SPRINT MOŠKI – SKUPNO

Mesto Št.št Ime in priimek Klub Država L.roj. Naziv Skupni čas: Zaostanek
1 231 PETER BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 Starejši mladinci 0:56:55 0:00:00
2 233 DAMIJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 Člani II 0:57:17 0:00:22
3 232 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 Člani I 0:57:45 0:00:50
4 241 ANDREJ MEDEVED NOVICE EXTREM SLO 1985 Člani I 0:58:14 0:01:19
5 236 JAROSLAV KOVAČIČ TK KRŠKO SLO 1984 Člani I 0:58:25 0:01:30
6 230 ALBERT PELAJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1988 Člani I 0:58:47 0:01:52
7 234 ALEŠ RIJAVEC ŠD TRIBOR SLO 1975 Člani II 1:00:16 0:03:21
8 216 MIHA RUDL TK TRISPORT SLO 1986 Člani I 1:00:54 0:03:58
9 239 ALEŠ SUHADOLNIK ŠD SOKOL SLO 1977 Člani II 1:01:00 0:04:05
10 218 MIHA ROJC POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1990 Starejši mladinci 1:01:38 0:04:42
11 224 DARKO ZAKŠEK TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 1981 Člani I 1:02:13 0:05:18
12 223 MIRO KREGAR TK TRISPORT KAMNIK SLO 1962 Veterani II 1:02:32 0:05:36
13 206 MATJAŽ ARKO ŠD TRIBOR SLO 1973 Člani II 1:02:40 0:05:45
14 242 DRAGO KOK 3K ŠPORT SLO 1963 Veterani II 1:03:52 0:06:57
15 214 VIKTOR EKART TK TRISPORT SLO 1958 Veterani III 1:03:54 0:06:59
16 221 MATJAŽ MERHAR TK KRŠKO SLO 1979 Člani I 1:04:17 0:07:21
17 240 ANDREJ KOPORC SLO 1966 Veterani I 1:04:31 0:07:36
18 225 IGOR ALPNER TK TRISPORT KAMNIK SLO 1968 Veterani I 1:04:49 0:07:53
19 227 MARKO OBREZA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1967 Veterani I 1:04:53 0:07:58
20 208 STANE FAJFAR ŠD TRIBOR SLO 1963 Veterani II 1:05:02 0:08:06
21 202 BOŠTJAN KOMAC ŠD TRIBOR SLO 1968 Veterani I 1:05:08 0:08:13
22 211 NEJC PREMROV TK LJUBLJANA SLO 1985 Člani I 1:05:20 0:08:25
23 215 NENAD ŠIMIČIC TK RIVAL HR 1962 Veterani II 1:06:27 0:09:32
24 207 ANTON ŽAGAR ŠD TRIBOR SLO 1955 Veterani III 1:07:33 0:10:38
25 237 RIHAR GREGOR ŠD PEKLENK SLO 1982 Člani I 1:08:10 0:11:15
26 235 JOŽE ŽUPAN TK KRŠKO SLO 1959 Veterani II 1:08:11 0:11:15
27 212 TONI STRNIŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1959 Veterani II 1:09:04 0:12:09
28 205 DARKO ROVANŠEK ŠD TRIBOR SLO 1955 Veterani III 1:09:32 0:12:37
29 219 ROK VRHOVNIK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1990 Starejši mladinci 1:10:13 0:13:17
30 213 BRANKO KODELJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 Veterani II 1:11:47 0:14:52
31 228 ALEŠ SEME TK MAMUT SLO 1978 Člani II 1:11:51 0:14:56
32 217 JOŽE HROVAT SNEŽNIK SLO 1967 Veterani I 1:13:39 0:16:44
33 244 STANISLAV KERMELJ TK LJUBLJANA SLO 1951 Veterani IV 1:16:03 0:19:07
34 222 ROMAN BLATNIK TK KRŠKO SLO 1952 Veterani IV 1:16:54 0:19:58
35 226 IZTOK POLAK TK TRISPORT KAMNIK SLO 1970 Člani II 1:24:50 0:27:55
36 245 MAKS STOPAR TK LJUBLJANA SLO 1943 Veterani V 1:25:22 0:28:26
37 201 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 Veterani V 1:45:52 0:48:57

