Duatlon Kamnik25. maj 2003

REZULTATI PO KATEGORIJAH (Ž)

ŠOLARKE

Kategorija A

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg. : Skupno:
155 1 VESNA ALPNER ZARJA ELEKTRONIKA SLO A 0:06:45
131 2 TINA PERŠE PK RADOVLJICA SLO A 0:07:23
130 3 AJA URŠIČ OŠ TOMA BREJCA SLO A 0:07:28
132 4 ŠPELA PERŠE OŠ BLED SLO A 0:07:45
124 5 MANCA DEČMAN TK RIBNICA SLO A 0:09:57

Kategorija B

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg. : Skupno:
127 1 LIZA KREGAR OŠ STRANJE SLO B 0:06:33

Kategorija C

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg. : Skupno:
149 1 MAJA OMOVŠEK OŠ FRANA ALBREHTA SLO C 0:14:33
159 2 BARBARA URŠIČ OŠ STRANJE SLO C 0:17:04

Kategorija D

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg. : Skupno:
121 1 KARIN ŽNIDARČIČ TK RIBNICA SLO D 0:32:49
123 2 ANA ŠOBAR TK RIBNICA SLO D 0:35:42
137 3 MARTA VRANKAR OŠ ŠMARTNO V SLO D 0:35:55
136 4 NINA MODRIJAN OŠ ŠMARTNO V SLO D 0:37:50

Kategorija E

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg. : Skupno:
141 1 JANA KIRN TK LJUBLJANA SLO E 0:34:26

DRŽAVNO PRVENSTVO: KADETINJEML. MLADINKE

Kategorija D

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg. : Skupno:
121 1 KARIN ŽNIDARČIČ TK RIBNICA SLO D 0:32:49
123 2 ANA SOBAR TK RIBNICA SLO D 0:35:42

Kategorija E

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg. : Skupno:
141 1 JANA KIRN TK LJUBLJANA SLO E 0:34:26

REZULTATI PO KATEGORIJAH (Ž)

Kategorija G

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
20 1 HERMINA KRIŽNAR ETIKETA SLO G 0:21:09 0:38:56 0:10:55 1:11:00
9 2 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO G 0:22:05 0:40:39 0:11:14 1:13:58
52 3 URŠULA ORAZEM TSD GRIC SLO G 0:24:13 0:40:13 0:13:13 1:17:39

Kategorija HI

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
11 1 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO HI 0:22:37 0:37:36 0:11:16 1:11:29
27 2 HEDVIKA BRATINA CELJE SLO HI 0:26:51 0:44:20 0:13:32 1:24:43

DUATLON ELITE (Ž)

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Leto roj.: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
42 1 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO 1980 0:17:47 0:30:55 0:09:38 0:58:20
23 2 ANA TRNKOCZY TRISPORT SLO 1977 0:18:59 0:33:18 0:10:10 1:02:27
46 3 ANJA CERUT TRISPORT SLO 1982

DUATLON DRŽAVNO PRVENSTVO (Ž)

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Leto roj.: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
42 1 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO 1980 0:17:47 0:30:55 0:09:38 0:58:20
23 2 ANATRNKCZY TRISPORT SLO 1977 0:18:59 0:33:18 0:10:10 1:02:27
11 3 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 0:22:37 0:37:36 0:11:16 1:11:29
9 4 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO 1982 0:22:05 0:40:39 0:11:14 1:13:58
52 5 URŠULA ORAŽEM TŠD GRIČ SLO 1983 0:24:13 0:40:13 0:13:13 1:17:39
46 6 ANJA CERUT TRISPORT SLO 1982

DUATLON OBČINSKO PRVENSTVO (M)

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Leto roj.: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
35 1 DAMJAN SLAPNIK TRISPORT SLO 1978 0:15:50 0:31:32 0:08:29 0:55:51
37 2 FRANCI PIRC NOVICE EXTREM E SLO 1969 0:16:15 0:31:27 0:08:23 0:56:05
7 3 BOJAN KEMPERL KGT PAPEŽ SLO 1961 0:18:11 0:30:26 0:09:50 0:58:27
32 4 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO 1983 0:17:45 0:31:06 0:11:21 1:00:12
8 5 MIRAN URŠIČ TRISPORT SLO 1962 0:17:41 0:34:03 0:10:06 1:01:50
33 6 MATJAŽ RAVNIKA R ŠD PLICIST KAMNIK SLO 1957 0:21:13 0:38:49 0:10:21 1:10:23

