ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas: Opombe:
61 1 VID PUCELJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:15:13 0:32:09 0:10:37 0:57:59
73 2 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:15:14 0:33:17 0:10:24 0:58:55
72 3 PETER BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:15:23 0:33:25 0:10:14 0:59:02
94 4 ALEŠ RIJAVEC ŠD TRIBOR SLO 1975 0:15:49 0:33:09 0:10:21 0:59:19
124 5 SEBASTJAN ZARNIK SLO 1977 0:14:33 0:34:38 0:10:14 0:59:25
120 6 FRANCI PIRC NOVICE EXTREME SLO 1969 0:15:48 0:33:04 0:10:47 0:59:39
32 7 ANDREJ MEDVED NOVICE EXTREME SLO 1985 0:15:24 0:33:33 0:11:16 1:00:13
122 8 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO 1963 0:16:36 0:35:15 0:11:01 1:02:52
140 9 MIRO KREGAR TK TRISPORT SLO 1962 0:17:01 0:34:48 0:11:12 1:03:01
51 10 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT SLO 1964 0:17:00 0:34:48 0:11:14 1:03:02
143 11 MATJAŽ ARKO ŠD TRIBOR SLO 1972 0:16:52 0:34:52 0:11:37 1:03:21
133 12 IGOR ALPNER TK TRISPORT SLO 1968 0:17:06 0:34:51 0:11:34 1:03:31
112 13 MIHA ROJC TK POS ELEKTRONČEK SLO 1990 0:17:05 0:34:52 0:11:45 1:03:42
110 14 JANEZ BENKO ŽIVLJENJE JE LEPO SLO 1968 0:17:03 0:34:47 0:12:16 1:04:06
142 15 JANI ŽELEZNIKAR TK TRISPORT SLO 1961 0:17:24 0:35:28 0:12:12 1:05:04
300 16 VIKI EKART TK TRISPORT SLO 1958 0:17:55 0:35:48 0:11:29 1:05:12
24 17 MARKO KOTNIK NEVLJE SLO 1964 0:17:04 0:36:11 0:12:02 1:05:17
138 18 ANDREJ KOPORC TK LJUBLJANA SLO 1966 0:17:53 0:35:46 0:12:24 1:06:03
105 19 BOJAN KEMPERL KTG PAPEŽ SLO 1961 0:18:05 0:35:35 0:12:35 1:06:15
57 20 NEJC PREMROV TK LJUBLJANA SLO 1985 0:18:12 0:35:41 0:12:29 1:06:22
128 21 DARKO ROVANŠEK ŠD TRIBOR SLO 1955 0:17:54 0:36:34 0:13:23 1:07:51
89 22 BOŠTJAN KOMAC ŠD TRIBOR SLO 1968 0:18:42 0:35:35 0:13:48 1:08:05
136 23 STANE FAJFAR ŠD TRIBOR SLO 1963 0:18:09 0:36:20 0:13:48 1:08:17
139 24 IZTOK CUKJATI PIKLENIN.COM SLO 1980 0:20:05 0:36:28 0:12:07 1:08:40
131 25 IGOR STOŠIČ ŠD TRIBOR SLO 1965 0:17:57 0:37:23 0:14:06 1:09:26
137 26 ANTON ŽAGAR ŠD TRIBOR SLO 1955 0:18:43 0:37:54 0:12:51 1:09:28
16 27 TONE KLEMENC KTG PAPEŽ SLO 1955 0:18:42 0:38:08 0:12:47 1:09:37
129 28 MIRAN URŠIČ TK TRISPORT SLO 1962 0:19:32 0:37:08 0:14:16 1:10:56
141 29 TOBIJA CUKJATI SLO 1984 0:20:06 0:36:47 0:14:31 1:11:24
259 30 MARJAN KORENT TK 3K SLO 259 0:19:04 0:39:57 0:13:02 1:12:03
104 31 ZORKO PREMROV AK PIVKA SLO 1961 0:19:22 0:39:56 0:13:46 1:13:04
127 32 MARKO NOVAK TK 3K SLO 1968 0:20:03 0:40:25 0:15:03 1:15:31
123 33 IZTOK POLAK TK TRISPORT SLO 1970 0:21:34 0:39:36 0:15:49 1:16:59
118 34 STANISLAV KERMELJ TK LJUBLJANA SLO 1951 0:21:55 0:38:18 0:17:21 1:17:34
84 35 TOMAŽ RIFL TK POS ELEKTRONČEK SLO 1989 0:21:43 0:40:16 0:16:20 1:18:19
53 36 EMA ŠTUPAR/DOMINIKA PINTA DOMINIKA/EMA SLO 1900 0:22:55 0:41:48 0:15:20 1:20:03
114 37 MATJAŽ BALANTIČ SLO 1970 0:21:33 0:44:09 0:15:00 1:20:42
109 38 MATEVŽ KRUŠIČ WALFDORSKA ŠOLA LJ SLO 1985 0:20:37 0:45:52 0:15:04 1:21:33
144 39 MAKS STOPAR TK LJUBLJANA SLO 1943 0:23:59 0:44:54 0:16:19 1:25:12
99 40 ROK VRHOVNIK TK POS ELEKTRONČEK SLO 1990 O

