ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
68 1 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1981 0:15:12 0:32:38 0:09:54 0:57:44
125 2 DAVID PLEŠE TK LJUBLJANA SLO 1983 0:15:24 0:32:32 0:10:13 0:58:09
78 3 DAMIJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1972 0:15:14 0:32:37 0:10:31 0:58:22
58 4 DEJAN HENINGMAN TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1989 0:14:52 0:33:02 0:10:50 0:58:44
52 5 PETER BENČINA TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1989 0:15:13 0:31:32 0:12:49 0:59:34
119 6 JERNEJ REBOLJ ŠD PARTIZAN DOLSKO SLO 1977 0:15:18 0:33:29 0:10:52 0:59:39
86 7 MATEJ ŠPORAR TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1989 0:15:40 0:32:40 0:11:20 0:59:40
74 8 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREM SLO 1963 0:15:48 0:33:26 0:10:39 0:59:53
110 9 MIRO KREGAR TK TRISPORT SLO 1962 0:15:47 0:33:25 0:10:53 1:00:05
77 10 FRANCI PIRC NOVICE EXTREM SLO 1968 0:15:44 0:33:37 0:10:50 1:00:11
127 11 DANIJEL ČEMAŠ ŠD SOKOL SLO 1974 0:15:49 0:33:24 0:11:14 1:00:27
128 12 UROŠ BERTONCELJ KONDOR STARMAN SLO 1975 0:15:30 0:33:53 0:11:11 1:00:34
75 13 ANDREJ MEDVED NOVICE EXTREM SLO 1985 0:16:00 0:35:42 0:11:07 1:02:49
129 14 MIHA RUDL TK TRISPORT KAMNIK SLO 1986 0:16:47 0:34:52 0:11:20 1:02:59
56 15 LUKA KAPLAN TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1990 0:16:11 0:35:24 0:12:04 1:03:39
124 16 MATJAŽ ARKO TŠD GRIČ SLO 1973 0:16:20 0:36:12 0:11:35 1:04:07
103 17 GREGOR GANTAR TK TRISPORT SLO 1966 0:17:03 0:36:21 0:12:03 1:05:27
72 18 DUŠAN TARIČ NOVICE EXTREM SLO 1961 0:17:41 0:35:32 0:12:24 1:05:37
32 19 BOJAN KEMPERL KGT PAPEŽ SLO 1961 0:17:53 0:35:25 0:12:20 1:05:38
93 20 MARKO OBREZA TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1967 0:18:07 0:36:49 0:12:29 1:07:25
27 21 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 0:18:21 0:36:46 0:12:31 1:07:38
69 22 TONE KLEMENC KGT PAPEŽ SLO 1955 0:18:41 0:36:20 0:12:39 1:07:40
28 23 ANDREJ KOPORC SLO 1966 0:18:17 0:36:43 0:12:46 1:07:46
122 24 DRAGO KOK TK TRISPORT SLO 1963 0:18:15 0:37:17 0:13:20 1:08:52
62 25 STANE FAJFAR TŠD GRIČ SLO 1963 0:18:09 0:36:49 0:14:03 1:09:01
113 26 MIRAN URŠIČ SLO 1962 0:18:53 0:36:42 0:14:04 1:09:39
26 27 ERVIN PUST TŠD GRIČ SLO 1963 0:19:45 0:36:13 0:14:18 1:10:16
126 28 DRAGO FRELIH ŠPORT ČARMAN SLO 1948 0:19:15 0:36:36 0:14:55 1:10:46
90 29 IZTOK FOŠNARIČ TRIATLON KLUB MARIB SLO 1971 0:18:06 0:38:08 0:14:40 1:10:54
98 30 BRANKO KODELJA TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1960 0:19:25 0:37:34 0:15:39 1:12:38
97 31 MIRAN BEVC TK LJUBLJANA SLO 1980 0:18:39 0:37:45 0:16:21 1:12:45
130 32 STANE KOGOVŠEK ŠD SOKOL SLO 1956 0:20:20 0:38:35 0:13:56 1:12:51
79 33 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNIC SLO 1986 0:20:13 0:38:22 0:14:42 1:13:17
118 34 MAKS STOPAR TK LJUBLJANA SLO 1943 0:22:47 0:42:43 0:15:53 1:21:23
96 35 DUŠAN MERHAR TK KRŠKO SLO 1949 0:22:41 0:42:27 0:17:42 1:22:50
76 36 FRANC HROVAT NOVICE EXTREME SLO 1936 0:24:09 0:41:58 0:17:53 1:24:00
117 37 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 0:27:38 0:51:02 0:19:44 1:38:24
91 38 ELVIS PODLOGAR TŠD GRIČ SLO 1978 0:17:40 0:35:33 O
3 38 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT SLO 1964 0:16:51 O