ŠOLARJI

REZULTATI PO KATEGORIJAH (M)

Kategorija A

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1:
135 1 SEBASTIJAN NOVAK OŠ TOMA BREJCA SLO A 0:05:57
145 2 GAL CIRAR OŠ LIVADA VELENJE SLO A 0:06:06
151 3 ANZE ZUPAN PK KAMNIK SLO A 0:06:25
152 4 MATEJ KRISTAN ŠD ŽELVA SLO A 0:06:26
147 5 MARKO BERLIC OŠ ŠMARTNO V SLO A 0:06:53
114 6 JAKA KAPLAN VRTEC RIBNICA SLO A 0:07:42
125 7 NEJC KROMAR TK RIBNICA SLO A 0:08:06
119 8 MARKO ŠPORAR VRTEC SLO A 0:08:45

Kategorija B

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1:
154 1 NEJC DOLENC NOVICE EXTREME SLO B 0:05:19
142 1 NIK ZOBEC TK RIBNICA SLO B 0:05:19
150 3 DOMEN ZUPAN AK MASS SLO B 0:05:45
134 4 KRISTIJAN NOVAK OŠ TOMA BREJCA SLO B 0:05:47
138 5 ZIGA HREN Š FRANA ALBREHTA SLO B 0:05:52
133 6 DOMEN VOGRIN KGT PAPEŽ SLO B 0:05:59
146 7 LUKA CIRAR Š LIVADA VELENJE SLO B 0:06:12
158 8 DAVID DOBVSEK Š STRANJE SLO B 0:06:18
157 9 BOŠTJAN URSIC Š STRANJE SLO B 0:07:02

Kategorija C

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1:
116 1 ANDREJ PUCELJ TK RIBNICA SLO C 0:11:58
115 2 LUKA KAPLAN TK RIBNICA SLO C 0:12:04
117 3 VID PUCELJ TK RIBNICA SLO C 0:12:52
139 4 GAŠPER BURKELJCA OŠ TOMA BREJCA SLO C 0:15:58

Kategorija D

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1:
144 1 MATEJ LESKVŠEK TK LJUBLJANA SLO D 0:26:26
120 2 MATEJ ŠPORAR TK RIBNICA SLO D 0:26:37
118 3 VID OBLAK TK RIBNICA SLO D 0:27:10
122 4 PETER BENCINA TK SLO D 0:27:39
140 5 PRIMZ KOTNIK NEVLJE SLO D 0:27:46
126 6 NEJC KOŽELJ Š STRANJE SLO D 0:28:29
129 7 KLEMEN MARKUŠ KGT PAPEŽ SLO D 0:28:45
128 8 ROK MARKUŠ KGT PAPEŽ SLO D 0:29:17
148 9 ROK MOVŠEK OŠ FRANA ALBREHTA SLO D

Kategorija E

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1:
112 1 SIMON POGORELC TK RIBNICA SLO E 0:25:51
111 2 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO E 0:26:53
156 3 TADEJ URŠIČ ŠCRM KAMNIK SLO E 0:28:06
143 4 ROK PDRŽAJ TK LJUBLJANA SLO E 0:28:15
113 5 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO E 0:28:50
153 6 MITJA KORTAR OŠ OTMA BREJCA SLO E 0:34:20

DRŽAVNO PRVENSTVO: KADETIML. MLADINCI

REZULTATI PO KATEGORIJAH (M)

Kategorija D

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1:
144 1 MATEJ LESKVŠEK TK LJUBLJANA SLO D 0:26:26
120 2 MATEJ ŠPORAR TK RIBNICA SLO D 0:26:37
118 3 VID OBLAK TK RIBNICA SLO D 0:27:10
122 4 PETER BENČINA TK RIBNICA SLO D 0:27:39

Kategorija E

St. št. Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1:
112 1 SIMON POGORELC TK RIBNICA SLO E 0:25:51
111 2 NEJC ARKO TK RIBNICA SLO E 0:26:53
143 3 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO E 0:28:15
113 4 MIHA ZAJC TK RIBNICA SLO E 0:28:50

REZULTATI PO KATEGORIJAH (M)

Kategorija F

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
43 1 GREGOR TROŠT KRANJ SLO F 0:20:1 9 0:37:1 1 0:09:4 0 1:07:10

