DRŽAVNO PRVENSTVO

Kategorija M14

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
31 1 VRHOVEC IGOR TK LJUBLJANA SLO M14 1 0:32:23 1 0:50:55 1 0:18:31 1:41:49
32 2 CELEBIC LUKA TK LJUBLJANA SLO M14 2 0:36:35 2 1:09:42 2 0:25:12 2:11:29
3 DEREANI BOR SLO M14 3 0:38:02 3 1:14:23 3 0:28:07 2:20:32
KOZJEK DREJC SLO M14 0:30:05 0:00:00 0:00:00 Odstop
33 PLIVERIČ JAN TK LJUBLJANA SLO M14 0:31:28 0:00:00 0:00:00 Odstop
47 1 MOČNIK ERIK KD SLOGA SLO M17 1 0:27:26 3 0:48:39 2 0:15:57 1:32:02
22 2 DENŠA DOMEN TK ENERGI SLO M17 3 0:30:07 1 0:48:01 1 0:15:36 5:33:44
10 3 MENCINGER MATJAŽ TK BOHINJ SLO M17 2 0:29:33 2 0:48:28 3 0:16:48 1:34:49
2 4 VIRANT JOŽEF SLO M17 4 0:30:19 4 0:51:01 4 0:18:12 1:39:32
4 5 TORKAR GREGOR SLO M17 5 0:31:03 7 0:55:10 5 0:18:14 1:44:27
61 6 KOVAČIČ DUŠAN TK LJUBLJANA SLO M17 6 0:32:13 5 0:53:43 6 0:19:18 1:45:14
37 7 NIŠE SIMON TK LJUBLJANA SLO M17 7 0:33:04 6 0:53:53 7 0:22:39 1:49:36
53 8 ZAJC LUKA TK LJUBLJANA SLO M17 8 0:37:15 8 0:55:22 8 0:24:37 1:57:14
21 JENIČ SAMO TK ENERGI SLO M17 0:29:32 0:00:00 0:00:00 Odstop

Kategorija M21

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
56 1 DOLINAR ANDREJ STOPTEAM SLO M21 2 0:26:24 1 0:44:28 5 0:15:11 1:26:03
9 2 KRONAR DAMJAN STOPTEAM SLO M21 3 0:26:25 6 0:47:08 1 0:14:26 1:27:59
18 3 MORI MITJA TK ENERGI SLO M21 8 0:27:48 3 0:45:39 10 0:15:40 1:29:07
3 PEČNIK ERIK TK ENERGI SLO M21 6 0:27:16 4 0:46:13 8 0:15:38 1:29:07
5 DOLENC KLEMEN STOPTEAM SLO M21 4 0:26:56 11 0:45:24 2 0:54:27 1:29:47
20 6 KOVAČ MATJAŽ TK ENERGI SLO M21 14 0:29:19 2 0:45:19 7 0:15:13 1:29:51
51 7 ZORC ZVONE SLO M21 5 0:26:57 10 0:48:22 3 0:14:42 1:30:01
30 8 SELJAK SAŠO STOPTEAM SLO M21 9 0:28:02 8 0:47:57 6 0:15:12 5:31:11
55 9 KRVINA ANDREJ STOPTEAM SLO M21 10 0:28:03 9 0:47:58 14 0:16:31 1:32:32
63 10 JANEŽIC GREGOR STOPTEAM SLO M21 11 0:28:51 7 0:47:09 15 0:16:51 1:32:51
5 11 KVEDER LADO KD KAMNIK SLO M21 7 0:27:19 14 0:48:59 16 0:16:56 1:33:14
19 12 PŠENIČNIK PRIMOŽ TK ENERGI SLO M21 15 0:29:31 12 0:48:34 8 0:15:38 1:33:43
58 13 BOKALIČ MARKO SLO M21 13 0:29:12 13 0:48:52 11 0:15:42 1:33:46
54 14 HRIBAR LADO SLO M21 1 0:25:55 22 0:53:24 4 0:14:43 1:34:02
38 15 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO M21 19 0:31:02 5 0:46:52 21 0:18:41 1:36:35
24 16 BIČEK FRANC SLO M21 18 0:30:21 18 0:51:02 13 0:16:26 1:37:49
14 17 BREGAR DRAGO KD KAMNIK SLO M21 12 0:29:09 20 0:52:39 12 0:16:05 1:37:55
26 18 ANDREJKA BORIS SLO M21 22 0:32:12 15 0:49:38 19 0:18:05 1:39:56
11 19 HAFNER ROK SLO M21 16 0:30:04 19 0:51:48 20 0:18:16 1:40:06
62 20 KMECL GREGOR SLO M21 17 0:30:06 21 0:53:09 17 0:17:25 1:40:40
44 21 KOKALJ ROBERT STOPTEAM SLO M21 24 0:32:24 18 0:50:57 23 0:18:56 1:42:05
36 22 GIRANDON JANEZ TK LJUBLJANA SLO M21 23 0:32:22 17 0:51:00 24 0:19:24 1:42:56
57 23 KALIŠNIK PRIMOŽ STOPTEAM SLO M21 25 0:33:20 23 0:53:36 22 0:18:46 1:45:40
28 24 MIHAJLOV BRANE KD KAMNIK SLO M21 21 0:31:32 25 0:58:43 18 0:17:53 1:48:43
6 25 EKART VIKTOR KD KAMNIK SLO M21 20 0:31:29 24 0:56:10 25 0:20:26 1:51:48
59 26 ŠKODIČ DUŠAN SLO M21 27 0:39:30 27 1:06:29 26 0:23:05 2:09:14
34 27 DACAR ROMAN SLO M21 26 0:36:03 26 1:06:28 27 0:26:50 2:09:21
15 KOROŠEC BOŠTJAN KD KAMNIK SLO M21 0:31:30 0:00:00 0:00:00 Odstop
17 JURAJA SAŠO TK ENERGI SLO M21 0:00:00 0:00:00 0:00:00 Odstop

