEJAN HENIGMAN TK RIKO RIBNICA SLO L 0:58:12
124 3 MATEJ ŠPORAR TK RIKO RIBNICA SLO L 0:58:50

Rezultati po kategorijah (Ž)

Kategorija: G

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
183 1 SIMONA ŽABJEK BAMBI BAUER SLO G 1:06:25
131 2 ŽIVA PETRIN SLO G 1:10:42
121 3 SAŠA ROT TK SOKOL SLO G 1:16:24
156 4 PIA GOLOB TK TRISPORT KAMNIK SLO G 1:18:12

Kategorija: HI

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
155 1 NATASA NAKRST TK TRISPORT KAMNIK SLO HI 1:06:42
181 2 NADA KOZJAK NOVICE EXTREME SLO HI 1:10:34

EKIPNI REZULTATI ZA DP V SPRINT DUATLONU 2006

Št.št: Ime in priimek Klub L.roj.: Sk. čas: Čas ekipe: Mesto:
TK INLES RIKO RIBNICA 2:55:07 1
132 PETER BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:57:56
161 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:58:33
159 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:58:38
124 MATEJ ŠPORAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:58:50
NOVICE EXTREME 2:57:46 2
126 ANDREJ MEDVED NOVICE EXTREME SLO 0:59:07
128 FRANCI PIRC NOVICE EXTREME SLO 0:59:11
176 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO 0:59:28
179 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO 1:00:00
TK LJUBLJANA 2:58:24 3
139 DAVID PLEŠE TK LJUBLJANA SLO 0:57:18
136 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 0:58:28
135 MIHA BRODNJAK TK LJUBLJANA SLO 1:02:38
140 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO 1:03:29
TŠD GRIČ 2 3:00:16 4
174 ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ 2 SLO 0:59:27
153 BORUT PETRIČ TŠD GRIČ 2 SLO 1:00:24
164 MATJAŽ ARKO TŠD GRIČ 2 SLO 1:00:25
147 ALBERT PELAJ TŠD GRIČ 2 SLO O
TK TRISPORT 3:05:30 5
166 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT SLO 1:00:44
178 VIKTOR EKART TK TRISPORT SLO 1:02:15
175 JANI ŽELEZNIKAR TK TRISPORT SLO 1:02:31
137 MIRO KREGAR TK TRISPORT SLO O
TK INLES RIKO RIBNICA 3:10:31 6
133 DEJAN HENIGMAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:58:12
162 MARKO LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1:03:44
122 BRANKO KODELJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1:08:35
SOKOL 3:12:43 7
171 ALEŠ SUHADOLNIK SOKOL SLO 1:00:23
172 MATEJ PARADIŽ SOKOL SLO 1:03:35
120 STANE KOGOVSEK SOKOL SLO 1:08:45

ŠOLARJI: ABCDEF

REZULTATI PO KATEGORIJAH (M)

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
40 1 DANIJEL BARTOL TŠD GRIČ SLO A 0:11:18
45 2 DOMEN OBREZA SLO A 0:11:27
17 3 DAVID PETERLIN TK TRISPORT KAMNIK SLO A 0:13:15
3 4 MATEJ DEČMAN TK RIKO RIBNICA SLO A 0:13:25
11 5 GAŠPER MAROLT TK RIKO RIBNICA SLO A 0:13:51

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
5 1 DREJC KREGAR TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:09:42
29 2 TILEN ANDOLJŠEK TK RIKO RIBNICA SLO B 0:10:26
15 3 MATEVŽ PLANKO TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:10:27
32 4 TIM ZOBEC TK INLES RIKO SLO B 0:11:10
21 5 ŽAN GOLOB TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:11:16
14 6 ŽIGA ZAJC TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:11:20
16 7 ANŽE PLANINC TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:11:24
38 8 KLEMEN GORŠE TŠD GRIČ SLO B 0:11:26
10 9 MATIC MAROLT TK RIKO RIBNICA SLO B 0:12:37
35 10 UROŠ RIGLER TŠD GRIČ SLO B 0:13:00
22 11 LUKA BALOH TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:14:55
19 12 JAN MOHAR TK TRISPORT KAMNIK SLO B S
24 12 ŽIGA HRIBAR TK TRISPORT KAMNIK SLO B S

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
36 1 ADRIAN PELAJ TŠD GRIČ SLO C 0:08:41
20 2 DOMEN LESKOVEC TK TRISPORT KAMNIK SLO C 0:09:37
42 3 ŽAN KRIVEC SLO C 0:09:52
23 4 LOVRO HUMAR TRISPORT SLO C 0:09:53
18 5 MIHA NOVAK TK TRISPORT KAMNIK SLO C 0:09:54
9 6 MARK ŠPORAR TK RIKO RIBNICA SLO C 0:09:55
6 7 JAKA KAPLAN TK RIKO RIBNICA SLO C 0:10:11
44 8 LEON OBREZA SLO C 0:10:20