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Z)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Tek 1: Kolo: Tek 2 : Sk. čas:
66 1 DARJA KOKALJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1977 0:17:02 0:34:49 0:11:25 1:03:16
21 2 MOJCA FLERIN SLO 1980 0:18:49 0:37:46 0:13:39 1:10:14
60 3 AMADEJA TERAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:21:44 0:42:24 0:15:09 1:19:17
52 4 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO 1990 0:23:14 0:43:48 0:15:46 1:22:48

EKIPNI REZULTATI ZA DP V DUATLONU KAMNIK 2008

MOŠKI SPRINT

Št.št: Ime in priimek Klub L.roj.: Tek1: Kolo: Tek2: Sk. čas: Čas ekipe: Mesto:
TK INLES RIKO RIBNICA 2:55:56 1
61 VID PUCELJ TK INLES RIKO RIBNICA 0:57:59
73 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA 0:58:55
72 PETER BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA 0:59:02
NOVICE EXTREM 3:02:44 2
120 FRANCI PIRC NOVICE EXTREM 0:59:39
32 ANDREJ MEDVED NOVICE EXTREM 1:00:13
122 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREM 1:02:52
TK TRISPORT 140 MIRO KREGAR TK TRISPORT 1:03:01 3:09:34 3
51 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT 1:03:02
13 IGOR ALPNER TK TRISPORT 1:03:31
112 MIHA ROJC TK TRISPORT 1:03:42
D TRIBOR I 3:10:45 4
94 ALEŠ RIJAVEC ŠD TRIBOR I 0:59:19
143 MATJAŽ ARKO ŠD TRIBOR I 1:03:21
89 BOŠTJAN KOMAC ŠD TRIBOR I 1:08:05
131 IGOR STOŠIČ ŠD TRIBOR I 1:09:26
D TRIBOR II 3:25:36 5
128 DARKO ROVANJŠEK ŠD TRIBOR II 1:07:51
136 STANE FAJFAR ŠD TRIBOR II 1:08:17
137 ANTON ŽAGAR ŠD TRIBOR II 1:09:28

MOŠKI SUPER SPRINT

Št.št: Ime in priimek Klub L.roj.: Tek1: Kolo: Tek2: Sk. čas: Čas ekipe: Mesto:
43 NIK ZOBEC TK INLES RIKO RIBNICA I 0:25:10 1:19:24 1
77 ANDRAŽ HOČEVAR TK INLES RIKO RIBNICA I 0:26:56
44 ALJAŽ ANDOLŠEK TK INLES RIKO RIBNICA I 0:27:18
42 ANŽE KLEMENC TK INLES RIKO RIBNICA I 0:28:25
111 DOMEN HRIBAR TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT I 0:26:41 1:23:38 2
34 SIMON KOŽELJ TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT I 0:28:16
33 ŠTEFAN GRILJC TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT I 0:28:41
15 ŽIGA VEHOVEC TK MARIBOR 1996 0:28:54 1:29:55 3
41 URBAN KRALJ TK MARIBOR 0:29:32
14 NEJC VEHOVEC TK MARIBOR 1996 0:31:29
83 NIK KOJC TK MARIBOR 1993 D
37 LUKA MURN ŠD TRIBOR 0:30:42 1:33:30 4
38 ŽAN TOMAŽIN ŠD TRIBOR 0:31:20
98 TIM MELINK ŠD TRIBOR 0:31:28
95 JAN LIPOVŠEK TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT II 0:29:22 1:34:23 5
35 DOMEN LESKOVEC TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT II 0:32:00
80 LOVRO HUMAR TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT II 0:33:01