SPRINT ZENSKE – SKUPNO

Mesto: Št. št.: Ime in priimek: Klub: Država: Rojstni: Kategorija: Skupno: Zaostanek:
1 243 ANJA BAJCAR 3KŠPORT SLO 1975 Članice II 1:04:08 0:00:00
2 157 AMADEJA TERAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 Starejše mladinke 1:16:00 0:11:51
3 229 NINA MANDL MULTISPORT KLUB SLO 1990 Starejše mladinke 1:16:48 0:12:40
4 210 SAŠA ROT ŠD SOKOL SLO 1986 Članice I 1:19:19 0:15:11
5 238 EMA ŠTUPAR KAMNIK SLO 1962 Veteranke II 1:19:53 0:15:44

SUPER SPRINT DEČKI

Stareiši dečki

Mesto: Št. št.: Ime in priimek: Klub: Država: Rojstni: Kategorija: Skupno: Zaostanek:
1 137 JAN LIPOVŠEK TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1995 Starejši dečki 0:31:42 0:00:00
2 128 DOMEN LESKOVEC POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1995 Starejši dečki 0:31:50 0:00:08
3 112 TIM MELINK ŠD TRIBOR SLO 1995 Starejši dečki 0:31:55 0:00:13
4 116 KLEMEN MOČNIK ŠD SOKOL SLO 1996 Starejši dečki 0:32:00 0:00:17
5 163 NIK KOJC TK MARIBOR SLO 1996 Starejši dečki 0:32:05 0:00:23
6 110 ŽAN TOMAZIN ŠD TRIBOR SLO 1995 Starejši dečki 0:32:10 0:00:27
7 117 URBAN KRALJ TK MARIBOR SLO 1995 Starejši dečki 0:32:25 0:00:42
8 146 ADRIJAN PELAJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 Starejši dečki 0:33:07 0:01:24
9 149 JAKA KAPLAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 Starejši dečki 0:34:13 0:02:31
10 138 LEON OBREZA TK POS ELKTRONČEK TRISPORT SLO 1996 Starejši dečki 0:35:38 0:03:55
11 135 LOVRO HUMAR TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1996 Starejši dečki 0:36:25 0:04:42
12 158 ALJAŽ LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 Starejši dečki 0:37:34 0:05:51
13 136 ŽIGA LIPOVŠEK TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1996 Starejši dečki 0:39:49 0:08:06
14 134 ROK BODLAJ TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1996 Starejši dečki 0:40:22 0:08:40
15 148 NEJC KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 Starejši dečki 0:40:43 0:09:01

Kadeti

Mesto: Št. št.: Ime in priimek: Klub: Država: Rojstni: Kategorija: Skupno: Zaostanek:
1 153 ALJAŽ ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 Kadeti 0:28:51 0:00:00
2 109 LUKA MURN ŠD TRIBOR SLO 1994 Kadeti 0:32:46 0:03:55

Mlajši mladinci

Mesto: Št. št.: Ime in priimek: Klub: Država: Rojstni: Kategorija: Skupno: Zaostanek:
1 159 NIK ZOBEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 Mlajši mladinci 0:26:49 0:00:00
2 121 DOMEN HRIBAR POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1991 Mlajši mladinci 0:28:20 0:01:30
3 142 BLAŽ ŽMAVČIČ TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 1991 Mlajši mladinci 0:29:37 0:02:47
4 122 ŠTEFAN GRILJC POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1992 Mlajši mladinci 0:31:10 0:04:20
5 145 ANŽE KLEMENC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 Mlajši mladinci 0:31:37 0:04:47
6 141 NIK ROŽAC TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 1991 Mlajši mladinci 0:31:49 0:04:59

SUPER SPRINT DEKLICE

Starejše deklice

Mesto Št.št Ime in priimek Klub Država L.roj. Naziv Plavanje Tek Skup. čas Zaostanek
1 150 EVA TROHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 Starejše deklice 0:31:30 0:00:00
2 123 VESNA ALPNER POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1995 Starejše deklice 0:33:53 0:02:22
3 133 LIZA URŠIČ TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1996 Starejše deklice 0:34:40 0:03:09
4 115 SARA LEŠNJAK TK LINDAU SLO 1995 Starejše deklice 0:35:05 0:03:35
5 120 AJDA OSOJNIK TK LJUBLJANA SLO 1996 Starejše deklice 0:35:43 0:04:12
6 147 MANCA DUŠČAK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 Starejše deklice 0:36:04 0:04:34

