SPRINT DUATLON

Absolutna razvrstitev – M

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.: OP:
2 1 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 0:52:01 0:00:00
7 2 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:52:09 0:00:08
3 3 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:53:25 0:01:24
6 4 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:53:51 0:01:50
25 5 SUHADOLNIK ALEŠ SOKOL SLO 1977 0:54:32 0:02:31
20 6 ČEMAZ DANIJEL SOKOL SLO 1974 0:54:35 0:02:34
16 7 KREGAR MIRO TRISPORT SLO 1962 0:55:51 0:03:50
10 8 MARINO ANDREA FEDERCLUB TRIESTE IT 1970 0:55:57 0:03:56
28 9 EKART VIKTOR TRISPORT SLO 1958 0:56:10 0:04:09
27 10 RUDL MIHA TRISPORT KAMNIK SLO 1986 0:56:37 0:04:36
5 11 LOVŠIN MARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1979 0:56:39 0:04:38
14 12 KRIŽNAR ROBERT ŽIRI SLO 1965 0:56:45 0:04:44
9 13 ŠTRAUS SEBASTJAN TK LJUBLJANA SLO 1970 0:56:52 0:04:51
19 14 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 1957 0:57:36 0:05:35
29 15 URŠIČ MAKSI ALISPORT SLO 1969 0:59:46 0:07:45
17 16 KODELJA BRANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 1:01:58 0:09:57
31 17 ŽAGAR TONI TŠD GRIČ SLO 1955 1:02:21 0:10:20
26 18 SKOK DARKO KRAŠKI TEKAČI SLO 1977 1:03:39 0:11:38
23 19 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO 1943 1:13:49 0:21:48
12 20 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA SLO 1937 1:21:15 0:29:14
18 21 ŠPORAR MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 O

Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Člani

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
2 1 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 0:52:01
3 2 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:53:25
6 3 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:53:51
25 4 SUHADOLNIK ALEŠ SOKOL SLO 1977 0:54:32
27 5 RUDL MIHA TRISPORT KAMNIK SLO 1986 0:56:37
5 6 LOVŠIN MARKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1979 0:56:39

Kategorija: Ml. Mladinci

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
7 1 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:52:09
18 2 ŠPORAR MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 O

Kategorija: Veterani 1

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
16 1 KREGAR MIRO TRISPORT SLO 1962 0:55:51

Kategorija: Veterani 2

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
28 1 EKART VIKTOR TRISPORT SLO 1958 0:56:10
19 2 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 1957 0:57:36
17 3 KODELJA BRANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1960 1:01:58

Kategorija: Veterani 3

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
31 1 ŽAGAR TONI TŠD GRIČ SLO 1955 1:02:21

Kategorija: Veterani 4

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
12 1 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA SLO 1937 1:21:15

Absolutna razvrstitev – Ž

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.: OP:
3 1 ŠIMIC MATEJA TRISPORT SLO 1980 0:55:31 0:00:00
11 2 GRANDOVEC DANEJA MARIBOR SLO 1984 0:56:12 0:00:41
30 3 ŠINKOVEC MELITA SOKOL SLO 1978 0:57:00 0:01:29
15 4 NAKRST NATAŠA TRISPORT SLO 1962 1:00:22 0:04:51
24 5 ROT SAŠA SOKOL SLO 1986 1:07:54 0:12:23
13 6 KRIŽNAR HERMINA ETIKETA SLO 1969 1:12:52 0:17:21
36 7 ZBAŠNIK NINA TK LJUBLJANA SLO 1986 O

Razvrstitev po kategorijah – Ž

Kategorija: Članice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
8 1 ŠIMIC MATEJA TRISPORT SLO 1980 0:55:31
30 2 ŠINKOVEC MELITA SOKOL SLO 1978 0:57:00
24 3 ROT SAŠA SOKOL SLO 1986 1:07:54