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Z)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
123 1 MATEJA ŠIMIC TK TRISPORT KAMNIK SLO 1980 0:16:54 0:34:52 0:12:23 1:04:09
121 2 ANJA BAJCAR TK TRISPORT SLO 1975 0:18:16 0:37:20 0:12:15 1:07:51
105 3 SAŠA ROT ŠD SOKOL SLO 1986 0:20:35 0:39:30 0:15:23 1:15:28
115 4 PETRA NOVAK TK TRISPORT KAMNIK SLO 1970 0:21:58 0:41:05 0:16:16 1:19:19
111 5 URŠULA DEBEVEC POLETOVI KOLESARJI I SLO 1971 0:22:57 0:42:16 0:16:12 1:21:25
120 6 FANI ALPNER TK TRISPORT SLO 1967 0:26:05 0:42:10 0:19:20 1:27:35

Kategorija: A

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
46 1 LOVRO PLANKO POS ELEKTRONČEKT SLO A 0:12:12
35 2 MATEJ DEČMAN TK INLES RIKO RIBNIC SLO A 0:12:15
30 3 JURE BODLAJ POS ELEKTRONČEK T SLO A 0:12:31
20 4 JAN ŠKRJANC POS ELEKTRONČEK T SLO A 0:12:42
114 5 JAN URŠIČ POS ELEKTRONČEKT SLO A 0:13:25
116 6 URBAN NOVAK ELEKTRONČEK SLO A 0:13:26
18 7 GREGA KRIVOROTOV POS ELEKTRONČEK T SLO A 0:14:55

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
83 1 MAJA GORŠE TŠD GRIČ SLO A 0:13:54
31 2 ŽANA DROLC POS ELEKTRONČEKT SLO A 0:14:05

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
47 1 MATEVŽ PLANKO POS ELEKTRONČEKT SLO B 0:08:54
41 2 DREJC KREGAR POS ELEKTRONČEK T SLO B 0:09:13
48 3 BLAŽ POLAK POS ELEKTRONČEK T SLO B 0:09:42
85 4 DANIJEL BARTOL TŠD GRIČ SLO B 0:09:43
63 5 TILEN ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNIC SLO B 0:09:45
51 6 ŽIGA ZAJC POS ELEKTRONČEK T SLO B 0:09:53
44 7 DOMEN OBREZA POS ELEKTRONČEK T SLO B 0:10:29
39 8 ŽAN GOLOB POS ELEKTRONČEK T SLO B 0:10:41
84 9 KLEMEN GORŠE TŠD GRIČ SLO B 0:11:18
107 10 JAKOB JANČAR SLO B 0:13:24

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
49 1 KRISTINA URŠIČ POS ELEKTRONČEK T SLO B 0:08:56
40 2 KATARINA HUMAR POS ELEKTRONČEK T SLO B 0:10:02
38 3 TINKARA CAPUDER POS ELEKTRONČEK T SLO B 0:11:21
29 4 NIKA BAVČAR POS ELEKTRONČEK T SLO B 0:12:57

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
21 1 ŽAN KRIVEC I OŠ CELJE SLO C 0:09:04
23 2 ADRIAN PELAJ TŠD GRIČ SLO C 0:09:17
45 3 LEON OBREZA POS ELEKTRONČEKT SLO C 0:09:18
55 4 JAKA KAPLAN TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:09:20
112 5 ANŽE JANEŽ TŠD GRIČ SLO C 0:09:32
37 6 ROK BODLAJ POS ELEKTRONČEK T SLO C 0:09:35
43 7 ŽIGA LIPOVŠEK TK POS ELEKTRONČE SLO C 0:09:36
25 8 GAŠPER ŠTRAJHAR POS ELEKTRONČEK T SLO C 0:09:46
73 9 NEJC KROMAR TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:10:17
36 10 TINE FERK TRIATLON KLUB MARIB SLO C 0:10:45