EKIPNI REZULTATI ZA DP V DUATLONU KAMNIK 2008

ŽENSKE SUPER SPRINT

Št.št: Ime in priimek Klub L.roj.: Sk. čas: Op Čas ekipe: Mesto:
63 MONIKA ORAŽEM TK INLES RIKO RIBNICA I 0:27:39 1:23:58 1
65 NIKA KOŽAR TK INLES RIKO RIBNICA I 0:28:01
45 EVA TROHA TK INLES RIKO RIBNICA I 0:28:18
76 MARUŠA ANDOLŠEK < TK INLES RIKO RIBNICA I 0:29:29
50 TJAŠA ROMŠAK TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT I 0:29:49 1:31:30 2
47 KATARINA OGRIN TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT I 0:30:31
78 MARUŠA KLEMENC TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT I 0:31:10
58 ANA GRKMAN TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT II 0:32:21 1:36:54 3
81 LIZA URŠIČ TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT II 0:31:27
132 VESNA ALPNER TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT II 0:33:06
71 MANCA DUŠČAK TK INLES RIKO RIBNICA II 0:35:58 1:41:34 4
69 NEŽA HOČEVAR TK INLES RIKO RIBNICA II 0:32:33
46 TINA TROHA TK INLES RIKO RIBNICA II 0:33:03
48 TEJA JAZBINŠEK TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT III 0:32:56 1:42:53 5
103 LUCIJA GRILJC TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT III 0:35:38
45 VESNA VRHOVNIK TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT III 0:34:19
40 TINA BESAL ŠD TRIBOR 1994 0:33:50 1:49:46 6
115 LARA LEVSTEK ŠD TRIBOR 0:35:22
102 URŠKA TURK ŠD TRIBOR 0:40:34

OBČINSKO PRVENSTVO

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Sk. čas
124 1 SEBASTJAN ZARNIK SLO 1977 0:59:25
120 2 FRANCI PIRC NOVICE EXTREME SLO 1969 0:59:39
32 3 ANDREJ MEDVED NOVICE EXTREME SLO 1985 1:00:13
140 4 MIRO KREGAR TK TRISPORT SLO 1962 1:03:01
51 5 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT SLO 1964 1:03:02
24 6 MARKO KOTNIK NEVLJE SLO 1964 1:05:17
105 7 BOJAN KEMPERL KTG PAPEŽ SLO 1961 1:06:15
129 8 MIRAN URŠIČ TK TRISPORT SLO 1962 1:10:56
123 9 IZTOK POLAK TK TRISPORT SLO 1970 1:16:59
84 10 TOMAŽ RIFL TK POS ELEKTRONČEK SLO 1989 1:18:19
114 11 MATJAŽ BALANTIČ SLO 1970 1:20:42

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Ž)

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: L. roj. : Sk. čas:
21 1 MOJCA FLERIN SLO 1980 1:10:14

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
125 1 MAJA GORŠE PK RIBNICA SLO A 0:12:33

Kategorija: A

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
3 1 LOVRO PLANKO TK POS ELEKTRONČEK SLO A 0:10:52
4 2 JAN ŠKRJANC TK POS ELEKTRONČEK SLO A 0:11:02
6 3 TEO FLIS TK POS ELEKTRONČEK SLO A 0:11:28
2 4 JAN GRILJ TK POS ELEKTRONČEK SLO A 0:11:45
5 5 GAL ŽAGAR TK POS ELEKTRONČEK SLO A 0:11:48
126 6 URBAN NOVAK TK 3K SLO A 0:12:54
54 7 TIMOTEJ DELAČ ŠD TRIBOR SLO A 0:21:04