Kadetinje

Mesto Št.št Ime in priimek Klub Država L.roj. Naziv Plavanje Tek Skup. čas Zaostanek
1 154 MONIKA ORAŽEM TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 Kadetinje 0:28:55 0:00:00
2 155 NIKA KOŽAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 Kadetinje 0:28:57 0:00:01
3 152 MARUŠA ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 Kadetinje 0:30:44 0:01:48
4 129 KATARINA OGRIN POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1994 Kadetinje 0:31:59 0:03:04
5 126 MARUŠA KLEMENC POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1994 Kadetinje 0:32:09 0:03:13
6 124 TEJA JAZBINŠEK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1994 Kadetinje 0:33:32 0:04:37
7 132 LUCIJA GRILJC POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1994 Kadetinje 0:35:47 0:06:52
8 151 NEŽA HOČEVAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 Kadetinje 0:37:04 0:08:08
9 108 TINA BESAL ŠD TRIBOR SLO 1994 Kadetinje 0:37:06 0:08:11
10 118 MIA ŠIMIČIC TK RIVAL HR 1994 Kadetinje 0:37:36 0:08:40
11 143 NINA VOLČANJK MULTISPORT KLUB KRŠKO SLO 1993 Kadetinje 0:37:59 0:09:04
12 113 LARA LEVSTEK ŠD TRIBOR SLO 1994 Kadetinje 0:38:05 0:09:10
13 114 URŠKA TURK ŠD TRIBOR SLO 1994 Kadetinje 0:41:28 0:12:33

Mlajše mladinke

Mesto: Št. št.: Ime in priimek: Klub: Država: Rojstni: Kategorija: Skupno: Zaostanek:
1 131 MANCA VRHOVNIK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1991 Mlajše mladinke 0:32:06 0:00:00
2 139 BRIGITA OBREZA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 Mlajše mladinke 0:32:08 0:00:01
3 125 ANA GRKMAN POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1992 Mlajše mladinke 0:32:09 0:00:02
4 156 TINA TROHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 Mlajše mladinke 0:34:33 0:02:27

Cici duatlon

Cicibani

Mesto: Št. št.: Ime in priimek: Klub: Država: Rojstni: Kategorija: Skupno: Zaostanek:
1 91 MARTIN GRILJC TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 1999 Cicibani 0:08:20 0:00:00
2 98 DANIJEL BARTOL TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1999 Cicibani 0:08:33 0:00:13
3 90 DOMEN OBREZA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 1999 Cicibani 0:08:36 0:00:15
4 82 LUKA BELA-KOČAR TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 1999 Cicibani 0:08:57 0:00:37
5 95 GAŠPER MAROLT TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 Cicibani 0:10:06 0:01:45
6 81 TEO PODOBNIK TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 1999 Cicibani 0:15:00 0:06:40
7 77 JURE BODLAJ TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 2000 Cicibani 0:15:02 0:06:42
8 104 KLEMEN OBRADOVEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 Cicibani 0:15:03 0:06:42
9 94 MATEJ DEČMAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 Cicibani 0:15:04 0:06:44
10 73 LOVRO PLANKO TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 2001 Cicibani 0:15:08 0:06:47
11 76 GAL ŽAGAR TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 2001 Cicibani 0:15:09 0:06:49
12 71 TEO FLIS TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 2001 Cicibani 0:15:10 0:06:50
13 75 JAN URŠIČ TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 2000 Cicibani 0:15:12 0:06:52
14 62 MATIC JAKŠIČ ŠD TRIBOR SLO 2000 Cicibani 0:15:15 0:06:54
15 105 JURE NOVAK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1999 Cicibani 0:15:20 0:06:59
16 93 JAN ŠKRJANC TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 2001 Cicibani 0:15:22 0:07:02
17 72 JAN GRILJ TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 2001 Cicibani 0:15:24 0:07:04
18 60 TIMOTEJ DELAČ ŠD TRIBOR SLO 2003 Cicibani 0:15:28 0:07:07