Kategorija G

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
5 1 BOJAN KOS NOVICE EXTREME SLO G 0:17:07 0:30:35 0:09:16 0:56:58
15 2 UROŠ RAVBAR TK RIBNICA SLO G 0:17:16 0:31:08 0:09:34 0:57:58
19 3 MIRAN SAGADIN TK MARIBOR SLO G 0:17:17 0:32:47 0:09:50 0:59:54
32 4 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO G 0:17:45 0:31:06 0:11:21 1:00:12
25 5 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJAN A SLO G 0:18:01 0:33:34 0:10:02 1:01:37
22 6 BORUT POLJANŠE K ETIKETA SLO G 0:18:48 0:33:03 0:09:55 1:01:46
47 7 ELVIS PODLOGAR TK RIBNICA SLO G 0:18:48 0:32:59 0:10:19 1:02:06
24 8 MIHA TEŠAR SKL TIVLI SLO G 0:19:14 0:35:43 0:09:23 1:04:20
21 9 GREGOR PODVIZ MEDVDE SLO G 0:19:03 0:35:05 0:10:38 1:04:46
53 10 MILOŠ MILOŠEVIČ SKL TIVLI SLO G 0:20:46 0:38:55 0:10:55 1:10:36
13 11 ANDREJ ROZMAN LGATEC SLO G 0:21:08 0:42:35 0:11:44 1:15:27

Kategorija H

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
31 1 UROŠ JENKO TK RIBNICA SLO H 0:17:18 0:31:12 0:09:04 0:57:34
38 2 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJAN A SLO H 0:17:42 0:31:02 0:09:07 0:57:51
7 3 BOJAN KEMPERL KGT PAPEŽ SLO H 0:18:11 0:30:26 0:09:50 0:58:27
16 4 ERVIN PUST TŠD GRIČ SLO H 0:18:42 0:30:37 0:09:56 0:59:15
29 5 DARE BAVDEK TERMFLR SLO H 0:17:58 0:31:46 0:09:38 0:59:22
8 6 MIRAN URŠIČ TRISPORT SLO H 0:17:41 0:34:03 0:10:06 1:01:50
10 7 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO H 0:20:16 0:35:24 0:10:14 1:05:54

Kategorija I

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
50 1 VIKTOR EKART TRISPORT SLO I 0:17:35 0:31:00 0:08:51 0:57:26
51 2 BOJAN DEBENEC CELEJA SLO I 0:18:52 0:30:27 0:10:26 0:59:45
18 3 ANOTN ŽAGAR TŠD GRIČ SLO I 0:19:25 0:32:57 0:10:43 1:03:05
33 4 MATJAŽ RAVNIKAR ŠD PLICIST KAMNIK SLO I 0:21:13 0:38:49 0:10:21 1:10:23

Kategorija J

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
4 1 ANTON ŠKRLEP TRISPORT SLO J 0:19:51 0:32:34 0:10:19 1:02:44
1 2 MARE KRIŠTFIČ TK BHINJ SLO J 0:19:17 0:40:30 0:10:18 1:10:05
44 3 FRANC ROGAN VELENJE SLO J 0:22:26 0:39:58 0:09:04 1:11:28

Kategorija L

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Ktg: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
49 1 MAKS STOPAR TK BHINJ SLO L 0:23:14 0:40:07 0:12:21 1:15:42
41 2 RUDI ŠKAPIN MEDICUS SLO L 0:26:47 0:40:09 0:14:15 1:21:11
48 3 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJANA SLO L 0:25:50 0:43:21 0:13:43 1:22:54

DUATLON ELITE (M)

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Leto roj.: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
30 1 BOJAN CEBIN TK RIBNICA SLO 1983 0:16:01 0:31:21 0:08:00 0:55:22
2 2 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO 1972 0:16:02 0:31:19 0:08:04 0:55:25
26 3 UROŠ SEME SKL TIVLI SLO 1981 0:16:02 0:31:24 0:08:22 0:55:48
35 4 DAMJAN SLAPNIK TRISPORT SLO 1978 0:15:50 0:31:32 0:08:29 0:55:51
39 5 KLEMEN ODLENC NOVICE EXTREME SLO 1963 0:16:45 0:30:56 0:08:12 0:55:53
37 6 FRANCI PIRC NOVICE EXTREME SLO 1969 0:16:15 0:31:27 0:08:23 0:56:05
3 7 MATEJ BENČINA TK RIBNICA SLO 1981 0:16:37 0:31:07 0:08:52 0:56:36
17 8 ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO 1975 0:16:32 0:31:13 0:09:29 0:57:14
45 9 LUKA ŽELE TRISPORT SLO 1976 0:17:48 0:30:51 0:09:07 0:57:46
36 10 URŠ LAJOVIC MRAVČE SLO 1977 0:20:46 0:36:59 0:10:31 1:08:16
28 11 ROMAN ERŽEN TK RIBNICA SLO 1974 0:21:00 0:36:04 0:14:24 1:11:28