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
50 1 LIZA URŠIČ POS ELEKTRONČEK T SLO C 0:09:16
94 2 MANCA DUŠČAK TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:09:57
11 3 SARA BESAL TŠD GRIČ SLO C 0:09:59
13 4 KATJA MURN TŠD GRIČ SLO C 0:10:00
80 5 ŠPELA PERŠE TK GORENJSKA SLO C 0:10:03
88 6 KAJA LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:10:32
34 7 MANCA DEČMAN TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:11:19
33 8 TAJDA SCHONLIEB TK INLES RIKO RIBNIC SLO C 0:11:20
5 9 TARA MELINK TŠD GRIČ SLO C 0:11:22
15 10 PIA KRŽE TŠD GRIČ SLO C 0:11:32
81 11 ANA GORŠE TŠD GRIČ SLO C 0:11:36

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
10 1 ŽAN TOMAZIN TŠD GRIČ SLO D 0:29:27
19 2 URBAN KRALJ TRIATLON KLUB MARIB SLO D 0:30:54
6 3 TIM MELINK TŠD GRIČ SLO D 0:32:27
42 4 JAN LIPOVŠEK TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:33:01
108 5 DOMEN LESKOVEC TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:34:03
106 6 TIM PREZELJ TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:39:42

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
64 1 MARUŠA ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:28:57
53 2 EVA TROHA TK INLES RIKO RIBNIC SLO D 0:29:14
95 3 TEJA JAZBINŠEK TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:31:11
89 4 ANA DUJAKOVIČ TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:33:27
109 5 VESNA ALPNER TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:33:45
12 6 TINA BESAL TŠD GRIČ SLO D 0:33:47
59 7 KATARINA OGRIN TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:35:05
9 8 LUCIJA GRILJC TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:35:30
100 9 VESNA VRHOVNIK TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:36:39
104 10 KLARA GOLOB POS ELEKTRONČEK TR SLO D 0:38:15
4 11 LARA LEVSTEK TŠD GRIČ SLO D 0:40:56
14 12 URŠKA TURK TŠD GRIČ SLO D 0:43:43

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
16 1 NIK ZOBEC TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:25:17
61 2 ALJAŽ ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:27:20
22 3 BOŠTJAN KOREN TŠD GRIČ SLO E 0:29:21
8 4 ŠTEFAN GRILJC POS ELEKTRONČEK TR SLO E 0:29:22

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
65 1 MONIKA ORAŽEM TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:27:38
67 2 NIKA KOŽAR TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:28:13
2 3 TJAŠA ROMŠAK POS ELEKTRONČEK TR SLO E 0:30:02
7 4 ANA GRKMAN POS ELEKTRONČEK TR SLO E 0:32:52
54 5 TINA TROHA TK INLES RIKO RIBNIC SLO E 0:33:05

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
101 1 MANDL NINA MULTISPORT KLUB KR SLO F 0:31:15
17 2 MANCA VRHOVNIK POS ELEKTRONČEK TR SLO F 0:31:36
66 3 JANJA BENČINA TK INLES RIKO RIBNIC SLO F 0:32:58

Kategorija: F

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe:
1 1 DOMEN HRIBAR POS ELEKTRONČEKTR SLO F 0:26:54
87 2 MIHA ROJC POS ELEKTRONČEK TR SLO F 0:27:11
102 3 BLAŽ ŽMAVČIČ MULTISPORT KLUB KR SLO F 0:27:53
99 4 ROK VRHOVNIK POS ELEKTRONČEK TR SLO F 0:29:09
60 5 ANŽE KLEMENC TK INLES RIKO RIBNIC SLO F 0:31:58

Kategorija: G

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
58 1 DEJAN HENINGMAN TK INLES RIKO RIBNIC SLO G 0:14:52 0:33:02 0:10:50 0:58:44
52 2 PETER BENČINA TK INLES RIKO RIBNIC SLO G 0:15:13 0:31:32 0:12:49 0:59:34
86 3 MATEJ ŠPORAR TK INLES RIKO RIBNIC SLO G 0:15:40 0:32:40 0:11:20 0:59:40