Kategorija: Veteranke 1

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
15 1 NAKRST NATAŠA TRISPORT SLO 1962 1:00:22

SUPER SPRINT DUATLON

Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Kadeti

Št. št. : Mesto :  Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
154 1 ZOBEC NIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:18:22
158 2 HOČEVAR ANDRAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:18:48
155 3 ARKO PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:19:55
161 4 ŽMAVČIČ BLAŽ MULTI SPORT KRŠKO SLO 1991 0:20:35
170 5 HRIBAR DOMEN TRISPORT SLO 1991 0:20:55
165 6 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:21:35
169 7 GRILJC ŠTEFAN TRISPORT SLO 1992 0:23:33

Kategorija: Ml. Mladinci

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
156 1 HENIGMAN DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:18:11
168 2 ROJC MIHA TRISPORT SLO 1990 0:20:18
171 3 VRHOVNIK ROK TRISPORT SLO 1990 0:22:48

Kategorija: St. Dečki

Št. št. : Mesto :  Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
160 1 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:20:31
163 2 MURN LUKA TŠD GRIČ SLO 1994 0:25:28

Razvrstitev po kategorijah – Ž

Kategorija: Kadetinje

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
162 1 BENČINA JANJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:22:56
153 2 TROHA TINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:23:10
172 3 VRHOVNIK MANCA TRISPORT SLO 1991 0:24:22
175 4 GRKMAN ANA TRISPORT SLO 1992 0:24:38

Kategorija: Ml. Mladnike

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
159 1 MANDL NINA MULTI SPORT KRŠKO SLO 1990 0:22:28
174 2 URŠIČ BARBARA TRISPORT SLO 1989 0:26:26

Kategorija: St. Deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
167 1 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:21:45
166 2 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:22:16
152 3 ANDOLJŠEK MARUŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1994 0:22:22
151 4 ANDOLJŠEK SABINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:24:26
173 5 KLEMENC MARUŠA TRISPORT SLO 1994 0:24:52
164 6 BESAL TINA TŠD GRIČ SLO 1994 0:25:30
104 7 LEVSTEK LARA TŠD GRIČ SLO 1994 0:28:20

CICIDUATLON

Razvrstitev po kategorijah – M

Kategorija: Dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
122 1 LESKOVEC DOMEN TRISPORT SLO 1996 0:04:28
107 2 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:04:31
120 3 KRALJ URBAN TK MARIBOR SLO 1995 0:04:59
101 4 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1996 0:05:06

Kategorija: Ml. Dečki

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
125 1 KREGAR DREJC TRISPORT SLO 1998 0:04:30
126 2 PLANKO MATEVŽ TRISPORT SLO 1998 0:04:38
108 3 ANDOLJŠEK TILEN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1998 0:04:47
113 4 ŠKOBRNE MARTIN MULTI SPORT KRŠKO SLO 1997 0:05:08
128 5 BARTOL DANIJEL TŠD GRIČ SLO 1999 0:05:09
130 6 PLANINC ANŽE TRISPORT SLO 1997 0:05:18
129 7 GORŠE KLEMEN TŠD GRIČ SLO 1998 0:05:28
103 8 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 2000 0:06:05

Razvrstitev po kategorijah – Ž

Kategorija: Deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
106 1 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1995 0:04:23
118 2 ALPNER VESNA TRISPORT SLO 1995 0:04:43

Kategorija: Ml. Deklice

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
127 1 URŠIČ KRISTINA TRISPORT SLO 1998 0:04:32
115 2 BESAL SARA TŠD GRIČ SLO 1997 0:05:10
114 3 MURN KATJA TŠD GRIČ SLO 1997 0:05:26
119 4 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:05:29
102 5 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1997 0:05:32
116 6 KRŽE PIJA TŠD GRIČ SLO 1997 0:05:38
117 7 OBRANOVIČ DAŠA TŠD GRIČ SLO 1997 0:05:40