Mlajši dečki

Mesto: Št. št.: Ime in priimek: Klub: Država: Rojstni: Kategorija: Skupno: Zaostanek:
1 52 MARTIN ŠKOBERNE TRIATLON KLUB KRŠKO SLO 1997 Mlajši dečki 0:07:33 0:00:00
2 84 DREJC KREGAR TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 1998 Mlajši dečki 0:07:39 0:00:06
3 85 MATEVŽ PLANKO TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 1998 Mlajši dečki 0:07:42 0:00:09
4 56 ANŽE JANEŽ ŠD TRIBOR SLO 1997 Mlajši dečki 0:07:45 0:00:12
5 161 VITO VODENK TK MARIBOR SLO 1998 Mlajši dečki 0:08:29 0:00:55
6 88 ŽIGA ZAJC TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 1998 Mlajši dečki 0:08:35 0:01:02
7 86 BLAŽ POLAK TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 1998 Mlajši dečki 0:08:40 0:01:07
8 57 ŽIGA VIDMAR ŠD TRIBOR SLO 1997 Mlajši dečki 0:08:47 0:01:14
9 58 PRIMOŽ ŠOBAR ŠD TRIBOR SLO 1997 Mlajši dečki 0:08:59 0:01:25
10 89 JAKA PAULIČ TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT TRISPORT SLO 1998 Mlajši dečki 0:10:01 0:02:27
11 96 MATIC MAROLT TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 Mlajši dečki 0:15:05 0:07:31
12 68 IVAN ANDRIC TK RIVAL HR 1997 Mlajši dečki 0:15:06 0:07:33
13 97 TILEN ANDOLJŠEK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 Mlajši dečki 0:15:06 0:07:33

Cicibanke

Mesto: Št. št.: Ime in priimek: Klub: Država: Rojstni: Kategorija: Skupno: Zaostanek:
1 80 TINKARA CAPUDER TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1999 Cicibanke 0:08:37 0:00:00
2 92 KATARINA HUMAR TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1999 Cicibanke 0:08:57 0:00:20
3 99 LAURA LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1999 Cicibanke 0:09:11 0:00:34
4 59 PATRICIJA DELAČ ŠD TRIBOR SLO 1999 Cicibanke 0:14:59 0:06:22
5 162 TINA ŽLOGAR TK LJUBLJANA SLO 1998 Cicibanke 0:15:07 0:06:30
6 79 GAJA PERKO TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 2000 Cicibanke 0:15:13 0:06:35
7 74 SARAH POSL TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 2001 Cicibanke 0:15:20 0:06:42
8 106 HANA ŠTUPICA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 Cicibanke 0:15:21 0:06:44
9 78 ŽANA DROLC TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 2000 Cicibanke 0:15:22 0:06:45
10 107 LANA KOŠIR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 Cicibanke 0:15:25 0:06:47

Mlajše deklice

Mesto: Št. št.: Ime in priimek: Klub: Država: Rojstni: Kategorija: Skupno: Zaostanek:
1 87 KRISTINA URŠIČ TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1998 Mlajše deklice 0:07:43 0:00:00
2 53 SARA BESAL ŠD TRIBOR SLO 1997 Mlajše deklice 0:08:21 0:00:38
3 102 KAJA LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 Mlajše deklice 0:08:26 0:00:42
4 66 PIA KRŽE ŠD TRIBOR SLO 1997 Mlajše deklice 0:08:43 0:01:00
5 55 TARA MELINK ŠD TRIBOR SLO 1997 Mlajše deklice 0:09:01 0:01:18
6 54 KATJA MURN ŠD TRIBOR SLO 1997 Mlajše deklice 0:09:06 0:01:22
7 103 TAJDA SCHONLIEB TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 Mlajše deklice 0:09:09 0:01:25
8 101 MANCA DEČMAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 Mlajše deklice 0:09:56 0:02:12
9 83 NIKA BAVČAR TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 1998 Mlajše deklice 0:15:01 0:07:17