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
68 1 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNIC SLO H 0:15:12 0:32:38 0:09:54 0:57:44
125 2 DAVID PLEŠE TK LJUBLJANA SLO H 0:15:24 0:32:32 0:10:13 0:58:09
78 3 DAMIJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNIC SLO H 0:15:14 0:32:37 0:10:31 0:58:22
119 4 JERNEJ REBOLJ ŠD PARTIZAN DOLSKO SLO H 0:15:18 0:33:29 0:10:52 0:59:39
77 5 FRANCI PIRC NOVICE EXTREM SLO H 0:15:44 0:33:37 0:10:50 1:00:11
127 6 DANIJEL ČEMAŠ ŠD SOKOL SLO H 0:15:49 0:33:24 0:11:14 1:00:27
128 7 UROŠ BERTONCELJ KONDOR STARMAN SLO H 0:15:30 0:33:53 0:11:11 1:00:34
75 8 ANDREJ MEDVED NOVICE EXTREM SLO H 0:16:00 0:35:42 0:11:07 1:02:49
129 9 MIHA RUDL TK TRISPORT KAMNIK SLO H 0:16:47 0:34:52 0:11:20 1:02:59
124 10 MATJAŽ ARKO TŠD GRIČ SLO H 0:16:20 0:36:12 0:11:35 1:04:07
90 11 IZTOK FOŠNARIČ TRIATLON KLUB MARIB SLO H 0:18:06 0:38:08 0:14:40 1:10:54
97 12 MIRAN BEVC TK LJUBLJANA SLO H 0:18:39 0:37:45 0:16:21 1:12:45
79 13 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNIC SLO H 0:20:13 0:38:22 0:14:42 1:13:17

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
123 1 MATEJA ŠIMIC TK TRISPORT KAMNIK SLO H 0:16:54 0:34:52 0:12:23 1:04:09
121 2 ANJA BAJCAR TK TRISPORT SLO H 0:18:16 0:37:20 0:12:15 1:07:51
105 3 SAŠA ROT ŠD SOKOL SLO H 0:20:35 0:39:30 0:15:23 1:15:28
115 4 PETRA NOVAK TK TRISPORT KAMNIK SLO H 0:21:58 0:41:05 0:16:16 1:19:19
111 5 URŠULA DEBEVEC POLETOVI KOLESARJI I SLO H 0:22:57 0:42:16 0:16:12 1:21:25

Kategorija: I

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
74 1 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREM SLO I 0:15:48 0:33:26 0:10:39 0:59:53
103 2 GREGOR GANTAR TK TRISPORT SLO I 0:17:03 0:36:21 0:12:03 1:05:27
93 3 MARKO OBREZA TK INLES RIKO RIBNIC SLO I 0:18:07 0:36:49 0:12:29 1:07:25
28 4 ANDREJ KOPORC SLO I 0:18:17 0:36:43 0:12:46 1:07:46
122 5 DRAGO KOK TK TRISPORT SLO I 0:18:15 0:37:17 0:13:20 1:08:52
62 6 STANE FAJFAR TŠD GRIČ SLO I 0:18:09 0:36:49 0:14:03 1:09:01
26 7 ERVIN PUST TŠD GRIČ SLO I 0:19:45 0:36:13 0:14:18 1:10:16

Kategorija: I

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
120 1 FANIALPNER TK TRISPORT SLO I 0:26:05 0:42:10 0:19:20 1:27:35

Kategorija: J

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
110 1 MIRO KREGAR TK TRISPORT SLO J 0:15:47 0:33:25 0:10:53 1:00:05
72 2 DUŠAN TARIČ NOVICE EXTREM SLO J 0:17:41 0:35:32 0:12:24 1:05:37
32 3 BOJAN KEMPERL KGT PAPEŽ SLO J 0:17:53 0:35:25 0:12:20 1:05:38
113 4 MIRAN URŠIČ SLO J 0:18:53 0:36:42 0:14:04 1:09:39
98 5 BRANKO KODELJA TK INLES RIKO RIBNIC SLO J 0:19:25 0:37:34 0:15:39 1:12:38

Kategorija: K

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
27 1 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO K 0:18:21 0:36:46 0:12:31 1:07:38
69 2 TONE KLEMENC KGT PAPEŽ SLO K 0:18:41 0:36:20 0:12:39 1:07:40
126 3 DRAGO FRELIH ŠPORT ČARMAN SLO K 0:19:15 0:36:36 0:14:55 1:10:46
130 4 STANE KOGOVŠEK ŠD SOKOL SLO K 0:20:20 0:38:35 0:13:56 1:12:51
96 5 DUŠAN MERHAR TK KRŠKO SLO K 0:22:41 0:42:27 0:17:42 1:22:50

Kategorija: L

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
118 1 MAKS STOPAR TK LJUBLJANA SLO L 0:22:47 0:42:43 0:15:53 1:21:23
76 2 FRANC HROVAT NOVICE EXTREME SLO L 0:24:09 0:41:58 0:17:53 1:24:00
117 3 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO L 0:27:38 0:51:02 0:19:44 1:38:24