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
13 1 TINKARA CAPUDER TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:09:35
17 2 KATARINA HUMAR TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:09:42
10 3 GAJA PERKO TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:11:04
55 4 PATRICIJA DELAČ ŠD TRIBOR SLO B 0:11:26
11 5 SARAH POSL TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:11:34
106 6 HANA ŠTUPICA TK INLES RIKO RIBNICA SLO B 0:11:54
9 7 ŽANA DROLC TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:12:06
107 8 LANA KOŠIR TK INLES RIKO RIBNICA SLO B 0:12:30

Kategorija: B

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
30 1 MARTIN GRILJC TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:08:44
70 2 JAKOB HOČEVAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO B 0:09:01
74 3 DANIJEL BARTOL TK INLES RIKO RIBNICA SLO B 0:09:08
18 4 LUKA BELA-KOČAR TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:09:18
29 5 DOMEN OBREZA TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:09:41
25 6 TEO PODOBNIK TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:10:42
28 7 MATEJ DEČMAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO B 0:11:07
20 8 JURE BODLAJ TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:11:11
22 9 JAN URSIČ TK POS ELEKTRONČEK SLO B 0:11:25

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
90 1 KRISTINA URŠIČ TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:08:38
39 2 SARA BESAL ŠD TRIBOR SLO C 0:09:20
64 3 KAJA LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO C 0:09:50
97 4 TARA MELINK ŠD TRIBOR SLO C 0:10:03
100 5 PIA KRŽE ŠD TRIBOR SLO C 0:10:10
36 6 KATJA MURN ŠD TRIBOR SLO C 0:10:14
27 7 MANCA DEČMAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO C 0:11:19

Kategorija: C

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
134 1 martin Škoberne TK KRŠKO SLO C 0:08:21
85 2 DREJC KREGAR TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:08:27
130 3 VITO VODENIK TK MARIBOR SLO C 0:08:30
87 4 MATEVŽ PLANKO TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:08:39
119 5 ANŽE JANEŽ ŠD tribor SLO C 0:09:04
91 6 ŽIGA ZAJC TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:09:34
117 7 LUKA JEŽ SD DOLOMITI SLO C 0:09:40
108 8 ŽIGA VIDMAR ŠD TRIBOR SLO C 0:09:48
88 9 BLAŽ POLAK TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:09:57
75 10 TILEN ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO C 0:10:21
92 11 JAKA PAULIČ TK POS ELEKTRONČEK SLO C 0:10:32
101 12 primož Sobar ŠD TRIBOR SLO C 0:10:37

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
45 1 EVA TROHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO D 0:28:18
81 2 LIZA URŠIČ TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:31:27
132 3 VESNA ALPNER TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:33:06
19 4 SARA LEŠNJAK TK LINDAU SLO D 0:33:35
71 5 MANCA DUŠČAK TK INLES RIKO RIBNICA SLO D 0:35:58
116 6 NINA JEŽ AD KRONOS SLO D 0:39:21

Kategorija: D

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas: Opombe
31 1 KLEMEN MOČNIK TK SOKOL SLO D 0:29:04
95 2 JAN LIPOVŠEK TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:29:22
41 3 URBAN KRALJ TK MARIBOR SLO D 0:29:32
62 4 ADRIJAN PELAJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO D 0:30:28
113 5 ŽAN KRIVEC SLO D 0:30:45
38 6 ŽAN TOMAZIN ŠD TRIBOR SLO D 0:31:20
98 7 TIM MELINK ŠD TRIBOR SLO D 0:31:28
14 8 NEJC VEHOVEC TK MARIBOR SLO D 0:31:29
67 9 JAKA KAPLAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO D 0:31:49
35 10 DOMEN LESKOVEC TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:32:00
80 11 LOVRO HUMAR TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:33:01
93 12 ŽIGA LIPOVŠEK TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:33:38
79 13 LEON OBREZA TK POS ELEKTRONČEK SLO D 0:34:56
12 14 TINE FERK TK MARIBOR SLO D 0:40:26
83 15 NIK KOJC TK MARIBOR SLO D 0:30:40 D

