Rezultati: Skupno

MESTO PRIIMEK IME KLUB ČAS
1. Velepec Uroš Stop Tim 1.15.17
2. Dolinar Andrej Stop Tim 1.16.39
3. Kovač Matjaž TK Nova Gorica 1.16.58
4. Seljak Matjaž Stop Tim 1.19.14
5. Srebot Janez Cetis Celje 1.20.13
6. Debenac Bojan TK Ljubljana 1.20.39
7. Zupančič Marjan GT-CAP Čarman 1.21.04
8. Kromar Damjan Moris 1.21.07
9. Juraja Sašo Lunea 1.21.40
10. Bokalič Marko Salamonov oglasnik 1.22.21
U. Mori Mitja TK Ljubljana 1.23.32
12. Phit Rafael TK Ljubljana 1.23.52
13. Zevnik Klemen TK Triglav Kamnik 1.24.05
14. Biček Franc Lunea 1.24.40
Id. Ekart Viktor KD Kamnik 1.25.01
16. Bizjan Robtnrc Orodijarstvo Bizjan 1.26.48
17. Škrlep Anton TK Ljubljana 1.27.47
18. Močnik Erik KD Sloga 1902 Idria 1.27.49
19. Pražnikar Jure 1.29.51
20. Kogovšek Stane BP OIL Klub 1.30.24
21. Denša Jani Ljubljana 1.31.33
22. Klemer Maks Triatlet Celje 1.32.11
23. Kranjc Mirja KT Bike 1.33.43
24. Stepar Maks Dan Ljubljana 1.34.36
25. Bric Slavko Šmarno ob Dveri 1.35.42
26. Medvešek Karel Bohinj 1.36.33
27. Rajgelj Melita TK Triglav Kranj 1.37.20
28. Štrigelj Jože Štore 1.39.05
29. Tavčar Živa TK Ljubljana 1.39.05
30. Dečrnar. Mirja Triatlet Celje 1.40.55
31. Ocepek Ciril TK Ljubijana 1.42.29
32. G. Ivo Žalc 1.43.46
33. Novkovič Božo Šmartno ob Faki 1.49.34
34. Karič Peter Šmartno ob Faki 1.52.00
35. Morik Dušan Polzela 1.55.12

Mlajši mladinci 80-81 :

Mesto Priimek Ime Letnik Čas
1. Klemen Luka 1980 28.37
2. Kovač Arsen 1980 28.45
3. Osovnik Matič 1980 28.53
4. Munda Žiga 1981 30.05
5. Mori Primož 1981 31.00
6. Vrhovec Igor 1981 31.01
7. Osovnik Neža 1981 34.50
8. Susman Špela 1980 37.25

Mlajši mladinci 82-84:

Mesto Priimek Ime Letnik Čas
1. Klemen Urh 1982 33.30
2. Klemen Urška 1982 34.05
3. Kušar Jerneja 1982 35.38
4. Čebelic Luka 1982 36.10
5. Vrhovec Ziga 1984 39.01

Mlajši mladinci 78-79:

Mesto Priimek Ime Letnik Čas
1. Ristič Miha 1978 29.22
2. Lukner Zoran 1978 29.54
3. Susman Ales 1979 30.27
4. Ocepek Urban 1979 31.52

ABSOLUTNO MOŠKI

MESTO PRIIMEK IME KLUB ČAS
1. VELEPEC UROŠ STOP TEAM 1.15.17
2. DOLINAR ANDREJ STOP TEAM 1.16.39
3. KOVAČ MATJAŽ TK NOVA GORICA 1.16.58
4. SELJAK MATJAŽ STOP TEAM 1.19.14
5. SREBET JANEZ CETIS CELJE 1.20.14

ABSOLUTNO ŽENSKE

MESTO PRIIMEK IME KLUB ČAS
1. RAJGEL MELITA TK KRANJ 1.37.20
2. TAVČAR ŽIVA TK LJUBLJANA 1.38.05

ML. MLADINCI (1983-1982)

MESTO PRIIMEK IME KLUB ČAS
1. KLEMEN URH TRIATLET 33.30

ML. MLADINCI (1980-1981)

MESTO PRIIMEK IME KLUB ČAS
1. KLEMEN LUKA TRIATLET 28.37

ML. MLADINCI (1978-1979)

MESTO PRIIMEK IME KLUB ČAS
1. RISTIČ MIHA TK LJUBLJANA 29.22

MLADINCI (1975-77)

MESTO PRIIMEK IME KLUB ČAS
1. SREBET JANEZ CETIS CELJE 1.20.13

ČLANI (1955-1974)

MESTO PRIIMEK IME KLUB ČAS
1. VELEPEC UROŠ STOP TEAM 1.15.17

VETERANI (1940-1944)

MESTO PRIIMEK IME KLUB ČAS
1. KLEMEN MAKS TRIATLET CELJE 1.32.11

MLADINKE (1975-1977)

MESTO PRIIMEK IME KLUB ČAS
1. RAJGELJ MELITA TK KRANJ 1.37.20