DUATLON ŠTAFETE (M)

St. št. Mesto: Klub: Država: Tek 1: Kolo: Tek 2 : Skupaj:
6 1 ŠD PVŽ SLO 0:16:32 0:29:00 0:08:16 0:53:48
34 2 KD CALCIT KAMNIK SLO 0:19:01 0:30:13 0:09:42 0:58:56

DUATLON DRŽAVNO PRVENSTVO (M)

St. št.: Mesto: Ime in priimek: Klub: Država: Leto roj.: Tek 1: Kolo : Tek 2: Skupno:
30 1 BOJAN CEBIN TK RIBNICA SLO 1983 0:16:01 0:31:21 0:08:00 0:55:22
2 2 DAMIJAN KROMAR TK RIBNICA SLO 1972 0:16:02 0:31:19 0:08:04 0:55:25
26 3 URŠ SEME SKL TIVLI SLO 1981 0:16:02 0:31:24 0:08:22 0:55:48
35 4 DAMJAN SLOAPNIK TRISPORT SLO 1978 0:15:50 0:31:32 0:08:29 0:55:51
39 5 KLEMEN DLENC NOVICE EXTREME SLO 1963 0:16:45 0:30:56 0:08:12 0:55:53
37 6 FRANCI PIRC NOVICE EXTREME SLO 1969 0:16:15 0:31:27 0:08:23 0:56:05
17 7 ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO 1975 0:16:32 0:31:13 0:09:29 0:57:14
50 8 VIKTR EKART TRISPORT SLO 1958 0:17:35 0:31:00 0:08:15 0:57:26
31 9 UROŠ JENKO TK RIBNICA SLO 1963 0:17:18 0:31:12 0:09:04 0:57:34
45 10 LUKA ŽELE TRISPORT SLO 1976 0:17:48 0:30:51 0:09:07 0:57:46
38 11 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJAN A SLO 1959 0:17:42 0:31:02 0:09:07 0:57:51
15 12 UROŠ RAVBAR TK RIBNICA SLO 1973 0:17:16 0:31:08 0:09:34 0:57:58
16 13 ERVIN PUST TŠD GRIČ SLO 1963 0:18:42 0:30:37 0:09:56 0:59:15
51 14 BOJAN DEBENEC CELEJA SLO 1957 0:18:52 0:30:27 0:10:26 0:59:45
19 15 MIRAN SAGADIN TK MARIBOR SLO 1966 0:17:17 0:32:47 0:09:50 0:59:54
32 16 DOMEN HRIBAR TRISPORT SLO 1983 0:17:45 0:31:06 0:11:21 1:00:12
25 17 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJAN A SLO 1980 0:18:01 0:33:34 0:10:02 1:01:37
8 18 MIRAN URŠIČ TRISPORT SLO 1962 0:17:41 0:34:03 0:10:06 1:01:50
47 19 ELVIS PDLGAR TK RIBNICA SLO 1978 0:18:48 0:32:59 0:10:19 1:02:06
4 20 ANTN ŠKRLEP TRISPORT SLO 1949 0:19:51 0:32:34 0:10:19 1:02:44
18 21 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 0:19:25 0:32:57 0:10:43 1:03:05
24 22 MIHA TEŠAR SKL TIVLI SLO 1974 0:19:14 0:35:43 0:09:23 1:04:20
10 23 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1962 0:20:16 0:35:24 0:10:14 1:05:54
53 24 MILOŠ MILOŠEVI Č SKL TIVLI SLO 1977 0:20:46 0:38:55 0:10:55 1:10:36
28 25 ROMAN ERŽEN TK RIBNICA SLO 1974 0:21:00 0:36:04 0:14:24 1:11:28
48 26 LADO ČERNIVEC TK LJUBLJAN A SLO 1943 0:25:50 0:43:21 0:13:43 1:22:54