Kategorija M40

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
52 1 ROGELJ JOŽE STOPTEAM SLO M40 1 0:28:34 1 0:47:52 1 0:15:13 1:31:39
39 2 SITAR BOJAN SLO M40 2 0:29:47 3 0:51:37 2 0:16:43 1:38:07
40 3 KOGOVŠEK STANE TK LJUBLJANA SLO M40 3 0:31:31 2 0:51:07 3 0:17:53 1:40:31
35 4 FLERIN DRAGO kD KAMNIK SLO M40 4 0:33:27 4 0:53:32 4 0:18:01 1:45:00
16 5 BRIC SLAVKO SLO M40 5 0:33:49 5 0:54:54 5 0:18:56 1:47:39
45 6 FUCHS MATJAŽ STOPTEAM SLO M40 6 0:34:56 6 0:59:04 6 0:20:35 1:54:35

Kategorija M50

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
60 1 MALNAR LOJZE STOPTEAM SLO M50 1 0:28:16 1 0:49:44 1 0:15:53 1:33:53
13 2 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO M50 2 0:32:54 2 0:53:00 2 0:17:50 1:43:44
12 3 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ SLO M50 3 0:34:57 3 0:55:27 3 0:19:47 1:50:11

Kategorija M60+

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
49 1 JAGODIC IVAN KD KAMNIK SLO M60+ 2 0:38:02 1 1:00:15 1 0:21:41 1:59:58
8 2 HROVAT FRANC TK LJUBLJANA SLO M60+ 1 0:36:36 3 1:09:44 2 0:22:11 2:08:31
7 3 ČERNIVEC LADO tk LJUBLJANA SLO M60+ 3 0:44:29 2 1:07:19 3 0:25:48 2:17:36

ŽENSKE

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # TEK # KOLESARJENJE TEK SKUPNI ČAS
25 1 ŠIMIC MATEJA PRIBATEAM SLO ŽEN 2 0:32:32 1 50:530 2 0:18:38 1:42:03
41 2 KOZJEK NADA SLO ŽEN 1 0:32:05 4 56:420 1 0:17:54 1:46:41
43 3 SAJEVEC MARJETA SLO ŽEN 3 0:34:55 3 55:320 3 0:20:19 1:50:46
4 MIKLIČ MAJDA SLO ŽEN 5 0:38:21 2 52:050 4 0:21:08 1:51:34
50 5 ŽAGAVEC KATARINA TRIATLET SLO ŽEN 4 0:38:20 5 02:420 5 0:21:31 2:02:33

EKIPE – MOŠKI

Mesto Naziv ekipe Država ČAS Priimek in ime Čas
1 STOPTEAM SLO 4:23:49 DOLINAR ANDREJ 1:26:03
KROMAR DAMJAN 1:27:59
DOLENC KLEMEN 1:29:47
2 TK ENERGIJA ČLANI SLO 4:28:05 MORI ANDREJ 1:29:07
PEČNIK ERIK 1:29:07
KOVAČ MATJAŽ 1:29:51
3 STOPTEAM II SLO 4:49:24 SELJAK SAŠO 1:31:11
KRVINA ANDREJ 1:32:32
KALIŠNIK PRIMOŽ 1:45:41
4 KD KAMNIK SLO 4:59:14 KVEDER LADO 1:33:14
BREGAR DRAGO 1:37:53
MIHAJLOV BRANE 1:48:07