Kategorija: E

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
63 1 MONIKA ORAŽEM TK INLES RIKO RIBNICA SLO E 0:27:39
65 2 NIKA KOŽAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO E 0:28:01
76 3 MARUŠA ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO E 0:29:29
47 4 KATARINA OGRIN TK POS ELEKTRONČEK SLO E 0:30:31
78 5 MARUŠA KLEMENC TK POS ELEKTRONČEK SLO E 0:31:10
69 6 NEŽA HOČEVAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO E 0:32:33
48 7 TEJA JAZBINŠEK TK POS ELEKTRONČEK SLO E 0:32:56
40 8 TINA BESAL ŠD TRIBOR SLO E 0:33:50
49 9 VESNA VRHOVNIK TK POS ELEKTRONČEK SLO E 0:34:19
135 10 NINA ŠKOBERNE TK KRŠKO SLO E 0:35:00
115 11 LARA LEVSTEK ŠD TRIBOR SLO E 0:35:22
103 12 LUCIJA GRILJC TK POS ELEKTRONČEK SLO E 0:35:38
102 13 TURK URŠKA ŠD TRIBOR SLO E 0:40:34

Kategorija: E

t. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
77 1 ALJAŽ ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO E 0:27:18
15 2 ŽIGA VEHOVEC TK MARIBOR SLO E 0:28:54
37 3 LUKA MURN ŠD TRIBOR SLO E 0:30:42

Kategorija: F

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Sk. čas:
50 1 TJAŠA ROMŠAK TK POS ELEKTRONČEK SLO F 0:29:49
58 2 ANA GRKMAN TK POS ELEKTRONČEK SLO F 0:32:21
46 3 TINA TROHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO F 0:33:03

Kategorija: F

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg: Sk. čas:
43 1 NIK ZOBEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO F 0:25:10
111 2 DOMEN HRIBAR TK POS ELEKTRONČEK SLO F 0:26:41
44 3 ANDRAŽ HOČEVAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO F 0:26:56
34 4 SIMON KOŽELJ TK POS ELEKTRONČEK SLO F 0:28:16
42 5 ANŽE KLEMENC TK INLES RIKO RIBNICA SLO F 0:28:25
33 6 ŠTEFAN GRILJC TK POS ELEKTRONČEK SLO F 0:28:41

Kategorija: G

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
60 1 AMADEJA TERAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO G 0:21:44 0:42:24 0:15:09 1:19:17
52 2 NINA MANDL MULTISPORT KLUB KR SLO G 0:23:14 0:43:48 0:15:46 1:22:48

Kategorija: G

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
72 1 PETER BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO G 0:15:23 0:33:25 0:10:14 0:59:02
112 2 MIHA ROJC TK POS ELEKTRONČEK SLO G 0:17:05 0:34:52 0:11:45 1:03:42
84 3 TOMAŽ RIFL TK POS ELEKTRONČEK SLO G 0:21:43 0:40:16 0:16:20 1:18:19

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
21 1 MOJCA FLERIN SLO H 0:18:49 0:37:46 0:13:39 1:10:14

Kategorija: H

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
73 1 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO H 0:15:14 0:33:17 0:10:24 0:58:55
32 2 ANDREJ MEDVED NOVICE EXTREME SLO H 0:15:24 0:33:33 0:11:16 1:00:13
57 3 NEJC PREMROV TK LJUBLJANA SLO H 0:18:12 0:35:41 0:12:29 1:06:22
139 4 IZTOK CUKJATI PIKLENIN.COM SLO H 0:20:05 0:36:28 0:12:07 1:08:40
141 5 TOBIJA CUKJATI SLO H 0:20:06 0:36:47 0:14:31 1:11:24
109 6 MATEVŽ KRUŠIČ WALFDORSKA ŠOLA LJ SLO H 0:20:37 0:45:52 0:15:04 1:21:33

Kategorija: I

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
66 1 DARJA KOKALJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO I 0:17:02 0:34:49 0:11:25 1:03:16