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
77 1 ALJAŽ ANDOLJŠEK SLO D 0:27:38
97 2 NEJC DOLENC NOVICE EXTREME SLO D 0:28:56
8 3 LUKA MURN TŠD GRIČ SLO D 0:38:00
92 4 LUKA STANIČIČ SLO D 0:40:26

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
78 1 NIK ZOBEC TK INLES RIKO SLO E 0:24:46
62 2 VID PUCELJ TK RIKO RIBNICA SLO E 0:25:28
95 S ANDRAŽ HOČEVAR TK RIKO RIBNICA SLO E 0:26:07
65 4 PETER ARKO TK RIKO RIBNICA SLO E 0:27:22
67 5 BLAŽ ŽMAVČIČ MULTISPORT KLUB KR SLO E 0:27:30
86 6 DOMEN HRIBAR TK TRISPORT SLO E 0:27:31
80 7 MARKO ALPNER KGT PAPEŽ SLO E 0:28:38
79 8 DAVID DOBOVŠEK TK TRISPORT KAMNIK SLO E 0:28:47
70 9 JAN TOMŠIČ TK RIKO RIBNICA SLO E 0:30:42
88 10 BOŠTJAN URŠIČ TK TRISPORT SLO E 0:33:16

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
63 1 LUKA KAPLAN TK RIKO RIBNICA SLO F 0:24:38
64 2 ANDREJ PUCELJ TK RIKO RIBNICA SLO F 0:26:02
87 3 MIHA ROJC TK TRISPORT SLO F 0:29:03
84 4 ROK VRHOVNIK TK TRISPORT SLO F 0:29:05

ŠOLARKE: ABCDEF

REZULTATI PO KATEGORIJAH (Ž)

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
28 1 KATARINA HUMAR TRISPORT SLO A 0:11:32

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
26 1 KRISTI URŠIČ TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:10:13
41 2 KAJA LOVŠIN TK RIKO RIBNICA SLO B 0:10:54
2 3 MANCA DEČMAN TK RIKO RIBNICA SLO B 0:11:25
7 4 KATJA MURN TŠD GRIČ SLO B 0:11:41
25 5 PATRICIJA HRIBAR TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:14:31
30 6 ŠPELA HRIBAR TK TRISPORT KAMNIK SLO B 0:14:33

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
12 1 EVA TROHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO C 0:08:56
33 2 VESNA ALPNER TK TRISPORT KAMNIK SLO C 0:09:19
34 3 LIZA URŠIČ TK TRISPORT KAMNIK SLO C 0:10:12
1 4 ŠPELA PERŠE TK GORENJSKA SLO C 0:10:48
39 5 ANA GORŠE TŠD GRIČ SLO C 0:12:01
27 6 KLARA GOLOB TK TRISPORT KAMNIK SLO C 0:12:02
43 7 ANA NAKRST VIDIC MASS SLO C 0:12:39
31 8 AJDA PETERLIN TK TRISPORT KAMNIK SLO C 0:13:10

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
71 1 MONIKA ORAZEM TK RIKO RIBNICA SLO D 0:28:21
72 2 NIKA KOZAR TK RIKO RIBNICA SLO D 0:29:38
74 3 MARUŠA ANDOLJŠEK TK RIKO RIBNICA SLO D 0:31:09
61 4 TINA PERŠE TK GORENJSKA SLO D 0:33:12
94 5 MARUŠA KLEMENC TK TRISPORT SLO D 0:36:26
75 6 SABINA ANDOLJŠEK TK RIKO RIBNICA SLO D 0:36:27
90 7 ANA DUJAKOVIČ TK TRISPORT SLO D 0:37:02
91 8 TEJA JAZBINŠEK TK TRISPORT SLO D 0:38:12
93 9 AJA URŠIČ TK TRISPORT SLO D 0:41:27
96 10 LARA LEVSTIK TŠD GRIČ SLO D 0:44:30

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
81 1 TJAŠA ROMŠAK TK TRISPORT SLO E 0:30:43
73 2 JANJA BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO E 0:31:04
76 3 TINA TROHA TK RIKO RIBNICA SLO E 0:32:02
68 4 ANJA GRLJ TK RIKO RIBNICA SLO E 0:32:41
85 5 MANCA VRHOVNIK TK TRISPORT SLO E 0:33:21
82 6 ANA GRKMAN TK TRISPORT SLO E 0:37:42

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
69 1 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO F 0:30:43
89 2 BARBARA URŠIČ TK TRISPORT SLO F 0:34:49