Kategorija: I

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas
94 1 ALEŠ RIJAVEC ŠD TRIBOR SLO I 0:15:49 0:33:09 0:10:21 0:59:19
124 2 SEBASTJAN ZARNIK SLO I 0:14:33 0:34:38 0:10:14 0:59:25
120 3 FRANCI PIRC NOVICE EXTREME SLO I 0:15:48 0:33:04 0:10:47 0:59:39
143 4 MATJAŽ ARKO ŠD TRIBOR SLO I 0:16:52 0:34:52 0:11:37 1:03:21
123 5 IZTOK POLAK TK TRISPORT SLO I 0:21:34 0:39:36 0:15:49 1:16:59
114 6 MATJAŽ BALANTIČ SLO I 0:21:33 0:44:09 0:15:00 1:20:42

Kategorija: J

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
51 1 MATIC ROMŠAK TK TRISPORT SLO J 0:17:00 0:34:48 0:11:14 1:03:02
133 2 IGOR ALPNER TK TRISPORT SLO J 0:17:06 0:34:51 0:11:34 1:03:31
110 3 JANEZ BENKO ŽIVLJENJE JE LEPO SLO J 0:17:03 0:34:47 0:12:16 1:04:06
138 4 ANDREJ KOPORC TK LJUBLJANA SLO J 0:17:53 0:35:46 0:12:24 1:06:03
89 5 BOŠTJAN KOMAC ŠD TRIBOR SLO J 0:18:42 0:35:35 0:13:48 1:08:05
131 6 IGOR STOŠIČ ŠD TRIBOR SLO J 0:17:57 0:37:23 0:14:06 1:09:26
127 7 MARKO NOVAK TK 3K SLO J 0:20:03 0:40:25 0:15:03 1:15:31

Kategorija: K

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
122 1 KLEMEN DOLENC NOVICE EXTREME SLO K 0:16:36 0:35:15 0:11:01 1:02:52
140 2 MIRO KREGAR TK TRISPORT SLO K 0:17:01 0:34:48 0:11:12 1:03:01
142 3 JANI ŽELEZNIKAR TK TRISPORT SLO K 0:17:24 0:35:28 0:12:12 1:05:04
24 4 MARKO KOTNIK NEVLJE SLO K 0:17:04 0:36:11 0:12:02 1:05:17
105 5 BOJAN KEMPERL KTG PAPEŽ SLO K 0:18:05 0:35:35 0:12:35 1:06:15
136 6 STANE FAJFAR ŠD TRIBOR SLO K 0:18:09 0:36:20 0:13:48 1:08:17
129 7 MIRAN URŠIČ TK TRISPORT SLO K 0:19:32 0:37:08 0:14:16 1:10:56
259 8 MARJAN KORENT TK 3K SLO K 0:19:04 0:39:57 0:13:02 1:12:03
104 9 ZORKO PREMROV AK PIVKA SLO K 0:19:22 0:39:56 0:13:46 1:13:04

Kategorija: L

Št. št. Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg: Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
300 1 VIKI EKART TK TRISPORT SLO L 0:17:55 0:35:48 0:11:29 1:05:12
128 2 DARKO ROVANŠEK ŠD TRIBOR SLO L 0:17:54 0:36:34 0:13:23 1:07:51
137 3 ANTON ŽAGAR ŠD TRIBOR SLO L 0:18:43 0:37:54 0:12:51 1:09:28
16 4 TONE KLEMENC KTG PAPEŽ SLO L 0:18:42 0:38:08 0:12:47 1:09:37
118 5 STANISLAV KERMELJ TK LJUBLJANA SLO L 0:21:55 0:38:18 0:17:21 1:17:34

Kategorija: M

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
144 1 MAKS STOPAR TK LJUBLJANA SLO M 0:23:59 0:44:54 0:16:19 1:25:12

Kategorija: O

Št. št. : Mesto: Ime in priimek: Klub ali kraj: Država: Ktg. : Tek 1: Kolo: Tek 2: Sk. čas:
53 1 EMA ŠTUPAR/DOMINIKA PINTA DOMINIKA/EMA SLO O 0:22:55 0:41:48 0:15:20 1:20:03